>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System gwarantujący wygrana przy polowie trafień.

B 0

basia311

Użytkownik
Mam prośbę. Wydaje mi sie że ktos kiedys publikował na tym forum rozpis gwarantujacy wygrana przy połowie trafień, np. 5 meczy trafionych z 10 itp. Czy cos sie Wam kojarzy?
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Trafiaj kursy 2.01&gt; i przy minimum 50% skuteczności już masz minimalny zysk. Żadna wielka &quot;filozofia&quot;.
 
B 0

basia311

Użytkownik
???? ???? Forum robu co moze zeby nabijac odslony:p
Jakies Basie, Kasie, i inni ???? ????
ja chce grać a cos takiego tu kiedyś było. To podawał edi 8 czy jakoś tak tylko że on dawł gwarancje takie że nie dało sie nic ugrać bo jak sie zagrało to ze stratą. A mamy przecież 50 procent prawdopodobieństwa przy zdarzeniach dwudrogowych tylko jest kurs 1,8 i co można z tym zrobić?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Wyrzucić jakiekolwiek systemy do kosza i nauczyć się analizować mecze czy znajdować informacje o konkretnych spotkaniach. Systemy to żaden sposób gry, bo tam dobierasz bezmyślnie kursy, żeby wyszło takie a takie AKO.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
ja chce grać a cos takiego tu kiedyś było. To podawał edi 8 czy jakoś tak tylko że on dawł gwarancje takie że nie dało sie nic ugrać bo jak sie zagrało to ze stratą. A mamy przecież 50 procent prawdopodobieństwa przy zdarzeniach dwudrogowych tylko jest kurs 1,8 i co można z tym zrobić?
basia311&gt;&gt;
czując się wywołanym do tablicy treścią Twojego wpisu, w którym całkowicie fałszywie piszesz pod moim adresem, że gwarancje podawanych przeze mnie systemów nie pozwalają na wygrane - informuję Cię, że nie istnieją systemy bezwarunkowe i stąd chcąc z zyskiem zastosować w praktyce którykolwiek z tych kilkudziesięciu zaprezentowanych przeze mnie różnorakich metod/technik gry/systemów, należy spełnić jasno i precyzyjnie podany przy każdym z systemów warunek, w postaci ściśle określonej własnej skuteczności trafień w granym zbiorze zdarzeń, choć i kursy tych zdarzeń także muszą spełniać wymóg uzyskania AKO odpowiedniego dla uzyskania wygranej.
Tak więc nie pisz bezmyślnych tekstów a zajmij się czytaniem ze zrozumieniem opisów jakie są tam wszędzie dołączone wtedy, gdy wprowadzałem każdą nową technikę gry i udzielałem wyjaśnień, jeśli pojawiały się pytania od początkujących userów.
Wśród tych w/w kilkudziesięciu metod gry które wciąż są przecież w archiwum forum, zamieściłem także i taką która daje gwarancję zysku przy 50% własnej skuteczności gracza:
np. jeśli mając 4 typy A,B,C,D z kursami po @1.8 oczekujemy trafienia 50% bo 2z4 meczów, to wystarczy zawrzeć 6 zakładów aby na 100% wygrać 1z6 zakładów i przy koszcie gry 6j. wygrać @1.8^4=10.5j.
2z4=6 stąd możliwymi trafieniami opcji 1 bądź 2 przy 50% skuteczności będą AB-AC-AD-BC-BD-CD
i dlatego grając np. dla under/over 2,5 uzyskujemy rozpis na 6 zakładów po 4 zdarzenia: dwa na 1 i dwa na 2 , ze 100% gwarancją wygranej:
A1 B1 C2 D2
A1 B2 C1 D2
A1 B2 C2 D1
A2 B1 C1 D2
A2 B1 C2 D1
A2 B2 C1 D1
.................
Więc zapamiętaj, że to nie gwarancje systemów nie pozwalały Ci wygrywać - a jedynie brak Twojej skuteczności w typowaniu, wymaganej do osiągnięcia sukcesu w danym modelu gry a zamieściłem na forum i metodę &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; w której w jednym z jej kilku wariantów od gracza wymagane jest trafienie 1z3 typów, czyli przy jego skuteczności 33.33%
 
R 62

ricardos

Użytkownik
basia311&gt;&gt;
czując się wywołanym do tablicy treścią Twojego wpisu, w którym całkowicie fałszywie piszesz pod moim adresem, że gwarancje podawanych przeze mnie systemów nie pozwalają na wygrane - informuję Cię, że nie istnieją systemy bezwarunkowe i stąd chcąc z zyskiem zastosować w praktyce którykolwiek z tych kilkudziesięciu zaprezentowanych przeze mnie różnorakich metod/technik gry/systemów, należy spełnić jasno i precyzyjnie podany przy każdym z systemów warunek, w postaci ściśle określonej własnej skuteczności trafień w granym zbiorze zdarzeń.
Tak więc nie pisz bezmyślnych tekstów a zajmij się czytaniem ze zrozumieniem opisów jakie są tam wszędzie dołączone wtedy, gdy wprowadzałem każdą nową technikę gry i udzielałem wyjaśnień, jeśli pojawiały się pytania od początkujących userów.
Wśród tych w/w kilkudziesięciu metod gry które wciąż są przecież w archiwum forum, zamieściłem także i taką która daje gwarancję zysku przy 50% własnej skuteczności gracza:
np. jeśli mając 4 typy A,B,C,D z kursami po @1.8 oczekujemy trafienia 50% bo 2z4 meczów, to wystarczy zawrzeć 6 zakładów aby na 100% wygrać 1z6 zakładów i przy koszcie gry 6j. wygrać @1.8^4=10.5j.
2z4=6 stąd możliwymi trafieniami opcji 1 bądź 2 przy 50% skuteczności będą AB-AC-AD-BC-BD-CD
i dlatego grając np. dla under/over 2,5 uzyskujemy rozpis na 6 zakładów po 4 zdarzenia: dwa na 1 i dwa na 2 , ze 100% gwarancją wygranej:
A1 B1 C2 D2
A1 B2 C1 D2
A1 B2 C2 D1
A2 B1 C1 D2
A2 B1 C2 D1
A2 B2 C1 D1
.................
Więc zapamiętaj, że to nie gwarancje systemów nie pozwalały Ci wygrywać - a jedynie brak Twojej skuteczności w typowaniu, wymaganej do osiągnięcia sukcesu w danym modelu gry a zamieściłem na forum i metodę &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; w której w jednym z jej kilku wariantów od gracza wymagane jest trafienie 1z3 typów, czyli przy jego skuteczności 33.33%
witam
Edi
teoria,teoria i tylko teoria
50% z 4 zdarzeń to tylko
1 para co daje przy kursie 1.8 wygraną 3,24 j /po odjęciu podatku 2,85 j/
grając 6 zakładów 2/4 - koszt 6 j
i to jest skuteczność 50%
pomyliłeś pojęcia skuteczności
u Ciebie skuteczność zakładów 50% oznacza 3 trafione czyli 75% skuteczności typowania
nie podawaj w ten sposób bo tylko mieszasz w głowach początkującym graczom
pozdro
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
ricardos&gt;&gt;
nie bzdurz człowieku bo wręcz niesamowite idiotyzmy ze snu pijanego wariata wypisujesz, gdyż:
1/ skoro autor wątku czyli basia311 zakłada skuteczność 50%, to w podanym mu przykładzie gry
na 4 zdarzenia uważa że trafi 2z4 a zatem w rozpisie na 6 zakładów po 4 typy mieszczą się wszystkie możliwe
kombinacje dla tego układu gdy z 4 meczów np. under/over 2.5 wejdą mu 2 typowane na 1 i 2 typowane na 2, a zatem trafiając dowolne 2z4 meczów z typem 1 i 2 dowolne 2z4 mecze z typem 2 , AKO kuponu z kursami po @1.8 wyniesie nie 1.8^2=3.24 a 1.8^4=10.5j.
Rozpis takiego układu wymaga zawarcia 6 podanych mu zakładów dla gwarancji wygrania 1 zakładu a AKO zakładu to 1.8^4=10.5 i 6 zakładów wyczerpuje tu możliwości kombinacji 4 elementowej, z zakładanym wejściem 50% czyli 2 typów a więc siłą rzeczy innym niż typowane wyniki zakończą się pozostałe 2z4 meczów - i ten rozpis to uwzględnia.Czego tu nie rozumiesz?
2/ w oddzielnej, odkreślonej od rozpisu systemu na 6 zakładów po 4 typy końcowej części wpisu jasno poinformowałem usera basia311 że POZA tym modelem gry na 6 zakładów z oczekiwaną 50% skutecznością wśród 4 meczów, który mu dziś przypomniałem - zamieściłem kiedyś i taki, który w ramach jednego z kilku modeli wśród metody &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; wymaga NAWET niższej skuteczności niż 50%, bo jedynie 1z3 czyli gdy grający typuje z 3 zdarzeń.
Więc najpierw czytaj a potem pisz, bo jak dotąd to pisanie wyprzedza u Ciebie czytanie ze zrozumieniem tak wręcz elementarnych treści.
Może Lany Poniedziałek nieco Cię otrzeźwi i zaczniesz jaśniej myśleć ????
 
R 62

ricardos

Użytkownik
ricardos&gt;&gt;
nie bzdurz człowieku bo wręcz niesamowite idiotyzmy ze snu pijanego wariata wypisujesz, gdyż:
1/ skoro autor wątku czyli basia311 zakłada skuteczność 50%, to w podanym mu przykładzie gry
na 4 zdarzenia uważa że trafi 2z4 a zatem w rozpisie na 6 zakładów po 4 typy mieszczą się wszystkie możliwe
kombinacje dla tego układu gdy z 4 meczów np. under/over 2.5 wejdą mu 2 typowane na 1 i 2 typowane na 2, a zatem trafiając dowolne 2z4 meczów z typem 1 i 2 dowolne 2z4 mecze z typem 2 , AKO kuponu z kursami po @1.8 wyniesie nie 1.8^2=3.24 a 1.8^4=10.5j.
Rozpis takiego układu wymaga zawarcia 6 podanych mu zakładów dla gwarancji wygrania 1 zakładu a AKO zakładu to 1.8^4=10.5 i 6 zakładów wyczerpuje tu możliwości kombinacji 4 elementowej, z zakładanym wejściem 50% czyli 2 typów a więc siłą rzeczy innym niż typowane wyniki zakończą się pozostałe 2z4 meczów - i ten rozpis to uwzględnia.Czego tu nie rozumiesz?
2/ w końcowej części wpisu jasno poinformowałem usera basia311 że POZA tym modelem gry na 6 zakładów z oczekiwaną 50% skutecznością wśród 4 meczów, który mu dziś przypomniałem - zamieściłem kiedyś i taki, który w ramach jednego z kilku modeli wśród metody &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; wymaga NAWET niższej skuteczności niż 50%, bo jedynie 1z3 czyli gdy grający typuje z 3 zdarzeń.
Więc najpierw czytaj a potem pisz, bo jak dotąd to pisanie wyprzedza u Ciebie czytanie ze zrozumieniem tak wręcz elementarnych treści.
Edi ja Ciebie nie obrażam więc Ty też licz się ze słowami
jesteś &quot;teoretykiem&quot; i tyle
rozpis 2 z 4 daje 6 zakładów
50% z 4 typowanych zdarzeń to 2
jakim cudem w każdym rozpisie będziesz miał 2 trafione zdarzenia ??????

zresztą Twoje słynne systemy można znaleźć wszędzie ale nie spotkałem jeszcze wpisów o tym że są skuteczne
nie pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
ricardos&gt;&gt;
zgłoś się jak zaczniesz rozumieć elementarne podstawy bukmacherki, bo na dziś jesteś totalnie zielony, skoro nic nie zrozumiałeś z tego co Ci przekazałem w poprzednim obszernym wpisie.
Przy trafionych 2z4 meczach 2-way typowanych jako 1 np. under/over 2.5, rozpis na 6 zakładów po 4 daje gwarancję wygrania 1z6 kuponów 4-fold z AKO 1.8^4=10.5j. gdyż 2z4=6 a po ich rozlokowaniu w schemacie po 4, wolne pola zapełniasz opcjami 2 tak, że na każdym z kuponów masz po 2 typy na 1 i po 2 na 2 i to daje gwarancję wygrania, gdyż przy rozkładzie wyników 2z4 jako 50% na 1 i 50% na 2, istnieje tylko 6 możliwości takiego zakładanego tu rozłożenia się tych 4 wyników i kiedyś być może to zrozumiesz ????
 
R 62

ricardos

Użytkownik
ricardos&gt;&gt;
zgłoś się jak zaczniesz rozumieć elementarne podstawy bukmacherki, bo na dziś jesteś totalnie zielony, skoro nic nie zrozumiałeś z tego co Ci przekazałem w poprzednim obszernym wpisie.
Przy trafionych 2z4 meczach 2-way typowanych jako 1 np. under/over 2.5, rozpis na 6 zakładów po 4 daje gwarancję wygrania 1z6 kuponów 4-fold z AKO 1.8^4=10.5j. gdyż 2z4=6 a po ich rozlokowaniu w schemacie po 4, wolne pola zapełniasz opcjami 2 tak, że na każdym z kuponów masz po 2 typy na 1 i po 2 na 2 i to daje gwarancję wygrania, gdyż przy rozkładzie wyników 2z4 jako 50% na 1 i 50% na 2, istnieje tylko 6 możliwości takiego zakładanego tu rozłożenia się tych 4 wyników i kiedyś być może to zrozumiesz ????
Edi jesteś wszędzie /&quot;wszechobecny&quot;/
wystarczy wrzucić w wyszukiwarkę Edi8
poczynając od forum.xxxc poprzez xxxxccccc ,.xxxxxx itp itd
z ciekawości poczytałem sobie niektóre ale nie znalazłem ani jednego wpisu który udowadnia Twoje tezy
czyżby nikt nie wygrywał Twoimi systemami
a może wszyscy są za &quot;tępi&quot; żeby zrozumieć Twoje idee
czy jest jakieś forum na którym nie ma Twoich &quot;złotych systemów&quot;
na tym koniec, nie mam ochoty więcej dyskutować na ten temat
;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
ricardo, jak dotąd to tylko Ty jesteś &quot;za tępy&quot; aby coś z tego zrozumieć z mojego wpisu adresowanego do założyciela wątku, nowego usera basia311 zwracającego się o system dający wygraną przy trafieniu 50% typów, ale i wykazującego niezrozumienie gdzieś przez niego znalezionych moich innych rozpisów gwarancyjnych.
I zrozum człowieku, że ja nie prezentuję żadnych jak napisałeś &quot;tez&quot; a systemy na 100% spełniające swoje gwarancje przy spełnieniu określonych warunków, ściśle opisanych i podanych w opisie każdego z nich. Reprezentowany przez Ciebie żałosny poziom wiedzy bukmacherskiej widoczny w tych bzdurach jakie dziś napisałeś, nie pozwala na to abyś mógł te metody stosować, bo nie jesteś w stanie ich ogarnąć skoro połamałeś sobie zęby na tak banalnym systemie jak ten na 4 mecze i na 6 zakładów, z gwarancją wygrania 1 zakładu przy trafieniu 50% typów 2-way, czyli tu po 2 na 1 i po na 2, co jest rozpisem podstawowym - ale nie dla takiego miszcza jak Ty.
 
kozimtsw 0

kozimtsw

Użytkownik
Kolego ricardos, byłbym dalece od obrażania kolegi Edi8, który ma ogromny wkład w działanie forum, a przede wszystkim w opracowywanie przeróżnej maści systemów i sposobów gry. Przeczytałem wiele Jego tematów, dzięki czemu powiększyłem swoją wiedzę i inaczej spojrzałem na bukmacherkę. Nie istnieje system idealny, który gwarantowałby zysk, ale dzięki kreatywności i wiedzy można zacząć czerpać zyski, ale Ty chyba czekasz, aż ktoś poda Ci na tacy wzór na wygrywanie.
Pozdrawiam i życzę samych zielonych kuponów.
 
J 18

jarcow

Użytkownik
Jeśli chodzi o polskie buki to musisz miec skuteczność powyżej 50% przy kursie 2,28 i na pewno bedziesz na plusie ????
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
...&quot;Wśród tych w/w kilkudziesięciu metod gry które wciąż są przecież w archiwum forum, zamieściłem także i taką która daje gwarancję zysku przy 50% własnej skuteczności gracza:
np. jeśli mając 4 typy A,B,C,D z kursami po @1.8 oczekujemy trafienia 50% bo 2z4 meczów, to wystarczy zawrzeć 6 zakładów aby na 100% wygrać 1z6 zakładów i przy koszcie gry 6j. wygrać @1.8^4=10.5j.
2z4=6 stąd możliwymi trafieniami opcji 1 bądź 2 przy 50% skuteczności będą AB-AC-AD-BC-BD-CD
i dlatego grając np. dla under/over 2,5 uzyskujemy rozpis na 6 zakładów po 4 zdarzenia: dwa na 1 i dwa na 2 , ze 100% gwarancją wygranej:
A1 B1 C2 D2
A1 B2 C1 D2
A1 B2 C2 D1
A2 B1 C1 D2
A2 B1 C2 D1
A2 B2 C1 D1
.................&quot;...
Tak jak w tytule &quot;system&quot; gwarantuje wygraną przy połowie (50%) trafień, natomiast jeżeli trafisz 1 z 4, 3 z 4 lub 4 z 4, to przy powyższym rozpisie wygrasz nie 1,8^4=10,5j, a 0j.
Czyli &quot;system&quot; gwarantuje(?) wygraną tylko i wyłącznie przy 50% skuteczności.
Ale 50% skuteczności to czasem jest pod rząd 9 z 10, a czasem 1 z 10 i na koniec okresu rozliczeniowego daje nam ~50%.
Oczywiście jak to w hazardzie trafisz 2 z 4(dokładnie) i jesteś do przodu.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Artekk19&gt;&gt;
wszystko to co napisałeś bardzo szerokim łukiem więc totalnie niecelnie mija moją odpowiedź na konkretne zamówienie autora tego wątku, który wiedząc czego potrzebuje zgodnie z tytułem swojego wątku zwrócił się o
System gwarantujący wygrana przy polowie trafień.
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Artekk19&gt;&gt;
wszystko to co napisałeś bardzo szerokim łukiem więc totalnie niecelnie mija moją odpowiedź na konkretne zamówienie autora tego wątku, który wiedząc czego potrzebuje zgodnie z tytułem swojego wątku zwrócił się o
System gwarantujący wygrana przy polowie trafień.
Całkowice z Tobą się zgadzam, przy 50% trafień &quot;system&quot; jest skuteczny w 100%!!!
I dokładnie to napisałem, jest skuteczny tylko i wyłącznie przy 50% trafień przy każdym obstawianiu 4 zdarzeń na 6 zakładów.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ale to że &quot;jest skuteczny tylko i wyłącznie przy 50% trafień przy każdym obstawianiu 4 zdarzeń na 6 zakładów.&quot; dla autora wątku jest w 100% spełnieniem jego oczekiwań, czyli te 50% to dla niego 100% w relacji do tego o co się zwracał i dlatego wszelkie inne rozpatrywanie tego rozpisu na 6 zakładów mija się przecież z celem, jasno oddanym tytułem wątku.
 
pankoperek 158

pankoperek

Użytkownik
Nie bierzecie pod uwagę ważnego aspektu, a mianowicie faktu gdy zostanie trafione wszystkie zdarzenia dobrze 4/4 lub 3/4 , wtedy system idzie do kosza gdyż bierze pod uwagę tylko wyniki 2 do 2, czyli dwie jedynki i dwie dwójki. System nic nie wnosi , jest tylko zagraniem 6 z 16 możliwych wyników a to daje nam w zaokrągleniu 38% szansy na zwycięstwo co przy oczekiwanym zysku mija się z celem w dłuższej perspektywie czasu.
 
Do góry Bottom