>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Z pewnością. W dzisiejszych czasach gdy zagrasz jeden, drugi raz przyzwoite value, przywalą groszowy limit, na pewno ograsz go "ze zdwojoną siłą". Zdecydowanie, Rok będziesz go non stop ogrywać "ze zdwojoną siłą" a on będzie prosił, żebyś przestał.:rolleyes:
 
Otrzymane punkty reputacji: +242
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Z pewnością. W dzisiejszych czasach gdy zagrasz jeden, drugi raz przyzwoite value, przywalą groszowy limit, na pewno ograsz go "ze zdwojoną siłą". Zdecydowanie, Rok będziesz go non stop ogrywać "ze zdwojoną siłą" a on będzie prosił, żebyś przestał.:rolleyes:
Jak będziesz grał live i nie jakieś 3 ligi Vietnamu to sobie trochę pograsz. Testuje to i naprawdę można pograć przy tym sposobie. Ale zero grania pre, tym bardziej jakiegoś jak to nazwałeś value pod spadki. No i nie grac tego co grupy wrzucają. Wtedy spokojnie buk daje trochę ugrać.
 
M 256

maciek1985

Użytkownik
Dzień dobry !

Czy jest możliwość sprawdzić ,za jaką maxymalnie kwotę mogę obstawić interesujące mnie zaklady ,przed wplatą środków na konto ?

Chcieliśmy Cię poinformować, że nie ma takiej możliwości.

  • Spółka zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia Zakładu od dowolnego Klienta, w dowolnym czasie, na dowolne Zdarzenie lub wynik Zdarzenia. Klientowi, od którego Spółka nie przyjęła Zakładu nie przysługują żadne roszczenia odszkodowawcze."

Pytam co jeśli wpłacę a nie będę mógł zagrać tego co chce (ponieważ kupon zostanie odrzucony)Mogę wypłacić czy nie ?

Cześć!

Chcieliśmy Cię poinformować, że w takim wypadku nadal nie będzie możliwości wypłaty.

Przecież to podchodzi już pod paragraf , rozumiecie sytuacje analogicznie , macie 200 zł idziecie na zakupy do sklepu ,pakujecie koszyk podchodzicie do kasy , kasjer odmawia Wam sprzedaży produktow bez podania przyczyny , ok wyjmujecie je wszystkie z powrotem na półkę , probojecie inne okazuje się że też nie możecie (mimo tego że inni klienci mogą) , na koniec okazuje się że musicie zostawić to 200 zł w sklepie bo nie możecie wyjść ze swoją forsą ze sklepu.

Obstawiam już 24 lata , moje początki to rok 2000 gdzie internet był jeszcze na impulsy a w wyszukiwarce wp po wpisaniu frazy bukmacherstwo wyskakiwala tylko jedna strona mecz.pl i powiem Wam że takiego zlodziejstwa jak teraz rok 2022/2023 to nigdy jescze nie bylo .Wszystkie firmy oszukują klientow mniej lub bardziej może poza fortuną , przykladow mam mnostwo.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Ale zdajesz sobie sprawę że to punkt regulaminu dotyczący prania brudnych pieniędzy i że każdy bukmacher ma takie zapisy, nawet ci fajni 'nielegalni' - poza kilkoma wyjątkami? I jeśli grasz już 24 lata to myślę że co najmniej od kilku lat takie punkty w regulaminach wystąpią, więc co najmniej mnie dziwi taka sytuacja.

A co do przycisków z max stawką to chyba poza lv bet ( i to na www) nikt z polskich bukmacherów takiej opcji nie posiada, chyba że e coś się zmieniło.
 
Ostatnia edycja:
M 256

maciek1985

Użytkownik
Dziwi Cie sytuacja kiedy bukmacher nie pozwala wyplacic klientowi swoich srodkow mimo kilkukrotnej nieudolnej próby obrotu srodkow zgodnie z regulaminem o praniu brudnych pieniedzy.
 
korzymo 18,8K

korzymo

Użytkownik
Ale zdajesz sobie sprawę że to punkt regulaminu dotyczący prania brudnych pieniędzy i że każdy bukmacher ma takie zapisy, nawet ci fajni 'nielegalni' - poza kilkoma wyjątkami? I jeśli grasz już 24 lata to myślę że co najmniej od kilku lat takie punkty w regulaminach wystąpią, więc co najmniej mnie dziwi taka sytuacja.

A co do przycisków z max stawką to chyba poza lv bet ( i to na www) nikt z polskich bukmacherów takiej opcji nie posiada, chyba że e coś się zmieniło.
Zapisy zapisami, ale dla przykładu, fortuna nie wymaga obrotu saldem przed wypłata. Wpłacisz i możesz wypłacić, bez obstawiania niczego. Idąc twoim tokiem myślenia, fortuna pozwala prać brudne pieniądze?
 
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Dzień dobry !

Czy jest możliwość sprawdzić ,za jaką maxymalnie kwotę mogę obstawić interesujące mnie zaklady ,przed wplatą środków na konto ?

Chcieliśmy Cię poinformować, że nie ma takiej możliwości.

  • Spółka zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia Zakładu od dowolnego Klienta, w dowolnym czasie, na dowolne Zdarzenie lub wynik Zdarzenia. Klientowi, od którego Spółka nie przyjęła Zakładu nie przysługują żadne roszczenia odszkodowawcze."

Pytam co jeśli wpłacę a nie będę mógł zagrać tego co chce (ponieważ kupon zostanie odrzucony)Mogę wypłacić czy nie ?

Cześć!

Chcieliśmy Cię poinformować, że w takim wypadku nadal nie będzie możliwości wypłaty.

Przecież to podchodzi już pod paragraf , rozumiecie sytuacje analogicznie , macie 200 zł idziecie na zakupy do sklepu ,pakujecie koszyk podchodzicie do kasy , kasjer odmawia Wam sprzedaży produktow bez podania przyczyny , ok wyjmujecie je wszystkie z powrotem na półkę , probojecie inne okazuje się że też nie możecie (mimo tego że inni klienci mogą) , na koniec okazuje się że musicie zostawić to 200 zł w sklepie bo nie możecie wyjść ze swoją forsą ze sklepu.

Obstawiam już 24 lata , moje początki to rok 2000 gdzie internet był jeszcze na impulsy a w wyszukiwarce wp po wpisaniu frazy bukmacherstwo wyskakiwala tylko jedna strona mecz.pl i powiem Wam że takiego zlodziejstwa jak teraz rok 2022/2023 to nigdy jescze nie bylo .Wszystkie firmy oszukują klientow mniej lub bardziej może poza fortuną , przykladow mam mnostwo.
Pod paragraf podchodzi cała działalność bukmacherów i ich zapisy w regulaminie. Gdyby ktoś chciał się zająć tym z rządzących światem i krajem wtedy mielibyśmy same pinnacle i Asia lepsze lub gorsze, a wszystkie ścierwa by nie istniały.

Kolega podał dobry przykład, bo niby jak ktoś działający w wolnorynkowej gospodarce może odmawiać stawki zakładu, jeśli już ma być równość i nie dyskryminacja to może być limit 500 czy 1000, ale każdy tyle samo , a nie przegrywajacy hulaj dusza, a wygrywający wypierd...

Idąc tym tokiem myślenia to w monopolowym zasada alkoholikom i pijanym sprzedajemy, ale nieuzaleznionym nie.

Jednak dopóki jest korupcja, a będzie do końca świata to będzie taki syf wszędzie 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +280
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Zapisy zapisami, ale dla przykładu, fortuna nie wymaga obrotu saldem przed wypłata. Wpłacisz i możesz wypłacić, bez obstawiania niczego. Idąc twoim tokiem myślenia, fortuna pozwala prać brudne pieniądze?
Nie ma takiej możliwości żebyś wypłacili pieniądze zaraz po wpłaceniu na Fortunie. Sprawdź sobie. Oczywiście że chodzi o pranie brudnych pieniędzy i wszystkich bukmacherow w UE to obowiązuje. To nie ich wymysły.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Pod paragraf podchodzi cała działalność bukmacherów i ich zapisy w regulaminie. Gdyby ktoś chciał się zająć tym z rządzących światem i krajem wtedy mielibyśmy same pinnacle i Asia lepsze lub gorsze, a wszystkie ścierwa by nie istniały.

Kolega podał dobry przykład, bo niby jak ktoś działający w wolnorynkowej gospodarce może odmawiać stawki zakładu, jeśli już ma być równość i nie dyskryminacja to może być limit 500 czy 1000, ale każdy tyle samo , a nie przegrywajacy hulaj dusza, a wygrywający wypierd...

Idąc tym tokiem myślenia to w monopolowym zasada alkoholikom i pijanym sprzedajemy, ale nieuzaleznionym nie.

Jednak dopóki jest korupcja, a będzie do końca świata to będzie taki syf wszędzie 😉
Ale z drugiej strony to są ich prywatne firmy i oni ustalają warunki. Ty się na nie godzisz bądź nie. To tak jak byś miał komis samochodowy i klient Ci mowil za ile masz mu sprzedać samochód bo takie są ceny rynkowe i więcej nie możesz chcieć. To jest jego komis, jego samochód i on decyduje. Ty się godzisz bądź nie. Tobie sprzeda za 20k ale znajomemu za 18k. Bo to jest jego firma.
Post automatycznie złączony:

Za
nie masz racji, można wypłacać od razu bez obrotu
Zaraz wpłacę i zobaczę ale nie wierzę w to że dadzą wypłacić.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Wy serio porównujecie bukmacherkę do sklepu? XD co ja czytam... Sprzedawcy w sklepie niczym nie ryzykują i zarabiają na każdej transakcji, bukmacher blokując/limitując ogranicza ewentualne straty, myślałem że to jest dla każdego oczywiste. I to nie kwestia korupcji tylko rozsądnego podejścia do biznesu.

Podkreślacie, że jesteście od paru dekad w branży a wypisujecie takie głupoty, że głowa boli. Mam nadzieję, że to był jedynie głupi żart i dałem się podpuścić, bo jeżeli na poważnie to piszecie to ja tracę wiarę w ludzkość. Jeszcze jeden drugiemu gratuluje porównania, no hit XD
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Wy serio porównujecie bukmacherkę do sklepu? XD co ja czytam... Sprzedawcy w sklepie niczym nie ryzykują i zarabiają na każdej transakcji, bukmacher blokując/limitując ogranicza ewentualne straty, myślałem że to jest dla każdego oczywiste. I to nie kwestia korupcji tylko rozsądnego podejścia do biznesu.

Podkreślacie, że jesteście od paru dekad w branży a wypisujecie takie głupoty, że głowa boli. Mam nadzieję, że to był jedynie głupi żart i dałem się podpuścić, bo jeżeli na poważnie to piszecie to ja tracę wiarę w ludzkość. Jeszcze jeden drugiemu gratuluje porównania, no hit XD
Biznes biznesem ale jest coś takiego jak prawo konsumenta. I są kraje w których limitowanie graczy jest już zabronione. Więc zamiast tracic wiarę w ludzkosc lepiej się doucz. Bo nie jest tak, że masz firmę i robisz sobie co Ci się podoba. Nawet pracownika już nie możesz zwolnić ot tak bo chcesz. To znaczy możesz ale pójdzie do sądu, wygra i musisz go zatrudnić. I to samo tyczy buków. Otwierając taki biznes musisz się liczyć z tym, że ktoś będzie wygrywał. I nie możesz ot tak sobie go limitować bo chcesz. Jeszcze trochę i polscy gracze też się ogarną, pójdą z tym do sądu i skończy się limitowanie wygrywających. Albo wszyscy mają limity albo nikt. A nie buk sobie wybiera bo tak mi się podoba. Ale jeszcze trochę i do nas to dotrze...
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
To sprecyzuj Panie Romanie do których konkretnie praw konsumenta dana sytuacja się odnosi, wtedy obiecuję że się douczę :)
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Było 1-2 i 28-28 w 4 secie (4meczowe były wcześniej) - także niekoniecznie pomyłka
o 23.35 skonczyl sie 4ty set wynikiem 30-28.
o 23.33 byl wynik 28-28.

buk dal dupy, tak powiem, inna sprawa ze kazdy (niemal kazdy?), buk ma formulke w stylu ze " Live information provided by the organizer is nothing more than just an information and can not be bases for bet calculation. " tzw "dupochron", co by sie klienci nie sapali ze u buka byl taki wynik meczu w danej chwli, a w rzeczywistosci wynik byl sraki *inny znaczy sie*.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Pół roku temu jeszcze chwaliłem sobie superbet. Obecnie obniżyli loty i limitują na potęgę graczy, wykluczając również sporo osób ze swoich promocji. Od kilku tyg tam nic nie gralem, postanowiłem wplacic 500zl by zagrac mecz Igi Świątek. Przy próbie zakladu wyskakują limity po 5-6zl. Praktycznie na większość sportow. Zgłosiłem się do supportu by pozwolili mi wyplacic pieniądze bez obrotu, skoro zlimitowali mi konto. Oczywiście nakazali obracac aż obrócę całym depozytem. Wiec chciałem zamknąć konto. Dostałem informację że pieniądze które mam staną się ich własnością:
"Jeśli chcesz zamknąć konto, pamiętaj, że przed dokonaniem tego jesteś zobowiązany do wypłaty wszystkich przypisanych do Konta środków. Jeżeli zamknięcie Twojego konta nastąpi z zawinionych przez Ciebie przyczyn, ewentualne środki przypisane do Konta, w tym ewentualne przyszłe wygrane z nierozstrzygniętych na dzień zamknięcia konta zakładów oraz środki niepodjęte w terminie 12 miesięcy od daty zamknięcia Konta, stanowią przychód Spółki."
 
M 256

maciek1985

Użytkownik
O tym samym pisałem ,wczoraj. Zaraz się tu znajdzie jakiś Danio4954 który odpisze Ci że to zupełnie normalne.

Legalny bukmacher który rządał skanów dowodu screenu z wyciągu i Bóg wie czego , uniemożliwia Ci zrobienie obrotu zgodnie z regulaminem o przeciwdziałaniu prania brudnych pieniędzy aby móc pózniej wypłacic pieniadze ,czyli nie przestrzega regulaimnu który sam stworzył. Obowiązkiem klienta jest zrobienie obrotu wplaconymi srodkami przed wyplata , bukmacher odrzucając kupony w moim przypadku lub limitując zaklady do kwot 5-6 zl w Twoim,uniemozliwia Ci spelnienie warunkow ktore sam stworzyl dzialajac świadomie na szkode klienta. Oczywiscie jest na to rozwiazanie ale kto dziala świadomie na czyjąć niekorzyść nie będzie szukał rozwiązań ,każdy kumaty wie jakie i zawsze warto tych rozwizan szukac. Wystarczy by wyswitlal sie limit za ile mozna co obstawic.

Każdy sąd przyznalby Ci racje i kazal bukmacherowi wyplacic to co wplaciles.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Masz problemy z rozumieniem języka polskiego. Jak masz limity 5 zł to bukmacher utrudnia obrót, uniemożliwiał by w przypadku, gdyby nie akceptował betów w ogóle.

Nigdzie nie napisałem, że to normalne. Ba, pokuszę się o stwierdzenie, że firmy krzaki z Curacao są o niebo lepsze pod tym względem. Po pierwsze, w większości tych firm można sprawdzić max bet jeszcze przed złożeniem depozytu. Po drugie, w sytuacji limitów do 1 euro czasami pozwalają zrobić wypłatę bez obrotu pobierając kilka procent od transakcji.

Napiszę wprost, bo może ci to umknie. Ja nie bronię polskich buków, działają tragicznie. Śmiałem się jedynie z waszych porównań do sklepu. Sam przerabiałem tworzenie 200 śmiesznych zakładów po 2zł żeby wypłacić depozyt z fortuny (która rzekomo nie oszukuje klientów).

Bez odbioru.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Biznes biznesem ale jest coś takiego jak prawo konsumenta. I są kraje w których limitowanie graczy jest już zabronione.
Jakie kraje? Coś gdzies słyszał, gdzieś dzwoni, ale nie wiadomo gdzie? Naczytali się newsów z Hiszpanii o przywracaniu limitów wyrokiem sądowym, przez 365, ale nie doczytali, że buki MAJĄ PRAWO zamknąć takie konto, muszą jedynie odczekać kilka dni, co też robią. Poza tym, żeby dostać przywrócony limit, w dalszym ciągu musisz ich pozwać, wygrać, a wyroki są pół na pół. Zapłać oczywiście za prawnika. A może w innym kraju? Bzdura. To nie są instytucje charytatywne, nigdzie nie istnieje i nie będzie istniał bukmacher pozwalający rżnąć się na tysiące/setki tysięcy, uśmiechając się do klienta. Nie w tych czasach. Jedź tam, gdzie to możliwe, co za problem, będziesz zarabiał miliony, że ho ho. Jakoś nie słyszałem o masowej emigracji/bądź grze przez kogoś przez sharpów. Spróbuj (szczególnie na tenisie) orżnąć Pinnego na +EV, spróbuj wygrać trochę wiecej na Orbit, to zobaczysz jak limitowanie jest zabronione. Ehh, pchają się amatorzy do biznesu, coś tam gdzieś usłyszeli i wymądrzają się.
 
H 74,7K

hagi84

Użytkownik
duzo racji masz, choc slyszalem ostatnio, ze na Litwie wprowadzaja brak limitow, tyle, ze musisz miec konto na litwina, tyle, ze odgornie sa juz dosc sporo niskie limity i ciezko cos konkretnie pograc - nie wiem ile w tym prawdy, mialem sprawdzic, ale odpuscilem.
 
Do góry Bottom