>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

system na automaty do gry

Status
Zamknięty.
K 0

karoleks85

Forum VIP
Ja mysle ze sposob nr

1) kopiemy maszyne tak dlugo az wypadna z niej pieniadze, jesli kopanie nie skutkuje mozemy uzyc kija bejsbolowego i wywalic maszyne na podloge..

2) otwieramy maszyne kluczykiem i wyciagamy zawartosc

Sa to dwa niezawodne sposoby na to aby wyciagnac kase z automatow ????
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Odnośnie kopania w maszynę to można próbować . Kilka miesięcy temu wrzuciłem 2 zł do automatu z kawą na polibudzie no i się zacięło. Klepnąłem kilka razy w automat i nie dość , że dostałem kawę to jeszcze coś ponad 10 zł reszty
 
darkmessiash 0

darkmessiash

Użytkownik
s
Odnośnie kopania w maszynę to można próbować . Kilka miesięcy temu wrzuciłem 2 zł do automatu z kawą na polibudzie no i się zacięło. Klepnąłem kilka razy w automat i nie dość , że dostałem kawę to jeszcze coś ponad 10 zł reszty
ja kiedys kopalem w automat z koka kola kasa leciała jak głupia a co do tych automatów w pabach itp z american poker czy innym paskuctwem to radze nikomu nie wrzucac zlamanej monety bo to na prawde okrada a my liczymy na niewiadomo co moj kumpel skonczyl tragicznie nie mial na paliwo dziewczyna go rzucial biedak wyjechal kilka miechow temu do angli i juz pewnie nie wroci ????
 
C 0

cas

Użytkownik
Odnośnie gry w jednorękiego bandyte (LuckyCherry) to pierwszy raz spróbowałem swojego szczęścia, czy też naiwności na bwinie. Ogólnie to za pierwszym razem straciłem 50E(175zł) potem poobstawiałem troche meczy i zarobiona kase znowu wrzuciłem w automaty także 50E po 3h ciągłym obracaniem gotowką wygrałem 1000E(3500zł) (akurat dałem wtedy najwyższą stawkę czyli 20E) Gdyż zauważyłem że pewien algolytm się powtarza. Na trzeci dzień znowu postanowiłem zagrać tym razem algorytm powtarzał się juz tylko w 20% po ciężkich 6h obracania gotówką byłem do przodu o kolejne 1000zł zakączyłem grę i za 2 dni spróbowałem po raz kolejny szczęścia. Algorym już kompletnie był inny ale był. I to było moja przewagą po niespełna 30min grania zdażyła się sensacja trafiłem JackPointa ale że stawka była tylko 0.5E to wygrałem 2100E(7350zł). Coprawda przewidywałem że coś wpadnie wtedy ale niestety niezwiekszyłem stawki mógłbym wygrać 140tys zł :kwasny4565:. Za kolejne 2 dni powtórzyłem tym razem nie dało się juz nic przewidzieć algorytm kompletnie niepasował. Po 6h ciągłych strat jakieś 1500zł wkońcu coś wpadło ale tylko 300zł . Pomyślałemłem więc że już nic niewygram przecież program był testowany i pisany przez najlepszych specjalistów. Tak więc skączyłem z tym co mnie cieszy i wypłaciłem 10tys na konto. Dodam że wszystko trwalo jakis tydzień a startowałem z 400zł na koncie bwin. Niewiem czy zdarzenia losowe zależaly od stawki niezauważyłem tego. To by było na tyle ...
 
kamil1ti 0

kamil1ti

Użytkownik
cas chcesz powiedzieć że wygrałeś na automatach 10tys z 400
mi też się jakoś nie chce wierzyć, bo ja grałem kilka razy na automatach i nic nie wygrałem, a poza tym ten &quot;algorytm&quot; zmienia się co jakiś czas, bo jeśli byłby ten sam i ludzie wiedzieliby jak grać, to bwin poszedłby z torbami, ja do automatu nigdy nie wrzuciłbym 400zł i to do tego w internetowym kasynie, ponieważ oni dadzą tylko raz wygrać, a potem to już cały czas przegrywasz,
może rzeczywiście wygrałeś taki szmal????ale jakoś Ci nie wierzę:jezora:
 
T 0

tomiapage

Użytkownik
Mozecie wierzyc lub nie ja znam sposob na automat taki z czterema grami a jedna z nich musi byc poker.Kasa z tego jest niezla ale to tez zalezy od maszyny konkretnej
 
S 0

szpila1910

Użytkownik
???? tak i pewnie nie podzielisz sie z nami bo wtedy stracilbys mozliwosc gry!? po co piszecie ze znacie jakies systemy na automaty , jezeli ich nie opisujecie!? ja znam jeden : NIE GRAC! ;) - jest najpewniejszy
 
T 0

tomiapage

Użytkownik
Wlasnie ja nie wrzucam grosza do ani jednej maszynki za wyjatkiem ej konkretnej.Na poczatek 5 zloty zeby zobaczyc czy da rade ja obrobic a jak da to kolejne 10 zloty ???? W porywach za jednym razem do ponad 2 tys doszedlem. Ale moj kumpel 3 tysie wyciagnal.... tyle ze blokuja maszynki i trzeba jezdzic i szukac niestety ale wierzcie lub nie te maszyny maja jedna banalna wade w oprogramowaniu
 
pietras-pl 269

pietras-pl

Użytkownik
to może podzielcie się swoimi spostrzeżeniami do tych algorytmów czy wad maszyn a nie tylko piszecie posty w stylu &quot;wiem, ale nie powiem&quot; :roll:
 
W 0

wclan

Użytkownik
a co powiecie o starych owocarkach i magnesach neodymowych,da rade cos z tym zrobic czy nawet nie warto probowac ??
 
T 0

tomek_z

Użytkownik
Jestem tu nowy i zainteresowało mnie to forum. Mam pytanie czy wie ktoś gdzie znajdują się auomaty o nazwie VIDEO GAMES?
 
S 0

senshi

Użytkownik
Na ekstra pokera jest jeszcze drugi sposob poza tym o ktorym tu pisales, mozna wygrac w zaleznosci od cierpliwosci kazda sume, kwestia czy wlasciciel uwierzy w uczciwa wygrana... ale juz i tak wiekszosc pokerow w polsce jzu wylaczona
 
S 112

staruch

Użytkownik
Na ekstra pokera jest jeszcze drugi sposob poza tym o ktorym tu pisales, mozna wygrac w zaleznosci od cierpliwosci kazda sume, kwestia czy wlasciciel uwierzy w uczciwa wygrana... ale juz i tak wiekszosc pokerow w polsce jzu wylaczona
To może byś się podzielił swoją wiedzą i ktoś by na tym skorzystał
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom