>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher STS - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
maki1000 0

maki1000

Użytkownik
1. laska w STS nie ma tyle pieniędzy
2. firma, ktorej miesieczne obroty wynoszą XXXXXXXXXXXXXXXX pln nie wypłacają kasy w ratach
3. twoj tata wygral 120.000 pln i wyplacal kase w banku przy obenosci kasjerki z sts? pozdro
4. wysokie sumy wyplaca się bezposrednio na konta
1. Laski w sts mogą uzbierać kasy tyle ile wygrał
2. Owszem firma wypłaca kase w ratach jak bardzo Ci się śpieszy to mogą ci wypłacić tyle ile mają na miejscu, wszystko to kwestia dogadania
3. Ojciec (tata mówiłem jak miałem naście lat) wywalił wtedy 127 tys na jednym kuponie + 30 pare tys dwa dni później. (kupon jest na stronie sts) zresztą wisi też u ojca w domu ksero na ścianie) Do dziś pamiętam jak czekaliśmy całą rodziną na ostatni mecz marsylia-lyon ???? stres był nieludzki bo to był pewniak ;-)
4. Wysokie sumy wypłacają tak jak sobie togo człowiek zażyczy !
Dodam tylko że jaki by nie był ten sts i tak jest chyba najlepszym naziemnym polskim bukiem mimo swoich wad. Największa jest taka że za każdym razem gdzieś dzwonią jak człowiek chce zagrać za większą kasę ????
 
P 0

pitir

Użytkownik
Witam mam pytanie postawilem ze w finale lm zolta kartke dostanie vidic i otrzymalja ale dpiero w dogrywce.Sts liczy to jako typ przegrany mimo ze w zakladzie nie bylo napisane ze liczy sie tylko regulaminowy czas.Jest jakas szansa powalczenia o to czy odpuscic?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Witam mam pytanie postawilem ze w finale lm zolta kartke dostanie vidic i otrzymalja ale dpiero w dogrywce.Sts liczy to jako typ przegrany mimo ze w zakladzie nie bylo napisane ze liczy sie tylko regulaminowy czas.Jest jakas szansa powalczenia o to czy odpuscic?
Niestety mają rację. Takie typy jak i podobne (strzeli gola etc.) są zawsze liczone tylko w regulaminowym czasie gry tj. 90 min.
Mają taki zapis w regulaminie, więc nic nie wskórasz.
 
D 0

dokicz09

Użytkownik
Elo, pytanie moje :p Mam na kuponie postawione że Dulko wygra z Davenport i jakies 10 minut przed rozpoczęciem się meczu Davenport odała mecz walkoverem i Dulko wygrała. Czy ten mecz będzie sie liczył czy zostanie anulowany??
 
martinho90 1,6K

martinho90

Użytkownik
mam pytanie nie wiecie może czy sts jest w mrągowie ,giżycku albo w mikołajkach?
Jezeli zamierzasz obstawiac na wakacjach, to raczej tego nie rob bo w STSie musisz odbierac wygrana w tym punkcie w ktorym wyslales kupon ????
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
mam takie pytanko:
obstawiłem kupon i trochę jest uszkodzony,tzn. górnym roku zerwane jest STS (taki ciąg tam ejst u góry pisze sts kilkanascie razy z rzedu i to oberwane:malutko),kupon troche potarmoszony jest ale widac wszyscitko na kuponie(troche go po prostuje moze bedzie ok),
wiec bardzo proszę o odpowiedz czy jak wygram to myslicie ze dadza mi wygrane czy mogą nie dać
 
martinho90 1,6K

martinho90

Użytkownik
Mogą sie pluc ale najważniejsze jest to aby kod kreskowy byl nienaruszony bo to wlasnie kodem kreskowym babka rozkminia na komputerze czy kupon trafiony czy nie ???? Jak masz tylko u gory nadszarpniete lekko to powinni wyplacic bez problemu :p
 
M 0

metody

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie strzeli mniej 2.5/ więcej 2.5.
I jeżeli mam mecz: Wisla K. - Barcelona ILG 2.5 postawię 2 to jeżeli w meczu padną trzy bramki wtedy typ będzie trafiony?


Ps. Przepraszam za takie pytania ale jestem początkujący. :oops:
Ps. Z góry dziękuje za odpowiedź.
 
reeq 73

reeq

Użytkownik
mam takie pytanko:
obstawiłem kupon i trochę jest uszkodzony,tzn. górnym roku zerwane jest STS (taki ciąg tam ejst u góry pisze sts kilkanascie razy z rzedu i to oberwane:malutko),kupon troche potarmoszony jest ale widac wszyscitko na kuponie(troche go po prostuje moze bedzie ok),
wiec bardzo proszę o odpowiedz czy jak wygram to myslicie ze dadza mi wygrane czy mogą nie dać
Jak grzecznie porozmawiasz z Paniami(panami) to Ci bez problemu wydadzą
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom