>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Systemy gry czyli jak skroić buków...;-))

W 18

woj25

Użytkownik
Ktos kto &quot;tyle&quot; stawia, wie, ze musi liczyc sie z ewentualnym ryzykiem, i jak to straci, to nie jest to dla niego powod do zalamania. Pozdrawiam. ????
nie rozumiem CIebie, dyskutujemy tutaj o skutecznych sposobach typowania, a Twoj post zrozumialem jak- &quot;a kto bogatemu zabroni&quot; albo ze jak ma kase to niech tak stawia...powtarzam jeszcze raz- stawiac stawke x by wygrac 0,1 x albo 0,01x to glupota niezaleznie czy jest sie bogaty czy biedny i ZAWSZE prowadzi do bankructwa, to tylko kwestia czasu, z tego forum chocby pamietam kilka takich tematow, gdzie autorzy stawiali wlasnie takie kursy i zgadnij jak zawsze sie konczylo...
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
nie rozumiem CIebie, dyskutujemy tutaj o skutecznych sposobach typowania, a Twoj post zrozumialem jak- &quot;a kto bogatemu zabroni&quot; albo ze jak ma kase to niech tak stawia...powtarzam jeszcze raz- stawiac stawke x by wygrac 0,1 x albo 0,01x to glupota niezaleznie czy jest sie bogaty czy biedny i ZAWSZE prowadzi do bankructwa, to tylko kwestia czasu, z tego forum chocby pamietam kilka takich tematow, gdzie autorzy stawiali wlasnie takie kursy i zgadnij jak zawsze sie konczylo...
No i na rozmyślaniu lepiej pozostań. Głupota, czy nie, to nie Tobie, czy mnie oceniać, bo jeżeli jemu przynosi zyski, to mało Cię powinno interesować w jaki sposób to osiąga (nie pod kątem jaki to system, bo o tym jest ten temat, ale pod takim, że każdy może mieć swój jakiś sposób na gromadzenie pieniędzy w tej trudnej grze) i nawet jeżeli to nazywasz głupim graniem, to on zarabia te swoje procenty, a Ty tracisz czas na nazywanie tego niedorzecznym pomysłem. Nie wrzucaj również wszystkich do jednego worka, bo bukmacherka, to gra, która rozgrywa się w głowie, a jak wiadomo do tego nie raz trzeba dochodzić długimi miesiącami, a tutaj ludzie prowadzą takie tematy &quot;po miesiącu&quot; od rozpoczęcia w ogóle przygody z bukmacherką i prawidłowych nawyków najzwyczajniej w świecie nie mają. Podsumowując - skuteczny sposób typowania, to sposób, który Tobie, Jaśkowi, Mietkowi, czy Wojciechowi przynosi zyski, taki, który ta osoba umie wykorzystać. Jedni grają mikro kursy, inni valuebety, jeszcze inni surebety - jeżeli jemu przynosi zysk opisywany tutaj &quot;system&quot; i to potwierdził, to trzeba to uszanować i pogratulować. Nie każdy sposób jest odpowiedni dla każdego.
nie wierze w to co czytam, ale w jednym macie racje, Wasza kasa wiec robcie co chcecie, mam nadzieje, ze tylko Wy polegniecie, a nie pociagniecie innych, bez odbioru i bawcie sie.
Tym tylko pokazałeś swój niesamowicie niski poziom i widać, że nie ma co dalej z Tobą dyskutować.
a malo tych tematow bylo? ja pamietam napewno 5 z roznych dyscyplin, ale wszedzie bylo granie takimi wlasnie kursami, a mecze oczywiscie byly super starannie dobierane..., wszyscy dobrze zorientowani wiedza jak sie konczy takie granie, chcialem poprostu przestrzec tych madralinskich, ale jak wiedza lepiej to niech sie przekonaja na wlasnej skorze.
Jesteś totalnym ignorantem, a do tego nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Powtarzam, nie Twoja sprawa, jak kto gra, bo jeżeli przynosi mu to dochody, to chwała, a jak kłamie, to jest to sprawa jego sumienia. Sam nie popieram takiego grania, mam swój styl obstawiania, ale Ty tymi swoimi ironicznymi wpisami przechodzisz granice dobrego smaku, a to wszystko powoduje, że dla mnie jesteś.. nie dokończę z szacunku do Ciebie.
 
W 18

woj25

Użytkownik
nie wierze w to co czytam, ale w jednym macie racje, Wasza kasa wiec robcie co chcecie, mam nadzieje, ze tylko Wy polegniecie, a nie pociagniecie innych, bez odbioru i bawcie sie.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie jest rewelacyjnie tylko nikt nic nie widział wiec o czym my tu mówimy podnieciliscie sie czymś co nie istnieje.
Kolega wrzucil tylko swoje plusy.
Skoro jest tak super żeby sie chwalić to czemu nie zrobić swojego tematu i przez miesiąc pograć?
Odpowiem niedługo.
 
W 18

woj25

Użytkownik
a malo tych tematow bylo? ja pamietam napewno 5 z roznych dyscyplin, ale wszedzie bylo granie takimi wlasnie kursami, a mecze oczywiscie byly super starannie dobierane..., wszyscy dobrze zorientowani wiedza jak sie konczy takie granie, chcialem poprostu przestrzec tych madralinskich, ale jak wiedza lepiej to niech sie przekonaja na wlasnej skorze.
 
W 18

woj25

Użytkownik
Triwet- odpowiem CI, bo pytasz, ale to nie o to chodzi i nie o tym gadka,najlepiej by bylo jakbys poszukal na forum (zreszta w calym internecie) tematow o takim sposobie gry (duze stawki, male kursy) i jak sie to konczylo, jak bedziesz mial problem znalezc to napisz i wstawie Ci linki, ja naprawde nie mam intencji sie przechwalac i Cie wysmiewac, ale uwierz - takie granie to droga do bankructwa.
p.s.
jeżeli X to bankroll to moje stawki to zależenie od stopnia zaufania do typu od 0,02 x do 0,1 x.
 
rysioo 66

rysioo

Użytkownik
Jakim trzeba być imbecylem aby wierzyć że na 1.10 kursach da się zarabiać
Jedyny sprawdzony sposób gry to stawki 1-4 % max całego budżetu. A więc kursy muszą być 1.80-2.20 średnio
Nie da się inaczej wygrywać, teraz zostaje dobry wybór zdarzeń i dobre regularne wyniki
Więc po co te piski ? Jak jeszcze tego nie rozumiecie to jesteście na poziomie 1999 roku i powstałych sts-ow
 
rysioo 66

rysioo

Użytkownik
Jakim trzeba być imbecylem aby wierzyć że na 1.10 kursach da się zarabiać

Jednego nie rozumiem w kwestii aktywnosci / porad / sugestii na tym forum...
Dlaczego najwieksze &#39;wyjadacze&#39; nie przedstawia swojej slusznej drogi oraz zarobionych pieniedzy, ktore za tym stoja?
Zenujace panowie... naprawde.
To do mnie ?
Odpowiedziałem bardzo prosto, wyraźnie i inteligentnie ! Spójrz w jaki sposób najlepsi typerzy (z długą historią typow) typują. Nie bez powodu nikt nie zmienia strategi. Nie ma pewniakow ! Są opłacalne kursy, dobre statystyki i skuteczność na dobrych kursach.
A milczenie jest złotem a nie jakieś kazamaty o 1.10 jako lokatach i długoterminowym zysku. Tak to pie... jakieś no name&#39;y bez rozumu !
Dodam
Gra się max od 1 do 4 % maksymalnie budżetu na opłacalne kursy z 1.8 do 2.20 średnio (pisalem o tym wyżej)
Zysk 5 % to jest bardzo dobry zysk (dla mnie mały ;) ) ale przy graniu w taki sposób jaki opisuje
A Twój zysk 5 % przy graniu 1.05 czy tam nawet 1.30 za 50 % budżetu jest bzdura stulecia ! a jak jeszcze dodasz że grasz takie kursy 1 % budżetu który wynosi 1 mln złoty i daje to zysk to ....
Widać jak na dłoni ze Twoja strategia która tu cisniesz ani nie ma sensu, nie jest realna i szkoda na fantazje z Tobą nawet 1 sekundy ! Ale mądrych inaczej nie brakuje i złapali się na kolejną głupotę i &quot;debatują&quot; ...
A żenujący naprawdę i to na mln % to jesteś Ty !
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Gra się max od 1 do 4 % maksymalnie budżetu na opłacalne kursy z 1.8 do 2.20 średnio (pisalem o tym wyżej)

Zysk 5 % to jest bardzo dobry zysk (dla mnie mały ;) ) ale przy graniu w taki sposób jaki opisuje

A Twój zysk 5 % przy graniu 1.05 czy tam nawet 1.30 za 50 % budżetu jest bzdura stulecia ! a jak jeszcze dodasz że grasz takie kursy 1 % budżetu który wynosi 1 mln złoty i daje to zysk to ....

Widać jak na dłoni ze Twoja strategia która tu cisniesz ani nie ma sensu, nie jest realna i szkoda na fantazje z Tobą nawet 1 sekundy ! Ale mądrych inaczej nie brakuje i złapali się na kolejną głupotę i &quot;debatują&quot; ...
Czyli jak chce przyłożyć ze stawką np 500 zł to musze mieć 50 tys na koncie , bo inaczej jestem zerem , dnem itd ?
Każdy ma swój sposób gry i gra za swoje pieniądze, więc jaki jest problem ?
 
rysioo 66

rysioo

Użytkownik
Czyli jak chce przyłożyć ze stawką np 500 zł to musze mieć 50 tys na koncie , bo inaczej jestem zerem , dnem itd ?
Każdy ma swój sposób gry i gra za swoje pieniądze, więc jaki jest problem ?
4% jako 500 pln to 12,5 tys budżet
A wal sobie nawet z główki w ścianę ! Co mnie to obchodzi
Założyciel tematu ciśnie farmazony a ludzie to łykają, a ja mu tylko odpowiedziałem jaki jest jeden możliwy sposob do regularnego zysku. I to nie mój sposób tylko jedyna mozliwosc która stosują najlepsi na tym świecie a reszta prób i błędów to zwykły hazard skazany na porażkę w dłuższej perspektywie
On ponadto sugeruje aby grać za 50 tys na 1.05 ale jaki on ma budżet i skuteczność czy jakiś wogole sens to wie tylko wróżbita Maciej
To że mało rozumiesz i jesteś mało &quot;zdecydowany&quot; ????
Nie pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
seba6 533

seba6

Użytkownik
4% jako 500 pln to 12,5 tys budżet
A wal sobie nawet z główki w ścianę ! Co mnie to obchodzi

Założyciel tematu ciśnie farmazony a ludzie to łykają, a ja mu tylko odpowiedziałem jaki jest jeden możliwy sposob do regularnego zysku. I to nie mój sposób tylko jedyna mozliwosc która stosują najlepsi na tym świecie a reszta prób i błędów to zwykły hazard skazany na porażkę w dłuższej perspektywie

On ponadto sugeruje aby grać za 50 tys na 1.05 ale jaki on ma budżet i skuteczność czy jakiś wogole sens to wie tylko wróżbita Maciej

To że mało rozumiesz i jesteś mało &quot;zdecydowany&quot; ????

Nie pozdrawiam

W takim razie polecam pokazać swoje screeny wplat i wyplat grajac tym systemem ;) Kolega pokazał , a ty tylko potrafisz bajki opowiadać. Z resztą nie pierwszy i nie ostatni &quot;mądry&quot; na tym forum
 
rysioo 66

rysioo

Użytkownik
Nie opowiadam bajek a same realia. Screeny ? Nawet nie zamierzam Ci mówić czy wogole gram bo nie gram sam, powód bo nie muszę ! Zapewne nie rozumiesz o co chodzi, raczej na 100% tak jest jak startujesz z fotkami itp
Widzę że w tym temacie sami ... &quot;bizmesmeni&quot;
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Nie opowiadam bajek a same realia. Screeny ? Nawet nie zamierzam Ci mówić czy wogole gram bo nie gram sam, powód bo nie muszę ! Zapewne nie rozumiesz o co chodzi, raczej na 100% tak jest jak startujesz z fotkami itp
Widzę że w tym temacie sami ... &quot;bizmesmeni&quot;
Dobra biznesmenie, pewnie masz od tego swoich ludzi ???? Graj dalej na te zapałki, wirtualną kasę czy jak to tam sobie nazywasz ;)

//Później do usunięcia te brednie
 
W 18

woj25

Użytkownik
Seba6- samym tym, że bronisz takiego stylu grania się ośmieszasz, faktycznie jestem w dobrej pozycji i mogę sobie pozwolić na niepisanie argumentów i stwierdzić krótko- taki system to nieuchronna plajta, a czemu tak piszę? ano dlatego, że bardzo dużo w necie podobnych tematów i po co się przekonywać o tym na własnej skórze... zresztą nie potrzeba być wybitnym logikiem, matematykiem czy statystykiem, żeby poczuć, że coś jest nie tak kładąc na stół 10 000 zł. by wygrać 200 zł.
 
rysioo 66

rysioo

Użytkownik
Dobra biznesmenie, pewnie masz od tego swoich ludzi ???? Graj dalej na te zapałki, wirtualną kasę czy jak to tam sobie nazywasz ;)


//Później do usunięcia te brednie
0% zrozumiales, co za imbecyl ...

Później do kasacji
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tak szczerze to też za bardzo nie chce mi się wierzyć w te zyskowne niskie kursy, ale na pewno komuś się tam zawsze uda. Ze świecą trzeba szukać takiej osoby która by w dłuższym okresie zarabiała na kursach 1,01-1,10. Prędzej znajdę 10 typerów co gra kursy po 8,00 - 12,00 i większe, mając tym samym yield po 10-30%.
Wyżej już wspomniano co mam teraz na myśli - było już wielu śmiałków, w tym ja, inni, pewnie większość próbowała. Kończy się to tak jak dobrze wiemy. Sam grając swego czasu od jakiś złotówek na Bet365 potrafiłem dojechać do bodajże ponad 150 zakładu z rzędu, bez porażki i co z tego. Nic bo pozostałe gry kończyły się statystycznie dość wcześniej, a raz nawet nie trafiłem 1 zakładu po takich bardzo niskich kursach. Z tego co tu widziałem innym się na tym forum również zdarzyła taka sytuacja.
W takiej grze jest chyba więcej szczęścia niż rzeczowej analizy. W tym przypadku akurat największe wrażenie robią stawki, a to wcale nie jest klucz do sukcesu.
Jeżeli ktoś jest taki śmiały niech zacznie od 10 czy 100 zł i powoli buduje swój bankroll. Niech da mi znać czy uda mu się ugrać 50 tysięcy. Czekam...
 
Do góry Bottom