>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

swinstwo Sportingbet ...

B 0

busakka

Użytkownik
Dzis zarejestrowałem się u nich, wpłaciłem kase i przyszła weryfikacja konta, więc próbuje ja zrobic za pomoca podania numeru dowodu osobistego, wpisałem nr dowodu i wciskam &quot;wyślij&quot; Nic zero odpowiedzi ze strony, tak jakby się zawiesiła, więc zrestartowałem firefoxa i próbuję to samo zrobić, znów nic, w końcu próbuję trzeci raz tej samej sztuki NIC, po chwili wiadomośc dostaję że &quot;moje konto zostało zablokowane z powodu...&quot; Wku** się strasznie, zadzwoniłem na infolinię i im mówie że to nie moja wina że im weryfikacja w ten sposób nie działa i blokuje ludzie bezpodstawnie, powiedziano mi żebym wysłał skan dowodu terefere... więc odrazu to zrobiłęm, teraz czekam na odp...
jestem zniesmaczony na samym początku, nie dość że ich strona ma bugi to jeszcze blokują ludzi za to, nosz KUR^a Mać.
juz wiem że długo tam nie pogram i prawdopodobnie przy najbliższej okazji wypłacę wszystko i podziękuje tym amatorom.
 
ivostock8 201

ivostock8

Użytkownik
Bardzo cieszy Mnie fakt, ze moj post zostal zauwazony i odp. supportu byla szybka
ale zaznaczam jeszcze raz, gralem Edmonton a nie Phoenix Coyotes.
----------------------------
Marcin czy mozesz odblokowac mi pw i dostep do hp?
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Dzis zarejestrowałem się u nich, wpłaciłem kase i przyszła weryfikacja konta, więc próbuje ja zrobic za pomoca podania numeru dowodu osobistego, wpisałem nr dowodu i wciskam &quot;wyślij&quot; Nic zero odpowiedzi ze strony, tak jakby się zawiesiła, więc zrestartowałem firefoxa i próbuję to samo zrobić, znów nic, w końcu próbuję trzeci raz tej samej sztuki NIC, po chwili wiadomośc dostaję że &quot;moje konto zostało zablokowane z powodu...&quot; Wku** się strasznie, zadzwoniłem na infolinię i im mówie że to nie moja wina że im weryfikacja w ten sposób nie działa i blokuje ludzie bezpodstawnie, powiedziano mi żebym wysłał skan dowodu terefere... więc odrazu to zrobiłęm, teraz czekam na odp...
jestem zniesmaczony na samym początku, nie dość że ich strona ma bugi to jeszcze blokują ludzi za to, nosz KUR^a Mać.
juz wiem że długo tam nie pogram i prawdopodobnie przy najbliższej okazji wypłacę wszystko i podziękuje tym amatorom.
Kurcze gdybym to przeczytał wcześniej, Bo dziś miałem taką samą sytuację, Przy najbliższej okazji uciekam od tego bukmachera
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Dla mnie to jest firma o.k.Bardzo wiarygodna i pewna.

Tygodniowo potrafię zrobić 2-3 wypłaty,nie sa to kwoty jakieś mikroskopijne( czasem nawet przekraczają tysiąc pare złotych) i zawsze kasa czy to na MB,Click2Pay czy na Netellerze o godz 13.15 z precyzją szwajcarskiego zegarka.(zlecić wypłatę trzeba max. do godz 10.15 tuż prze zatwierdzeniem listy wypłat)
Weryfikację przechodziłem tylko raz ,ale było to dawno jakieś 2,5 roku,więcej o nic dodatkowego nigdy mnie nie prosili.

Limitu też nie dostałem choć gram kupony również po pareset złotych.Może dlatego ,że jadę zawsze single lub małe ako,ale bez wynalazków.Jedyny negatyw,to to,że miałem spięcie na live chat,ale było minęło.

Ktoś powie,że chwalę mocno tego buka.Ma rację ,nie twierdzę,że nie.Nieraz trzeba przełamać lody z bukiem na początku.Później jakos już pójdzie.Mają szeroką ofertę i fajny kalendarz promocyjny,dlatego między innymi tam gram

Panowie odrobinę cierpliwości zawsze wykazujcie.Weryfikacja to jest super sprawa,czyni Was wiarygodnymi,uczciwymi graczami.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Kasa wypłacone 20 sierpnia do tej pory jej nie dostałem, po mailu tłumaczą się że mają małe problemy techniczne... z konta kasa zniknęła, w wypłatach kasy nie ma, jest tylko ślad w historii konta że była robiona wypłata. Jak można 3 dni wypłacać na MB tym bardziej, że konto zweryfikowane :/ :zoltakartka:
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
Kasa wypłacone 20 sierpnia do tej pory jej nie dostałem, po mailu tłumaczą się że mają małe problemy techniczne... z konta kasa zniknęła, w wypłatach kasy nie ma, jest tylko ślad w historii konta że była robiona wypłata. Jak można 3 dni wypłacać na MB tym bardziej, że konto zweryfikowane :/ :zoltakartka:
Jesli ktokolwiek (nawet nie sportingbet ) ma problemy techniczne i chodzi o wyplaty (czyli o kase) zawsze sprawdzaja 4 razy zanim cos puszcza. Dopiero bys sie darł jakby srodki gdzies zginiely... wtedy placz. &quot;Jak można 3 dni&quot; - mozna i 7 dni jak trzeba!!! najwyrazniej byla czy jest jakas usterka.... Jak to napisał Dariusz1969 - &quot;Panowie odrobinę cierpliwości zawsze wykazujcie&quot;
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
No właśnie gdzieś &quot;zginęły&quot;, nie ma ich na koncie ani na moneybookers. Oni tłumaczą się problemem technicznym a mój znajomy wypłacił wczoraj rano i dostał o 13 hajs... 7 dni to można wypłacać na rachunek bankowy. Mało wiesz o temacie to się nie udzielaj. Hajs mi potrzebny na wczoraj.
Mi się to nie podoba i wyraziłem swoją opinię, to wszystko.
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
No właśnie gdzieś &quot;zginęły&quot;, nie ma ich na koncie ani na moneybookers. Oni tłumaczą się problemem technicznym a mój znajomy wypłacił wczoraj rano i dostał o 13 hajs... 7 dni to można wypłacać na rachunek bankowy. Mało wiesz o temacie to się nie udzielaj. Hajs mi potrzebny na wczoraj.
Mało to ty chyba wiesz kolego.... Oczywiscie ze jak wyplacil wczoraj to dostal. Zapewne chodzo o to że problem był wlasnie tego dnia co ty i inni wyplacali i ten dzien gdzieś &quot;wisi&quot; -probowales sie ponownie czegoś dowiedziec?..... &quot;No właśnie gdzieś zginęły, nie ma ich na koncie ani na Moneybookers. Oni tłumaczą się problemem technicznym&quot; - wiec własnie, wiedza ze Ty ich nie masz, wiec poczekaj tylko.... co za naród.... ze skarbonki sobie wyciagni jak Ci potrzebne....
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Gościu nie pisz do mnie bo jesteś zwykłym trollem forumowym, za każdym razem musisz coś dodać od siebie, w każdym temacie, ***** wiesz a głośno szczekasz. Chcesz się pokłócić z kimś to powiedz dziewczynie, że jest gruba. Mnie nie interesuje to, że były problemy techniczne, napisałem do nich maila wczoraj rano i nie mogą się z tym uporać a innym zlecają wypłaty, to jak już nie ma tego problemu to niech zlecą wypłatę jeszcze raz. Nie wiesz ile wypłaciłem a pierdolisz jakieś głupoty, takie pieniądze to pewnie widujesz na reklamach wonga.com. Trzymaj się ramy.

Poza tym i tak pozostaje mi tylko czekać bo co zrobię... napisałem tylko na forum, że mi się to nie podoba i zwlekają z wypłatą, to wszystko.
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
Gościu nie pisz do mnie bo jesteś zwykłym trollem forumowym, za każdym razem musisz coś dodać od siebie, w każdym temacie, ***** wiesz a głośno szczekasz. Chcesz się pokłócić z kimś to powiedz dziewczynie, że jest gruba. Mnie nie interesuje to, że były problemy techniczne, napisałem do nich maila wczoraj rano i nie mogą się z tym uporać a innym zlecają wypłaty, to jak już nie ma tego problemu to niech zlecą wypłatę jeszcze raz. Nie wiesz ile wypłaciłem a pierdolisz jakieś głupoty, takie pieniądze to pewnie widujesz na reklamach wonga.com. Trzymaj się ramy.

Poza tym i tak pozostaje mi tylko czekać bo co zrobię... napisałem tylko na forum, że mi się to nie podoba i zwlekają z wypłatą, to wszystko.
hahahahhahaha...... dobre ???? dzięki. Ubawiłem się po pachy twoim wpisem... Widzisz ja nie chciałem i nie chce sie z nikim klocic.... ale wyluzuj bo ci zylka peknie.... i ci ten &quot;hajs&quot; nie pomoze ????
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Odpisali, że ciągle mają problemy techniczne i czekam, zobaczymy o 13:15 bo z tego co wiem to wtedy zlecają wypłaty.
 
Do góry Bottom