>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System by okolowski

okolowski 0

okolowski

Użytkownik
Chce wam przedstawic pewien system. Nie wiem, moze byl juz poruszany na forum (jesli tak to przepraszam), ale chcialbym sie nim z wami podzielic. Moim zdaniem jesli bedziecie sie dobrze do niego stosowac to mozna odniesc sporawe zyski.

No ale do rzeczy.

System ten jest raczej przeznaczony do gry przez internet ale i na naziemnych bukach tez sie da. Chodzi o to aby za kazdym razem postawic 2 kupony. I za kazdym razem tylko jeden kupon bedzie wchodzil a mimo to powinnismy w miare skutecznie wygrywac. W miare, poniewaz jak kazdy wie nie ma systemow doskonalych.

Nalezy wybrac jeden mecz na under/over i na jednym kuponie postawic na UNDER a na drugim na OVER. Wówczas kurs zarówno na pierwszym i na drugim kuponie bedzie wynosil jakies 1,85 zl, a wiec jak na przyklad postawimy na jeden i drugi kupon po 100 zl to bedziemy w plecy o 15 zl, poniewaz zainwestowalismy w nasze zaklady 200 zl, a wygralismy tylko 185 zl (oczywiscie jesli gramy przez internet). Aby system ten zaczal dzialac nalezy do jednego i drugiego kuponu dodac po jednym zdarzeniu, które uwazamy za pewniaka. Bez roznicy czy bedzie to kurs 1,30 czy 2,30. Poprostu AKO na jednym i drugim kuponie nie moze wyniesc mniej niz 2 zl. Najlepiej jakby na 1 kuponie zamiescic inne zdarzenie a na drugim inne, aby w ten sposob zwiekszyc mozliwosc naszej wygranej.

Grajac w ten sposob za bardzo nie obchodzi nas to pierwsze zdarzenie UNDER/OVER poniewaz bez roznicy ktory nam kupon wejdzie bo na obu mamy AKO powyzej 2 zl. Tak wiec musimy dobrze dobierac te nasze pewniaki i w zasadzie tylko je obserwowac. Mysle ze rozwaznie dobierajac mecze i np. stawiajac 100 zl na kazdy kupon jestesmy w stanie tygodniowo zarobic jakies 200-400 zl (oczywiscie grajac w ten sposob 7 dni w tygodniu, chociaz przy odrobinie szczescia mozna to i w krotszym czasie osiagnac).

Nie mowie ze jest to system doskonaly jednak mi osobiscie sie wydaje ze nie jest najgorszy a jak ktos lubi posiedziec i troche poanalizowac aby dobrze wytypowac pewniaka to moze stale piac sie tym systemem w gore. Przestrzegam jednak ze nie jest to system na jakas dluzsza mete, bo to kwestia czasu kiedy poprostu kiedys nietrafimy naszych 2 pewniakow. Dla mnie na szczescie jeszcze sie to nie zdarzylo.

Mile widziane sa wszelkie wasze sugestie o tym systemie.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Ehh :roll: co tu dużo gadać. Kiszka... Po co stawiać dwa kupony skoro jeden i tak jest przegrany ? :grin: Nie lepiej po prostu postawić tego pewniaka za stawkę na te dwa kupony ? Zysk większy, a w wypadku przegranej koszty identyczne jak przy tym &quot;systemie&quot;.
 
okolowski 0

okolowski

Użytkownik
Oczywiscie ze mozna ale nie masz wtedy &quot;gwarancji&quot; wygrania, a ten drugi kupon to wlasnie swego rodzaju taka podpórka. Gdyby grac tak jak piszesz to w momencie nie trafienia Twojego pewniaka nie masz nic i poprostu jestes do tylu, a w moim sposobie masz jeszcze szanse na wejscie 2 kuponu i to nie po to zeby odkuc sie za pierwszy tylko po to zeby byc do przodu, wiec nie uwazam tego za kiszki, ale to oczywiscie Twoje zdanie.

A mysle ze to calkiem niezle sie sprawdza, a moge to potwierdzic swoim przykladem gdzie wygralem tak juz kolo 1000 zl.

Pozdrawiam.
 
S 0

snowee

Użytkownik
okolowski źle piszesz. Jeżeli tego pewniaka obstawisz na 2 kuponach z underem i overem i on nie wejdzie to 2 kupony idą się trzaskać.

Sposób całkiem ciekawy
 
okolowski 0

okolowski

Użytkownik
Aby system ten zaczal dzialac nalezy do jednego i drugiego kuponu dodac po jednym zdarzeniu, które uwazamy za pewniaka. Bez roznicy czy bedzie to kurs 1,30 czy 2,30. Poprostu AKO na jednym i drugim kuponie nie moze wyniesc mniej niz 2 zl. Najlepiej jakby na 1 kuponie zamiescic inne zdarzenie a na drugim inne, aby w ten sposob zwiekszyc mozliwosc naszej wygranej.
Jak widac wyzej, zasugerowalem aby grac 2 rozne pewniaki w celu zwiekszenia prawdopodobienstwa.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
A ja będę się upierał, że grając tylko te swoje &quot;pewniaki&quot; bez dodawania ich do zdarzeń, z których jedno nie wchodzi i tak - to byłbyś do przodu o wiele wiecej.
 
K 0

kamil_miszcz

Użytkownik
A co będzie, jeżeli obstawisz dwa różne &quot;pewniaki&quot;, z których wejdzie jeden na kuponie, na którym nie wejdzie &quot;under/over&quot;?
To już lepiej grać jednego pewniaka.
 
S 0

sweter

Użytkownik
Kolego, jaki masz zysk z takiej gry powiedzmy po jednym okrążeniu grajac po 100PLN na kupon i zakładając że oba pewniaki ci wejdą?
 
okolowski 0

okolowski

Użytkownik
A co będzie, jeżeli obstawisz dwa różne &quot;pewniaki&quot;, z których wejdzie jeden na kuponie, na którym nie wejdzie &quot;under/over&quot;?
To już lepiej grać jednego pewniaka.
Poprostu tracisz pieniadze, dlatego mowilem ze nie jes to system na dluzszy czas, z tym wlasnie sie wiaze ryzyko tego systemu. Ale nie uwazam ze lepiej grac jednym pewniakiem na jednym i drugim kuponie, poniewaz wystarczy ze twoj pewniak nie wejdzie i masz 2 kupony do wywalenia, a kiedy grasz dwoma pewniakami to pozostaje Ci jeszcze jedna szansa.
 
okolowski 0

okolowski

Użytkownik
jak dla mnie dziwny system
grając same pewniaki osiągnie się większe zyski
To akurat zalezy tylko od Twoich bukmacherskich umiejetnosci. Jezeli czesto wchodza Twoje pewniaki to pewnie ze nie musisz uzywac tego sposobu gry. Przedstawilem ten sposob gry bo w moim przypadku on dziala.
 
okolowski 0

okolowski

Użytkownik
Kolego, jaki masz zysk z takiej gry powiedzmy po jednym okrążeniu grajac po 100PLN na kupon i zakładając że oba pewniaki ci wejdą?
Zakladajac ze na kazdy z kuponow stawiam po 100 zl i ze moje pewniaki wchodza to przy jednym tak jak to nazwales okrazeniu zarabiam przewaznie 40-70 zl. Oczywiscie mozna grac pare razy dziennie jesli ktos znalazl wiecej pewniakow.
 
S 0

sweter

Użytkownik
z tego co piszesz to do obu zdarzeń U/O doklejasz po 1 zakładzie z kursem 1,33. Jeśli raz przegrasz musisz wygrac kolejne 5 okrążeń by wyjść na zero. Natomiast jeśli postawisz 200PLN na kurs 1,33 to zyskujesz wtedy 66PL na czysto i zeby ci sie zwrocilo musisz jedynie 3 razy tak zagrać.

Chyba proste to juz.
 
okolowski 0

okolowski

Użytkownik
Więc po co te dwa wykluczające się wzajemnie kupony ? :grin:
Ge(L)o gdybym gral tylko jedna opcje z UNDER/OVER przypadku niepowodzenia mojego typu na pewno mialbym plecy. Granie zarowno UNDER na jednym jak i OVER na drugim kuponie pozwala mi zachowac szanse na wygrana.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Ale zrozum, że nie musisz dodawać tych under/over, żeby wyjśc na swoje trafiając tego jak określasz swojego &#39;pewniaka&#39;. Wydajesz 2 razy więcej kasy, a przelicznik masz 1,85 :grin: gdzie tu sens gdzie logika :;/:
 
okolowski 0

okolowski

Użytkownik
juz Ciebie kolo wogole nie rozumiem, czemu inni skumali a Ty nie?

Jak zagram tak jak mówisz, czyli po jednym pewniaku na kupon to zalozmy moje AKO bedzie wynosilo na kazdym z kuponow po 1,40. A wiec stawiajac po 100 zl na kupon i nie trafiajac jednego z kuponow jestem 60 zl w plecy bo wydalem na 2 kupony lacznie 200 zl a wyciagnalem tylko 140 zl.

W moim natomiast kiedy przegrywam jeden kupon moge wyjsc nadal na zysk.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Nie wiem dlaczego jeszcze ten temat żyje...

Stawiając under/over po 100 zł na kupon juz jestemy -100 zł.Zakłądając,ze nasz &#39;pewniak&#39; wart jest 1.40 [ u/o = 1.85/1.85] i ten nasz pewniak wejdzie to robimy kurs 2.6 x 100 wychodzi nam +60 j na plus.Na 2 kupony stracilismy 200 zł,ale jest 60 na plus.Jak postawimy samego &#39;pewniaka&#39; za to 200 zł to bedziemy 80 j na plus.[200 x 1.40(pewniak)]

Chyba juz wszystko jasne.
 
okolowski 0

okolowski

Użytkownik
Nie wiem dlaczego jeszcze ten temat żyje...

Stawiając under/over po 100 zł na kupon juz jestemy -100 zł.Zakłądając,ze nasz &#39;pewniak&#39; wart jest 1.40 [ u/o = 1.85/1.85] i ten nasz pewniak wejdzie to robimy kurs 2.6 x 100 wychodzi nam +60 j na plus.Na 2 kupony stracilismy 200 zł,ale jest 60 na plus.Jak postawimy samego &#39;pewniaka&#39; za to 200 zł to bedziemy 80 j na plus.[200 x 1.40(pewniak)]

Chyba juz wszystko jasne.
Tu masz racje ze grajac tak jak piszesz na pewniaka mozna wiecej wyciagnac. Ale kiedy Ci ten Twoj pewniak nie wejdzie to juz po zawodach a grajac tak jak ja masz jeszcze jeden kupon ktory moze wejsc. To ze wygrywam to jest jakis dowod na to ze to dziala. No ale oczywiscie krytyke tez przyjmuje i dzieki za komentarz.
 
Do góry Bottom