>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Superbet obsługa klienta

O 0

otwin10

Użytkownik
Witam jestem w Superbet od roku Ale to co się dzieję w obsłudze klienta to jakaś farsa na połowę pytań nie dostaje odwiedzi same regułki z automatu czat często nie działa dziś nie działa u mnie już od godziny 14 bonus za super poniedziałek nie został wypłacony pewnie zostanie wypłacony dopiero jutro też nie potrafią określić się kiedy to nastąpi na whatsappie dostałem tylko odpowiedź 48h bez witam dzień dobry itp brak szacunku do klienta jak napisałem dlaczego czat nie działa odczytali wiadomość i nic nie odpisali
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Witam jestem w Superbet od roku Ale to co się dzieję w obsłudze klienta to jakaś farsa na połowę pytań nie dostaje odwiedzi same regułki z automatu czat często nie działa dziś nie działa u mnie już od godziny 14 bonus za super poniedziałek nie został wypłacony pewnie zostanie wypłacony dopiero jutro też nie potrafią określić się kiedy to nastąpi na whatsappie dostałem tylko odpowiedź 48h bez witam dzień dobry itp brak szacunku do klienta jak napisałem dlaczego czat nie działa odczytali wiadomość i nic nie odpisali
U mnie bonus za poniedziałek mialem juz ok 13:00
 
bumbumbam 679

bumbumbam

Użytkownik
Witam jestem w Superbet od roku Ale to co się dzieję w obsłudze klienta to jakaś farsa na połowę pytań nie dostaje odwiedzi same regułki z automatu czat często nie działa dziś nie działa u mnie już od godziny 14 bonus za super poniedziałek nie został wypłacony pewnie zostanie wypłacony dopiero jutro też nie potrafią określić się kiedy to nastąpi na whatsappie dostałem tylko odpowiedź 48h bez witam dzień dobry itp brak szacunku do klienta jak napisałem dlaczego czat nie działa odczytali wiadomość i nic nie odpisali
Czat działał cały czas tylko dostałeś po prostu bana. Miałem taką samą sytuację po przekroczeniu 48h zapytałem się na czacie co z moim bonusem to dostałem odp od Mariki żebym złożył reklamacje( na której rozpatrzenie czeka się 14-21 dni , w zależności od buka) bez pytania o numer kupon, login itp. i nie czekając na moją odp wywaliło mnie z czatu którego już ponownie nie mogłem odpalić ( od znajomych dostałem info że u nich wszystko działa). Skandaliczna obsługa i czas przyznawania bonus ( wziąłem udział w ich czterech promocjach i ani razu nie dostałem bonusu w ciągu 48h, zawsze trzeba się upominać) Żeby w ogóle się zainteresowali tematem musiałem im wysłać regulamin promocji której na stronie już nie było....
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +1
A 50

Aratou414

Użytkownik
Czat działał cały czas tylko dostałeś po prostu bana. Miałem taką samą sytuację po przekroczeniu 48h zapytałem się na czacie co z moim bonusem to dostałem odp od Mariki żebym złożył reklamacje( na której rozpatrzenie czeka się 14-21 dni , w zależności od buka) i nie czekając na moją odp wywaliło mnie z czatu którego już ponownie nie mogłem odpalić ( od znajomych dostałem info że u nich wszystko działa). Skandaliczna obsługa i czas przyznawania bonus ( wziąłem udział w ich czterech promocjach i ani razu nie dostałem bonusu w ciągu 48h, zawsze trzeba się upominać) Żeby w ogóle się zainteresowali tematem musiałem im wysłać regulamin promocji której na stronie już nie było....
Dobrze rozumiem, że gdy zapytałeś o to dlaczego nie dostałeś bonusu to konsultant poprosił Cie o wysłanie regulaminu tej promocji?😂
 
bumbumbam 679

bumbumbam

Użytkownik
Nie, zostałem zbanowany:) dopiero po wysłaniu kilku maila w odpowiedzi na jednego zostałem poproszony o wysłanie regulaminu
 
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Dziwne, bo ja nigdy nie miałem problemów z Superbetem... Robią dużo fajnych promocji, i nawet jak czasami były jakieś obsuwy z bonusami (raczej rzadko), to sprawnie załatwiałem sprawę na czacie. Musiałeś trafić na zły dzień konsultanta, albo jesteśmy u nich na liście "tych klientów nie obsługujemy" ;)
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Obsługa live w tym buku nie jest przyjazna dla klienta i takie są fakty, nic im się nie chce potwierdzać i odsyłają do regulaminów które czasem nie są do końca jasne i ciągle coś tam zmieniają.Raz z gościem spierałem się nt interpretacji niejasnego punktu regulaminu w jednej z promocji aż mnie zbanował na czacie.W kolejnym dniu pisałem do nich na maila i przepraszali twierdząc że to przypadek, choć wiem że to było celowe.

Wczoraj np dostałem bonus, i na pewne pytanie nt wypłaty (czy mogę wypłacać wtedy lub wtedy) po krótkiej wymiany argumentów na moją korzyść napisał że to zależy jak system odbierze i żebym wrócił jak wygram :ROFLMAO:

(Już przypomniałem sobie za co był BANIK, 1.5 h od zakończenia spotkania nierozliczyli mi singla na LM gdzie miałem obrócić bonus do końca dnia, koleś się tłumaczył że nie ma jeszcze oficjalnych raportów z meczu, a jak mu zaproponowałem linka do uefa gdzie te raporty są do ściągnięcia zgodził się i zanim to zrobiłem już miałem BANA :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: ) na szczęście po chwili rozliczyli ten kupon.

Oferte mają spoko i często jakieś promki za depo, ale support to masakra, tam powinni robić empatyczni ludzie a robią nygusy:ROFLMAO:
 
Ostatnia edycja:
BrooklynBouncee 3K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Po raz kolejny bonusów brak. Z promocji z czwartku brak, z ekstraklasy z piątku - brak( Tu i tu minęło regulaminowe 48h) Z soboty i niedzieli też nie ma, ale tutaj ich ukochany punkt regulaminu aby poczekać 48 h jest jeszcze w grze. Milczałem 4 dni, bo nie lubię się czepiać i dałem im czas. Odpowiedź z ich supportu? Taka sama jak zawsze, aby wysłać wszystkie zakłady, które rzekomo brały udział w promocjach. No i teraz szukaj człowieku kuponów za promkę tenisową, tych za ekstraklasę, tych od wpłaty bez ryzyka 50% i tak dalej i proś się jak ciota o to co Ci należne. Co tydzień trzeba się po 3,4 dniach przekopywać przez dziesiątki zakładów i wysyłać im dany screen zakładu po 30 minutach szukania, aby mogli potwierdzić, że dany bonus klientowi się należy. Jestem tu na forum od samego początku, coś od 2003 bądź 2004, bo jakoś tak był start. Zagrałem w dziesiątkach bukmacherów przez te wszystkie lata i takiego czegoś serio nie pamiętam. Żeby po chyba dwóch latach od wejścia na polski rynek dalej tak lecieć w wała i kpić z klientów, to naprawdę szacun. Dałem im już tyle szans, bo mają mega potencjał, ale tam się nic nie zmieni. Kiedyś tłumaczyłem ich tym, że co dopiero weszli do nas na rynek, że może mają mało pracowników i powoli się ogarną. Teraz jednak widzę, że to ich celowy zabieg. Bo tak naprawdę 80% zapracowanych osób nawet nie upomni się o dany bonus, tym bardziej jak np od czwartku do niedzieli obstawiło się setki zakładów i nawet nie pamiętasz ile bonusów się należy, bo liczysz na to, że bukmacher okaże się fair i po prostu je dopisze i że jakiś system to liczy. No ale nie, nie liczy. Moja przygoda z SuperRumunem się kończy. Czas w końcu odinstalować tą apkę jak dojdzie wypłata i wrócić do Betclic czy Etoto. Może i super nie było, ale przynajmniej nie tak źle jak tu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +47
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
ja tam nie gram ale...wypadało by im zrobić reklamę taka super w tv jak oni robią z Dudkiem -bo co drugi gracz narzeka a to juz jest bardzo duzo...i te banowanie na chacie to jest kpina dla każdej firmy, gdzie stare porzekadło mówi klient nasz pan
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
BrooklynBouncee 3K

BrooklynBouncee

Użytkownik
ja tam nie gram ale...wypadało by im zrobić reklamę taka super w tv jak oni robią z Dudkiem -bo co drugi gracz narzeka a to juz jest bardzo duzo...i te banowanie na chacie to jest kpina dla każdej firmy, gdzie stare porzekadło mówi klient nasz pan
Czyli to dlatego od miesiąca nie mogę się połączyć z czatem? Tutaj też mi coś śmierdziało, ale o banie nie pomyślałem, bo nigdy w życiu nie napisałem nic niegrzecznego. Z 10-15 lat temu na tym forum administratorzy, moderatorzy od razu walili do przedstawiciela buka :) Teraz trzeba sobie radzić samemu i na własną rękę dochodzić swojego. Dlatego wlasnie z roku na rok buki robią z nami coraz bardziej co chcą. Dawniej gracze trzymali się razem i od razu robili dym. Bukmacher czuł wtedy respekt i szanował klienta. Teraz te wszystkie fora umarły i każdy ma gdzieś. Szkoda.
 
bumbumbam 679

bumbumbam

Użytkownik
Czyli to dlatego od miesiąca nie mogę się połączyć z czatem? Tutaj też mi coś śmierdziało, ale o banie nie pomyślałem, bo nigdy w życiu nie napisałem nic niegrzecznego. Z 10-15 lat temu na tym forum administratorzy, moderatorzy od razu walili do przedstawiciela buka :) Teraz trzeba sobie radzić samemu i na własną rękę dochodzić swojego. Dlatego wlasnie z roku na rok buki robią z nami coraz bardziej co chcą. Dawniej gracze trzymali się razem i od razu robili dym. Bukmacher czuł wtedy respekt i szanował klienta. Teraz te wszystkie fora umarły i każdy ma gdzieś. Szkoda.
Banowanie przy pytaniach o bonus to jest ich stała praktyka. Warto sprawdzić z innego IP, wtedy okazuje się, że jednak czat działa;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 50

Aratou414

Użytkownik
Po raz kolejny bonusów brak. Z promocji z czwartku brak, z ekstraklasy z piątku - brak( Tu i tu minęło regulaminowe 48h) Z soboty i niedzieli też nie ma, ale tutaj ich ukochany punkt regulaminu aby poczekać 48 h jest jeszcze w grze. Milczałem 4 dni, bo nie lubię się czepiać i dałem im czas. Odpowiedź z ich supportu? Taka sama jak zawsze, aby wysłać wszystkie zakłady, które rzekomo brały udział w promocjach. No i teraz szukaj człowieku kuponów za promkę tenisową, tych za ekstraklasę, tych od wpłaty bez ryzyka 50% i tak dalej i proś się jak ciota o to co Ci należne. Co tydzień trzeba się po 3,4 dniach przekopywać przez dziesiątki zakładów i wysyłać im dany screen zakładu po 30 minutach szukania, aby mogli potwierdzić, że dany bonus klientowi się należy. Jestem tu na forum od samego początku, coś od 2003 bądź 2004, bo jakoś tak był start. Zagrałem w dziesiątkach bukmacherów przez te wszystkie lata i takiego czegoś serio nie pamiętam. Żeby po chyba dwóch latach od wejścia na polski rynek dalej tak lecieć w wała i kpić z klientów, to naprawdę szacun. Dałem im już tyle szans, bo mają mega potencjał, ale tam się nic nie zmieni. Kiedyś tłumaczyłem ich tym, że co dopiero weszli do nas na rynek, że może mają mało pracowników i powoli się ogarną. Teraz jednak widzę, że to ich celowy zabieg. Bo tak naprawdę 80% zapracowanych osób nawet nie upomni się o dany bonus, tym bardziej jak np od czwartku do niedzieli obstawiło się setki zakładów i nawet nie pamiętasz ile bonusów się należy, bo liczysz na to, że bukmacher okaże się fair i po prostu je dopisze i że jakiś system to liczy. No ale nie, nie liczy. Moja przygoda z SuperRumunem się kończy. Czas w końcu odinstalować tą apkę jak dojdzie wypłata i wrócić do Betclic czy Etoto. Może i super nie było, ale przynajmniej nie tak źle jak tu.
Superbet to bukmacher dla ludzi bardzo cierpliwych. Moja cierpliwość jest już na skraju wyczerpania...
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
U mnie bonus za poniedzialek 50zl i tenisowy bonus za wczoraj 25zl juz na koncie. Ostatnio dość szybko dopisują te bonusy:)
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Jak nie możesz połączyć się z czatem to masz bana, napisz im maila odpiszą że masz przez pomyłkę ;)
Wczoraj pytam ile zajmuje im wypłacanie pieniędzy, to baba odpisuje że przelew trwa 2-3 dni robocze:ROFLMAO:Po większej presji i nacisku uzyskałem odpowiedź że wypłacają codziennie między jakimiś godzinami (nie pamiętam jakimi) co oczywiście jest bzdurą.

Z dodawaniem bonusów akurat nie miałem problemu, zawsze dopisywali na drugi dzień przed południem.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Kiedyś walczono o klienta, bo nie było tylu graczy co teraz.
Nie Kuba. Kiedys poprostu nie bylo tylu idiotow co teraz. Polowa tych pytan na czacie/infolini to sa bzdury pisane przez idiotow. Porozmawiaj sobie z kims kto pracuje na takim telefonie to Ci opowie jakie chamy i prostaki potrafia dzwonic i sie awanturowac o byle gowno. Sami na siebie ukrecilismy bata.
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Mi kilka tygodni temu zablokowali czat. Zadałem grzecznie pytanie: kiedy zostanie dodany mój bonus? I jeśli nie zostanie dodany, czy mogę się po niego zgłosić na live chat. I cyk, rozłączyli się i blokada. Czy to jest normalne zachowanie?
 
Do góry Bottom