>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
źle do tego podchodzisz, twoje 2% nijak ma się do rzeczywistego yieldu w przypadku kuponów ako. prosty przykład:
grasz za 100zł AKO ok. 35-40 . Wygrawasz dzięki superprzewadze ok 3500zł, poźniej mozesz przegrac aż 34x z rzedu a i tak jesteś na 0. przy bukmacherze bez superprzewagi stawiajac w tym przypadku 3500zł jesteś na minusie 3500zł przy założeniu takich samych kuponów. takich przykładów są setki, wiec moim zdaniem superprzewaga nawet w legalnym bukmacherze daje przewagę nad bukmacherem.
pomaga jak masz dodatni yield inaczej to kwestia szczęścia i promocji superprzewagi. Tak to nie daje chyba, że coś się zmieniło w zasadach matematyki i ktoś z Was obalił dowód na progresje z ujemnym yieldem...
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Oczywiście że pomaga, ale tylko w przypadku gdy za tym nie idzie drastycznie podwyższenie marży. Superprzewaga to nic innego tylko delikatne obniżenie marży ( nie wiem o ile bo żaden ze mnie matematyk ani danych odpowiednich też nie mam)
Jak mam do wyboru zagrać drużynę po 1.85 z supeprzewagą vs 1.85 bez przewagi to wybieram to pierwsze
Ale 1.85 vs 2.0, to już niekoniecznie

Jak drużyna z przedmeczowym 1.85 prowadzi do przerwy 2-0, to kurs w przerwie wynosi ok. 1.05, i to jest to ryzyko które ponosisz nie mają superprzewagi. Mając superprzewagę i kwotę wypłaconą przy stanie 2-0, możesz zagrać all-in po tym 1.05, i de facto jesteś w tej samej pozycji jakbyś zagrał bez superprzewagi, więc twój realny kurs wynosiłby 1.85x1.05=1.94
Oczywiście kurs może inny w zależności od minuty meczu albo dodatkowych okoliczności ale buki mają jakiś model statystyczny który określa średni kurs na takie przypadki.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
U mnie kolejny dzień nie działają "szybkie" wypłaty. Nie wiem jaki sens jest nazywać szybkim coś co może iść kilka dni i superbet nie widzi problemu. Chociaż kiedyś szły szybciej więc może teraz wpadli w jakieś większe problemy
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Oczywiście że pomaga, ale tylko w przypadku gdy za tym nie idzie drastycznie podwyższenie marży. Superprzewaga to nic innego tylko delikatne obniżenie marży ( nie wiem o ile bo żaden ze mnie matematyk ani danych odpowiednich też nie mam)
Jak mam do wyboru zagrać drużynę po 1.85 z supeprzewagą vs 1.85 bez przewagi to wybieram to pierwsze
Ale 1.85 vs 2.0, to już niekoniecznie

Jak drużyna z przedmeczowym 1.85 prowadzi do przerwy 2-0, to kurs w przerwie wynosi ok. 1.05, i to jest to ryzyko które ponosisz nie mają superprzewagi. Mając superprzewagę i kwotę wypłaconą przy stanie 2-0, możesz zagrać all-in po tym 1.05, i de facto jesteś w tej samej pozycji jakbyś zagrał bez superprzewagi, więc twój realny kurs wynosiłby 1.85x1.05=1.94
Oczywiście kurs może inny w zależności od minuty meczu albo dodatkowych okoliczności ale buki mają jakiś model statystyczny który określa średni kurs na takie przypadki.
Powiedz to gościowi co trafił wczoraj 320k gdzie 2 mecze uratowała mu superprzewaga 🤭
 
P 0

pl677

Użytkownik
Czy wy też macie wrażenie , że nawet Superbet zaczął oszczędzać na promocjach. W bonus box np .zamiast bonusu 10 zł za postawione 10 zł trzeba już postawić 20 zł itd.
 
M 0

Makakił

Użytkownik
Czy wy też macie wrażenie , że nawet Superbet zaczął oszczędzać na promocjach. W bonus box np .zamiast bonusu 10 zł za postawione 10 zł trzeba już postawić 20 zł itd.
Te bonusboxy to kwestia indywidualna. Jeden ma 10zł inny 100zł. Zauważyłem że im więcej tam ostatnio grałem i wyższe stawki to bonusboxy mam lepsze, a gdy mniej gram i stawki niższe to w następnym miesiącu są słabsze.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Te bonusboxy to kwestia indywidualna. Jeden ma 10zł inny 100zł. Zauważyłem że im więcej tam ostatnio grałem i wyższe stawki to bonusboxy mam lepsze, a gdy mniej gram i stawki niższe to w następnym miesiącu są słabsze.
Wedlug mnie tak to nie działa. Są 3rodzaje bonusboxow. Mały, średni i najwyzszy VIP. Na tym najwyższym masz spore bonusy, bo jest się sporo na minusie. Sprawdzone na kilku kontach. Na tych co daja marne boxy to zazwyczaj się ktoś kręci konto na delikatnym minusie albo minimalnym plusie.
 
P 771

Pirania

Użytkownik
Jak dla mnie numer 1 z legalnych, dobry bukmacher z dobrze działającą aplikacj

- wysokie kursy
- dużo transmisji
- szeroka oferta
- superprzewaga
- inne promocje

Bardzo dobrze mi się tam gra, polecam.
 
K 76

krajos

Użytkownik
Superbet = Firma Kogucik!!!
Wczoraj zagrałem kupon z dwoma spotkaniami, jeden tenis przedmeczowy i Polską siatkówkę live, kupon przyjęło normalnie - do wygrania było jakoś 1220zł.
Po wygraniu pierwszego meczu zaglądnąłem w kupon i zacząłem się śmiać, że proponują mi cashout 440zł (niby trafiony kurs 1,85), ale nie zauważyłem jeszcze wtedy najważniejszego
Po zakończeniu drugiego trafionego spotkania patrzę, że wygrałem 660zł zamiast tych 1220 :eek: (pierwszy plik w załączeniu).
1704381688349.png
Jak się okazało Superbet rozliczył zakład live po kursie 1,0 (zero informacji na ten temat).
Napisałem na czacie przed godziną 6.00, to Pani przekazała sprawę do działu rozliczeń i miałem rzekomo dostać odpowiedź mailowo, po 12:00 napisałem maila bo zero odpowiedzi...
Po 15:30 napisałem ponownie na czacie i wtedy dostałem informację (drugi plik w załączniku):
"Uprzejmie informujemy, że posiadaliśmy otwarte rynki podczas problemów technicznych i kursy nie aktualizowały się poprawnie.
W związku z powyższym wszystkie dotknięte rynki zostały rozliczone jako zwrot po kursie 1.0.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację i prosimy o wyrozumiałość."
I dopiero podobną informacje dostałem mailem o godz. 15.40.
1704381817154.png

Nie wiem czy tak mogą, ale nigdy nic takiego mi się u żadnego bukmachera nie zdarzyło :confused::rolleyes:
Nie polecam!!!
 

Załączniki

A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Superbet = Firma Kogucik!!!
Wczoraj zagrałem kupon z dwoma spotkaniami, jeden tenis przedmeczowy i Polską siatkówkę live, kupon przyjęło normalnie - do wygrania było jakoś 1220zł.
Po wygraniu pierwszego meczu zaglądnąłem w kupon i zacząłem się śmiać, że proponują mi cashout 440zł (niby trafiony kurs 1,85), ale nie zauważyłem jeszcze wtedy najważniejszego
Po zakończeniu drugiego trafionego spotkania patrzę, że wygrałem 660zł zamiast tych 1220 :eek: (pierwszy plik w załączeniu).
Pokaż załącznik 36520
Jak się okazało Superbet rozliczył zakład live po kursie 1,0 (zero informacji na ten temat).
Napisałem na czacie przed godziną 6.00, to Pani przekazała sprawę do działu rozliczeń i miałem rzekomo dostać odpowiedź mailowo, po 12:00 napisałem maila bo zero odpowiedzi...
Po 15:30 napisałem ponownie na czacie i wtedy dostałem informację (drugi plik w załączniku):
"Uprzejmie informujemy, że posiadaliśmy otwarte rynki podczas problemów technicznych i kursy nie aktualizowały się poprawnie.
W związku z powyższym wszystkie dotknięte rynki zostały rozliczone jako zwrot po kursie 1.0.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację i prosimy o wyrozumiałość."
I dopiero podobną informacje dostałem mailem o godz. 15.40.
Pokaż załącznik 36522

Nie wiem czy tak mogą, ale nigdy nic takiego mi się u żadnego bukmachera nie zdarzyło :confused::rolleyes:
Nie polecam!!!
Kupon zagrany 23:35 wiec rzeczywiście ten kurs na Rzeszów to raczej pomyłka była, więc mogli zrobić zwrot. Nie tylko oni by tak postąpili
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Z tego co piszą to ja rozumiem, że kursy im stanęły i za wszystko jak leci dali zwroty (nawet jeżeli stanęły i nadal były poprawne). Ciężko będzie coś zdziałać, niestety buki są zawsze uprzywilejowane, ale może jak im jakoś udowodnisz że zagrałeś po dobrym kursie to zaliczą - nie wiem jak to jest w siatkówce, czy da się sprawdzić chociaż dokładną godzinę zakończenia meczu, a najlepiej każdego punktu. Jeśli tak to na takiej podstawie byłaby szansa że zaliczą moim zdaniem.
 
K 76

krajos

Użytkownik
Z tego co piszą to ja rozumiem, że kursy im stanęły i za wszystko jak leci dali zwroty (nawet jeżeli stanęły i nadal były poprawne). Ciężko będzie coś zdziałać, niestety buki są zawsze uprzywilejowane, ale może jak im jakoś udowodnisz że zagrałeś po dobrym kursie to zaliczą - nie wiem jak to jest w siatkówce, czy da się sprawdzić chociaż dokładną godzinę zakończenia meczu, a najlepiej każdego punktu. Jeśli tak to na takiej podstawie byłaby szansa że zaliczą moim zdaniem.
Z bukiem nie wygrasz niestety.
Coś na pewno jest nie tak, i nie fair skoro był problem techniczny to powinni o tym wiedzieć konsultanci na czacie widząc kiedy został zagrany kupon, a nie przesyłać sprawę do działu rozliczeń. I dopiero po drugiej interwencji się o tym dowiedzieć.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Superbet = Firma Kogucik!!!
Wczoraj zagrałem kupon z dwoma spotkaniami, jeden tenis przedmeczowy i Polską siatkówkę live, kupon przyjęło normalnie - do wygrania było jakoś 1220zł.
Po wygraniu pierwszego meczu zaglądnąłem w kupon i zacząłem się śmiać, że proponują mi cashout 440zł (niby trafiony kurs 1,85), ale nie zauważyłem jeszcze wtedy najważniejszego
Po zakończeniu drugiego trafionego spotkania patrzę, że wygrałem 660zł zamiast tych 1220 :eek: (pierwszy plik w załączeniu).
Pokaż załącznik 36520
Jak się okazało Superbet rozliczył zakład live po kursie 1,0 (zero informacji na ten temat).
Napisałem na czacie przed godziną 6.00, to Pani przekazała sprawę do działu rozliczeń i miałem rzekomo dostać odpowiedź mailowo, po 12:00 napisałem maila bo zero odpowiedzi...
Po 15:30 napisałem ponownie na czacie i wtedy dostałem informację (drugi plik w załączniku):
"Uprzejmie informujemy, że posiadaliśmy otwarte rynki podczas problemów technicznych i kursy nie aktualizowały się poprawnie.
W związku z powyższym wszystkie dotknięte rynki zostały rozliczone jako zwrot po kursie 1.0.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację i prosimy o wyrozumiałość."
I dopiero podobną informacje dostałem mailem o godz. 15.40.
Pokaż załącznik 36522

Nie wiem czy tak mogą, ale nigdy nic takiego mi się u żadnego bukmachera nie zdarzyło :confused::rolleyes:
Nie polecam!!!
Jak bym miał się obrażać na buki za to że mi coś kiedyś źle rozliczyli to powiem wam jedno. Nie polecam żadnego buka na rynku bo każdy ma coś za uszami. Ludzie, zamiast narzekać na buka za jakieś pierdoły lepiej nauczcie się obstawiać. Wtedy jak was buk oszuka to ze zdwojoną siłą go będziecie ogrywać. A nie płaczecie bo jakis kupon wam źle rozliczyli.
 
Do góry Bottom