>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System by Hubi dudi :]

hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Moj system(sposob gry) jest w miare prosty . Wybieram sobie w ciagu dnia po 3 spotkana (chyba ze sa nedzne dni to 1 spotkanie) gdzie ogolnie kurs na kazdy typ nie spada ponize 2zł . Typuje faworyta ( i klucz jest wlasnie tutaj przeba wytypowac druzyne ktora teoretycznie ma wieksze szanse na zwyciestwoo. ) Nastepnie stawiamy tak stawki by:

kurs za remis * stawke &lt; kurs za zwyciestwo danej druzyna * stawka

Roznica miedzy kurs za zwyciestwo danej druzyna * stawka a wniesony wkład daje wygrana tak samo jest przy remisie kurs za remis * stawke Daje wygrana.
W moim przypadku to jest takie cos ze przy wygranej druzyny ktora wytypowalem na fawoprytów* jestem ok 50-70zł do przodu . Przy remisie zwracaja mi sie kosztu kuponu.(lub mala wygrana ok 20zł) Przy przegranej mojego faworyta trace wszytko.

Nie ma systemów idealnych ale jak tak gram udaje mi sie ogrywac buków:] Pozdro
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
niegłupi ten system :] tylko tu jest chyba bład:

Roznica miedzy kurs za zwyciestwo danej druzyna * stawka a kurs za remis * stawke Daje wygrana
:p

albo ja coś nie qmam
Przykład wynik koncowy np 1:0

Radomiak - Kujawiak 1.80 3.25 3.40 1.16 1.66 Wygrana

STAWKA 200 KURS 1.8 WYGRANA 360
----------------------------------------------------------
Radomiak - Kujawiak 1.80 3.25 3.40 1.16 1.66

STAWKA 100 KURS 3,25 WYGRANA 325 Przegrana

360zł = 325zł plus 60zł na zysk przy remisie było by 25zł zysku ( ponieważ na kupony wydalem 300zł) czyli przy 1 lub X jestem zawsze cos na plus Przy przegranej natomisat jestem minus 300zł

Co do tamtego zdania poprawie go bo jest zle sforulowane
 
X 0

xavi

Użytkownik
Tak tylko chciałem zauważyć że od stawki musisz odliczyć 10% i dopiero przemnażać przez kurs tak więc:
10%*200*1.8=324
10%*100*3.25=295
W przypadku remisu wychodzisz na minus ????
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Tak tylko chciałem zauważyć że od stawki musisz odliczyć 10% i dopiero przemnażać przez kurs tak więc:
10%*200*1.8=324
10%*100*3.25=295
W przypadku remisu wychodzisz na minus ????
Wiedz ze ie wszedie sie płaci 10% podatku np w zakladach internetowych ????
 
jogurt19 0

jogurt19

Użytkownik
Fajny ten System tylko to jest jeden minus że trzeba dużo kuponów puścić żeby zarobić coś wiecej kasy na +, ale jak do tej pory 100% skuteczność tego sysemu jak dla mnie.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Fajny system, ale z moich wyliczeń wyszło że bardziej opłaca sie stawiać 200zł na remis a 100 na zwycięstwo gospodarzy, czyli odwrotnie niż u ciebie. Zyski powinny być lepsze, ja zrobilem symulacje na kombinacji 10 meczy. 5 zw gosp. 2 remisy, 3 zw gości. Przy takich kursach jest duża szansa że remisow padnie wiecej niż 2, wiec jak dla mnie lepiej dać wyższą stawke na remis, ale jeżeli sie myle to niech ktoś mnie poprawi
 
G 46

ghs

Użytkownik
Jezu, po co takie kombinacje?
Radomiak - Kujawiak 1.80 3.25 3.40 1.16 1.66 Wygrana
STAWKA 200 KURS 1.8 WYGRANA 360
----------------------------------------------------------
Radomiak - Kujawiak 1.80 3.25 3.40 1.16 1.66
STAWKA 100 KURS 3,25 WYGRANA 325 Przegrana
360zł = 325zł plus 60zł na zysk przy remisie było by 25zł zysku ( ponieważ na kupony wydalem 300zł) czyli przy 1 lub X jestem zawsze cos na plus Przy przegranej natomisat jestem minus 300zł
W meczu z takimi kursami na betfair będziesz miał kurs ok. 1.35 na to, że goście nie wygrają. Stawiając twoje 300 zł wygrywasz 105 zł niezależnie czy będzie remis.
 
piotrek2222 0

piotrek2222

Użytkownik
w tydzień na expekcie ugrałem dzięki temu 1000 zł z 200 zł, nie zablokowali konta, moze dlatego że za jakies 2 tygodnie wszystko umoczyłem :jezora:
 
piotrpiechura 0

piotrpiechura

Użytkownik
nie jestem przekonany co do tego systemu chodz na początku wydał mi się całkiem spoko, dlaczego? bo przecie raz na jakiś czas trafi się niespodzianka i co wtedy? 300 zł w plecy?
 
P 0

pankonrad

Użytkownik
nie jestem przekonany co do tego systemu chodz na początku wydał mi się całkiem spoko, dlaczego? bo przecie raz na jakiś czas trafi się niespodzianka i co wtedy? 300 zł w plecy?
Skąd się człowieku urwałeś ;]? Przecież możesz grać za 10 i 20 zł jeśli nie nastawiasz się na jakąś super bukmacherkę, a czy hubert wygra czy przegra to raczej jego sprawa ;] jeśli wychodzi na plus to czemu nie ?
 
Do góry Bottom