>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Sts-awaria

O 1

observer-85619

Użytkownik
A może to ty &quot;xxx777xxx&quot; jesteś zwykłym chamem, pieniaczem i burakiem...
&quot;Wszystkim którzy mają problem z leniwymi, tępymi i niekompetentnymi paniami w punktach sts radzę od razu bez pier***enia pisać do centrali, zaoszczędzicie czas i nerwy&quot;
A może to ty &quot;xxx777xxx&quot; jesteś zwykłym chamem, pieniaczem i burakiem, który obraża ciężko pracujące za marny grosz w &quot;świątek i piątek&quot; panie z STSów... Radzę ci od razu nas***raj sobie sam na głowę a punkty STSu omijaj szerokim łukiem ;)
Poniosło mnie, ale że zacytuję klasyka &quot;jak się ma taką sztukę, to trudno o kulturę&quot;...
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Punkty stacjonarne otwarte są normalnie? Nie działa tylko strona internetowa czy wszystko wam padło?
 
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
A może to ty &quot;xxx777xxx&quot; jesteś zwykłym chamem, pieniaczem i burakiem, który obraża ciężko pracujące za marny grosz w &quot;świątek i piątek&quot; panie z STSów... Radzę ci od razu nas***raj sobie sam na głowę a punkty STSu omijaj szerokim łukiem ;)
Poniosło mnie, ale że zacytuję klasyka &quot;jak się ma taką sztukę, to trudno o kulturę&quot;...
O widzę że jakaś pani z punktu sts broni koleżanek po fachu, założyła konto dla jednego posta i myśli że mi pojechała:grin:
No te panie to tera tam faktycznie ciężko pracują ta z mojego punktu była tak zapracowana popijaniem kawy i jedzeniem ciasteczek że nie mogła zadzwonić do centrali gdy nie wiedziała jak ma rozliczyć mój kupon... Jeszcze z wielką pretensją w głosie że niby jej przeszkadzam w Opier***aniu się kazała przyjść na następny dzień.
&#39;&#39;~observer&#39;&#39; jeśli popijanie kawy, jedzenie ciasteczek i brak jakiegokolwiek zainteresowania swoimi obowiązkami nazywasz ciężką pracą to masz bardzo ciekawe poglądy...????
 
O 1

observer-85619

Użytkownik
Dla klientów STSów jest to tylko zabawa, sposób na nudę lub nadmiar wolnego czasu...
&quot;O widzę że jakaś pani z punktu sts broni koleżanek po fachu, założyła konto dla jednego posta i myśli że mi pojechała&quot;
No cóż kolego xxx777xxx, sam się o to prosiłeś i może coś zapamiętasz ;)
A na przyszłość, nie wydawaj kategorycznych sądów o osobach i sprawach o których masz mgliste pojęcie... Dla klientów STSów jest to tylko zabawa, sposób na nudę lub nadmiar wolnego czasu i pieniędzy, pozbywanie się własnych frustracji lub zwyczajne uzależnienie od hazardu... a więc kosmos dzieli cię od problemów pań tam pracujących... i nie sądź po obecnej sytuacji, która jest wyjątkowa i awaryjna, że niby co mają robić teraz te panie, kiedy sieć i oprogramowanie nie działają... a zgodnie z zaleceniem kierownictwa - STSy muszą być czynne... No ale u ciebie z myśleniem kiepsko i pewno należysz do klubu www*pretensje*pl ;)
Zdrówka życzę ???? !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
&#39;&#39;~observer&#39;&#39; mgliste pojęcie o tej sprawie to masz ty... skoro dostałem email z centrali potwierdzający to iż moje pretensje są jak najbardziej słuszne ponieważ pani w punkcie nie wypełniała należycie swoich obowiązków:]
Jeszcze mi podziękowali za zgłoszenie sprawy bo okazało się że w tym punkcie problem z wypłatą kuponu nie dotyczył tylko mnie:;/:
Oczywiście nie mówię że we wszystkich punktach pracują leniwe i niekompetentne panie ale ja niestety na taką trafiłem... Pewnie gdybym nie zgłosił sprawy jeszcze przez długi czas ja i kilka innych osób nie dostałoby pieniędzy z wygranych kuponów.
 
madman01 13,6K

madman01

Użytkownik
Oficjalnej daty uruchomienia zakladow internetowych nie zna nikt nawet przedstawiciele sts-u. Wyslalem do nich nie dawno zapytanie i sami nie wiedza kiedy uruchomia gre przez neta ... :zoltakartka:
 
R 13

reward

Użytkownik
W powyższej informacji wspominają o uruchomieniu zakładów ONLINE w 3-kwartale roku, więc oznacza to miesiące lipiec, sierpień, wrzesień...
Jeśli to się potwierdzi to STS odniesie totalną klapę, ponieważ zapewniał już w marcu, że niedługo uruchomi zakłady internetowe.
 
C 334

copper

Użytkownik
Dajcie ludziska spokój z tym pseudo bukiem stsem. To totalna prowizorka i amatorszczyzna....kto tam chodzi grać.....oferta uboga, a jak już rozszerzona to o debilne pozycje, których pewnie nikt nie gra...typu iloma punktami wygra jedna albo druga drużyna, o zagraniu grubiej można pomarzyć a jak chce sie odebrac kase to wieczny problem albo pomyłki. Trzeb asie wykłócać, po tygodniu wysyłają maila na Malte a po następnym wypłacają kase. To online to zapewne będzie kolejna padaka....jeśli uda im sie to w ogóle odpalić.....
 
O 0

ona121nn

Użytkownik
możecie mi powiedzieć czy sts już normalnie chodzi? bo pisze na stronce że od 28 maja punkty sts są otwarte w normalnych godzinach i numerki do meczy są już prawidłowo powpisaywane.. wiecie może cos na ten temat?
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
niby na FB pisza, ze wiekszosci punktow juz dziala, ale to zalezy pewnie jakie miasto jeszcze. U mnie w miescie jeszcze nie dziala
 
D 0

damianz5

Użytkownik
sts
Szanowni Klienci! Punkty STS będą otwarte jeszcze w tym tygodniu.
Najniższy kurs na to, że będzie to już we wtorek!
Dzis otrzymalem od niech meila o takiej tresci wiec zapewne juz jutro bedziemy mogli cieszyc sie gra u tego buka
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Szanowni Klienci! Punkty STS będą otwarte jeszcze w tym tygodniu. Najniższy kurs na to, że będzie to już we wtorek! Dzis otrzymalem od niech meila o takiej tresci wiec zapewne juz jutro bedziemy mogli cieszyc sie gra u tego buka
Nic nowego nie wniosłeś. Ja 23.05.2012 dostałem od nich taką wiadomość:
 
D 0

damianz5

Użytkownik
Jak nic nowego nie wnioslem skoro pisze ze zaklady beda najprawdopodobniej przyjmowane od jutra ?
Z ta niedziela to sie pospieszyli bo nadal nie przyjmuja zakladow
 
K 33

kovalem

Użytkownik
STS zaczął dzisiaj od &quot;nowa&quot;.
I przez 4 dni można grać bez podatku ????

Patrząc jednak na ilość możliwości w danym meczu można się załamać, chyba że z każdą godziną będą coś dodawać.
 
D 0

damianz5

Użytkownik
STS zaczął dzisiaj od &quot;nowa&quot;.
I przez 4 dni można grać bez podatku ????

Patrząc jednak na ilość możliwości w danym meczu można się załamać, chyba że z każdą godziną będą coś dodawać.
Od jutra chyba jednak bedzie mozna puszczac zaklady, bylem dzis i uslyszalem ze jeszcze nie mozna grac.
 
Do góry Bottom