>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

System GOL

A 498

addam44

Użytkownik
Dzisiejsze zakończone mecze w archiwum sportingbet
- 337 meczów
- 28 zakończonych wynikiem 0:0
- 7 zakończonych liczbą bramek powyżej 6,5

Doskonale na tym przykładzie widać, dlaczego buki dają na liczbę bramek powyżej 6,5 kurs 1,02.

Tak więc over 6,5 jest zdarzeniem czterokrotnie rzadziej występującym niż remis bezbramkowy (oczywiście jeśli brać pod uwagę dzisiejsze mecze). Kurs przed meczem jest za to tylko dwukrotnie-trzykrotnie niższy (na betfair).

Wniosek z tego płynie więc, że gra na under 6,5 jest bardziej opłacalna niż na over 0,5.

Jeszcze raz podkreślam, że wnioski na podstawie tylko dzisiejszych meczów.
Nie za wczesnie na wnioski z ta oplacalnoscia ????
Na BF zasada jest taka;
Gdy na lay 0-0 kurs jest ok.1.08 ti
na under 6.5 kurs jest 1.02.Prawie zawsze.
By podwoic kapital kursem 1.08 wystarczy 9progow.
By podwoic kapital kursem 1.02 trzeba az 35progow
a wiec niemal 4 razy wiecej...Czyli de facto prawdopodobienstwo przegranej jest takie same.
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Nie za wczesnie na wnioski z ta oplacalnoscia ????
Na BF zasada jest taka;
Gdy na lay 0-0 kurs jest ok.1.08 ti
na under 6.5 kurs jest 1.02.Prawie zawsze.
By podwoic kapital kursem 1.08 wystarczy 9progow.
By podwoic kapital kursem 1.02 trzeba az 35progow
a wiec niemal 4 razy wiecej...Czyli de facto prawdopodobienstwo przegranej jest takie same.
Więc trzeba kombinować aby podnieść ten kurs 1,02 na np. 1,05.
Myślę, że jest to realne do wykonania gdy w jakimś meczu bramka pada do 10 min. Wtedy kurs under 6.5 rośnie ;)
 
A 498

addam44

Użytkownik
Więc trzeba kombinować aby podnieść ten kurs 1,02 na np. 1,05.
Myślę, że jest to realne do wykonania gdy w jakimś meczu bramka pada do 10 min. Wtedy kurs under 6.5 rośnie ;)
Hihi!!!Ale gdy masz tego gola do 10ej min.to prawdopodobienstwo wejscia over 6.5 tez rosnie....
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
Dzisiejsze zakończone mecze w archiwum sportingbet
- 337 meczów
- 28 zakończonych wynikiem 0:0
- 7 zakończonych liczbą bramek powyżej 6,5
Doskonale na tym przykładzie widać, dlaczego buki dają na liczbę bramek powyżej 6,5 kurs 1,02.
Tak więc over 6,5 jest zdarzeniem czterokrotnie rzadziej występującym niż remis bezbramkowy (oczywiście jeśli brać pod uwagę dzisiejsze mecze). Kurs przed meczem jest za to tylko dwukrotnie-trzykrotnie niższy (na betfair).
Wniosek z tego płynie więc, że gra na under 6,5 jest bardziej opłacalna niż na over 0,5.
Jeszcze raz podkreślam, że wnioski na podstawie tylko dzisiejszych meczów.
Zapomniałem jeszcze napisać, że takie statystyki mają mały sens gdyż zawierają również wyniki lig underowych, których nie gramy. Wiarygodne statystyki będą jeżeli weźmiemy pod lupę tylko te kilka lig, które gramy.
Co do mojej gry to moim celem jest 400zł. Później zaczynamy od nowa. Jeżeli podwoję kapitał, będę potrzebował +/- 8 trafień przy kursie ~1,10. Niełatwe zadanie ale napewno wykonalne.
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
Próg 5 LIVE 40`

LIVE FA Cup
Celtic - Hearts
Kurs: 1,22
Stawka: 144,79
Ew: 176,64
Ryzykowny typ ale oplacalny ????
--Edit
Na sam koniec połowy Celtic trafia w słupek;p Mogłem poczekać kurs już 1,28 ????
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
właśnie, znacie strony gdzie są podane ligi underowe 2,5 statystyki, i najlepiej kluby,? lepiej przenalizowac zanim postawi się swój cały majątek, np. mój 65zł na zakład under 6,5
 
cock 756

cock

Użytkownik
Wesolutki, 100% zysku już masz, a cel już też się pojawił?
Gdybym grał jak Ty powiedziałbym STOP! I za połowę początkowego wkładu chciał kolejnego zwrotu 100%:
100-&gt;200; wypłata 150
50-&gt;100; wypłata 75
25-&gt;50; wypłata 25
25-&gt;200; wypłata 150 (jeżeli nadal będziesz uważał takie granie za dochodowe...)
50-&gt;100; wypłata 75
25-&gt;50; wypłata 25
25-&gt;200 ... itd.
Chytry dwa razy traci, bez takich &quot;stop loss&quot; możesz popłynąć w każdej chwili, ze wszystkim co uciułane, a tak przynajmniej z początkowego entuzjazmu zostanie troszkę w kieszeni. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 272

wesolutki

Użytkownik
Bardzo dobry pomysł ???? Dzięki za podrzucenie go ???? Co do dokładnych kwot to jeszcze przemyśle ale póki co zaczynam od 50zł na nowo. Tak więc garść statystyk i gramy dalej.
Gra 1
Próg 1✅
Próg 2✅
Próg 3✅
Próg 4✅
Próg 5✅
Próg 6✅
Próg 7✅
Wkład: 100zł
Wygrane: 209,08zł
Zysk/Strata: ✅109,08zł✅
 
Do góry Bottom