>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Superbet obsługa klienta

bumbumbam 679

bumbumbam

Użytkownik
Czat działał cały czas tylko dostałeś po prostu bana. Miałem taką samą sytuację po przekroczeniu 48h zapytałem się na czacie co z moim bonusem to dostałem odp od Mariki żebym złożył reklamacje( na której rozpatrzenie czeka się 14-21 dni , w zależności od buka) bez pytania o numer kupon, login itp. i nie czekając na moją odp wywaliło mnie z czatu którego już ponownie nie mogłem odpalić ( od znajomych dostałem info że u nich wszystko działa). Skandaliczna obsługa i czas przyznawania bonus ( wziąłem udział w ich czterech promocjach i ani razu nie dostałem bonusu w ciągu 48h, zawsze trzeba się upominać) Żeby w ogóle się zainteresowali tematem musiałem im wysłać regulamin promocji której na stronie już nie było....
wrzuciłem screena po czym ja dostałem bana:) To że jakiś dureń będzie wyzywał nie oznacza, że ja mam być traktowany tak samo jak on. Jak ktoś nie umie trzymać ciśnienia to niech zmieni pracę...
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Niedawno rozmawiałem z inną babką. Pokłóciłem się trochę o jedną z promocji. Odpisywała w sposób bardzo cyniczny, a później z caps-lockiem jakby krzyczała na mnie. Ludzie, kto tam pracuje...
 
K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Niestety ja również miałem nieprzyjemna sytuację z tym bukmacherem co uświadomiło mi ze otrzymany bonus w superbet to jeszcze nic pewnego mianowicie otrzymalem bonus za który zagralem zaklad na żywo zostal ostatni mecz koszykowki do rozliczenia o 1.45 wspomnę ze grany live nie zostal rozliczony kiedy zapytalem o kupon pomoc Chat Superbet to otrzymalem odpowiedź ze mają 48h na rozliczenie powiedziałem ze ja mam 48h aby wykonac 3 krotny obrót bonusem aby nie przepadł to otrzymalem odpowiedz ze bonus niestety przepadnie. I teraz gdzie logika kazdy bonus mozna tak uwalic
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Niestety ja również miałem nieprzyjemna sytuację z tym bukmacherem co uświadomiło mi ze otrzymany bonus w superbet to jeszcze nic pewnego mianowicie otrzymalem bonus za który zagralem zaklad na żywo zostal ostatni mecz koszykowki do rozliczenia o 1.45 wspomnę ze grany live nie zostal rozliczony kiedy zapytalem o kupon pomoc Chat Superbet to otrzymalem odpowiedź ze mają 48h na rozliczenie powiedziałem ze ja mam 48h aby wykonac 3 krotny obrót bonusem aby nie przepadł to otrzymalem odpowiedz ze bonus niestety przepadnie. I teraz gdzie logika kazdy bonus mozna tak uwalic
No można, ale jest to zgodne z regulaminem, który zaakceptowałeś.
 
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Mimo, że wcześniej broniłem Superbetu, bo miałem zawsze miłe doświadczenia z tym bukmacherem, to jestem zmuszony dołączyć do szeregu niezadowolonych i zawiedzionych klientów. Podobnie jak ktoś opisywał wcześniej, nie otrzymałem bonusy na czas. Po zadaniu pytania na live chacie, zostałem rozłączony i zbanowany... Szkoda, bo mają fajną ofertę i dużo ciekawych promocji, ale obsługa klienta często ostatnio bywa poniżej krytyki. Chyba już nawet w ZUSie lepiej traktują petentów.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Mimo, że wcześniej broniłem Superbetu, bo miałem zawsze miłe doświadczenia z tym bukmacherem, to jestem zmuszony dołączyć do szeregu niezadowolonych i zawiedzionych klientów. Podobnie jak ktoś opisywał wcześniej, nie otrzymałem bonusy na czas. Po zadaniu pytania na live chacie, zostałem rozłączony i zbanowany... Szkoda, bo mają fajną ofertę i dużo ciekawych promocji, ale obsługa klienta często ostatnio bywa poniżej krytyki. Chyba już nawet w ZUSie lepiej traktują petentów.
Moze jest to buk skierowany do konkretnych graczy przegrywajacych konkretne pieniadze. Tacy nie biora bonusow i nie marudza ciagle na czacie. Buk woli zbanowac tasmowcow grajacych po 5zl ktorzy poluja na bonusy. I zamiast 1000 takich obsluzyc jednego konkretnego gracza ktory da lepszy zarobek i bedzie bezproblematyczny. A tasmowcy sie obraza i odejda. Nie mowie, ze tak oczywiscie jest ale to calkiem mozlie. Ja bym na miejscu buka tak zrobil😁
 
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Moze jest to buk skierowany do konkretnych graczy przegrywajacych konkretne pieniadze. Tacy nie biora bonusow i nie marudza ciagle na czacie. Buk woli zbanowac tasmowcow grajacych po 5zl ktorzy poluja na bonusy. I zamiast 1000 takich obsluzyc jednego konkretnego gracza ktory da lepszy zarobek i bedzie bezproblematyczny. A tasmowcy sie obraza i odejda. Nie mowie, ze tak oczywiscie jest ale to calkiem mozlie. Ja bym na miejscu buka tak zrobil😁
Mnie się wydaje, że buki właśnie więcej zarabiają na taśmowcach, którzy grają za 5 zł niż na profesjonalnych graczach, którzy obracają tysiącami.
A swoją drogą gracz, który kulturalne zapyta o zaległy bonus nie powinien być traktowany, jak jakiś pieniacz, który robi codziennie awantury na czatach.
Robiąc dużo akcji promocyjnych/bonusowych przyciągają właśnie taśmowców, którzy obracają małymi stawkami. Widocznie taka klientela ich interesuje.

EDIT: Takie Etoto nie robi żadnych promocji i pewnie nie ma problemów z klientami :cool:
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Mnie się wydaje, że buki właśnie więcej zarabiają na taśmowcach, którzy grają za 5 zł niż na profesjonalnych graczach, którzy obracają tysiącami.
A swoją drogą gracz, który kulturalne zapyta o zaległy bonus nie powinien być traktowany, jak jakiś pieniacz, który robi codziennie awantury na czatach.
Robiąc dużo akcji promocyjnych/bonusowych przyciągają właśnie taśmowców, którzy obracają małymi stawkami. Widocznie taka klientela ich interesuje.

EDIT: Takie Etoto nie robi żadnych promocji i pewnie nie ma problemów z klientami :cool:
Uwierz mi, ze tak nie jest. Jeden konkretny gracz zostawia u buka tyle co z 1000 tasmowcow. No ale z promocjami masz racje. Po co ich tyle robia skoro potem sie obrazaja jak ludzie sie o swoje dopytuja.
 
K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Superbet oferuje pracę marzeń wystarczy tylko pisać 1 formule odsylajaca do reklamacji i opuszczać czat ten Pan Pawel przechodzi sam siebie.
Teraz nawet nie trzeba być nieuprzejmym żeby mieli cię w dupie Nawet w regulaminie mają napisane że z bonusu można w każdej chwili zrezygnować wystarczy napisać do supportu a co do zachowania i popsutego obrotu po wykonaniu i braku przeniesienia kwoty na konto przedstawiam w ss 2 konsultant wysłuchał i usunął problem
 

Załączniki

Do góry Bottom