>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SuperLega 2020/2021

sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
Ciężko to widzę, w Perugia dziś wolne mają dostać Leon, Colaci Sole.
Pamiętaj że Perugia i Lube od wtorku gra turniej LM
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Power Volley Milano - Sir Safety Perugia
Perugia -8.5 pkt @1.62 1xbet 7pkt

Perugia mocno pokpila sprawę meczu u siebie wygrywając już 2:0 i 19:17 w trzecim secie , dali odżyć ekipie Milano i przegrali całe spotkanie 2:3.
Co było to było...
Dziś drugie starcie włoskiego play off i Perugia mocno zepnie się aby nie skończyć gry na tym etapie i to z ekipa zajmująca 8 miejsce w tabeli.
Nie ma co porównywać zespołów bo zawodnicy Perugia są o klasę lepsi/doświadczeni. To fakt że nie ma ostatnimi czasy zbyt dobrej formy w ekipie Heynena ale są to profesjonaliści i nie odpuszczą wysiłku całego sezonu przegrywając tutaj z Milano.

Wymagam dziś od nich zwycięstwa , a jak widać w H2H często wygrywali sety na dość sporym HC , a linia 8.5pkt jest niska.
 
Ostatnia edycja:
P 984

prolog

Użytkownik
powoli staje sie faktem że perugia dzisiaj zakończy swoj sezon w lidze włoskie/ edit : gdyby Milano nie wyciągnęło ręki w 2 secie byłoby już po sprawie, ogólnie okropny poziom meczu
 
Ostatnia edycja:
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
powoli staje sie faktem że perugia dzisiaj zakończy swoj sezon w lidze włoskie/ edit : gdyby Milano nie wyciągnęło ręki w 2 secie byłoby już po sprawie, ogólnie okropny poziom meczu
Co tam się dzieje w zespole?
Pierwszy plac w zasadniczym, grają w półfinale LM i męczą drugi mecz w pierwszej fazie play-off

A gdzie ty to oglądałeś jak buki nie dawały transmisji?
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Co tam się dzieje w zespole?
Pierwszy plac w zasadniczym, grają w półfinale LM i męczą drugi mecz w pierwszej fazie play-off

A gdzie ty to oglądałeś jak buki nie dawały transmisji?
Było w necie, stream np. na jokerlivestrem

To się dzieje że nie ma odpowiedniej formy, oglądałem mecz z Modena to mocno kulało przyjęcie , Antanasijewic nie gra prawie wcale (chyba dlatego że odchodzi) a to duża strata. Sam Leon drużyny nie pociągnie, nie ma tam zespołu na ten moment
 
P 984

prolog

Użytkownik
Dokładnie livesxtv. W pewnej chwili nawet Leona nie było na placu... Z taką grają to ciekawe co będzie w czwartek z trento
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Heynen się mocno uparł, nie do końca rozumiem, dlaczego mając zawodników jak Atan czy Muzaj on twardo gra Ter Horstem/Vernonem. Atan niby długo kontuzja, potem sam mówił, że jest zdrowy, a i tak siedzi na trybunach. Jego odejście po sezonie jest chyba potwierdzeniem, że tam się coś zepsuło w kwestii dogadania z trenerem. Sam Leon ciągnie tę ekipę + odpały na zagrywce Plotnickiego. Najgorsze mają już chyba jednakże za sobą. W ostatnim meczu pokazali mocny mental i w decydującym meczu z Milano raczej nie powinni mieć problemów. Ciekaw jestem jak się pokażą w LM w meczu z Trento. Leon to taki zawodnik, że jak ma dzień to sam mecz wygra, ale tutaj po drugiej stronie już konkretne armaty, a nie jak z Milano... Będzie uczta dla oka.
 
N 347,8K

niewierny-janek

Użytkownik
Co znawcy sądzą o meczu Perugia - Monza ?

Perugia pozostała tylko w walce o mistrzostwo, jednak Monza ich dwa razy w tym sezonie pokonała 3:0.
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Trentino - LUBE CUCINE CIVITANOVA kurs: 2.05 STS

To już drugie półfinałowe spotkanie tych ekip. W pierwszym lepsi okazali się przyjezdni z Trentino. Tym samym Lube postawiło się niemal pod ścianą. Wyjść ze stanu 0:2 byłoby bardzo ciężko. Ostatnimi czasy za dużo porażek tej galaktycznej drużyny. Galaktycznej, bo niemal na każdej pozycji znajdziemy top topów na swoich pozycjach. Lube za bardzo nie ma już gdzie się cofać. Drużyna została stworzona do zgarnięcia wszystkiego w tym sezonie. Co prawda sięgnęli po puchar Włoch, ale wiadomo już, że LM nie zdobędą. Wszystkie siły w tej sytuacji koncentrują na lidze. Jestem przekonany, że drugi raz nie zagrają tak słabego spotkania. Muszą wykorzystać słabość drugiego przyjmującego ekipy Trentino. O ile młodzian Michieletto jak na swój wzrost przyjmuje bardzo dobrze, tak w ataku bardzo się męczy.
Ekipy spotkały się już w tym sezonie parokrotnie. W superpucharze Włoch zwycięstwo odniosło Lube. W Lidze podzielili się ilością zwycięstw. No i jak już wiemy w pierwszym półfinałowym spotkaniu po tie-breaku wygrało Trentino. Lube gładkie zwycięstwo wypuściło z rąk. Prowadzili w setach 2:1, a w secie czwartym już 14:10. Pojawiały się obawy o zdrowie De Cecco, Leala i Juantoreny. Wszystkie zostały już rozwiane. Lube w pełnym składzie przystępuje do tego spotkania, pewnie spoglądając ku wyrównaniu w rywalizacji do stanu 1:1. Koło kursu ponad 2 na najsilniejszą personalnie ekipę na świecie nie przechodzi się obojętnie. 🔥 🔥 🔥
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Consar Ravenna - Top Volley Cisterna typ: Top Volley Cisterna kurs: 1,75 Fortuna

W tym sezonie w lidze włoskiej wymyślono nietypową formułę rozegrania walki o 5 miejsce. Zwycięzca zgarnie możliwość występu w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Wielu szkoleniowców traktuje te rozgrywki po macoszemu, jednak nie jest trener Ravenny, a tym bardziej nie Kovac, czyli szkoleniowiec Cisterny. Top Volley Cisterna do każdego spotkania przystępują w najmocniejszym składzie. Ravenna jakby nie patrzeć z sezonu zasadniczego może być zadowolona. Kilka ekip wyprzedzonych, czyli wynik ponad stan. Natomiast występ Top Volley Cisterny był wręcz fatalny. Tylko zamknięcie ligi uratowało tą ekipę przed spadkiem. Głównym problemem Latiny była kontuzja bombardiera Sabbiego. Bez swojego młota nie mogli ugrać praktycznie niczego. Po niemal dwóch miesiącach przerwy w grze wrócili całkowicie odmienieni. Ten okres przepracowali bardzo dobrze o czym świadczą ich ostanie wyniki. Mierzyli się z ekipami z czołówki z sezonu zasadniczego, które to zajęły miejsce 5, 6, 8. Gładkie ogranie Vibo Valentii, ekipy która omal nie znalazła się w półfinałach play-offów Lega Pallovolo Serie A. Do tego co prawda porażki, ale dopiero po tie-breakach z również bardzo mocnymi ekipami z Piacenzy i Mediolanu. Ravenna również prezentuje się dobrze. Jednak mierzyli się ze słabszymi ekipami. Ekipy te w sezonie zasadniczym zajęły miejsca 7, 9, 11. Zwycięstwo z Modeną, ekipą bardzo dobrą, lecz grającą w ultra rezerwowym składzie. Ograli również Padovę grającą bez dwóch najważniejszych graczy, atakującego Sterna i przyjmującego Włodarczyka. Trzeci mecz to porażka z po tie-breaku z Veroną zaliczającą najgorszy sezon od lat. W ekipie Top Volley Cisterna można znaleźć graczy na bardzo dobrym poziomie. Wymieniony już Sabbi, francuski przyjmujący Tillie, środkowy z Niemiec Krick, przyjmujący ocierający się o kadrę Włoch - Cavuto i Randazzo. Jest tam komu grać. Na każdej pozycji przewyższają swoich rywali. Mają realne szanse na awans do czwórki, który w play-offach powalczy o 5 miejsce. Zagrają na maxa o uratowanie sezonu.

Atakujący: Pinali - Sabbi
Rozgrywający: Batak - Seganow
Przyjmujący: Recine, Koppers, Leoppky - Tillie, Randazzo, Cavuto
Środkowi: Grozdanov, Mengozzi, Arasomwam- Krick, Szwarc
libero: Giuliani - Cavaccini

W mojej opinii zdecydowanym faworytem jest Top Volley Cisterna. Forma jak i możliwości poszczególnych zawodników zdecydowanie są po ich stronie

2:3
 
Ostatnia edycja:
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
Wiem że po fakcie ale odpowiem.
Jeśli masz CP to transmisje z finałów są na Rai Sport czyli kanał 400. Jeśli nie masz to zainstaluj sobie do przeglądarki wtyczkę z buka 1xbet. Nazywa się SportZone i tam możesz oglądać siatkówkę i inne transmisje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Verona - Top Volley Cisterna typ: Top Volley Cisterna kurs: 2,96 Fortuna

Możliwe, że to spotkanie zadecyduje o awansie do play-offów, których to zwycięzca zagra w przyszłym sezonie w europejskich pucharach. Patrząc na personalne możliwości obu zespołów kursy są zdecydowania przeszacowane. Verona po zrezygnowaniu z usług francuskiego bombardiera Boyera i poddaniu się leczeniu przez przyjmującego Jaeschke została praktycznie z samym Mateyem Kazijskim. Reszta personaliów zdecydowanie odbiega od standardów do jakiego przyzwyczaili włodadze Verony kontraktując zawodników. Garść statystyk: zawodnicy Cisterny powalczyli praktycznie z każdym. Gładkie zwycięstwo z Vibo Valentią, zwycięstwo po tie-breaku z Ravenną, porażki po 5 setach z mocarzami: Modena, Piacenza, Milano i niespodziewana gładka porażka z Padovą. Natomiast Verona zwycięstwa z najsłabszymi, czyli Ravenną i Padovą + ogranie Milano, które przystąpiło do meczu z pewnością awansu do dalszej fazy. Porażki z najlepszymi: Piacenza, Modena + Vibo Valentia, która prezentuje się zgoła inaczej niż w sezonie właściwym. Kursy zdecydowanie przeszacowane, lekkim faworytem powinni być zawodnicy Top Volley Cisterny.


Atakujący: Jensen - Sabbi
Rozgrywający: Spirito - Seganow
Przyjmujący: Kazijski, Zingel, Aparuchow - Tillie, Randazzo, Cavuto
Środkowi: Aguenier, Magalini - Krick, Szwarc
libero: Bonami - Cavaccini
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Czołem,

dziś do tablicy wywołuję dwa spotkania, będzie ryzykowanie, ale moim zdaniem szanse na powodzenie spore.

Liga włoska
Perugia - Lube
typ: Lube to win @ 1,75 Fortuna jak w masło


No i niby w Perugii ostatnio było trzęsienie ziemi, niby wygrała mecz z Lube na wyjeździe, ale myślę, że był to nakład wielu czynników. Po 1 myślę, że zespół Lube mógł mieć pewne rozterki mentalne przed tym spotkaniem i problemem mogło być wejście na najwyższy poziom koncentracji po tym jak w Perugii dział się wiele. Poleciał Heynen, a na dodatek w 1 meczu Lube na wyjeździe wygrało dość pewnie i myślę, że to ich zgubiło w spotkaniu nr 2. Spotkanie miało trochę dziwny przebieg, było trochę serii rodem z kobiecej siatkówki i też Leon zagrał mecz nad meczami wszystkich meczów i oczywiście dziś pewnie będzie grał rewelacyjnie, ale aż taki występ jak ostatnio może się drugi raz nie powtórzyć.

Potencjał zespołów jeśli chodzi o składy moim zdaniem na korzyść Lube i dziś po zimnym prysznicu w meczu nr 2 mam nadzieje, że wejdą na swoje znowu na właściwe tory.

Liga turecka
Fenerbahce - Ziraat Bankasi
typ: Ziraat to win 2,21 Fortuna tuż przed meczem było 2,7 na Ziraat!


Zdecydowałem się na zagranie meczu z typowej ligi w której gra się bardziej w pato-siatkówkę niż w siatkówkę. Tutaj na prawdę widziałem już takie przebiegi meczów i zmiany wyników, że niejeden reżyser filmowy z Hollywood by tego nie wymyślił. Ryzykowne ale co mnie kusi to fakt, że dziś jest pierwszy mecz, w którym Fenerbahce jest pod ścianą a Ziraat poniekąd nieco na luzie, bo jeśli przegra to będzie 2-2 w serii, a jeśli Bankasi wygra to bierze tytuł. Tutaj nie ma marginesu błędy dla Fenerbahce, a nie jest to drużyna niezawodna w tym sezonie, bo już półfinał play-off był mocno męczony. Po cichu liczę, że Ziraat dobrze zacznie i postawi pod ścianą zespół ze Stambułu, a presja w tej lidze to jest największy przeciwnik wszystkich drużyn mam wrażenie.

Przepraszam, że post z tureckiej z rozpędu był wrzucony do ligi włoskiej, podświadomie myślałem, że robię w wpis w zakładce pozostałe ligi europejskie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +241
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Trzeci pojedynek we Włoszech przed Nami. Ale biorę pod lupę naszego rodzynka, który po odejściu Heynena z Perugii jakby dostał furii.

1 Finał: 36 ataków - 15 skutecznych, 42% skuteczności + 1 blok i 1 as = razem 17 punktów.
2 Finał: 52 ataki - 31 skutecznych, 60% skuteczności + 3 bloki + 4 asy = razem 38 punktów.

1619011958574.png

Oczywiście dla mojego typu zakładam, że będą co najmniej 4 sety - ale sądząc po zwyżce formy Leon powinien spokojnie rozwiązać jakąś końcówkę seta na korzyść swojej drużyny i tym samym mieć co najmniej 4 sety do walcowania Lube.

Wilfredo Leon powyżej 21.5 punktu 1.85 LVBET

Nie było Perugii w tym spotkaniu - nie do przewidzenia.​

Polsat Sport zaszczycił Nas wszystkich bezpośrednią transmisją na głównym kanale - zaraz po spotkaniu PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa - start od 20:30 a komentują Wojciech Drzyzga i Robert Małolepszy.
 
Ostatnia edycja:
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
Modena ma szanse ukuć Piacenze?
Piacenza bez Grozera, Russella i Polo. Modena bez Daniele Lavia i nie wiem co z Draganem Stanković, choć był wpisany w ostatnim protokole meczowym i na fotkach również był widziany, lecz w meczu nie grał.
Prawdopodobne składy:
Piacenza: Baranowicz, Finger, Mousavi, Tondo, Antonov, Clevenot, Scanferla.
Modena: Christenson, Rinaldi, Sanguinetti/Stanković, Vettori, Petric, Mazzone, Grebennikov.
Ciężkie pytanie czy są w stanie, ale w mojej ocenie jest value w stronę Modeny, ponieważ oceniam mecz 50 na 50, a kursy 1,67 do 2,17 w 1xbet. Gdyby Stanković zagrał to oczywiście szanse Modeny rosną. Może ktoś oglądał ostatnie ich mecze i coś więcej może napisać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 197

chemik95

Użytkownik
Ostatnio Piacenza grała z Modeną u siebie też bez Grozera, Polo oraz Russella. Wygrała 3:0. Wtedy goście byli bez Mazzone, Petricia oraz właśnie Stankovicia. Moim zdaniem mimo wszystko można spróbować granie na Modenę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom