>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sure Bets

slash 0

slash

Użytkownik
sure bety, limity, stawki
Cześć wszystkim
Zacznijmy od tego, że planuję grę wykorzystując sure bety od jakiegoś czasu. Mam parę pytań związanych z tym tematem.
Chcę zacząć z kapitałem większym niż 5k funtów, ale nie więcej niż 10k. Zastanawiam się czy jest sens od razu rzucać się na głębszą wodę, czy może lepiej byłoby zacząć od 1k (około 100 funtów na jedno spotkanie) i systematycznie zwiększać stawki dochodząc do np 1k na jeden sure bet (5k - kapitał ogólny)? Czy można grać single za kwoty dochodzące do 1k funtów lub więcej? Czy są z tym problemy? Listę buków zamieszczam na dole postu.
Nie od dzisiaj wiadomo, że bolączką dzisiejszym sure betowców są limity... Myślałem jak temu zaradzić, no i wymyśliłem pewną taktykę. Mianowicie chcę założyć np. po dwa konta u każdego z moich obecnych buków na rodzinę lub znajomych. W przypadku niespodziewanego limitu mógłbym przesłać kasę z moneybookers na drugie konto u danego buka i dalej obstawiać. Czy zdałoby to egzamin?
Lista buków:
188bet
5Dimes
Bet365
Bet-at-home
BetClic
Betfair
Betsson
Blue Square
Bodog
Bookmaker.com
Bwin
Centrebet
Eurobet
Gamebookers
Ladbrokes
Paddypower
Pinnacle
Sportbet
Sportbet
The Greek
Unibet
Victor Chandler
William Hill
Boylesports
Zachęcam do dyskusji, dodawania swoich komentarzy i cennych spostrzeżeń

Dzięki, Damian
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Cześć wszystkim

Nie od dzisiaj wiadomo, że bolączką dzisiejszym sure betowców są limity... Myślałem jak temu zaradzić, no i wymyśliłem pewną taktykę. Mianowicie chcę założyć np. po dwa konta u każdego z moich obecnych buków na rodzinę lub znajomych. W przypadku niespodziewanego limitu mógłbym przesłać kasę z moneybookers na drugie konto u danego buka i dalej obstawiać. Czy zdałoby to egzamin?
Cześć ;)
Gratuluję, że przełamałeś się i po 4 latach napisałeś pierwszy post na forum. I chyba dlatego stwierdziłem, że napiszę coś tutaj :]
Zakładanie po kilka kont to nie jest jakaś nowa metoda. Można z tym sobie radzić. Ale musisz być bardzo uważny. I robić to &quot;z głową&quot;.
Jeśli nie będziesz robił tego z głową to masz zablokowane konta i problem z odzyskaniem kasy.
Na dodatek byś jeszcze założył temat na forum w stylu: &quot;okradli mnie&quot;, &quot;złodzieje&quot; i byłoby już w ogóle super :-?
Z własnego doświadczenia wypiszę Ci z Twojej listy buki gdzie limity będą uciążliwe- mniej lub bardziej.
Bet365
BetClic
Betsson
Blue Square
Eurobet
Ladbrokes
Paddypower
Victor Chandler
William Hill
Boylesports
Unibet
Nie mam pojęcia jak jest w:
Sportbet
Sportbet
Bodog
Bookmaker.com
Z takim budżetem jak chcesz grać nie będzie to łatwe. Mimo wszystko życzę sukcesów :spokodfhgfh:
Pozdr.
 
slash 0

slash

Użytkownik
Hehe, zgadza się. W końcu się przełamałem :jezora:
Chciałbym się jeszcze zapytać co sądzicie o betbrain.com oraz jak długo utrzymują się sure bety w granicach 1-3%? Ile mam czasu na wpłatę z MB na drugie konto u danego buka i ponowne obstawienie w przypadku niespodziewanego limitu?Dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam,
Damian
 
A 0

amazon

Użytkownik
To zależy jakie konto na Betbrain masz na myśli.Jeśli to standardowe,darmowe to z tego co pamiętam SB publikowane są tam 20min po wykryciu, więc ciężko będzie je jeszcze złapać.Na koncie expert (chyba 30 euro ale mogę się mylić) Sb dostaniesz chyba 3 min po wykryciu więc może pomyśl o wykupieniu tego konta.
Apropo tych limitów to jeśli chcesz np. obstawić za 1500 to stawkuj sukcesywnie np. masz zakład 2 drogowy i w pierwszym buku musisz zagrać za 900 w drugim za 600.Nie pakuj całej kwoty na raz tylko najpierw postaw po 100 w każdym buku potem kolejne 100 itd. Bo wiesz w jednym mogą Ci przyjąć ze 900 a w drugim np. tylko 300... a jak będziesz robił to sukcesywnie to się od tego uchronisz ;-)
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
W Ladbrokes, bet365, unibet, gamebookers i expekt, możesz sobie sprawdzić jaką kwotę Ci przyjmą bez akceptacji, dla osoby grajacej surki jest to bardzo dobre rozwiązane.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Gram osobiście surbety do 10%. Chciałbym dodać swoich kilka groszy. Przede wszystkim powinno się trzymać pieniążki na kilku bukach- trzymać w sensie mają tam być pieniądze, a nie, że Ty widzisz fajnego surbeta i decydujesz się na wpłatę i dopiero obstawiasz. Czasami kilka sekund w tą czy w tą decyduje o zmianie kursu. Nieraz miałem sytuację, że wpłaciłem do 1 buka większą kwotę ( zawsze tak robię ) i w drugim zmienił się trochę kurs i zachwiał się potencjalny zysk. Nie będę pisać o rzeczach oczywistych jak np rozliczanie kreczów w tenisie w różnoraki sposób przez buki, gdyż to banał.
Dla takich naprawdę początkujących graczy polecam znajdywać i obstawiać surbety rzędu typ1 :1,28 typ2: 8.00 i wierzcie mnie, że znajdą się takie buki, które mają takie typy ( nawet dziś jest taki bet ). I nawet jeśli nastąpi anulacja, któregoś z zakładów to i tak minimalizujesz ryzyko przegranej. Stawiamy odpowiednio 417 i 67 ( zysk 50 pln ). W momencie gdy anulują pierwszy zakład co najwyżej masz 67 pln w plecy jak drugi anulują to faworyt zostaje w grze. Szukać surbetów i nie szaleć stawkami ( do 1000pln ) i spokojnie dziobać. To jest maraton a nie wyścig szczurów.
pozdrawiam,
tikanes
 
A 0

aleksei

Użytkownik
Mam wieloletnie doświadczenie z surebetami, ale tylko parę razy mi anulowali. Tak czy owak to się opłaca i naprawdę nie ma czego się bać.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czy istnieją jakieś programy komercyjne, które pozwalają wyszukać surbety między wybranymi bukmacherami (np. między betfair i betdaq)?
Zwykłe komercyjne wyszukiwarki/porównywarki typu betbrain.pl
Tam pewnie coś byś znalazł. Ale wyszukiwanie i granie siurków między giełdami zawsze niesie ze sobą ryzyko.
Przecież płynność rynku może się szybko zmieniać...
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Zwykłe komercyjne wyszukiwarki/porównywarki typu betbrain.pl

Tam pewnie coś byś znalazł. Ale wyszukiwanie i granie siurków między giełdami zawsze niesie ze sobą ryzyko.
Przecież płynność rynku może się szybko zmieniać...
Zgadza się i to szybciej niż się czasem wydaje.
Zapomniałem dodać najważniejszej rzeczy. Starać się by zysk ze wszystkich buków był możliwie na jak najrówniejszym poziomie. Dysproporcja w wygranych powodują nakładanie limitów na stawki na zakład. Jest to bardzo ważne jeśli chcesz być wciąż w grze ????
 
O 0

ossi11440

Użytkownik
Cześć! Uprzejme zapytanie. Interesuję się od niedawna surbetami. Ponieważ aby grać na poważnie trzeba mieć spory kapitał, zastanawiałem się nad zleceniem tego komuś trzeciemu. Natrafiłem w internecie na ofertę firmy Sport Arbs, która w Moim imieniu inwestowała by moje pieniądze grając surbety. I tu pojawia sie Moje pytanie czy to pewna firma czy kolejny przekręt, bo ma ich stronie to wszystko cacy. Może ktoś o nich coś słyszał lub korzystał z ich usług.
 
S 0

snajper_tom

Użytkownik
W mojej opinii ten serwis jest niewiarygodny. Gdyby chodziło o moje pieniądze nie wpłaciłbym tam ani jednego dolara. Oto dlaczego:
1) WSZYSTKIE PROMOCYJNE MATERIAŁY I PROJEKT UŻYWANY PRZEZ SPORTARBS.COM SĄ ZAKUPIONE OD PROBET S.A. ZAREJESTROWANEJ W PANAMIE. STATYSTYKI I STAWKI PUBLIKOWANE NA STRONIE SĄ BEZWGLĘDNIE PRAWDZIWE, ALE NIE KOMPLETNE.
Nie ma żadnego śladu firmy PROBET S.A w internecie. Chyba, że ktoś ma ochotę skoczyć do Panamy i pobawić się w Rutkowskiego.
2) SportArbs International Corp.
Adres pocztowy: 401 Al Zarouni Business centre, Sheikh Zayed Road, Barsha First, Dubai, UAE. P.O. Box Number 116171
Nic nie mam do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ale Ci goście na filmiku na Arabów nie wyglądają. Poza tym intuicyjnie mi tu nie pasuje do całokształtu.
3) 12/11/2009 Anna Bogusawa (Poland)
Wypłacana kwota: $713.79
Z: U6777444
Batch #24514369
Do: U5324602
Znowu rewelacyjna wypłata. Oby tak zawsze. Inwestujemy dalej.
Ile znacie dziewczyn które grają na zakładach? Ile z nich gra surebety? Ile z tych grających surebety używa SportsArbs? Czy nazwisko Bogusawa jest popularne?
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Też bym do nich nie wpłacał ale z jeszcze innego powodu. Z ciekawości porównałem kursy u trzech buków z czego dwóch oferuję z tego co mi wiadomo najbardziej konkurencyjne kursy na rynku mianowicie:



Betfair to giełda zakładów, gdzie kursy są naprawdę wysokie, pinnacle b. konkurencyjny buk, betclick zwykły buk. Porównując właściwie same kursy w betfair bo były najwyższe (nie odliczałem prowizji 2-5%) nie trafiłem ani jednego surebeta. Myślę jednak, że surbety są głównie grane LIVE i tu potrzebny jest rzeczywiście wydajny system informatyczny do śledzenia kursów. Jednak biorąc pod uwagę to, że firma sobie odlicza 50% żeby sensownie zarobić trzeba by tam wpłacić około 100tys. PLN i w tym momencie moje zaufanie się kończy.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Też bym do nich nie wpłacał ale z jeszcze innego powodu. Z ciekawości porównałem kursy u trzech buków z czego dwóch oferuję z tego co mi wiadomo najbardziej konkurencyjne kursy na rynku mianowicie:



Betfair to giełda zakładów, gdzie kursy są naprawdę wysokie, pinnacle b. konkurencyjny buk, betclick zwykły buk. Porównując właściwie same kursy w betfair bo były najwyższe (nie odliczałem prowizji 2-5%) nie trafiłem ani jednego surebeta. Myślę jednak, że surbety są głównie grane LIVE i tu potrzebny jest rzeczywiście wydajny system informatyczny do śledzenia kursów. Jednak biorąc pod uwagę to, że firma sobie odlicza 50% żeby sensownie zarobić trzeba by tam wpłacić około 100tys. PLN i w tym momencie moje zaufanie się kończy.
Z całym szacunkiem, ale nie jest tak do końca kolego. Uwierz mnie, iż betafair i Pinnacle nie mają zawsze najwyższych kursów. Powiem więcej - znalazłem tendencję, iż w meczach gdzie jest wyraźny faworyt ( kursy poniżej 1.50 ) betfair i pinn idą na daleki drugi plan,a w betfair dochodzi przelicznik euro.Co nie zmienia faktu, że są to bardzo wiarygodne buki, które polecam serdecznie wszystkim.
A betclick to nie jest zwykły buk, to jest słaby buk ze słabymi kursami, z problemami przy wypłacie.
 
P 0

pelikan4001

Użytkownik
Jak zacząc grac sure bety?
witam chcialbym pograc w sure bety ale nie wiem zupelnie jak sie do tego zabrac?dodam ze nie gram w zadne naziemne bukmachery.Jakby kto chcial mnie wtajemniczyc i poprowadzic krok po kroku.czytam tu troche o tym i jetsem sklonny poniesc troche ryzyka bo o to tu chyba chodzi ???? Tylko bez wrzutow pozdrawiam
 
danni 8

danni

Użytkownik
Przyłączam się do dyskusji i mam kilka pytań.
Nie mam doświadczenia w surebetach, ale stwierdziłem, że to ciekawy sposób na &quot;łatwe&quot; pieniądze i pomyślałem, że warto wreszcie zacząć zarabiać na bukmacherce, a nie tylko grać i co najwyżej przegrywać ;) . Mogę przeznaczyć na ten cel 5000zł.
1. Czy warto w ogóle startować z takim kapitałem? Nie myślę o zyskach rzędu 2000zł na miesiąc, ale z 500zł chciałbym wyciągnąć miesięcznie grając co weekend.
2. Czy to możliwe?
Na początku nie chce szaleć za bardzo i chciałbym grać u maksymalnie 5 popularnych i sprawdzonych buków tak, aby dobrze znać ich zasady rozpatrywania różnych nietypowych zdarzeń typu krecz, przeniesienie meczu itp, no i oczywiście ich limity.
3. Czy 5 buków wystarczy?
4. Od jakich kwot zaczynają się limity (miesięczne i jednorazowe)?
Czytałem, że warto wpłacić najpierw kapitał na moneybookers, a stamtąd do buków.
5. Ile trwa zaksięgowanie pieniędzy z moneybookers do buka i na odwrót czyli wypłata od buka na konto moneybookers? Czy są buki, które pobierają za to prowizję?
6. Jakie buki na początek polecacie? Z tego co wiem to Pinnacle jest tutaj pewniakiem, a co oprócz tego?
Z góry dzięki za każdą radę!
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Przyłączam się do dyskusji i mam kilka pytań.

Nie mam doświadczenia w surebetach, ale stwierdziłem, że to ciekawy sposób na &quot;łatwe&quot; pieniądze i pomyślałem, że warto wreszcie zacząć zarabiać na bukmacherce, a nie tylko grać i co najwyżej przegrywać ;) . Mogę przeznaczyć na ten cel 5000zł.

1. Czy warto w ogóle startować z takim kapitałem? Nie myślę o zyskach rzędu 2000zł na miesiąc, ale z 500zł chciałbym wyciągnąć miesięcznie grając co weekend.
2. Czy to możliwe?

Na początku nie chce szaleć za bardzo i chciałbym grać u maksymalnie 5 popularnych i sprawdzonych buków tak, aby dobrze znać ich zasady rozpatrywania różnych nietypowych zdarzeń typu krecz, przeniesienie meczu itp, no i oczywiście ich limity.

3. Czy 5 buków wystarczy?
4. Od jakich kwot zaczynają się limity (miesięczne i jednorazowe)?

Czytałem, że warto wpłacić najpierw kapitał na moneybookers, a stamtąd do buków.

5. Ile trwa zaksięgowanie pieniędzy z moneybookers do buka i na odwrót czyli wypłata od buka na konto moneybookers? Czy są buki, które pobierają za to prowizję?
6. Jakie buki na początek polecacie? Z tego co wiem to Pinnacle jest tutaj pewniakiem, a co oprócz tego?

Z góry dzięki za każdą radę!

Co do kreczów w tenisie, może znajdziesz coś TUTAJ.

Ja nie mam zbyt wielkiego doświadczenia z graniem w ten sposób, ale 5 buków to chyba trochę mało, zwłaszcza jak wybierasz te popularniejsze, gdzie często kursy są bardzo podobne.

Kasę ponoć lepiej trzymać na MB, tak, żeby w każdej chwili móc przelać na buka, ale znowu z MB też ponoć bywają problemy, więc ciężko mi powiedzieć co lepsze. No, ale od czegoś są przelewy24, którymi możesz z własnego konta przelać kasę w 30 sekund albo i mniej (zależy jak szybko klikasz).
 
Do góry Bottom