>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Sunrise Festival 2009/ new edition 2010

yarson 0

yarson

Użytkownik
albo może ja jak Michał nie weźmie, łącznie mamy tylko 8 zamówionych a pewnie będę potrzebował więcej ;) nie można opuścić takiej imprezy ????
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
dobra został już tylko jeden wolny bilet za 189zł
jezeli ktos sie zdecyduje to chcialbym odrazu jutro przelew abyw sobote móc zrobić przelew do ftb za wszystkie 4 bilety.. jak tylko dojdą do mnie od ftb bilety to wysyłam priorytetem ten jeden bilet..
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Ja lece na piątek ???? tyle ze przebywał bede tak to w Mielnie kołobrzeg zachacze tylko na SunRise bo tak to tam troche w tej miescienie smierdzi ch...
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
Panowie mam propozycje dla osoby, która nie posiada jeszcze zarezerwowanego miejsca na czas Sunrise.
Otóż mam zarezerwowany pokój w terminie 20-27 lipiec na ulicy Szmaragdowej 28. Zdjęcia tego pokoju są dostępne tutaj: http://www.allegro.pl/item666106582_kolobrzeg_wakacje_wczasy_pokoje_kwatery.html (jest to aukcja kobiety, u której pokój rezerwowałem).
Otóż sprawa wygląda tak, że muszę zrezygnować z pobytu w tym miejscu i aby dostać zwrot zaliczki muszę znaleźć osobę zastępczą na ten pokój w tym terminie.
Wpłacona zaliczka wynosi 50% czyli wpłaciłem 300zł. Cała suma wynajęcia pokoju na tydzień czasu dla dwóch osób wynosi 600zł. Wychodzi na to 1 dzień = 40zł plus drobne opłaty klimatyczne.
Transakcja polega na tym, że kto będzie zainteresowany tym pokojem wpłaca mi na konto 300zł, a reszta (czyli drugie 50%, które kobieta nie ma opłaconego) idzie dla niej. Lub jak ktoś woli (bo myśli, że moge być oszustem hehe) nic mi nie wysyła, lecz wszystko zapłaci dla kobiety (ona wówczas odeśle mi swoją zaliczkę). Jeżeli taka osoba byłaby zainteresowana tym to proszę o kontakt, ustalimy te szczegóły i podam numery telefonu do siebie, jak i do tej Pani.
Pozdrawiam

PS. dodatkowo mam do sprzedaży dwa bilety na sunrise (jeden na piątek i jeden na sobote) - jeżeli ktoś jest zainteresowany samymi biletami to także niech pisze wiadomosc PW ;)
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
no ja tez mialem jechac na 2 dni, ogolnie to tydzien czasu mialem spedzic w kolobrzegu, jednak problemy z kobietą sprawily ze jade tam tylko na impreze i tylko na jeden dzien.. w piatek zaluje najbardziej jochena millera i sandera, no ale jakos odbije mi w sobote eddie i marco ????
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
Ja pojawie sie dopiero jutro w Kołobrzegu, tymczasem relacja live z dzisiejszego dnia trwa już od godziny 20 w radiu Planeta FM (wszystkie kanały w całej PL)
 
Do góry Bottom