>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Superbet - opinie

lukashid 1,8K

lukashid

Użytkownik
Też korzystałem z wielu bukmacherów - spójrzcie na moją datę dołączenia do forum ;) i nigdy do tej pory nie spotkałem się z takimi fatalnymi praktykami, jak wstrzymywanie należytej wygranej na okres 2 tygodni, zasłaniając się przy tym weryfikacją. U wszystkich innych bukmacherów wypłata oraz weryfikacja trwały max 2 dni. Ciekawostką jest też to, że według regulaminu mają do 30 dni na taką weryfikację, a w przypadku podejrzeń złamania regulaminu, może być to dłużej i nie jest określone jak długo. Czyli właściwie może trwać wieczność, tylko dlatego, że Was podejrzewają z własnego widzimisię :)
 
O 2K

Oskubany91

Użytkownik
Dostałeś od nich identyczną odpowiedź po skorzystaniu z bonusu powitalnego? Jak obstawiasz 10 lat to trudno mi uwierzyć, że dopiero teraz zarejestrowałes u nich konto. A jak w Twoim przypadku i tym wcześniejszym rejestrowaliście się na żonę/babcię/syna to trudno się dziwić, że Was wykluczyli. Niestety tak czy inaczej, taki lub podobny zapis widnieje u każdego bukmachera. Ale nie przesadzałbym zbytnio - nie jest on raczej nadużywany tylko dlatego, że ktoś coś wygra. Polityka zarządzania takim klientem jest jednak nieco inna.
 
lukashid 1,8K

lukashid

Użytkownik
Dostałeś od nich identyczną odpowiedź po skorzystaniu z bonusu powitalnego? Jak obstawiasz 10 lat to trudno mi uwierzyć, że dopiero teraz zarejestrowałes u nich konto. A jak w Twoim przypadku i tym wcześniejszym rejestrowaliście się na żonę/babcię/syna to trudno się dziwić, że Was wykluczyli. Niestety tak czy inaczej, taki lub podobny zapis widnieje u każdego bukmachera. Ale nie przesadzałbym zbytnio - nie jest on raczej nadużywany tylko dlatego, że ktoś coś wygra. Polityka zarządzania takim klientem jest jednak nieco inna.
Nie pisz bezpodstawnych głupot o rejestrowaniu wcześniejszym na inne osoby, niczego takiego nie robiłem. I tak, świeżo założyłem u nich konto, oni funkcjonują w PL dopiero od 2020 roku, a bukmacherów jest dość dużo, więc grywałem u najbardziej znanych, tutaj niepotrzebnie mnie podkusił bonus powitalny. Ale więcej już tego błędu nie powtórzę :)
 
M 482

mnich90

Użytkownik
Dostałeś od nich identyczną odpowiedź po skorzystaniu z bonusu powitalnego? Jak obstawiasz 10 lat to trudno mi uwierzyć, że dopiero teraz zarejestrowałes u nich konto. A jak w Twoim przypadku i tym wcześniejszym rejestrowaliście się na żonę/babcię/syna to trudno się dziwić, że Was wykluczyli. Niestety tak czy inaczej, taki lub podobny zapis widnieje u każdego bukmachera. Ale nie przesadzałbym zbytnio - nie jest on raczej nadużywany tylko dlatego, że ktoś coś wygra. Polityka zarządzania takim klientem jest jednak nieco inna.
Nie chce mi się dyskutować z głupimi argumentami, nie potrzebuję zakładać kont na żonę/babcię/syna. Ktoś jak jest bardziej ogarnięty i siedzi w bukmacherce trochę czasu to nie musi mieć konta w każdym polskim bukmacherze bo były i są o wiele lepsze możliwości. Żadnego punktu regulaminu nie złamałem, a Ty wierzyć nie musisz. W firmach, które legalnie działają i są zarejestrowane nie powinno być takiego dziadostwa, że blokują pieniądze bo mają taki kaprys. Post napisałem, żeby ostrzec innych, a nie żeby wylewać jakieś żale. Nie będę tracił czasu i nerwów żeby się kłócić o głupie 600 zł ale dla niektórych to mogą być spore pieniądze. Dalej ich brońcie i reklamujcie. A Tobie Oskubany91 trochę więcej obiektywizmu i nie mierz wszystkich swoją miarą bo, że Ty musisz zakładać konta na innych żeby zgarnąć bonus 200 zł to nie znaczy, że wszyscy tak robią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +315
O 2K

