>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sunrise Festival 2009/ new edition 2010

matejo 9

matejo

Użytkownik
jeśli ktoś z forumowiczów słuchających muzyki klubowej i znających dobre źródła pozyskiwania nowości z tego rodzaju muzyki mógłby się ze mną skontaktowac na pw byłbym wdzięczny:spokodfhgfh:
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
no ja raczej chyba też wcześniej nie będę wbijał a jak by się więcej osób wybierało to można by jakie piwko forumowe strzelic ;)
 
trance4life 0

trance4life

Użytkownik
Ja już posiadam bileciki na TRANCE XPLOSION 13.02.2010 i enTRANCE 06.03.2010 także pozostaje tylko odliczać dni.
Muszę przyznać, że skład w tym roku na enTrance jest &quot;zabójczy&quot; :]
Co do ASOT-a 450 to jeszcze nie mam biletu, planuję jego zakup teraz w czwartek z 3. puli.
Można było zamówić kartę klubowicza i nie martwić się o bilet ale jednak jakąś pamiątkę (w postaci papierowego biletu) trzeba mieć :]
 
T 98

tomisdz

Użytkownik
Global Gathering ( Carl Cox, PVD) oraz Audioriver to mnie tylko w tym roku interesuje Szkoda ze Creamfields już nie ma. Sansrajs i EC nigdy nie byłem i nie będę to nie dla mnie...
 
gromaders 5

gromaders

Użytkownik
no GG warto w tym roku jechać, na szczęście udało się wczoraj bilety kupić ale na Sunrise też będę kolejny raz bo ta impreza ma klimat ???? wakacje... ????
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Ja planuje wybrać się pierwszy raz na Sunrise obadać klimat jak jest(dziewczynki;)).Pochwale się że w planach mam również coca-cole,Ostródę,HipHopKemp(Bankowo) oraz na hiphop w Giżycku(nie pamiętam dokładnie nazwy;)Mam nadzieje ze dopisze zdrówko i odwiedzę wszystko
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Ja planuje wybrać się pierwszy raz na Sunrise obadać klimat jak jest(dziewczynki;)).Pochwale się że w planach mam również coca-cole,Ostródę,HipHopKemp(Bankowo) oraz na hiphop w Giżycku(nie pamiętam dokładnie nazwy;)Mam nadzieje ze dopisze zdrówko i odwiedzę wszystko
zamiast sunrise proponował bym Ci jakąś bardziej ambitną imprezę typu sensation albo chociaż asot&#39;a jeśli lubisz trance ;)
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
zamiast sunrise proponował bym Ci jakąś bardziej ambitną imprezę typu sensation albo chociaż asot&#39;a jeśli lubisz trance ;)
nie zgadzam się z Tobą bo oceniasz imprezę pod kątem dużej liczby &quot;specyficznej&quot; publiki która tam się znajduje a nie tego kto tam gra.. joop, artento divini, cliff coenraad, ummet ozcan, pete tong, laidback luke, gareth emery to klasowe i ambitne nazwiska na scenie trance i house..
to że impreza jest najbardziej rozreklamowana w Polsce i zjezdza się na nią cały spęd różnych ludzi nie świadczy wcale o tym, że nie jest ona ambitna pod względem muzycznym.. bawisz się w gronie swoich znajomych przy świetnej muzie i nic ci więcej do szczęścia nie potrzeba, a na około niech się bawi kto chce, aby tylko mi nie przeszkadzał.. i na takim asocie można trafić na durne towarzystwo które może zepsuć zabawę, określenie &quot;ambitna impreza&quot; nie ma wcale tutaj znaczenia bo jedziemy tam dla muzyki, djów a nie dla przypadkowych nieznanych nam ludzi.. a w tym roku jak i w poprzednim uczta muzyczna będzie napewno! ????
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
zgadzam się ze na impreze jedzie się dla muzyki, na Sunrise line up zawsze był git . dla mnie nawet jeśli jedziesz bawisz się w gronie znajomych klimat panujący na imprezie i ludzie tam się znajdujący mają duze znaczenie. właśnie dlatego że Sunrise jest chyba najbardziej rozreklamowaną imprezą w Polsce zjeżdżają się tam ludzie którzy nie mają najmniejszego pojecia o tej muzyce. większości chodzi głównie o to żeby się pokazać i nic poza tym no chyba że porządnie się naćpać. widoki napompowanych go granic możliwości koksów którzy myślą że mogą wszystko albo przećpanych panienek rzygających pod płotem na prawdę potrafi zniechęcić do zabawy. pisząc &quot;ambitna impreza&quot; miałem na myśli klimat tam panujący i ludzie którzy znajdują się na takiej imprezie. na Sunrise ostatnio byłem w 2008 i jakoś nie potrafiłem się tam odnaleźć. wiem że wszędzie znajdą się popaprańcy ale moim zdaniem na Sunrise jest ich najwięcej.
 
trance4life 0

trance4life

Użytkownik
Ja tymczasem wróciłem z Ekwadoru z Manieczek.
Durand pokazał klasę, zagrał w swoim stylu. Madagascar wkręcany od połowy seta, który w całej okazałości zagrał na koniec - bezcenne. Dzięki też za Made of Love.
Simon ostro od początku do końca jak na taką porę przystało ;]
No i jeszcze miałem okazję zobaczyć z bliska Mike Wind&#39;a który czarował za konsoletą. Niedługo filmy w moim profilu.
 
Do góry Bottom