>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

jaroslav_ 360,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Kiedyś często wpadały bonusy na tym kole, potem chyba zmodyfikowali skrypt i posucha. Imo, kręcę z czystej ciekawości, może Fiat się trafi :D
 
M 672

martinmix

Użytkownik
miał ktoś jakieś problemy z wypłata powyżej 10 tysięcy? ja ponad 3 godziny temu zleciłem wypłatę około 14k i zawsze zajmowało to kilka minut przy kwotach rzędu kilka tys, to teraz nadal status widnieje jako „w toku” i nie zapowiada się aby łaskawie ją zaakceptowali. support upiera się, że dział płatności ma 24 godz na zatwierdzenie wypłaty, ale obawiam się, że będą chcieli się do czegoś przysrać. ktoś coś?
Jak się sprawa zakończyła, wypłacili Ci kasę?

Coraz większe problemy z wypłata pieniędzy. Coś źle się u nich dzieje. Mają opcje "Szybka Wypłata" gdzie można czekać na kasę nawet 3 dni.
Można czekać nie 3 ale nawet 7 dni (lub nawet więcej)
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Właśnie chciałem sprawdzić i przelałem 100 zł szybkim przelewem na konto, hajs w 15minut na koncie, dziwna sprawa.
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Właśnie chciałem sprawdzić i przelałem 100 zł szybkim przelewem na konto, hajs w 15minut na koncie, dziwna sprawa.
Tak, teraz wypłaty wychodzą, ale jak to określił jeden z konsultantów część przelewów z poniedziałku 13 listopada nie została zrealizowana i nie wiadomo dlaczego.

Czemu dziwna? Ja zawsze mam kase do 15min przelewem online
Ja też zawsze miałem do 15 minut i słowo klucz "miałem".

Ja dziś po upływie 7 dni jakie są zapisane w regulaminie złożyłem reklamację. I znowu muszę czekać na to jak pięknie będą się tłumaczyć i zrzucać winę na pośrednika (co jest żenujące bo pośrednik działa - w przypadku wypłat - na zlecenie bukmachera). Bukmacher ponosi odpowiedzialność za terminową realizację wypłat (klient nawet gdyby próbował kontaktu z pośrednikiem byłby odesłany do kontaktu z ... bukmacherem - już przerabiałem taką historię z innym bukiem).
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Czy ja dobrze rozumiem, że ta szumnie reklamowana "Superprzewaga na skoki narciarskie" nie dotyczy tego, co wszyscy obstawiają, czyli par h2h? 😂 A jedynie totolotkowego typowania zwycięzcy konkursu i miejsc do top15.
a wiesz, że "superprzewaga" działa przy dodatnim yieldzie (value) (zwiększa zyski) a przy ujemnym yieldzie (value) nie?:) Superprzewaga ma wywoływać wewnętrzne emocje podczas wygranej dzięki superprzewadze. Dzięki temu gracze czują się pozytywnie (positives vibes - to jedna z podstawowych technik w marketingu, stosowana na masową skalę. często jak jakaś strona prosi o opinie to robi to właśnie w takich okolicznościach. Z danych analitycznych wynika, że takie osoby chętniej dają wysokie oceny i łatwiej na nich wymusić konkretne działania. Jedno z pytań na egzaminie na prawo jazdy brzmi mniej więcej tak "Który kierowca stanowi większe zagrożenie dla innych, ten któremu zdarzyło się coś dobrego czy coś złego?" odp. ten, któremu zdarzyło się coś pozytywnego, bo ma mniejszą koncentracje ;) tak działa "superprzewaga" ;)

Tak, masz rację skoki dotyczą tylko zwycięzcy konkursu i miejsc do top 15. Pozostałe dyscypliny też mają ograniczenia do ilości lig.
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Superprzewaga ma wywoływać wewnętrzne emocje podczas wygranej dzięki superprzewadze. Dzięki temu gracze czują się pozytywnie (positives vibes - to jedna z podstawowych technik w marketingu, stosowana na masową skalę. ;) tak działa "superprzewaga" ;)
Tak, masz rację skoki dotyczą tylko zwycięzcy konkursu i miejsc do top 15. Pozostałe dyscypliny też mają ograniczenia do ilości lig.
Pomijając metafizykę, w tych innych dyscyplinach (piłka, siatkówka) superprzewaga rzeczywiście ma wpływ na wybór bukmachera - gracz zyskuje wymierną korzyść ZAWSZE, gdy jego faworyt prowadzi 2:0. Warto to promować, firma ma ku temu podstawy. W skokach chodziło ewidentnie wyłącznie o efekt marketingowy - rozesłali "informację prasową" do wszystkich branżowych portali. Dla gracza wymierna korzyść - minimalna, a w 95% żadna.
Równie dobrze można by w piłce zabrać superprzewagę z pojedynczych meczów, a wstawić ją pod tytułem "jeśli jakiś zespół w tabeli osiągnie 15 punktów przewagi nad wiceliderem, rozliczamy zakłady na mistrza jako wygrane".
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Pomijając metafizykę, w tych innych dyscyplinach (piłka, siatkówka) superprzewaga rzeczywiście ma wpływ na wybór bukmachera - gracz zyskuje wymierną korzyść ZAWSZE, gdy jego faworyt prowadzi 2:0. Warto to promować, firma ma ku temu podstawy. W skokach chodziło ewidentnie wyłącznie o efekt marketingowy - rozesłali "informację prasową" do wszystkich branżowych portali. Dla gracza wymierna korzyść - minimalna, a w 95% żadna.
Równie dobrze można by w piłce zabrać superprzewagę z pojedynczych meczów, a wstawić ją pod tytułem "jeśli jakiś zespół w tabeli osiągnie 15 punktów przewagi nad wiceliderem, rozliczamy zakłady na mistrza jako wygrane".
nie :) gracz nie zyskuje niczego :) gracz z dodatnim yieldem zyskuje jeszcze większy yield :) w piłce nożnej "superprzewaga" dotyczy 2% spotkań... Jaki musisz mieć yield aby superprzewaga była po Twojej stronie a nie tylko pozwalała Tobie przegrywać stawiając więcej pieniędzy? :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nie :) gracz nie zyskuje niczego :) gracz z dodatnim yieldem zyskuje jeszcze większy yield :) w piłce nożnej "superprzewaga" dotyczy 2% spotkań... Jaki musisz mieć yield aby superprzewaga była po Twojej stronie a nie tylko pozwalała Tobie przegrywać stawiając więcej pieniędzy? :)
dobra, sam odpowiem, nic nie daje superprzewaga a to wyżej (2 posty wyżej) to wewnętrzna instrukcja dotycząca tego rodzaju zakładów. Podatek wynosi 12% ale jest to podatek od kursu pomniejszonego już o marżę... mamy >20% przewagi bukmachera w kursach jeśli weźmiemy pod uwagę i 2% występowania tego typu zdarzenia (ratującego gracza) w zakładach piłki nożnej (1/50 a żeby to działało to próba musi być jeszcze wystarczająco duża czyli trzeba zagrać jakieś 1000 meczów :)) czyli w granicach błędu statystycznego to wychodzi na to, że dalej gramy z przewagą bukmachera na poziomie 20% :) Superprzewaga w ogóle nie działa, jest to tylko produkt, który sprzedaje bukmacher. To wyżej (2 posty wyżej) to nie metafizyka a wewnętrzne badania kogoś tam ;) bo nie tylko polskie buki wpadły na to. Dziwne, że jak ktoś podaje wartości wymierne (mierzalne) to ciężko się do nich odnieść :) Tak jakby był zakaz używania pojęć wymiernych i nakaz niewymiernych ;) Jeżeli ktoś Wam chce sprzedać superprzewage to a)uległ manipulacji i myśli, że superprzewaga działa b)ma to sprzedać w imieniu bukmachera.

"
Czy warto grać u polskich buków?
🤔


Uważam, że to jedna z głupszych rzeczy, jakie można w życiu robić. Matematyki się nie oszuka - na "dzień dobry" jesteśmy ok. 20% "w plecy" (12% podatek i marża +- 8%). Za część tych "atrakcji" trudno ich winić (od czasu pamiętnych "rozmów na cmentarzu" za Tuska, w takim obszarze prawnym się poruszają, a nowa ekipa niczego praktycznie nie zmieniła), ale już za chciwość i wykorzystywanie regulaminów, podpisanych im przez Ministerstwo Finansów(!), a pozwalających dowolnie limitować i blokować każdego - jak najbardziej można. "


Superprzewaga nie pomaga ludziom z ujemnym yieldem a kto twierdzi inaczej wprowadza innych w błąd świadomie lub nie. ;)
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ja się nie zgodze z tym że superprzewaga nie pomaga, ale Tylko moje osobiste zdanie. Juz kilka razy uratowała mi dupe. Czy to w siatkówce druzyna prowadzac 2-0 przegrywała 2-3 czy w piłce wypuszczali przewagę 2goli. A kupony wtedy była na naprawdę fajna kase. Tak to bym się obszedł smakiem.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nie pomaga ogrywać buka... jak uważacie, że superprzewaga pomaga ogrywać bukmachera... to tutaj macie takiego bez podatku z superprzewagą xd https://betplays.com/Promotions

Nie wiem jakim cudem coś co występuje w 2% przypadków pomaga ogrywać bukmachera, który ma 20% obciążeń... Jak zarejestrujecie się w betplays to nie ma podatku 12 %, więc to święty graal ;)
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Nie pomaga ogrywać buka... jak uważacie, że superprzewaga pomaga ogrywać bukmachera... to tutaj macie takiego bez podatku z superprzewagą xd https://betplays.com/Promotions

Nie wiem jakim cudem coś co występuje w 2% przypadków pomaga ogrywać bukmachera, który ma 20% obciążeń... Jak zarejestrujecie się w betplays to nie ma podatku 12 %, więc to święty graal ;)
źle do tego podchodzisz, twoje 2% nijak ma się do rzeczywistego yieldu w przypadku kuponów ako. prosty przykład:
grasz za 100zł AKO ok. 35-40 . Wygrawasz dzięki superprzewadze ok 3500zł, poźniej mozesz przegrac aż 34x z rzedu a i tak jesteś na 0. przy bukmacherze bez superprzewagi stawiajac w tym przypadku 3500zł jesteś na minusie 3500zł przy założeniu takich samych kuponów. takich przykładów są setki, wiec moim zdaniem superprzewaga nawet w legalnym bukmacherze daje przewagę nad bukmacherem.
 
Do góry Bottom