>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - opinie

S 1

sissoko

Użytkownik
@wsparcieSTS,mam pytanie odnośnie bonusu.
1.Najpierw bonus mi spadł z 200 zł do 15 ale dwoma zakładami trochę się odbiłem i mam go na poziomie 140,w zakładce moje konto kwota jaką muszę obrócić bonusem wynosi 500zł
2.Najpierw obstawiłem te moje 15 bonusu po kursie powyżej 1.9 i wczoraj również więc mam dwa obroty po co najmniej 1.9,według regulaminu muszę zrobić 3 obroty więc wystarczy,że te moje 140 bonusu zagram teraz za np kurs 4 z kawałkiem,żebym dobił do tych 600 bonusowych zł i mogę od razu przelać to na depozyt ?
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Wygląda to tak, jeśli chcesz wypłacić środki bonusowe musisz wykonać na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.91. A zatem do wypłaty liczy się to, co dostałeś na początku. Jeśli było to 200 zł, to 200 zł musisz obrócić 3 x po 1.91. Ważne, że muszą to być trafione zakłady. Poniżej objaśniamy na innym przykładzie.

Przykładowo posiadając bonus 50 zł i stawiając kupon za 10 zł, gdzie wygrana wyniesie 30 zł (i zostanie spełniony warunek kursu), do obrotu zostanie zaliczona stawka z kuponu 10 zł. czyli na koncie bonusowym pojawi się kwota 70 zł, a do obrotu pozostanie jeszcze 140 zł. Grając kolejny kupon za 40zł i wygrywając z niego 100 zł, do obrotu zostanie zaliczona stawka z kuponu 40zł czyli na koncie bonusowym pojawi się kwota 130 zł, a do obrotu pozostanie jeszcze 100zł.

Po spełnieniu powyższych warunków, kwota pełna zebrana w bonusie automatycznie pojawi się w depozycie, co pozwoli na jej wypłatę.
 
W 69

wlodi18

Użytkownik
ponoć nie wypłacają lub utrudniają wypłatę wygranych pieniędzy, ktoś słyszał o tej akcji czy to prawda? (pisze drugi raz, żeby wydra się nie czepiał ze nie w tym temacie).
 
leniwylen 122

leniwylen

Użytkownik
kupon staje się coraz mniej widoczny, a do końca jego ważności jeszcze 3 miesiące. nie można chyba przedrukować kuponu jeszcze raz, a poprawianie długopisem wiadomo, że mija się z celem ;) jakiś patent?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
kupon staje się coraz mniej widoczny, a do końca jego ważności jeszcze 3 miesiące. nie można chyba przedrukować kuponu jeszcze raz, a poprawianie długopisem wiadome, że mija się z celem ;) jakiś patent?
Myślę, że najlepiej napisać do samego stsa, ewentualnie wybrać się do punktu i zapytać miłą Panią, która w końcu będzie znała odpowiedź na to pytanie.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
kupon staje się coraz mniej widoczny, a do końca jego ważności jeszcze 3 miesiące. nie można chyba przedrukować kuponu jeszcze raz, a poprawianie długopisem wiadomo, że mija się z celem ;) jakiś patent?
A może po prostu go przeskanować, tak jak robi się często z paragonami, gdzie kupowany był sprzęt z kilkuletnią gwarancją? Kluczowy na kuponie jest chyba kod kreskowy, który Panie skanują i wyświetla im się, że kupon wygrany ;)
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
ponoć nie wypłacają lub utrudniają wypłatę wygranych pieniędzy, ktoś słyszał o tej akcji czy to prawda? (pisze drugi raz, żeby wydra się nie czepiał ze nie w tym temacie).
Potwierdzam, dziś wchodząc na skrzynkę @ otrzymałem od nich takie coś:

Szanowny Kliencie,

jak wynika z raportu naszego Działu Kontroli transakcje dokonywane na Pańskim koncie STS mogą naruszać punkt 6.12 obowiązującego Regulaminu, w brzmieniu:
&quot;STS przechowuje wszystkie środki finansowe klientów na osobnym, oddzielnie zabezpieczonym koncie bankowym. Klient przyjmuje do wiadomości, że do środków deponowanych na koncie zakładów nie są doliczane odsetki, tym samym nie można traktować portalu STS jako instytucji finansowej.&quot;

W związku z powyższym prosimy o zaniechanie dokonywania transakcji niezgodnych z przeznaczeniem konta STS.


Działając z daleko idącą ostrożnością muszę poinformować, że w przypadku niezaprzestania podobnych praktyk Pańskie konto zostanie zamknięte, a sytuacja ta zostanie zgłoszona do Głównego Inspektora Informacji Finansowej, do czego jesteśmy zobowiązani zgodnie z treścią Ustawy z dnia 16 listopada 2000 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.


Sprawa co prawda po długiej korespondencji mejlowej została wyjaśniona, jednak nie usłyszałem nawet słowa przepraszam, nie wspominając już o jakimś bonusie za bezpodstawne oskarżenia dlatego STS otrzymuje ode mnie ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
zwykłe potwierdzenie posiadacza rachunku, tak jak masz pytanie pomocnicze czy też kody bezpieczeństwa.

W związku z powyższym prosimy o zaniechanie dokonywania transakcji niezgodnych z przeznaczeniem konta STS.

Sprawa co prawda po długiej korespondencji mejlowej została wyjaśniona, jednak nie usłyszałem nawet słowa przepraszam, nie wspominając już o jakimś bonusie za bezpodstawne oskarżenia dlatego STS otrzymuje ode mnie ????
o co konkretnie chodziło?
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
zwykłe potwierdzenie posiadacza rachunku, tak jak masz pytanie pomocnicze czy też kody bezpieczeństwa.

o co konkretnie chodziło?
Wpłaciłem 1k Skrill zagrałem 3 kupony za 300 zł ugrałem coś, chciałem wypłacić to co wpłaciłem i nagle zostaje oskarżony o jakieś pranie brudnych pieniędzy .... To nie moja wina, że tylko wpłaty mają Skrill a wypłaty tylko na konto bankowe, więc jakim sposobem miałem wypłacić pieniądze jak tylko przelewem bankowym? Dla mnie to chore, jeszcze pisze do nich, że proszę o kontakt z działem kontroli, który to stwierdził a oni do mnie, że nie udzielają takich informacji. W ten sposób to można pomówić każdego, szkoda tylko, że nikt nie ponosi za to odpowiedzialności. Czekałem cierpliwie na słowo przepraszam, ale się nie doczekałem, więc ku przestrodze napisałem o całej sytuacji tutaj.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wpłaciłem 1k Skrill zagrałem 3 kupony za 300 zł ugrałem coś, chciałem wypłacić to co wpłaciłem i nagle zostaje oskarżony o jakieś pranie brudnych pieniędzy .... To nie moja wina, że tylko wpłaty mają Skrill a wypłaty tylko na konto bankowe, więc jakim sposobem miałem wypłacić pieniądze jak tylko przelewem bankowym? Dla mnie to chore, jeszcze pisze do nich, że proszę o kontakt z działem kontroli, który to stwierdził a oni do mnie, że nie udzielają takich informacji. W ten sposób to można pomówić każdego, szkoda tylko, że nikt nie ponosi za to odpowiedzialności. Czekałem cierpliwie na słowo przepraszam, ale się nie doczekałem, więc ku przestrodze napisałem o całej sytuacji tutaj.
Widocznie mają takie procedurym w dodatku wpłacając 1 k grając 3 x 300 zł daje = 900 zł czyli nie spełniłeś wymagane obrotu wygranej by móc wypłacić. PRosta zasada zagraj jeszcze za 101 zł i już będziesz mógł ;)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dokładnie, zagrałeś za mniej niż wpłaciłeś stąd ten problem.Graj zawsze za całą sumę to nie będzie problemów.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Dokładnie, zagrałeś za mniej niż wpłaciłeś stąd ten problem.Graj zawsze za całą sumę to nie będzie problemów.
Ok, może i nie obróciłem całej kwoty, ale to nie oznacza żeby zarzucać komuś pranie brudnych pieniędzy. O czymś takim można by mówić gdybym wpłacił 1k ze Skrill zagrał za 2zł i wypłacił resztę, dlatego mimo wszystko ???? Pierwszy raz słyszę o wymogu obrotu w naziemnym buku, powiem więcej dziś zrobiłem eksperyment wpłacając 500 zł do Fortuny i Forbeta. Nie dokonałem żadnego zakładu, zleciłem wypłatę i pieniądze wróciły na moje konto, więc życzę im powodzenia z takim podejściem do klienta.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie chodzi o obrót bo to nie jest bonus ale pomyśl tak na zdrowy rozsądek po co wpłacasz do buka konkretną kwotę?To że przeszły raz takie wypłaty nic jeszcze nie znaczy, ja kiedyś ,bodajże, w Betssonie miałem podobny przypadek (zagrałem za jakąś mniejszą połowę) to wypłacili ale napisali że kolejnym razem będą wracać.
Co do twojej sprawy ,ogólnie, to się zgadzam, że jest to śmieszne, zwłaszcza że zagrałeś za 90% depozytu, o zarzutach już nie mówiąc.Jak chcesz to napisz pisemną skargę, albo gdzieś na FB :]
 
Do góry Bottom