>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Suma postawionych pieniedzy(łącznie) na dane zdarzenie przez wszystkich graczy

R 0

rozwodnionawoda

Użytkownik
Witam, czy ktoś orientuje się gdzie znajdę jakies strony ktore posiadaja informacje ile łącznie pieniedzy bukmacher przyjął na dane zdarzenie?Przeszukałem forum i nigdzie nic nie znalazłem.Jest ktoś mi w stanie pomóc
 
malinapel 1,1K

malinapel

Użytkownik
Na Betfair są dostępne takie statystyki, i wiele wiele innych, ale to po zalogowaniu. Tak było kilka lat temu i jest spora szansa, że obecnie również.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jest jeszcze taka strona, po prawej stronie po kliknięciu w "kostkę" przenosi do betfair, więc możliwe, że to od nich są podane sumy jakie zostały postawione na dane zdarzenie (pewności nie mam)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Waldi1979 Waldi1979 czy posiadasz podobne strony? ta ktora mi podales przestala aktualizowac ilosc postawionych pieniedzy
nie, ale po wpisaniu w google "money way betting", "Betfair Moneyway" czy podobnych, jakieś strony wyskakują, nie sprawdzałem, bo ja raczej nie śledzę w ten sposób meczy, na jakieś 2-3 testowo wszedłem to albo nie pokazywało w ogóle lub kwoty były ukryte, więc może trzeba mieć tam konto, żeby mieć dostęp. Tą wcześniejszą ktoś tu kiedyś podał na forum i zapisałem sobie w zakładkach, na początku była aktualizowana na bieżąco.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Osobiście nie widziałem, żeby buk udostępniał kwoty jakie zostały u niego postawione, co do stron to też nie znam takich.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
To co kto obstawia i za ile to scisla tajemnica buka. Nikt nie udostepni takich informacjii. Jest pare ruskich stron ktore niby odplatnie udostepniaja takie info ake testowalem je i wsztstkie to oczywiscie sciema.
 
Do góry Bottom