>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Super System

krystian198811 3

krystian198811

Użytkownik
Mam do was pytanie czy obstawiając u bukmacherów zysk przy każdym obstawieniu rzędu 15 % Jest zadowalający oczywiście przy bodajże zerowym ryzyku na stratę zainwestowanych środków ?
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
;] robisz tak stawiasz trzy pewniaki dajesz 300zł a puzniej idziesz sie wieszac nie ma czegoś takiego jak super system każdy kto chodz raz wygrał np:1000zł stracił tyle samo lub był/jest dalej na minusie tasiemnce to najgorsze co może być jesli chcesz zacząc wygrywać to musisz analizować każdy mecz od deski do deski i stawiać trzy mecze za dużą kwote po twojej analizie i liczyć na szczescie lub dac zarobic buką i jechac na tasiemcach heh
 
krystian198811 3

krystian198811

Użytkownik
A co na to jezeli dasz zarobić bukmacherom a przy tym samym samemu się wzbogacić ???? Możecie mówić cos chcecie ja chciał bym nawiązać współpracę z kilkoma typerami ! I nie bede tu nikogo zmuszał do niczego Ale to za jakiś czas jak przygotuję odpowiednią stronę ! Jest tylko jeden problem 15 % Zysku mogę uzyskać przy 10 typach miesięcznie ale szukam kolejnych bukmacherów którzy będa nadawali się do mojego systemu ! A następnym problemem przynajmniej dla mnie jest brak środków do tego aby mógł zostać milionerem ???? i prędko nie bede miał przy obrocie 10 tys zł 15 % to 1500 zł a ja mam razy 10 jest to 15 tys miesięcznie niestety ja nie mam tyle pieniędzy ???? Mam o wiele wiele mniej ????
Ps Nie chodzi tu o progresję ani o zadne inne pewniaki ! Przeglądałem bardzo dużo for bukmacherskich i na ani jednym z nich nie widziałem tematu z moim sposobem na bukmachera ???? Tak wiec pomysł n ie jest oklepany ! Chciał bym tez oznajmić ze nie pisze tego wątku po to aby namówić was do kupna mojego systemu ponieważ nie jest on na sprzedaż i nie chce za niego ani grosza : ) Jeżeli zakończę własną stronę będe mógł nawiązać współpracę z chętnymi typerami i z miła chęcią oddam im 50 % Moich zysków ! Pozdrawiam
 
kapitolio 0

kapitolio

Użytkownik
Ok ja Ci tam życzę powodzenia i wogóle ale tak na marginesie to NIE ISTNIEJE ŻADEN SYSTEM KTÓRY BYŁBY 100% SKUTECZNI I BYŁBY BEZ RYZYKA!!! Warto o tym pamiętać.
 
cajtodoro 0

cajtodoro

Użytkownik
&quot;A co na to jezeli dasz zarobić bukmacherom a przy tym samym samemu się wzbogacić&quot; - czyżby chodziło ci o program afiliacyjny połączony z systemem generowania zysku opartym na &quot;w rodzinie nic nie zginie&quot;?
 
K 0

karolpost1

Użytkownik
Witam tworce tematu. Na poczatku pozdrawiam i zycze powodzenia. Powiem tak tez stracilem mase mojego cennego czasu na kombinowanie, myslenie po nocach jak ograc buka, przetestowalem dziesiatki systemow sposobow, patentow. Stracilem przy tym sporo kasy i do tego nie jest mi wstyd sie przyznac. Rowniez tworzylem grupu typerskie. W swojej grupie mialem jednych z lepszych m.in. znanego w srodowisku Hiszpana, ktory moim zdaniem jest geniuszem w swoim fachu. Myslalem podobnie jak Ty zbiore ekipe, bede mial najlepsze typy ze skutecznoscia ok 60 % i jestem bogaczem. Jednak rzeczywistosc za kazdym razem okazywala sie byc brutalna. Moja rada jest jedna nie mysl o pieniadzach, nie istnieje zaden skuteczny system bez ryzyka oraz trzymaj sie z daleka od bukmacherow. Ja swoje odkupienie znalazlem na gieldzie Betfair. Pomimo mojej negatywnej wypowiedzi bede obserwowal ten temat poniewaz jestem ciekawy efektow a noz widelec jestes drugim Pitagorasem i cos wykombinowales...Nadzieja na wymyslenie systemu matematycznego bez ryzyka jest nikla, ale jest... Nawet druzyna na ,ktora kurs jest 1.01 ma szanse na wygranie, a wiec jak to mowil SP. Gorski &quot;poki pilka w grze...&quot;
 
krystian198811 3

krystian198811

Użytkownik
Witaj cajtodoro no niestety nie wiem o co ci chodzi ale może masz trochę racji ???? A co do 100 % systemu to się zgodzę może przesadziłem ale jeżeli przetestuje system i bede w 100 % pewny że działa to dam wam znać !
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Czekamy na rezultaty ???? ale jakbys chcial mozesz nam troche przyblizyc temat krotkim wprowadzeniem ale z konkretami.
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
&quot;A co na to jezeli dasz zarobić bukmacherom a przy tym samym samemu się wzbogacić&quot; - czyżby chodziło ci o program afiliacyjny połączony z systemem generowania zysku opartym na &quot;w rodzinie nic nie zginie&quot;?
mam prośbę mógłby Pan zerknąć do mojego tematu w tym samym dziale o teorii gier ?
 
Do góry Bottom