>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Stryyke (nie grać)

J 0

juhas99

Użytkownik
Witaj

dziekujemy za Twoje zapytanie. Kazdy nowy uzytkownik ma nalozony maksymalny
limit zakladow w miesiacu w wysokosci 500 euro. Twoj limit zostal juz
wyczerpany i z tego powodu nie mozesz lokowac w tym miesiacu dalszych
zakladow. W razie dalszych pytan chetnie sluzymy pomoca.
Odpowiedź od Stryyke. Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.... Teraz mam kasę zamrożoną na miesiąc, ciekawe kto pokryje straty z tego wynikłe. Da radę jakoś zweryfikować konto i zwiększyć limit?
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Rzeczywiście jest tak, że są limity stawek w miesiącu, co jest normalną procedurą wśród bukmacherów internetowych, zwłaszcza przy bonusach o takich nominałach. Limit taki nałożony jest od początku istnienia konta ale nie oznacza, że nie może być zmieniony. Takie sprawy są rozpatrywane jednak indywidualnie a nie na forum. Napisz więc do supportu i zaczekaj na odpowiedź. Dlaczego do nich a nie tutaj? A chociażby dlatego, że mają bezpośredni kontakt z &quot;risk management&quot;, który to obserwuje wasze wszystkie zakłady.
 
J 0

juhas99

Użytkownik
Napisałem też bezpośrednio do supportu. W odpowiedzi poinformowano nie że przy moim stylu i częstotliwości oddawania zakładów nie mogą zwiększyć limitu. Czyżby Stryyke był bukiem tylko dla &quot;dwuzłotówkowych&quot;, rekreacyjnych graczy?
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Support stryyke ma chwilowy problem z mailami od was i za moim pośrednictwem zwraca się do was z prośbą o trochę cierpliwości. Nikt nikogo nie zapomniał i wszystkie wnioski będą rozpatrzone.
 
J 0

juhas99

Użytkownik
Czy przy pierwszej wypłacie musi być załączone zeskanowane polecenie wypłaty czy też można to wydrukować, podpisać, zrobić zdjęcie i wysłać razem ze zdjęciami dowodu?
 
B 63

bodzio57

Użytkownik
witam... zlecilem wypłate juz jakis czas temu dokładnie miesiac temu i nie dostalem jeszcze kasy na konto... a wyslalem skan dowodu i zeskanowane polecenie wyplaty wraz z podpisem.... a wszystko wyslalem meilem...
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Wydaje mi się, że nie wysłałeś wszystkiego. Wręcz jestem o tym przekonany. Podobnie zresztą jak o tym, że Twoje środki są z powrotem na Twoim koncie zakładów.
 
polewka 0

polewka

Użytkownik
chciałbym wpłacić kase do stryyke tylko mam pytanie jak będzie z wypłatą ponieważ trzeba przesłać skan dowodu którego nie mam aktualnie ponieważ na wydanie czeka się długo bardzo a ja 18 skończyłem całkiem niedawno...
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
mam pytanko czy na wszystkie zakłady jest max stawka 10euro?
Stawka max wynosi 50 euro na zakład. Risk management podjął jednak chwilową decyzję o wprowadzeniu limitów w godzinach nocnych. Tak jak mówię jest to rozwiązanie tymczasowe.
chciałbym wpłacić kase do stryyke tylko mam pytanie jak będzie z wypłatą ponieważ trzeba przesłać skan dowodu którego nie mam aktualnie ponieważ na wydanie czeka się długo bardzo a ja 18 skończyłem całkiem niedawno...
Mimo wszystko musisz mieć jakiś dokument tożsamości potwierdzający Twoją tożsamość, wiek i adres zamieszkania.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Moderatorzy proszę o wyrozumiałość, podbijam temat.
Od czasu mojego ostatniego wpisu w tym temacie wiele się zmieniło. A mianowicie:
Nie prowadzimy już akcji 125% (w zamian za to jest inna o czym później w odpowiednim dziale)
Max stawka na jeden zakład wynosi teraz na stryyke 100 euro
Max w miesiącu to 2000 euro
Wypłata odbywa się teraz po autoryzacji konta poprzez dosłanie kopii dowodu osobistego
NIE JEST WYMAGANY WIĘC WIĘCEJ FORMULARZ !!!
 
P 3

piotrus2103

Użytkownik
Willkommen bei Stryyke!
Leider ist unser Server zurzeit nicht erreichbar.
Wir bitten um etwas Geduld. Es geht gleich weiter!
Bis gleich,
Dein Stryyke-Team
http://www.stryyke.com
(C) Copyright by STRYYKE Entertainment Ltd , 2007. All rights reserved!
co to ma byc chce sie zalogowac i cos obstawic a tu mi takie cos wyskakuje??
 
R 86

ruggiero

Użytkownik
Witam chcialbym sie dowiedziec jaki jest minimalny depozyt do firmy stryyke, i dlaczego nie moge wplacic przez mb, jak daje wplata to wyskakuje konto bankowe i dane ???? POMOCY
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Witam chcialbym sie dowiedziec jaki jest minimalny depozyt do firmy stryyke, i dlaczego nie moge wplacic przez mb, jak daje wplata to wyskakuje konto bankowe i dane ???? POMOCY
10 euro to minimalny depozyt na stryyke.

Nie wiem z czym się wiąże Twój problem ale się dowiem.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Jaka jest teraz promocja, 100% od depozytu czy 125%. Do jakiej kwoty?? I jakie warunki??
100% jest i raczej zostanie. W przyszłym miesiącu zmieniają się jednak warunki akcji ale o tym w promocjach bukmacherskich.
jak wpłace 10 euro przez MB to obejmie mnie bonus 100% i czy zakłady zawiera sie w euro czy zł ?
Konto stryyke jest w euro. Jeśli wpłacisz 10 euro przez MB to dostaniesz bonus. Bonus jest tylko dla całkiem nowych użytkowników.

Stryyke powoli ale pewnie zmierza w kierunku rozwoju swojej oferty bukmacherskiej. Mam nadzieję, że do ME wszystko będzie funkcjonowało jak należy.
Mam zatem do zakomunikowania, że na dzisiejsze spotkanie Pucharu Uefa można oddawać również zakłady m.in na pierwszą połowę, podwójną szansę over under. Jest to mały ale ważny krok, który proszę traktować jako zapowiedź nadchodzących zmian.
W weekend dostępne będą zakłady na Bundesligę i ligę hiszpańską.
 
Do góry Bottom