>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sts-awaria

O 1

observer-85619

Użytkownik
A może to ty &quot;xxx777xxx&quot; jesteś zwykłym chamem, pieniaczem i burakiem...
&quot;Wszystkim którzy mają problem z leniwymi, tępymi i niekompetentnymi paniami w punktach sts radzę od razu bez pier***enia pisać do centrali, zaoszczędzicie czas i nerwy&quot;
A może to ty &quot;xxx777xxx&quot; jesteś zwykłym chamem, pieniaczem i burakiem, który obraża ciężko pracujące za marny grosz w &quot;świątek i piątek&quot; panie z STSów... Radzę ci od razu nas***raj sobie sam na głowę a punkty STSu omijaj szerokim łukiem ;)
Poniosło mnie, ale że zacytuję klasyka &quot;jak się ma taką sztukę, to trudno o kulturę&quot;...
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Punkty stacjonarne otwarte są normalnie? Nie działa tylko strona internetowa czy wszystko wam padło?
 
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
A może to ty &quot;xxx777xxx&quot; jesteś zwykłym chamem, pieniaczem i burakiem, który obraża ciężko pracujące za marny grosz w &quot;świątek i piątek&quot; panie z STSów... Radzę ci od razu nas***raj sobie sam na głowę a punkty STSu omijaj szerokim łukiem ;)
Poniosło mnie, ale że zacytuję klasyka &quot;jak się ma taką sztukę, to trudno o kulturę&quot;...
O widzę że jakaś pani z punktu sts broni koleżanek po fachu, założyła konto dla jednego posta i myśli że mi pojechała:grin:
No te panie to tera tam faktycznie ciężko pracują ta z mojego punktu była tak zapracowana popijaniem kawy i jedzeniem ciasteczek że nie mogła zadzwonić do centrali gdy nie wiedziała jak ma rozliczyć mój kupon... Jeszcze z wielką pretensją w głosie że niby jej przeszkadzam w Opier***aniu się kazała przyjść na następny dzień.
&#39;&#39;~observer&#39;&#39; jeśli popijanie kawy, jedzenie ciasteczek i brak jakiegokolwiek zainteresowania swoimi obowiązkami nazywasz ciężką pracą to masz bardzo ciekawe poglądy...????
 
O 1

observer-85619

Użytkownik
Dla klientów STSów jest to tylko zabawa, sposób na nudę lub nadmiar wolnego czasu...
&quot;O widzę że jakaś pani z punktu sts broni koleżanek po fachu, założyła konto dla jednego posta i myśli że mi pojechała&quot;
No cóż kolego xxx777xxx, sam się o to prosiłeś i może coś zapamiętasz ;)
A na przyszłość, nie wydawaj kategorycznych sądów o osobach i sprawach o których masz mgliste pojęcie... Dla klientów STSów jest to tylko zabawa, sposób na nudę lub nadmiar wolnego czasu i pieniędzy, pozbywanie się własnych frustracji lub zwyczajne uzależnienie od hazardu... a więc kosmos dzieli cię od problemów pań tam pracujących... i nie sądź po obecnej sytuacji, która jest wyjątkowa i awaryjna, że niby co mają robić teraz te panie, kiedy sieć i oprogramowanie nie działają... a zgodnie z zaleceniem kierownictwa - STSy muszą być czynne... No ale u ciebie z myśleniem kiepsko i pewno należysz do klubu www*pretensje*pl ;)
Zdrówka życzę ???? !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
&#39;&#39;~observer&#39;&#39; mgliste pojęcie o tej sprawie to masz ty... skoro dostałem email z centrali potwierdzający to iż moje pretensje są jak najbardziej słuszne ponieważ pani w punkcie nie wypełniała należycie swoich obowiązków:]
Jeszcze mi podziękowali za zgłoszenie sprawy bo okazało się że w tym punkcie problem z wypłatą kuponu nie dotyczył tylko mnie:;/:
Oczywiście nie mówię że we wszystkich punktach pracują leniwe i niekompetentne panie ale ja niestety na taką trafiłem... Pewnie gdybym nie zgłosił sprawy jeszcze przez długi czas ja i kilka innych osób nie dostałoby pieniędzy z wygranych kuponów.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Oficjalnej daty uruchomienia zakladow internetowych nie zna nikt nawet przedstawiciele sts-u. Wyslalem do nich nie dawno zapytanie i sami nie wiedza kiedy uruchomia gre przez neta ... :zoltakartka:
 
R 13

reward

Użytkownik
W powyższej informacji wspominają o uruchomieniu zakładów ONLINE w 3-kwartale roku, więc oznacza to miesiące lipiec, sierpień, wrzesień...
Jeśli to się potwierdzi to STS odniesie totalną klapę, ponieważ zapewniał już w marcu, że niedługo uruchomi zakłady internetowe.
 
C 334

copper

Użytkownik
Dajcie ludziska spokój z tym pseudo bukiem stsem. To totalna prowizorka i amatorszczyzna....kto tam chodzi grać.....oferta uboga, a jak już rozszerzona to o debilne pozycje, których pewnie nikt nie gra...typu iloma punktami wygra jedna albo druga drużyna, o zagraniu grubiej można pomarzyć a jak chce sie odebrac kase to wieczny problem albo pomyłki. Trzeb asie wykłócać, po tygodniu wysyłają maila na Malte a po następnym wypłacają kase. To online to zapewne będzie kolejna padaka....jeśli uda im sie to w ogóle odpalić.....
 
O 0

ona121nn

Użytkownik
możecie mi powiedzieć czy sts już normalnie chodzi? bo pisze na stronce że od 28 maja punkty sts są otwarte w normalnych godzinach i numerki do meczy są już prawidłowo powpisaywane.. wiecie może cos na ten temat?
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
niby na FB pisza, ze wiekszosci punktow juz dziala, ale to zalezy pewnie jakie miasto jeszcze. U mnie w miescie jeszcze nie dziala
 
D 0

damianz5

Użytkownik
sts
Szanowni Klienci! Punkty STS będą otwarte jeszcze w tym tygodniu.
Najniższy kurs na to, że będzie to już we wtorek!
Dzis otrzymalem od niech meila o takiej tresci wiec zapewne juz jutro bedziemy mogli cieszyc sie gra u tego buka
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Szanowni Klienci! Punkty STS będą otwarte jeszcze w tym tygodniu. Najniższy kurs na to, że będzie to już we wtorek! Dzis otrzymalem od niech meila o takiej tresci wiec zapewne juz jutro bedziemy mogli cieszyc sie gra u tego buka
Nic nowego nie wniosłeś. Ja 23.05.2012 dostałem od nich taką wiadomość:
 
D 0

damianz5

Użytkownik
Jak nic nowego nie wnioslem skoro pisze ze zaklady beda najprawdopodobniej przyjmowane od jutra ?
Z ta niedziela to sie pospieszyli bo nadal nie przyjmuja zakladow
 
K 33

kovalem

Użytkownik
STS zaczął dzisiaj od &quot;nowa&quot;.
I przez 4 dni można grać bez podatku ????

Patrząc jednak na ilość możliwości w danym meczu można się załamać, chyba że z każdą godziną będą coś dodawać.
 
D 0

damianz5

Użytkownik
STS zaczął dzisiaj od &quot;nowa&quot;.
I przez 4 dni można grać bez podatku ????

Patrząc jednak na ilość możliwości w danym meczu można się załamać, chyba że z każdą godziną będą coś dodawać.
Od jutra chyba jednak bedzie mozna puszczac zaklady, bylem dzis i uslyszalem ze jeszcze nie mozna grac.
 
Do góry Bottom