>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
B 0

baleron

Użytkownik
Dzisiaj Murray oddal mecz Gasquetowi jeszcze zanim wyszli. Czy w takim wypadku rozliczą po 1.0 czy jako zwycięstwo Gasqueta ?
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
W STS podobno (według Abc poczatkujęcego) istnieje zakład kombinacyjny czyli &quot;polega na wytypowaniu 12 wydarzeń podanych raz w tygoniu...&quot;
jakoś chyba to nie funkcjonuje juz?? prawda, bo nie widać ?
funkcjonuje
mam pytanie co do tych spotkań na kuponie kombinacyjnym, a dokładnie nie do spotkań, a ich wyników.
1. wynik &quot;podwójny&quot; (1x,x2,12) &lt;---- jaki wynik spotkania mozna nazwać 12?
2. wynik &quot;potrójny&quot; (1x2) &lt;---- jaki wynik spotkania można nazwać potrójnym?

dzięki z góry za odpowiedź
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
funkcjonuje

mam pytanie co do tych spotkań na kuponie kombinacyjnym, a dokładnie nie do spotkań, a ich wyników.

1. wynik &quot;podwójny&quot; (1x,x2,12) &lt;---- jaki wynik spotkania mozna nazwać 12?
2. wynik &quot;potrójny&quot; (1x2) &lt;---- jaki wynik spotkania można nazwać potrójnym?


dzięki z góry za odpowiedź
1. Wynik 12 to w pilce noznej oznacza ze nie bedzie remisu (wygra zespol 1 lub zespol 2)
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
wynik potrójny to taki jak by nic bezsensu... bo przy tych wynikach jest kurs 1.00
może to jest taki wynik że jak sie spotkanie nie odbędzie to liczy sie jako przegrany
 
S 0

spike90

Użytkownik
No to gdzie an stronie dają propozycje na &quot;zakład kombinacyjny&quot;??

Mecz 1x2 tzn tak jakby pewniak, czyli zawsze trafisz
 
ficklash 0

ficklash

Użytkownik
Nie ma jak STS, dobry stacjonarny buk. Jasno napisana oferta zakładów (skreślanie kuponików np. w toto-mixie jest troche uciążliwe po jakimś czasie)
Noo i jak masz zły humor to wystarczy sobie spojrzeć na ulotkę &quot;Antoni poleca&quot; od razu mam lepszy humor ????
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
można gdzieś grać u buka w internecie, zakład &quot;KOMBINACYJNY&quot; podobny do tego w STS np. 1-10-1 itd... :confused:
 
A 0

ania06

Użytkownik
Mam pytanie może banalne ale czy przy odbieraniu wygranej w punkcie STS powiedzmy 100 zł muszę pokazać dowód. Mam 17 lat i do 18 mi trochę brakuje :p
 
michau 84

michau

Forum VIP
Mam pytanie może banalne ale czy przy odbieraniu wygranej w punkcie STS powiedzmy 100 zł muszę pokazać dowód. Mam 17 lat i do 18 mi trochę brakuje :p
Wszystko zależy od tego czy się przyczepią do Ciebie. Ale skoro Ci puścili kupon bez problemu to i z odbiorem nie powinno być problemu.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam , nie możesz budzić podejrzeń że masz mniej lat , ja mając 16 lat wypłacałem z stamtąd także musisz być pewny siebie . ????
Pozdrawiam D90
 
G 0

gutq

Użytkownik
Ja osobiście wyglądam na trochę mniej niż 18, a bez problemów przyjmują i wypłacają kupony, ale to wszystko zależy od obsługi w punkcie ;)
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Ale masz problem, idź do ojca, matki, starszego brata, starszego kolegi itp. itd., i niech ci wypłacą, kupon nie jest imienny przecież i każdy go może odebrac. ...A jak pójdziesz sam i pani w okienku kapnie się że jesteś nieletni to może ci zjeśc kupon i co wtedy...:-D
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
Ale masz problem, idź do ojca, matki, starszego brata, starszego kolegi itp. itd., i niech ci wypłacą, kupon nie jest imienny przecież i każdy go może odebrac. ...A jak pójdziesz sam i pani w okienku kapnie się że jesteś nieletni to może ci zjeśc kupon i co wtedy...:-D
Jak zjeść ???? powie że dowód ma w domu i niech spier... oddaje kupon, chyba wygranej nie zostawi na ładne oczy .Później zastosujesz metodę brat, kolega.

można gdzieś grać u buka w internecie, zakład &quot;KOMBINACYJNY&quot; podobny do tego w STS np. 1-10-1 itd... :confused:
 
B 0

benek134

Użytkownik
witam, właśnie się zalogowałem na tym serwisie i od razu na wstępie mam kilka pytań odnośnie sts-u. Czy w grze &quot;jedenastka&quot; można typować remisy każdego wydarzenia sportowego, chodzi mi tu głownie o to czy można dawać remisy do przerwy w spotkaniach piłkarskich? i drugie pytanie, dawno temu pamiętam ze obstawiałem za 6 zł taki system, że podawało się jakieś spotkania jako pewniaki (oznaczało się je literką T), te pewniaki musiały siąść żeby w ogóle kupon mógł być brany pod uwagę, a następnie kolejnymi literami alfabetu zaznaczało się inne mecze, tak powstawały kombinacje, np.: TAB, TBC itp., chciałem się dowiedzieć czy to jeszcze jest oraz ile &quot;literek można użyć&quot; w tym systemie i czy można np. pod literką A wytypować dwa mecze albo i więcej czy muszą to być wtedy pojedyncze wydarzenia. Bardzo proszę o odp bo już niedługo weekend i trzeba coś wygrać. pozdro
 
malesiak 8

malesiak

Użytkownik
Mam pytanie... Kto grał już w LOTERIE ŚWIATA? Bo nic nie mogę u nich znaleźć na stronie, a w punkcie dzisiaj za późno o tym sobie przypomniałem...;)
pozdro
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Mam pewne pytanie. A mianowicie: Postawiłem na skoki w Planicy kto bedzie lepszy
Olli - Vasiliev i dalem na Olliego ale odbyła sie tylko 1 seria, czy bedzie to liczone jako 1.00 czy przegrałem ? bo pisze w regulaminie STS tak:
&quot;Stawka zwrócona zostaje zawierającemu zakład w przypadku, gdy wybrane wydarzenie nie odbyło się lub zostało nie dokończone w przypadku wydarzenia
z określonym czasem jego zakończenia. &quot;
Miał ktoś tak kiedys?
 
S 0

spike90

Użytkownik
To zeleży od nich co z tym zrobią. SPrawdz na stronie Sts jak to zaliczą a jak tam nie będzie to po prostu do punktu sts
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Niestety na pewno nie to chcesz usłyszeć, bo zapewne postawiłeś na Olliego.

Jeśli rozgrywają jedną serię, zawsze zaliczane są jako całościowe wyniki te z tej jedynej rozegranej serii. Więc nie ma szans na żadne zwroty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom