>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher STS - najczęściej zadawane pytania

adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Jak dla mnie to weszło, bo po to jest to handi żeby nie móc obstawić remisu w regulaminowym i tylko regulaminowy się liczy. Ale może się myle, chociaż wątpie...
 
F 0

filemon123

Użytkownik
Witam, mam pytanie odnośnie siatkówki. Jak się oznacza, że w meczu będzie tie break ? Bo nie mogę tego znaleźć na stronie STS. Z góry dzięki ????
 
K 0

kibolek

Użytkownik
Mam pytanie, mianowicie, jeżeli jeden mecz został przełożony to co się dzieje z kuponem. Mógłby mi to ktoś wyjaśnić?
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Jeżeli nie zostanie rozegrany w terminie 3 dni od pierwotnej daty rozegrania dostaniesz zwrot postawionej stawki (czyli kurs na to zdarzenie 1,00).
 
freq 2

freq

Użytkownik
Mam problem. Postawiłem 3 mecze, 2 trafiłem 1 został przełożony na 15 lutego. Niewiem co robić, wypłacą mi wygraną czy mam czekać do rozegrania przełozonego meczu?
 
arturwb 94

arturwb

Użytkownik
Mam problem. Postawiłem 3 mecze, 2 trafiłem 1 został przełożony na 15 lutego. Niewiem co robić, wypłacą mi wygraną czy mam czekać do rozegrania przełozonego meczu?
Regulamin STS&#39;u mówi że jeżeli przełożony mecz nie zostanie rozegrany w przeciągu 3 dni to zwrot czyli po kursie 1.
Przełożony na 15 lutego, więc zwrot i powinni już teraz bez problemu wypłacić.

Pozdrawiam.
 
zaparzczaju 2

zaparzczaju

Użytkownik
Witam

Typ dotyczy dzisiejszego Biathlonu sztafeta mieszana 4x7.5 w Kontiolahti.
Typ to : Szwecja - Słowenia 1
W przypadku gdy Szwecja skończyła bieg na 13 pozycji a Słowenia nawet nie wystartowała jest zwrot, czy może spotkanie zaliczone zostanie na + lub na -.
 
T 0

tenznany

Użytkownik
Witam
Mam pytanie odnośnie aktualnej promocji sts w której główną nagrodą jest samochód osobowy: http://sts.pl/klub_sts
W regulaminie napisane jest:
„wpłacona stawka” x „ilość spotkań” x „kurs ogólny” = „ilość punktów zakładu”
Przykłady:
Zakład1. 100 zł x 3 spotkania x 3 kurs = 900 pkt.
Zakład2. 20 zł x 6 spotkań x 7 kurs = 840 pkt.

Całkowita suma punktów będzie sumą punktów poszczególnych, wygranych zakładów.&quot;

Tak więc jak postawię zakład za 1000zł, np. 3 mecze- ako wyjdzie 2 i jeden mecz mi nie wejdzie, tzn kupon będzie przegrany to nie otrzymam na swoje konto 6000pkt ?
liczą się tylko trafione/wygrane kupony?
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Witam mam pytanie czy kiedykolwiek będzie jakiś inny handicap w nożnej niż 0-1???
Może wprowadzą coś do oferty na Euro, ale szczerze w to wątpię. Jeśli szukasz większych handi to zapraszam do internetowych.
 
A 5

adam160

Użytkownik
Logowanie za pomocą danych z rejestracji daje tyle tylko że możemy podglądnąć dane które tam podaliśmy. Póki co STS nie ma jeszcze gotowej strony na przyjmowanie zakładów Online. Ale podobno ma być gotowa w ciągu najbliższych dni. Pozostaje czekać;)
 
Do góry Bottom