>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

STS dobrze rozliczony kupon?

contera 0

contera

Użytkownik
Cześć, jak myślicie, czy STS dobrze rozliczył kupon?

Dania - Egipt, powyżej 7,5 kar dwuminutowych.
Z początku było rozliczone na +, później zmienione na -.

Oczywiście przy wyborze zakładu, NIGDZIE nie było wpisane, że chodzi tu tylko o regulaminowy czas gry.

Przeczytałem również regulamin, w którym nawet nie było nic wspomniane nt. kar dwuminutowych.

Jak można zobaczyć w regulaminie piłki nożnej wszystko jest opisane, że tylko regulaminowy czas, w ręcznej tego nie wpisali.
Tylko, jeżeli chodzi o wynik - rozumiem, że 1x2 - wynik punktowy.
A dalej? Czuję, że mają niesprecyzowany regulamin i teraz się bronią.

Lepsze jest to, że babka na czacie odesłała mnie do ABC gracza na stronie, halo? Ale co jest ważniejsze, ABC gracza czy regulamin?
Przeczytałem regulamin, który jest wiążący w tej sprawie, a nie jestkieś ABC sracza.

Do wyciągnięcia jest 9 stówek, dużo nie dużo, zawsze na waciki może być ;). 2min.JPG Regulamin STS.JPG Pilka nozna wszystkie zaklady.JPG piłka nożna.JPG
 
ferguson2 646,9K

ferguson2

Typer
Cześć, jak myślicie, czy STS dobrze rozliczył kupon?

Dania - Egipt, powyżej 7,5 kar dwuminutowych.
Z początku było rozliczone na +, później zmienione na -.

Oczywiście przy wyborze zakładu, NIGDZIE nie było wpisane, że chodzi tu tylko o regulaminowy czas gry.

Przeczytałem również regulamin, w którym nawet nie było nic wspomniane nt. kar dwuminutowych.

Jak można zobaczyć w regulaminie piłki nożnej wszystko jest opisane, że tylko regulaminowy czas, w ręcznej tego nie wpisali.
Tylko, jeżeli chodzi o wynik - rozumiem, że 1x2 - wynik punktowy.
A dalej? Czuję, że mają niesprecyzowany regulamin i teraz się bronią.

Lepsze jest to, że babka na czacie odesłała mnie do ABC gracza na stronie, halo? Ale co jest ważniejsze, ABC gracza czy regulamin?
Przeczytałem regulamin, który jest wiążący w tej sprawie, a nie jestkieś ABC sracza.

Do wyciągnięcia jest 9 stówek, dużo nie dużo, zawsze na waciki może być ;). Pokaż załącznik 6477 Pokaż załącznik 6478 Pokaż załącznik 6479 Pokaż załącznik 6480
Wydaje mi sie, ze chodzi o regulaminowy czas. Zauwaz, ze przy wynikach z recznej zawsze jest obok 1 i 2 zaklad na remis. Przynajmniej tak jest w fortunie, ale podejrzewam ze w stsie jest podobnie. Osobiscie jeszcze nigdy nie spotkalem sie z zakladami na dogrywke, nawet wczoraj dodatnie handi na Egipt normalnie rozliczyli przed dogrywka. To nie jest koszykowka czy hokej, gdzie masz czarno na bialym zaklady wraz z dogrywka. Ale to, ze najpierw rozliczyli na plus, a potem na minus czasami daje do myslenia.
 
M 51

majkel0710

Użytkownik
Rozbieżności regulaminowe, czyli sytuacje które nie są określone precyzyjnie w regulaminie i wprowadzają w błąd co do istoty zakładu świadczą na korzyść konsumenta. Zacznij od złożenia reklamacji. STS ma to do siebie, że z marszu odrzuca reklamacje. Mnie osobiście oczywistą reklamację wskazania nieaktualnej nazwy zespołu uznali dopiero za drugim podejściem, mimo że Customer Service uważał, że wszystko jest dobrze, a specjaliści tu z forum uznawali, że przecież wszystko jest ok.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Rozbieżności regulaminowe, czyli sytuacje które nie są określone precyzyjnie w regulaminie i wprowadzają w błąd co do istoty zakładu świadczą na korzyść konsumenta. Zacznij od złożenia reklamacji. STS ma to do siebie, że z marszu odrzuca reklamacje. Mnie osobiście oczywistą reklamację wskazania nieaktualnej nazwy zespołu uznali dopiero za drugim podejściem, mimo że Customer Service uważał, że wszystko jest dobrze, a specjaliści tu z forum uznawali, że przecież wszystko jest ok.
mam pytanie, czy rozbieznosci w regulaminie i mozliwosc ich dowolnej interpretacji przez bukmachera tzn. na jego korzysc jest zgodna z prawem? czy jest szansa na zlozenie skargi do rzecznika praw obywatelskich na regulaminy bukmacherow? nie jestem prawnikiem/adwokatem w ogole nie mam z tym doswiadczenia. nie chodzi mi o to, ze bukmacher mnie oszukal... chcialbym tylko wiedziec czy to jest zgodne z prawem taka dowolna interpretacja dajaca przewage bukmacherowi?
 
M 51

majkel0710

Użytkownik
Postępowanie sądowe jedyne wlasciwe. Ministerstwo Finansów nie ma żadnej mocy, prócz możliwości nałożenia kary po skierowaniu sprawy do odpowiedniego Urzędu. Regulamin bukmacherski uchwalony w drodze decyzji administracyjnej nie podlega RPO. Natomiast zgodnie z orzecznictwem sądowym regulamin uchwalony w ten sposób nie jest wykluczony z badania abuzywnosci, ponieważ nawet jest to wskazane z uwagi na sposób jego wprowadzenia w życie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Do góry Bottom