>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

STS - kod na 10 zł dla odbiorców e-maila

Status
Zamknięty.
lukasz44 29

lukasz44

Użytkownik
Dziwna sprawa bo ja po wygranym kuponie za tą darmową 10-kę od razu po rozliczeniu zakładu ujrzałem kasę w statusie &quot;do wypłaty&quot; ????
Pewnie jakieś błędy systemu że tak się dzieje...
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Dziwna sprawa bo ja po wygranym kuponie za tą darmową 10-kę od razu po rozliczeniu zakładu ujrzałem kasę w statusie &quot;do wypłaty&quot; ????

Pewnie jakieś błędy systemu że tak się dzieje...
u mnie to samo ;p
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
A u mnie jak nie było bonusu tak nie ma, jak mówią panie z supportu - Pojawi się w przeciągu kilku dni ????
 
M 0

marshall011

Użytkownik
Sts ma bardzo słaby support, pieniądze wygrane w finale Ligi Europy rozliczali mi kilka dni, a nie jest to przecież 7 liga anglieska ale Finał europejskich rozgrywek. No a w moim przypadku ten mail nie przyszedł, włączyłem newslettera jak napisał ktoś wcześniej i może zalapię się na kolejną promocję.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Sts ma bardzo słaby support, pieniądze wygrane w finale Ligi Europy rozliczali mi kilka dni, a nie jest to przecież 7 liga anglieska ale Finał europejskich rozgrywek. No a w moim przypadku ten mail nie przyszedł, włączyłem newslettera jak napisał ktoś wcześniej i może zalapię się na kolejną promocję.
Niestety masz rację ich Support bardzo kuleje Panie są nauczone formułek i jeśli czegoś nie wie odsyła do maila kontaktowego by Ci przekazali do innego działu trochę dziwna sytuacja ale tak to jest gdy się nie przeszkoli personelu tylko trzeba wejść &#39;&#39;na juz&#39;&#39; do internetu.
 
W 0

wdz-1910

Użytkownik
I jak panowie wygląda sytuacja u Was z tym bonusem ?
Na pomocy online dostałem odpowiedź, że wymagany jest 3krotny obrót po minmalnym kursie 1.7.Obrót już wykonany został kilka dni temu a kasa jak była tak nadal jest w bonusie i nie mogę się doczekać odpowiedzi od supportu kiedy zsotanie przeniesiona do depozytu
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
I jak panowie wygląda sytuacja u Was z tym bonusem ?
Na pomocy online dostałem odpowiedź, że wymagany jest 3krotny obrót po minmalnym kursie 1.7.Obrót już wykonany został kilka dni temu a kasa jak była tak nadal jest w bonusie i nie mogę się doczekać odpowiedzi od supportu kiedy zsotanie przeniesiona do depozytu
Mi tam dalej nie zwrócono dyszki ????
 
R 0

rafalorzel88

Użytkownik
Ja takze dostalem 10zl juz odebrane i zagrane, takze w sts jak sie gra na karte stalego klienta, i zbiera punkty to sa stawki 100, 50, 20, 10 zl tylko w kazdym punkcie co sie jest zarejstrowanym
 
K 26

krom

Użytkownik
Czy ktoś ma jakieś nowe informacje ? Skorzystałem z tej promocji i z 10 zł zrobiła się 4-cyfrowa sumka, a pieniądze wciąż są zapisane na koncie bonusowym. Sytuacja zaczyna mnie powoli wkurzać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom