>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sylwetki, kontuzje, spostrzeżenia, ciekawostki ze świata tenisa

wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
To nic pewnego. To prawo nie jest we Francji wprowadzone permanentnie to raz w dwa, dyrektorzy turnieju rozmawiają z władzami by stworzyć bańke sanitarna dla niezaszczepionych.

Robią wszystko by przymusic ludzi do zaszczepienia się czym co niewiele daje.

Był już taki jeden co dzielił ludzi na lepszych i gorszych. Historia lubi się powtarzać. Może tym razem na większą skale.
 
Tenis by Dawid 851,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Taka ciekawostka ode mnie i przy okazji dziękuję za wsparcie Forum bukmacherskie com!

forBET -> Tenis -> Turnieje pokazowe -> Tenis by Dawid Cup XI
Do soboty (godz. 9.00) można wytypować zwycięzcę mojego turnieju, z maksymalną stawką 150 PLN, lecz co ważne można łączyć z innymi zdarzeniami.

Jeśli miałbym Wam podpowiedzieć to niespodzianką będzie triumf kogoś spoza dwójki Szendryk @2,6/Wrzeszcz @2,9. Osobiście nieco bliżej mi do tego pierwszego. Jeśli miałbym szukać underdogów to najprędzej Zadrużyński.

Pełna oferta: TUTAJ
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Barrientos/Goransson z 7-5 5-3 40-0 i serwis przegrywają 5 piłek pod rząd,a później
mecz 7-5 6-7 6-7.Kurs na breaka był 51 a na mecz nawet już nie było na całorocznym,pewnie gdzieś z 1000 można było znaleźć
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Może dużo osób już wie ale ja dziś trafiłem na to i byłem zaskoczony gdzie powędrował z tenisa Sock. Inna odmiana i z tego co można poczytać dobrze sobie tam radzi.

 
Do góry Bottom