Oskubany91

Użytkownik
Nie chce mi się dyskutować z głupimi argumentami, nie potrzebuję zakładać kont na żonę/babcię/syna. Ktoś jak jest bardziej ogarnięty i siedzi w bukmacherce trochę czasu to nie musi mieć konta w każdym polskim bukmacherze bo były i są o wiele lepsze możliwości. Żadnego punktu regulaminu nie złamałem, a Ty wierzyć nie musisz. W firmach, które legalnie działają i są zarejestrowane nie powinno być takiego dziadostwa, że blokują pieniądze bo mają taki kaprys. Post napisałem, żeby ostrzec innych, a nie żeby wylewać jakieś żale. Nie będę tracił czasu i nerwów żeby się kłócić o głupie 600 zł ale dla niektórych to mogą być spore pieniądze. Dalej ich brońcie i reklamujcie. A Tobie Oskubany91 trochę więcej obiektywizmu i nie mierz wszystkich swoją miarą bo, że Ty musisz zakładać konta na innych żeby zgarnąć bonus 200 zł to nie znaczy, że wszyscy tak robią.
Po co ta piana? Napisałem "A jak rejestrowaliście...", czyli inaczej: "Jeżeli rejestrowaliście się..." na żonę/babcię/syna. Coś o bukmacherce z wewnątrz wiem i to bardzo popularna praktyka. Najpierw konta na całą rodzinę, a potem płacz bo się nie dostało bonusu. Nie mam na myśli Waszej dwójki, bo nie wiem, ale tu na forum pełno tego typu smaczków znajdziesz.
Tak jak napisałem - podobne zapisy są u każdego, różnie są egzekwowane. SuperBet akurat ma przyjemne i dość częste bonusy, więc to całkiem normalne, że są dość rygorystyczni. Taką najwidoczniej przyjeli politykę. Ale jestem ostatni, żeby ich bronić bo sam mam z nimi problemy :)
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Witam
Założyłem niedawno konto u tego bukmachera, dostałem freebet na 34 zł tylko nie wiem jak postawić zakład za to. Ktoś pomoże??
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Witam
Założyłem niedawno konto u tego bukmachera, dostałem freebet na 34 zł tylko nie wiem jak postawić zakład za to. Ktoś pomoże??
Sposób wykorzystania freebetow w superbet to jakieś nieporozumienie z tego co pamietam. Jesli masz środki własne to najpierw pobiera z salda głównego a dopiero potem z freebetu. Także najlepiej mieć puste konto.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Dzięki panowie za odpowiedz.
kriksus kriksus
Czat z Irenka jest zajeb..... 🤣, poddałem się. Następnym razem sprawdzę twoje podpowiedzi.
A ar0nek
Bardzo to mają pokręcone. Stan konta jest odrazu powiększony o bonus w moim przypadku był to freebet 34 zł. Podczas zawierania zakładu/ów nie ma możliwości wyboru czy gramy za swoje czy bonus. Poprostu stawiasz kupon za kase z konta a oni to zaliczają jako obrót.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Panowie może ktoś ma patent na grę będąc za granica ? Nie mogę obejść opcji zalogowania się do swojego konta ?
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Póki co nie chcą wypłacić kasy po weryfikacji, nie wiadomo co geniusze wymyślą. Dosyć irytujący bukmacher, pomimo dobrych kursów.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Szanowny Kliencie,


Informujemy, że dostęp do promocji w serwisie jest ograniczony zgodnie z regulaminem zaakceptowanym przy rejestracji.
Odpowiedni Dział po sprawdzeniu różnych parametrów Konta, oznaczył je jako próbę nadużycia bonusów.

