>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

stryyke 7 usd

kamil00 34

kamil00

Użytkownik
zarejestrowalem sie .. przyszedl mi mail aktywujacy konto, wcislem link, wyskoczyla stronka że moje konto zostalo aktywowane i moge sie logowac. loguje sie wyskakuje mi okno abym podal kod kod aktywujący ..... zkad ten kod mam wziasc 2 miale maja dojsc ... nie rozumiem
pod tym linkiem aktywacyjnym w meilu jest jeszcze jeden chyba musisz go wkleic w przegladarke
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Czy ta firma jest wypłacalna?? Mam już tam ugrane troche gotówki i chciałbym wypłacic. Da sie wypłacic na mb bez składania depozytu??
 
julez 27

julez

Użytkownik
Wie któs jak wypłacić z tego buka pieniądze mam 42€ i jak chciałbym na moneybookers wysłać pieniądze to musze wysłać im skan dowodu i zgode na wypłate na jakis numer faksu...a ja nie mam faksu żeby im wysłać potwierdzenie. A jak chce normalnie wypłacić przez bank transfer, to nic się nie otwiera a raczej jest pusta tabelka czyli nie ma takiej opcji. Ktoś może mi coś doradzić?
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
Witam
mam na koncie w stykke na pokerze 14 usd
i zaklady aktywne dalem 4 euro na legie dzis
i 2 euro na lecha i na groclin
Ale nie mam zamiaru tam raczej robic depozytu,wiec szukam osoby zaufanej,ktora zamierza kase wplacic zeby stamtad wyplacic chodzi mi o to ze ja sie jej podloze i podzielimy sie kasa(tą moją) pisac do mnie na priv osoby tylko znane na forum ????
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
wie ktos jak z wyplata z tego buka ?? Mam juz tam sporo gotówki ... Wyplacal juz ktos ? Potrzebny depozyt przy wyplacie na MB??
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
jak to jak ???? jemu chodzi o chip dumping czyli przegrywas z kims ta kase ktora masz na stryke a pozniej ten ktos wyplaca np z bwin ale nieradzil bym
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Poker Stryyke.de 5 euro
http://www.stryyke.de jest europejskim internetowym dostawcą zakładów sportowych i pokera zorientownym w dużym stopniu na rynek środkowoeuropejski.

Zalety pokera na stryyke
* Gry i turnieje całą dobę
* Ogólnoświatowa społeczność
* Dla początkujących i zawodowców
* Licencjonowany, uregulowany i pewny
* Obsługa Macintoscha i Linuxa w wersji Java
* Ciekawe akcje promocyjne
* Regularne freerolle
* Przynależność do jednej z wiodących sieci


W chwili obecnej prowadzone są w naszej firmie następujące akcje promocyjne dotyczące pokera:


1.

StartUpXmas (ważny do: 20.12.2007) - 5 euro dla nowo zarejestrowanych użytkowników.

Boże Narodzenie w stryyke właśnie się rozpoczęło!!! Dla każdego klienta, który od teraz zaarejestruje się na pokerze rozdajemy &quot;Poker - Startup - Bonus&quot; w wysokości 5 euro!
GRATIS! Wpłata nie jest wymagana - zarejestruj się po prostu w ciągu najbliższych 14 dni na pokerze i już możesz korzystać z Poker-Startup-Bonus!
W cash Games możesz brać udział już od stawki 10 centów, w turniejach od 50 centów - już samo zgarnięcie 5 euro gwarantuje więc wiele radości z pokera.
Kliknij tutaj, żeby przeczytać zasady dotyczące tego bonusu
Zwróć uwagę na Ogólne Zasady Handlowe.

Żeby skorzystać z akcji bonusowej kliknij koniecznie na ten link
https://www.stryyke.de/mys_coupon_info?token=PokerXmasStartUp

2.

Bonus pokerowy stryyke &quot;Lucky Number Bonus&quot;!
Zbieraj 1 punkt gracza i kasuj $ 7.77 bonusu
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
podobno tak ale lepiej sobie jakos na bwin przelej z glowa oczywiscie
Zanim się przywitam zacytuję pewną wypowiedź z tego forum i powiem: raz dwa trzy stryyke expert od dzisiaj patrzy.

Oczywiście odpowiada też na wszystkie pytania a wiem, że może ich być sporo.
Proponuję przenieść dyskusję do przewidzianych do tego celu tematów.
 
Do góry Bottom