>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System na Lotto 49

sindbad 76

sindbad

Użytkownik
Witam
Jest gra jest i ryzyko, ale przy tak dużym kursie (45) można sobie pobrykać.
Po analizie doszedłem do wniosku, że numer 23 pasuje na powtórkę.
Pomyliłem się o jedno oczko gdyż BB na TT to numer 22.
Nie pamiętam dokładnie, bo nie zrobiłem notatek na ile naciągnąłem sedno prognozy, ale zapewniam, że były to ułamki numeru.
Statystyka i analiza doda Wam skrzydeł he!

Dobrej nocy.
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Jakie znaczenie w takich losowaniach ma to że padła liczba o 1 większa/mniejsza? Pewnie takie samo jak to że padła o 10 większa lub 16 mniejsza
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jakie znaczenie w takich losowaniach ma to że padła liczba o 1 większa/mniejsza?
Ma takie znaczenie, że wobec kursu @45 dla BB, są gracze grający tu techniką &quot;oboków&quot; , czyli na zestaw 3 liczb: powtórka oraz jej bezpośredni sąsiedzi ( dla 1 &quot;oboki&quot; to 49-1-2 a dla 49 &quot;oboki&quot; to 48-49-1) .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Ma takie znaczenie, że wobec kursu @45 dla BB, są gracze grający tu techniką &quot;oboków&quot; , czyli na zestaw 3 liczb: powtórka oraz jej bezpośredni sąsiedzi ( dla 1 &quot;oboki&quot; to 49-1-2 a dla 49 &quot;oboki&quot; to 48-49-1) .
Oczywiście masz rację. Mnie chodzi bardziej o to że nie rozumiem tłumacznia w stylu &#39;kurde pomyliłem się tylko o 1 numerek&#39; ????
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
@Tevez5
Jeśli jest to trudne do zrozumienia to nic na to nie poradzę.

Sedno prognozy było z wynikiem 23,39.
Po skróceniu wynikiem analizy był numer 23 równy numerowi z poprzedniego losowania (powtórka).

Powodzenia
 
sindbad 76

sindbad

Użytkownik
W takim razie zrobimy tak, że pokryjemy to zyskiem z progresji.

W progresji:✅ 1776,50 - Razem ⛔1538 = 238,50
238,50 - wkład na jakieś 220,00 (dla uruchomienia progresji) = ✅18,50
Troszkę mało jak na 7 miesięcy typowania, ale nikt nie powiedział, że będzie lekko he!
 
Do góry Bottom