Ta decyzja została podjęta po szczegółowych kontrolach i Klient nie ma już na nią wpływu.

W przypadku podejrzenia nadużycia bonusu Superbet może wstrzymać bonusy i wygrane, anulować wszelkie aktywne lub przyszłe bonusy, zablokować lub ograniczyć dostęp do niektórych zakładów i produktów, zamknąć konto i odzyskać kwoty uszkodzone za pośrednictwem konta hazardowego lub prawnie.


Pozdrawiamy,
Zespół Superbet


Dno i dwa metry mułu. Szczerze na początku myślałem, że to żart. Chyba im się moja facjata nie spodobała, bo kazali wysłać razem z kartką i dowodem i wyciągiem po czym stwierdzili, że ich oszukuje. Pierwszy raz spotkałem się z tego typu reakcją. Korzystałem z bonusów, które dawali nic więcej a to że grałem po kursach 1,15 tylko dla bonusu to już moja głupota i moje ryzyko. Szczerze nie wiem o co im chodzi strasząc mnie konfiskatą. Nie polecam tego bukmachera, bo najpierw każą drugi raz wysłać autoportret, a bo DOPYTANIU czemu tak skoro już wysyłałem, eliminują mnie z bonusów bo jakimś cudem po wnikliwej analizie złamałem regulamin. Akurat tutaj się udało i niecałe 2k do przodu u nich, nawet nie było to po mojej myśli bo pierwszy tydzień trochę ryzykowałem i udało się wygrać ale zagrałem 20 kuponów i ban. Trochę mi szkoda, bo faktycznie pod względem bonusów to jeden z lepszych buków na rynku, ale traktowanie klientów jest po prostu żenujące.
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Ta decyzja została podjęta po szczegółowych kontrolach i Klient nie ma już na nią wpływu.
To jest najbardziej pojebane w tym korzystaniu z LEGALNYCH zakładów bukmacherskich. Na coś takiego powinno służyć jakieś odwołanie, skarga albo inny środek - przecież to jest żart - ale nie jesteś pierwszy i ostatni, nie martw się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
O 2K

Oskubany91

Użytkownik
To jest najbardziej pojebane w tym korzystaniu z LEGALNYCH zakładów bukmacherskich. Na coś takiego powinno służyć jakieś odwołanie, skarga albo inny środek - przecież to jest żart - ale nie jesteś pierwszy i ostatni, nie martw się.
Nie do końca.
Ogólnie przyłączam się do negatywnej opinii bo najwidoczniej tam komuś odwaliła sodówka. Nie wróci prawdopodobnie też promocja American Dream, więc już w ogóle nie będę tam miał czego szukać i minus za to ogromny.
Natomiast jeśli chodzi o wykluczenie z bonusów to to nie jest takie proste. Kontrola nad nimi jest kluczowa, nie tylko z perspektywy bukmachera ale i dla kondycji całego rynku. Długo by tłumaczyć, nie chce mi się :D
Natomiast raczej nie zdarza się, aby z promocji wykluczac kogoś tylko dlatego, że wygrywa. Muszą mieć jakieś podstawy, czy słuszne to już nie mi oceniać. Ale jeśli już połowa rynku Cię wykluczyła no to sorry, ale to raczej nie jest przypadek.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Nie do końca.
Ogólnie przyłączam się do negatywnej opinii bo najwidoczniej tam komuś odwaliła sodówka. Nie wróci prawdopodobnie też promocja American Dream, więc już w ogóle nie będę tam miał czego szukać i minus za to ogromny.
Natomiast jeśli chodzi o wykluczenie z bonusów to to nie jest takie proste. Kontrola nad nimi jest kluczowa, nie tylko z perspektywy bukmachera ale i dla kondycji całego rynku. Długo by tłumaczyć, nie chce mi się :D
Natomiast raczej nie zdarza się, aby z promocji wykluczac kogoś tylko dlatego, że wygrywa. Muszą mieć jakieś podstawy, czy słuszne to już nie mi oceniać. Ale jeśli już połowa rynku Cię wykluczyła no to sorry, ale to raczej nie jest przypadek.
No właśnie nie masz racji, według regulaminu nie muszą mieć absolutnie żadnych podstaw. Chyba każdy buk ma opisane przypadki w których wyklucza z promocji wraz z dopiskiem w stylu "mamy także prawo do wykluczenia bez podania przyczyny", czyli de facto mogą według własnego uznania zrobić co tylko im się podoba. A ty nie możesz się od tego odwołać, wytłumaczyć sprawy bo nawet nie wiesz o co cię obwiniają. Nie spotkałem się jeszcze z tym aby którykolwiek buk wykluczył kogoś kto u niego przegrywa, więc tak, wykluczają za samo wygrywanie i to coraz częściej
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
O 2K

Oskubany91

Użytkownik
No właśnie nie masz racji, według regulaminu nie muszą mieć absolutnie żadnych podstaw. Chyba każdy buk ma opisane przypadki w których wyklucza z promocji wraz z dopiskiem w stylu "mamy także prawo do wykluczenia bez podania przyczyny", czyli de facto mogą według własnego uznania zrobić co tylko im się podoba. A ty nie możesz się od tego odwołać, wytłumaczyć sprawy bo nawet nie wiesz o co cię obwiniają. Nie spotkałem się jeszcze z tym aby którykolwiek buk wykluczył kogoś kto u niego przegrywa, więc tak, wykluczają za samo wygrywanie i to coraz częściej
Oczywiście, że jest taki zapis w takiej lub innej formie u każdego bukmachera, ale jest ona raczej "na wszelki wypadek".
To, że nie podają powodu, nie jest jednoznaczne przecież z tym, że go nie ma. Po prostu nie chcą go podać i przytaczają ten właśnie zapis. Ale nagminne wykluczanie z promocji nie jest dla nikogo korzystne. Mało tego - nie opłaca im się. Jak ktoś wygra, zwłaszcza z promocji powitalnej to w pierwszej kolejności każdy rozsądny bukmacher będzie starał się te pieniądze "odzyskać". Kłótnia z klientem i wykluczanie z przyszłych promocji zamyka tę możliwość. Co innego oczywiście ci, którzy są znani w branży i mają po prostu dobrą skuteczność, ale tych jest może pół promila.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Oczywiście, że jest taki zapis w takiej lub innej formie u każdego bukmachera, ale jest ona raczej "na wszelki wypadek".
To, że nie podają powodu, nie jest jednoznaczne przecież z tym, że go nie ma. Po prostu nie chcą go podać i przytaczają ten właśnie zapis. Ale nagminne wykluczanie z promocji nie jest dla nikogo korzystne. Mało tego - nie opłaca im się. Jak ktoś wygra, zwłaszcza z promocji powitalnej to w pierwszej kolejności każdy rozsądny bukmacher będzie starał się te pieniądze "odzyskać". Kłótnia z klientem i wykluczanie z przyszłych promocji zamyka tę możliwość. Co innego oczywiście ci, którzy są znani w branży i mają po prostu dobrą skuteczność, ale tych jest może pół promila.
No i nie myślałeś czemu nie chcą go podać? Jakby faktycznie jakiś mieli to byłby strzał w stopę, ukrywać ten powód zamiast pokazać się że oni nic do ukrycia nie mają. Tylko że jak używają takiego podpunktu, to właśnie nie mają powodu bo przecież nie napiszą ci ze masz blokadę bo wygrywasz. I takich graczy nie jest pół promila jak piszesz, tylko w ostatnim czasie coraz więcej i wcale wielkich kwot nie trzeba wygrywać a gorszy buk i tak cie zablokuje. Gorszy, bo jakoś są buki gdzie gra podobna ilość albo i więcej osób, a aż tylu problemów tego typu nie ma
 
Do góry Bottom