>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

radster84 599

radster84

Użytkownik
przepraszam, ale czy STS ma patent /wyłączność/ na to jak wygląda ich strona bądź aplikacja? Dlaczego nie możecie zaimplementować podobnego layout-u co Oni? myślę że takim ruchem zyskalibyście nowych klientów lub odbili od innych bukmacherów w tym STS-u, gdyż macie generalnie fajne kursy i ciekawe promocje
 
radster84 599

radster84

Użytkownik
trochę boję się u Was grać tego bonusa/promocji: cashback do 3,5 tyś. zł bo niby mógłbym wpłacić te pieniądze, przegrać i otrzymać z powrotem te 3,5 tyś.zł z powrotem na konto zgodnie z umową, ale mimo wszystko wg przysłowia: oszukali raz - oszukają drugi, to mam pewne obawy...
 
P 1,3K

Pirania

Użytkownik
trochę boję się u Was grać tego bonusa/promocji: cashback do 3,5 tyś. zł bo niby mógłbym wpłacić te pieniądze, przegrać i otrzymać z powrotem te 3,5 tyś.zł z powrotem na konto zgodnie z umową, ale mimo wszystko wg przysłowia: oszukali raz - oszukają drugi, to mam pewne obawy...
Ty rozmawiasz z kimś z Superbet ?
 
radster84 599

radster84

Użytkownik
w SUPERBECIE jest fajna opcja/możliwość łączenia zakładów typu live razem z zakładami z oferty ogólnej, w STS-ie tego niema pomimo iż pisałem do nich w tej sprawie
 
X 24,4K

xoli20

Użytkownik
Czy ktoś wie (np. miał taką sytuację) jak superbet podchodzi do ujemnego salda? Jest szansa że odpuszczą i sami wyzerują czy będą wysyłać jakieś wezwania? Kwota raczej niska (200 zł)
 
slomiany400 39,4K

slomiany400

Użytkownik
Czy ktoś miał podobną sprawę do mojej jeśli chodzi o weryfikacji karty i powie jak to się udało rozwiązać?

Po X czasu chyba nie spodobałem się firmie i chcą weryfikacje karty, która jest już nieaktywna, na czacie dostałem informacje, żebym wysłał aktualna, więc tak zrobiłem. Łaskawie po 72h dostałem drugi raz tego samego maila o weryfikacji + zero informacji dlaczego zostało odrzucone. Znowu się skontaktowałem z czatem i kazał mi opisać sytuacje w mailu. Teraz pewnie znowu 72h czekania, a przed nami weekend, to odpowiedź może łaskawie dostane w poniedziałek lub wtorek
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Czy ktoś wie (np. miał taką sytuację) jak superbet podchodzi do ujemnego salda? Jest szansa że odpuszczą i sami wyzerują czy będą wysyłać jakieś wezwania? Kwota raczej niska (200 zł)
Mnie kiedyś w takiej sytuacji przesłali wezwanie do zapłaty. Jako, że chciałem dalej korzystać z ich usług to spłaciłem to co było na minusie.
 
Do góry Bottom