>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System na Lotto 49

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Ptaq19, wcześniej kolega @Sindbad pisał o tym, że grę prowadzi do 20. etapu i gdy nie wejdzie , to przyjmuje to na klatę ???? i zaczyna od początku...
 
P 0

ptaq19

Użytkownik
Aha... widocznie gdzieś mi umknęło ;) Jestem ciekaw jak będzie wyglądała tabela za jakiś czas. Jak najwięcej ✅ życzę :grin:
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
@Ptaq19, tak wyglądała tabela z pierwszego półrocza tego roku ze stawką podstawową 1,00 zł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Witam. Bardzo ciekawie to wygląda więc również spróbuję. Podpowiedzcie mi tylko, gdzie po obstawieniu liczby mogę sprawdzić ten zakład ponieważ w zakładce moje zakłady nic nie ma.
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Witam. Bardzo ciekawie to wygląda więc również spróbuję. Podpowiedzcie mi tylko, gdzie po obstawieniu liczby mogę sprawdzić ten zakład ponieważ w zakładce moje zakłady nic nie ma.
Bet365 Prawy górny róg. Pod kopertą jest Historia i tam masz wszystko co potrzeba :razz:
 
S 0

sis3r

Użytkownik
Witam.
Gra na jeden kolor lub jedną liczbę to głupota i strata czasu ???? Lepiej skreślać jak największą możliwą ilość wydarzeń aby wygrywać, a nie czekać 9 losowań jw kolega nagismerf...
Gram w 49&#39;s już dosyć długo, też na początku ze względu na małą pazerność przegrałem też dosyć dużo ale to właśnie doprowadziło mnie do głębokich przemyśleń i dopracowania systemu w którym jest pewna, stała wygrana. Nie są to wielkie kwoty ale bynajmniej nie przegrywam i mogę powoli małymi kroczkami budować jakiś kapitał.
Gra w 49&#39;s to gra długo terminowa, trzeba na nią patrzeć przez pryzmat miesięcy a nawet lat....
Osobiście gram w Kolor BB ze względu na prostsze statystki i ze względu na to że kolorów jest tylko 7 szybko się je obstawa, głównie w urządzeniu przenośnym (tablet, telefon) jak jestem w pracy ???? Nie opuszczam żadnego losowania 49&#39;s od września ubiegłego roku ????
Pzdr.
Ps. Kolego nagismerf - na wieczorne losowanie obstawiał bym jako singla w kolorkach pomiędzy fioletową a pomarańczową ????
 
N 3

nagismerf

Użytkownik
Liczba 38 ciągle nie wpada, nie chce ryzykować więc rozbijam kwotę jaką dałbym w kolejnym progu progresji na trzy kolory i powtórkę koloru. Samą liczbę 38 zaczynam od nowej progresji.
 
N 3

nagismerf

Użytkownik
Nie ma się czym chwalić ale rozbicie stawki przeznaczonej na liczbę 38 na 4 inne progresje okazało się totalna klapą. Ten miesiąc u mnie to bankrut.
@sindbad grasz ciągle 43?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Witam
Numer 43 ⛔ 8642,00 zł

Razem:⛔ 8092,00 zł

Następna progresja z numerem 37
uuu lala, no to wtopa... najgorzej, jak teraz za 1-2 losowania wypadnie to 43. Kurczę, tak to grałeś i grałeś na małych stawkach teoretycznie wcześniej i było ok, a tu teraz nagle taka kicha. Trochę zajmie odrobienie tego ;/






Ależ kwota!

Za ryzykowna ta gra.
Przecież to jest normalna progresja, a kwota taka a nie inna, bo był już daleki jej etap.
 
Do góry Bottom