>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Studia

szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
chyba lepiej przed ale to tez moze zalezec od uczelni, musisz wyczytac

btw jest ktos kto studiuje automatyke i robotyke? jak tak to powiedzcie na jakiej uczelni i jak to wyglada, ciezko? łatwo?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
btw jest ktos kto studiuje automatyke i robotyke? jak tak to powiedzcie na jakiej uczelni i jak to wyglada, ciezko? łatwo?
Mój znajomy studiował to na Politechnice Świętokrzyskiej. Kierunek dość perspektywiczny, niestety wadą jest spora ilość teorii i różnych wzorów (głównie automatyka) i robienie różnych wykresów i przekształceń (np dystrybuanty sygnałów we/wy). W praktyce 80% tego ponoć się nie używa.
Potem jeżeli odbędziesz sensowne praktyki zrekompensuje Ci cały trud dobrze płatna praca (np przedstawiciel regionalny [tak zwany sales manager] w dużych firmach sprzedających automatykę przemysłową High-tech)
Moim zdaniem lepsze to i skończenie na samych 3.0 niż jak oklepane &quot;Turystyka i rekreacja&quot; na 5.0 a potem becz pod ścianą z ogłoszeniami o pracę
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Moim zdaniem lepsze to i skończenie na samych 3.0 niż jak oklepane &quot;Turystyka i rekreacja&quot; na 5.0 a potem becz pod ścianą z ogłoszeniami o pracę
Dokładnie z tą myślą wybieram Politechnike Poznańską i liczę na dostanie się choć z matmy wielkim orłem nie jestem, niż AWF i TiR choć spokojnie bym się dostał bo gegre uwielbiam.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
No ja własnie nie mam zamiaru wybierac jakis turystyk bo nic z tego nie ma, to juz ewentualnie jak nigdzie sie nie dostane to na sam koniec sobie zostawie ????
Martwi mnie tylko to ze dostac sie na taka robotyke nie jest łatwo, na AGH np w ostatnich latach byly wysokie progi i sporo osób na miejsce. Nie wiem jak w Gliwicach na ślaskiej ale pewnie tak samo :/
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
właśnie jak to jest w przypadku niezdania matury i poprawki w sierpniu? kierunki dzienne to już raczej miejsc nie maja wtedy ale chciałbym sie zapytać jak wygląda sprawa w kwestii np studiów zaocznych czy studiów na prywatnych uczelniach? ma ktoś jakieś doświadczenia?
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
czemu jak się chce zarejestrować na stronie PŁ to mam do wyboru tylko kilka kierunków?

Architektura i Urbanistyka, niestacjonarne (wieczorowe), inżynierskie, Łódź WBAIŚ
Chemia, stacjonarne (dzienne), inżynierskie, Łódź WCh
Energetyka, niestacjonarne (zaoczne), inżynierskie, Łódź WM
Elektrotechnika, niestacjonarne (zaoczne), inżynierskie, Łódź WEEIA
Elektrotechnika, stacjonarne (dzienne), inżynierskie, Łódź WEEIA
Inżynieria Bezpieczeństwa Pracy, niestacjonarne (zaoczne), inżynierskie, Łódź WOIZ
Mechanika i Budowa Maszyn, niestacjonarne (zaoczne), inżynierskie, Łódź WM
Mechatronika, niestacjonarne (zaoczne), inżynierskie, Łódź WM
Ochrona Środowiska, stacjonarne (dzienne), inżynierskie, Łódź WCh
Papiernictwo i Poligrafia, niestacjonarne (zaoczne), inżynierskie, Łódź IPP
Transport, niestacjonarne (zaoczne), inżynierskie, Łódź WM
Zarządzanie, niestacjonarne (zaoczne), inżynierskie, Łódź WOIZ
Zarządzanie, niestacjonarne (zaoczne), licencjackie, Sieradz WOIZ
Zarządzanie, niestacjonarne (zaoczne), licencjackie, Łódź WOIZ
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, niestacjonarne (zaoczne), inżynierskie, Łódź WOIZ
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, niestacjonarne (zaoczne), inżynierskie, Łódź WM

nic więcej po za tym... o co kaman?
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
właśnie jak to jest w przypadku niezdania matury i poprawki w sierpniu? kierunki dzienne to już raczej miejsc nie maja wtedy ale chciałbym sie zapytać jak wygląda sprawa w kwestii np studiów zaocznych czy studiów na prywatnych uczelniach? ma ktoś jakieś doświadczenia?
W prywatnych uczelniach na spokojnie mozna sie we wrzesniu zapisac na studia dzienne. Na uczelniach panstwowych pozostaje Ci tylko opcja zaoczna. Kiedy bedziesz mial wyniki z sierpniowej poprawki?
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
@ danny1992, wczoraj wypełniałem formularz i były wszystkie kierunki do wyboru.
Tak w ogóle to na co idziesz?
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
W prywatnych uczelniach na spokojnie mozna sie we wrzesniu zapisac na studia dzienne. Na uczelniach panstwowych pozostaje Ci tylko opcja zaoczna. Kiedy bedziesz mial wyniki z sierpniowej poprawki?
w sumie to mniejsza o to ale nie chodzi o mnie ;) 13 września wyniki poprawki
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
W prywatnych uczelniach na spokojnie mozna sie we wrzesniu zapisac na studia dzienne. Na uczelniach panstwowych pozostaje Ci tylko opcja zaoczna
Jeżeli na danym kierunku będą luki (gdzieś prawie zawsze są), to może się udać załapać



cd turystyki, to trzeba być jakimś nieogarniętym, żeby po tym pracy nie mieć. Tzn jak wszyscy się rzucają w wir etatowej próźni to może i problem faktycznie będzie. Ale jak się dobrze pogada w biurach turystycznych i zaproponuje różne formy współpracy, jak się samemu weźmie za jakąś inicjatywę i organizowanie, to można liczyć na efekty. Z mojego otoczenia parę osób po tym kierunku jest i radzą sobie świetnie
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
@ danny1992, wczoraj wypełniałem formularz i były wszystkie kierunki do wyboru.
Tak w ogóle to na co idziesz?
Teraz już było ok
Zaznaczyłem 7 kierunków: budownictwo, informatykę, elektronikę i telekomunikację, elektrotechnikę, logistykę i coś tam jeszcze ale nie pamiętam :grin:
mam nadzieję, że wynik 473 pkt starczy, żeby ja jakiś z tych kierunków się dostać
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Potrzebuję porady jakiejś ogarniętej osoby co zna się na warszawskich uczelniach wyższych. Jak cos to PW :cool:
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Panowie zamierzam się wybrać na studia zaoczne na Politechnikę: budowa maszyn i zarządzania.
Jestem po Technikum Zawód Mechanik.
Mam pytanie bo mam troche stracha, w jakim stopniu trza ogarniać matmę i fizykę ?
Bo ze mnie średniak jest, ale też od szkoły mam przerwę już 2 lat.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
idzie ktoś z was na Politechnikę Białostocką? A dizie ktoś kogo znacie na Politechnikę Białostocką?
 
M 0

matw

Użytkownik
Polecam inżynierie środowiska kierunek troche latwiejszy od budownictwa ???? ale daje duze mozliwosci na rynku pracy
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Polecam inżynierie środowiska kierunek troche latwiejszy od budownictwa ???? ale daje duze mozliwosci na rynku pracy
No nie wiem. Dostałem się na budownictwo, mimo że inżynieria środowiska jest zamawiana. Może nawet dostawałbym kasę od początku 1-szego roku.
 
Do góry Bottom