>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

STS - Promocja 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Musisz obrócić (postawić) 4x kwotę depozytu, czyli w twoim przypadku 800 zł (lub około 900 jeśli liczą tylko kwotę po opodatkowaniu - tego nie wiem).
 
A 6

analizytypy

Użytkownik
To wiem, troszke nie sprecyzowałem ja, albo i Ty odpowiedzi. To, zeby wyplacic ten bonus 200zł, wiem ze musze go obrocic. Chodzi mi o to, ze co jest w przypadku tego, jesli wygrywamy wieksza sume i jest to ponad stan bonusu? Czy dalej widnieje w zakaldace bonusu kwoata np 290zł, czy te 90 przechodzi do &quot;kwota ktora mozesz wyplacic&quot; ????
 
lukasz44 29

lukasz44

Użytkownik
Po tym jak dokonasz tego obrotu automatycznie przejdzie na bonus i będzie też pisało ile masz do wypłaty ????
Bonus jak najbardziej do wypłacenia, sam ugrałem 500 zł i wypłaciłem.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
to ile w koncu jest tych dni na zrobienie obrotu bo w jednym regulaminie jest ze 120dni a w ogolnym STS 60 dni ????
6.8. Ponadto, jeśli jakakolwiek premia, darmowy zakład, lub innego rodzaju środki zaksięgowane przez STS na koncie klienta nie zostaną wykorzystane przez klienta w ciągu 2 miesięcy od zaksięgowania, STS ma prawo do odebrania takiej premii, darmowego zakładu lub środków i do odpowiedniej modyfikacji stanu konta tego klienta bez powiadomienia danego klienta.
 
klimo 15

klimo

Użytkownik
lukasz44 i jak liczą stawki do obrotu 800zl czy wiecej bo odejmują podatek ?
podatek jest od wygranej, ani stawki ani kursu nie zmniejszaja, tylko wygrana. Tak jak w regulaminie - 800 zl na min. kurs 1.7 i po paru minutach jest kasa na glownym koncie.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
podatek jest od wygranej, ani stawki ani kursu nie zmniejszaja, tylko wygrana. Tak jak w regulaminie - 800 zl na min. kurs 1.7 i po paru minutach jest kasa na glownym koncie.
Ok kłóciłbym się, tzn. nie odnośnie tego czy 800 zł do obrotu czy więcej, bo tego nie wiem, ale o to od czego jest brany podatek.

Po pierwsze, gdyby był brany od wygranej, to w przypadku przegranego kuponu nic by nie szło do skarbu państwa - to raz. Dwa - zawsze na drukowanych kuponach z ziemniaka w podliczeniu oprócz stawki, kursu ogólnego i potencjalnej wygranej, mamy też kwotę podatku, którą zapłaciliśmy - zawsze wynosi ona 12% stawki i jest podana liczbowo (czyli przy postawionej 1j, przy stawce mamy podane 0.88j, a przy podatku 0.12j).
 
M 0

moordi

Użytkownik
Witam!
Przyłącze się do pytania, otóż wpłaciłem do sts-ów 40 zł. Na depozycie mam 40 zł i na koncie bonusowym również. Abym mógł wypłacić pieniądze z bonusu jaką ilość gotówki muszę na tym bonusie ugrać? Z tego co zrozumiałem to 160 zł tak? I po tym jak to ugram już mogę wypłacić pieniądze normalnie i legalnie z depozytu.

Dziękuje za każdą odpowiedź. Ps. nie linczujcie mnie za drążenie tematu ale chce się dowiedzieć.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Nie ważne jest ile wygrasz. Ważne, żebyś obrócił bonus 4krotnie - czyli postawił 4x40zł = 160zł. Wtedy bonus będziesz mógł wypłacić.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Witam. Mam takie pytanko. Jeśli już założyłem konto i został mi przyznany bonus to mój współlokator może również założyć tam konto? Adresy zameldowania mamy inne ale IP to samo i pytanie czy to system wykryje tam czy jednak jak on będzie chciał założyć to musi z innego IP?
Drugie pytanie jest takie , że dajmy na to może jechać do rodziców ewentualnie założyć ale jak jest wtedy z logowaniem w mieszkaniu skoro moje IP jest już zapisane w bazie danych STS to czy on może bez przeszkód się logować w naszym mieszkaniu?
 
adpb 74

adpb

Użytkownik
Aby otrzymać bonus, Klient musi w terminie 120 dni od dokonania wpłaty na ekonto, dokonać zawarcia jednokrotnie lub kilkukrotnie dowolnych zakładów z łączną stawką odpowiadającą czterokrotności otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1.7, w terminie wskazanym w pkt. 2.3.
Jeśli dobrze rozumiem kurs całkowity to można łączyć zakłady byle AKO wynosiło 1,7?
 
T 15

temp

Użytkownik
Witam. Mam takie pytanko. Jeśli już założyłem konto i został mi przyznany bonus to mój współlokator może również założyć tam konto? Adresy zameldowania mamy inne ale IP to samo i pytanie czy to system wykryje tam czy jednak jak on będzie chciał założyć to musi z innego IP?
Drugie pytanie jest takie , że dajmy na to może jechać do rodziców ewentualnie założyć ale jak jest wtedy z logowaniem w mieszkaniu skoro moje IP jest już zapisane w bazie danych STS to czy on może bez przeszkód się logować w naszym mieszkaniu?
Było już przynajmniej 2 razy, wszystko jest napisane w regulaminie sts, który należy przeczytać przed założeniem konta w sts.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Juz to widze jak oni konto zamykaja na podstawie kodu pocztowego, jak mieszka w chacie 10 osob to jedna moze zalozyc konto a reszta nie bo kod taki sam, nie robmy zartow. Chyba, ze ktos ze 100 zalozy.
 
K 9

kubus223

Użytkownik
Co do STSu zrobilem tak jak wiekszosc ludzi, wplacilem 200zl dostalem 200zl. po tym wyplacilem moje 200zl i teraz gram bonusem, aczkolwiek uciazliwy jest dla mnie ten podatek, bo patrzac po sumach wygrane w porownaniu do innych bukow sa mniejsze i to zdecydowanie.. do tego nie ma nigdzie napisane ile jeszcze potrzeba obroc kwota zeby miec bonus na wlasnosc. Chyba, ze nie znalazlem takiej opcji. Do tego malo opcji do obstawiania, nie mozna live. i oczywiscie grajac jedynie bonusem kurs na mecz badz akumulacja musza byc powyzej 1.7... Generalnie gdyby nie to ze daja 200zl za friko to nie zalozylbym tam konta.
 
T 15

temp

Użytkownik
Juz to widze jak oni konto zamykaja na podstawie kodu pocztowego, jak mieszka w chacie 10 osob to jedna moze zalozyc konto a reszta nie bo kod taki sam, nie robmy zartow. Chyba, ze ktos ze 100 zalozy.
Przecież wiele ludzi może mieć ten sam kod pocztowy, lub adres IP, więc to by było bez sensu. Na pewno chodzi o to, że podstawą do zamknięcia konta jest zgodność wszystkich wymienionych danych jednocześnie (kod pocztowy, dane osobiste, IP).
 
G 0

galagda

Użytkownik
Co do STSu zrobilem tak jak wiekszosc ludzi, wplacilem 200zl dostalem 200zl. po tym wyplacilem moje 200zl i teraz gram bonusem, aczkolwiek uciazliwy jest dla mnie ten podatek, bo patrzac po sumach wygrane w porownaniu do innych bukow sa mniejsze i to zdecydowanie.. do tego nie ma nigdzie napisane ile jeszcze potrzeba obroc kwota zeby miec bonus na wlasnosc. Chyba, ze nie znalazlem takiej opcji. Do tego malo opcji do obstawiania, nie mozna live. i oczywiscie grajac jedynie bonusem kurs na mecz badz akumulacja musza byc powyzej 1.7... Generalnie gdyby nie to ze daja 200zl za friko to nie zalozylbym tam konta.
tak jak większość z nas ???? jednak łatwość uzyskania bonusu jest zachęcająca dla graczy obracających kilkuset-złotowymi sumami. dodam jeszcze ze bonus obrócony wypłacony b.szybko-wieczorem zlecona wyplata i nast. dnia wieczorem już kaska na koncie (kredyt bank),Pozdrawiam i powodzenia !
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Juz to widze jak oni konto zamykaja na podstawie kodu pocztowego, jak mieszka w chacie 10 osob to jedna moze zalozyc konto a reszta nie bo kod taki sam, nie robmy zartow. Chyba, ze ktos ze 100 zalozy.
Uważam dokładnie tak jak napisałeś.
Decydujące są moim zdaniem w jakiejś &quot;ostateczności&quot; i podczas niejasności, dane rachunku bankowego. Z niego jasno wynika kto jest kim i kto kasę przelewa. Tym bardziej, że w celu założenia rachunku w banku też trzeba przejść &quot;sito&quot; weryfikacyjne więc on uwiarygadnia grającego.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
witam, mam bardzo nietypowy problem i chcialem zapytac czy ktos spotkal sie z czyms podobnym, mianowice, z konta bonusu, znikaja mi same pieniadze ! np mialem 150 zl i postawilem kupon za 20 zl, po paru godzinach zamiast 130 zl, pojawila sie kwota 115,23, pozniej postawile mza rowne 15,23 i przez chwiel imalem rowne 100 zl po czym nagle zrobil osei z tego 80zl z groszaim, w historii zakladow wszystko wyglada dobrze ale za to w historii operacji na koncie sa jakeis dziwne kwoty zakladow i wygranych ktorych w ogole nie stawialem. Skontaktowalem sie z pomoca i czekam na odpowiedz ale chcialem zapytac czy ktos mial podobny problem ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom