>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Superbet - cyrki przy wyplacie, pomylki, bezpodstawne anulowania i "ekspresowa" wyplata trwajaca 3 dni...

Y 70

Yorinobu

Użytkownik
Czesc, pare(nascie) lat juz obstawiam, ale takich cyrkow jakie odstawia "Super"bet jeszcze nie widzialem...To nie jest temat w ktorym na tego buka bez powodu napsiocze, tylko moja szczera opinia - po prostu opisze jak sobie poczynaja z graczami, tak jak jest, bez koloryzowania. Dnia 03.07 probujac dokonac wyplaty dostalem maila z prosba o weryfikacje konta o numerze: PL30*****8220, no i sie zaczelo (na ta chwile dostalem juz 3 prosbe o weryfikacje tego samego rachunku w przeciagu 5 dni).
Tutaj screen maila (patrzcie na daty):

1.png

Konto zweryfikowalem przesylajac odpowiednie dokumenty. Dostalem maila mowiacego o tym, ze moge juz dokonywac wyplat. Tutaj screen maila:

2.png

Okej. Zlecilem wyplate ponownie, po czym zostala ona ANULOWANA po raz DRUGI. Dostalem maila z prosba o weryfikacje konta PL30*****8220 , co przeciez dopiero zrobilem. Oto screen maila (zwroccie uwage na date):

3.png

Natomiast za chwile otrzymalem kolejnego maila:

44.png

Pani anna przeprosila za pomylke, natomiast anulowanej wyplaty nie przywrocila oczywiscie, bo po co naprawic swoj blad, jak mozna rzucic wygodnym "przepraszam" i miec gracza gleboko gdzies? Mimo tego ze konto zostala zweryfikowana, wyplata zlecona PO RAZ TRZECI wisiala jako oczekujaca caly dzien. Ostatecznie wyplata "EKSPRESOWA" doszla do mnie po trzech dniach.

Wczoraj, 08.07, czyli 5 dni pozniej, chcialem zrobic kolejna wyplate na to samo konto. Nie zgadniecie co sie stalo - zostala anulowana. Dlaczego? Oto screen:

5.png

Po kontakcie z supportem i pytaniem o powod, wymowna odpowiedz, oczywiscie nie moglo byc inaczej:

6.png

I zeby bylo smieszniej - OCZYWISCIE "zapomnieli" odblokowac wyplat. Wiec znowu musze toczyc mailowa batalie z supportem i mija kolejny dzien, kiedy nie moge dokonac wyplaty...

Pisze tego posta najzwyczajniej zeby przestrzec innych przed tym bukiem, bo jestem juz lekko mowiac wk***iony. Cyrk na kolkach. Musza miec taki balagan w systemie, ze nie ogarniaja co sie dzieje, w rezultacie zeby dokonac "ekspresowej" wyplaty trzeba czekac 3+ dni i toczyc mailowa batalie z supportem, ktory ma lekko mowiac - wywalone. Dla mnie na ten moment sa niewyplacalni, nie da sie wyplacic kasy po prostu. Blokuja wyplaty bez powodu, tlumacza sie pomylka, ale konta nie odblokuja. Pewnie licza ze kogos zamecza i da sobie najzwyczajniej spokoj... Okej, rozumiem raz sie pomylic, ale ile do cholery mozna? Nigdzie indziej nie mialem takich sytuacji, serio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
D 1,2K

Double_Chance

Użytkownik
Tam sie chyba coś dziwnego dzieje, 2 -3 dni temu wyskoczył mi komunikat że konto nieaktywne, potem facet z pomocy to naprawił, dziś znowu to samo...
 

Załączniki

patryk-laskowski 0

patryk-laskowski

Poznaniak
Odnośnie Superbeta. Pograny over 11,5 fauli Jagielloni. Superbet pobiera statystyki z ekstraklasa.org. Tam coś się złego wydarzyło z ich live tego meczu i statystyki do tej pory są nieaktualne. Ekstraklasa ma w pompie jakiegoś tam gościa co sobie kupon puścił, a buk nie może tego zweryfikować? Na logikę, wg statów ekstraklasa.org w 2 połowie było tylko 112 podań i tylko 2 faule. :p
 

Załączniki

K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
po paru latach takie oto informacja dopadła także mnie
W celu pełnej weryfikacji konta gracza, prosimy o przesłanie w odpowiedzi na ten e-mail, następujących dokumentów: Kolorowe zdjęcia wszystkich kart płatniczych (w tym ApplePay) zarejestrowanych/użytych na koncie gracza w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, wraz z dokumentem tożsamości posiadacza karty. Prosimy o umieszczenie karty i dowodu tożsamości na tym samym zdjęciu. Pierwsze sześć cyfr i ostatnie cztery cyfry na karcie powinny być widoczne. swoje zdjęcie (autoportret) wraz z dokumentem tożsamości i kartką z napisem Superbet (wraz z aktualną datą) na tym samym zdjęciu. Wysłane zdjęcie musi być czytelne a dane na dokumencie tożsamości dobrze widoczne."
Uwaga teraz najlepsze Gdy zapytalem co jeśli nie posiadam juz jakies karty to uzyskałem odpowiedź ze yrzeba uzyskac zaświadczenie od banku ze taka karta byla
i 2 informacja ze wplat i wwyplat mozna dokonac tylko na konto podane podczas rejestracji !!!!! Moje pytanie to poco mamy 10opcji wplat Skrile Paypale Karty Revoluty nieżle leca w kulki
 
po paru latach takie oto informacja dopadła także mnie
W celu pełnej weryfikacji konta gracza, prosimy o przesłanie w odpowiedzi na ten e-mail, następujących dokumentów: Kolorowe zdjęcia wszystkich kart płatniczych (w tym ApplePay) zarejestrowanych/użytych na koncie gracza w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, wraz z dokumentem tożsamości posiadacza karty. Prosimy o umieszczenie karty i dowodu tożsamości na tym samym zdjęciu. Pierwsze sześć cyfr i ostatnie cztery cyfry na karcie powinny być widoczne. swoje zdjęcie (autoportret) wraz z dokumentem tożsamości i kartką z napisem Superbet (wraz z aktualną datą) na tym samym zdjęciu. Wysłane zdjęcie musi być czytelne a dane na dokumencie tożsamości dobrze widoczne."
Uwaga teraz najlepsze Gdy zapytalem co jeśli nie posiadam juz jakies karty to uzyskałem odpowiedź ze yrzeba uzyskac zaświadczenie od banku ze taka karta byla
i 2 informacja ze wplat i wwyplat mozna dokonac tylko na konto podane podczas rejestracji !!!!! Moje pytanie to poco mamy 10opcji wplat Skrile Paypale Karty Revoluty nieżle leca w kulki
zdjecie z dokumentem, kartka z napisem... co jeszcze? chciałem sie właśnie tam zarejestrować, ale jak takie cyrki odstawiają to podziękuje :)
 
Z 0

zyzyx

Użytkownik
Ja przechodzę każdorazowo to samo z Superbet, jeśli chodzi o wypłaty. Nie idzie się doczekać na pieniądze. Mają opcje "Szybka Wypłata" i trwa ona do 3 dni. Taki fajny bukmacher, ale jeśli chodzi o wypłatę wygranej to utrudniają maksymalnie.
 
Ostatnia edycja:
Z 0

zyzyx

Użytkownik
I po wielu godzinach oczekiwania SuperBet anulował moja wypłatę. Pieniądze wróciły na konto, aby je przegrać 😂
Po kilku latach współpracy i wypłacania, stwierdzili, że muszą mnie znów zweryfikować. Trzeba się pożegnać...
 
Do góry Bottom