>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher STS - opinie

lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Nie polecam, odkąd zamknęli Beta itp to taka soda odbiła że się w głowie nie mieści, strona co chwile się zacina, dubluje kupony a od supportu na odpowiedzi czeka się 5 dni, Panie na czacie są niekompetentne.
wielki ------
 
N 22

nika8332

Użytkownik
Ta firma to ma problemy...ale raczej z głowa .powód ?. oferowane kursy , które rzucają pusty śmiech . My wiemy ze teraz są to takie &quot;pany &quot; ale raczej z malej p ,
Interesował mnie dziś mecz Serie A Pescara -Roma i zawodnik E.Dzeko.Myślę sobie ze może tam być dziś kanonada i Edin postrzela ,tak wiec zaglądam i jest
zawodnik strzeli przynajmniej 3 gole , jest , jest ucieszona fantastycznym kursem równym 5.00:grin ???? milenium to juz paranoja kurs 3.2) na tego zawodnika .myślę sobie zainwestuje w niego Ale ...ze lubię szperać tak wiec zaglądam do Totomixa nie maja -rozgrzeszeni:cool: ,
Fortuna za 3 gole kurs wisi 8.00
Unibet kurs na to samo zdarzenie to 12.00.
Wiec prawda taka ta firma zgłupiała , kursy tragiczne , tna na wszystkich , nie chce sklamac ale na El Clasico Totomix a sts tez ich powalal kursowo Totomix .
Podsumowanie , kursy słabe, strona zawiecha od piątku w godzinach szczytu ,cały czas jakieś techniczne przerwy , dublowanie a nawet potrojne przyjmowanie zakładów tych samych -klika się raz , kasa zostaje kupon nie zaakceptowany , drugi raz rowniez to samo za trzecim kupon postawiony..ale kasa znika za 3 kupony !!! .Reklamowac nie ma senssu bo jak live , to prędzej zdarzenia się skończą jak oni zareagują .
Jedyny plus to wyplaty w 27 minut ....
 
X 24

xavery84

Użytkownik
ja miałem jakiś problem bo nie chciał mi wejść zakład. próbowałem 4x w koncu poszlo i co sie okazalo, ze policzylo mi wszystkie mimo że to cos było ze strona. i oczywiście nie chcą mi oddać kasy. reklamacja pisemna mi została
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
ja miałem jakiś problem bo nie chciał mi wejść zakład. próbowałem 4x w koncu poszlo i co sie okazalo, ze policzylo mi wszystkie mimo że to cos było ze strona. i oczywiście nie chcą mi oddać kasy. reklamacja pisemna mi została
Hej Xavery pokaż screen kuponu będzie przestroga dla innych lub może Support pokusi się aby wyjaśnić nam co z tą sytuacją zrobią.
 
X 24

xavery84

Użytkownik
Wyskoczył mi komunikat że połączenie przerwane zakład nie zawarty czy coś podobnego. Za 4 razem się udało. Później mi zaliczyli te 3 które nie przeszły. Pisali ze zakłady zawarte z przerwą ponad 1min co jest nieprawda bo 3 zakłady zawarte w ciągu 1min. Każą pisać do nich na adres stacjonarny reklamację
 
X 24

xavery84

Użytkownik
Nie będę pisał do nich pism bo i tak to nic nie da. Na przyszłość niech każdy uważa bo strona ma często awarie i jak ktoś stawia i coś mu wyskakuje niech się upewni ze mu zakładu nie postawiło
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Doberman ale jakie dowody? Ma do ich dostawcy neta pisac prosby o udostepnienie pingu z tamtego dnia?

sts to syf jakich malo, a ludzie tam pracujacy sa tak glupi ze nawet tego nie wiedza
 
S 2

spacho

Użytkownik
Szanowny Kliencie, W dniu dzisiejszym została wydana poprawka na naszej stronie w zakładach na żywo, która w momencie wystąpienia ryzyka przyjęcia ponownie tego samego zakładu wyświetla komunikatu o treści: &quot;Utracono połączenie podczas potwierdzenia przyjęcia zakładu. Sprawdź zakładkę moje kupony, aby uniknąć powielenie zakładu za ... zł o .... &quot; Ponowne przyjęcie zakładu zdaniem działu technicznego ma miejsce po świadomym kliknięciu przycisku OBSTAW. Jeśli mimo to Pan nie otrzymał podobnego komunikatu, to konieczne będzie przesłane pisemnej reklamacji na adres nasze spółki ponieważ najpewniej przyczyna jest inna i wymaga osobnego trybu analizy przez dział techniczny. Reklamacje mogą być składane wyłącznie na piśmie w ciągu 30 dni od daty ogłoszenia oficjalnych wyników na adres: Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. ul. Porcelanowa 8 40-246 Katowice O zachowaniu terminu zgłaszania reklamacji decyduje data stempla pocztowego z zastrzeżeniem, że reklamacje, które wpłynęły do Bukmachera po upływie 1 miesiąca od daty nadania nie będą uwzględniane pomimo ich prawidłowego wniesienia zgodnie z datą stempla pocztowego. Pozdrawiamy
Taką odpowiedź dostałem od nich wczoraj (25.04.2017)
Także już teraz wina jest tylko po stronie użytkownika (wcześniej reklamacje uwzględniali)
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Coś się pokićkało STS-owi wczoraj na zakładzie live
Mecz siatkówki Jenisej-Urałoczka
Wynik w setach 0-2
Kurs na wygraną 1. drużyny - 6,00
Kurs na dokładny wynik 3:2 - 9,00
i to się tak zmieniało, że jak na jedynkę kurs wzrastał do 7,00 - 7,50 to kurs na 3:2 był już na poziomie 10,00 - 11,00
Mecz normalny bez złotych setów (stan rywalizacji był 2-1 i rywalizacja do 3 zwycięstw)
To jest u nich standard czy jednorazowa promocja?
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Ewidetnie widać że mają problemy techniczne, i to bardzo poważne skoro coraz więcej osób narzeka na ich działalność.
Z głową i umiejętnościmi to napewno mają problemy &quot;techniczne&quot;. Bardziej pazerenego buka na zysk jak sts to ja nie widział. Nigdy oni nie zrozumieją że jak by dali pozornie większe możliwości zysku dla klienta, to więcej sami by zarobili. Oni wolą klientowi nogę podkładać, lepsze zarządzanie ma każdy osiedlowy zieleniak od STSu
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Warto dodać że w tej firmie wstyd grać, od blisko 20 lat była, jest i będzie to jedna wielka blazenada, a nie bukmacher
 
Do góry Bottom