>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

stryyke 7 usd

kamil00 34

kamil00

Użytkownik
www.stryyke.de jest europejskim internetowym dostawcą zakładów sportowych i pokera zorientownym w dużym stopniu na rynek środkowoeuropejski.

Zalety pokera na stryyke
* Gry i turnieje całą dobę
* Ogólnoświatowa społeczność
* Dla początkujących i zawodowców
* Licencjonowany, uregulowany i pewny
* Obsługa Macintoscha i Linuxa w wersji Java
* Ciekawe akcje promocyjne
* Regularne freerolle
* Przynależność do jednej z wiodących sieci


W chwili obecnej prowadzone są w naszej firmie następujące akcje promocyjne dotyczące pokera:


1.

StartUpXmas (ważny do: 20.12.2007) - 5 euro dla nowo zarejestrowanych użytkowników.

Boże Narodzenie w stryyke właśnie się rozpoczęło!!! Dla każdego klienta, który od teraz zaarejestruje się na pokerze rozdajemy &quot;Poker - Startup - Bonus&quot; w wysokości 5 euro!
GRATIS! Wpłata nie jest wymagana - zarejestruj się po prostu w ciągu najbliższych 14 dni na pokerze i już możesz korzystać z Poker-Startup-Bonus!
W cash Games możesz brać udział już od stawki 10 centów, w turniejach od 50 centów - już samo zgarnięcie 5 euro gwarantuje więc wiele radości z pokera.
Kliknij tutaj, żeby przeczytać zasady dotyczące tego bonusu
Zwróć uwagę na Ogólne Zasady Handlowe.

Żeby skorzystać z akcji bonusowej kliknij koniecznie na ten link
https://www.stryyke.de/mys_coupon_info?token=PokerXmasStartUp

2.

Bonus pokerowy stryyke &quot;Lucky Number Bonus&quot;!
Zbieraj 1 punkt gracza i kasuj $ 7.77 bonusu
/tematy połączone.
 
F 0

frantic20

Użytkownik
Poker-Start-Bonus jest bonusem wyłącznie pokerowym i wolno z niego skorzystać tylko 1 osobie wyłącznie na gre w pokera. Ewentualne wygrane przysługują graczom i będą wypłacane. Każdy, kto skorzysta z akcji bonusowej i zrealizuje Startup Bonus jest wyłączony z możliwości skorzystania z bonusu &quot;Lucky number bonus&quot; dostępnego również w naszej firmie. W przypadku transferu środków na konto zakładów obowiązują dla w/w 5 dolarów Ogólne postanowienia dla zakładów sportowych.
W przypadku podejrzenia oszustwa, konta uczestników będą zablokowane na nieokreślony czas. Roszczenia prawne z tytułu uczestnictwa w akcjach bonusowych stryyke są wykluczone.
Obowiązują poza tym Ogólne Zasady Handlowe na http://www.stryyke.de i http://www.stryyke.com
a wiec 5 usd a nie 7
 
F 0

frantic20

Użytkownik
frantic wiem ile jest i jest to nie 7 a 6,99
TY Może i wiesz Ale zato ja Widze ....
Boże Narodzenie w stryyke właśnie się rozpoczęło!!! Dla każdego klienta, który od teraz zaarejestruje się na pokerze rozdajemy &quot;Poker - Startup - Bonus&quot; w wysokości 5 Dolarów!
GRATIS! Wpłata nie jest wymagana - zarejestruj się po prostu w ciągu najbliższych 14 dni na pokerze i już możesz korzystać z Poker-Startup-Bonus!
W cash Games możesz brać udział już od stawki 10 centów, w turniejach od 50 centów - już samo zgarnięcie 5 dolarów gwarantuje więc wiele radości z pokera.
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
a ja nie dostalem nic:/ wiec jak to jest?

ok juz jest na koncie 7.34$ - tyle od nich dostałem
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
a sciagales po rejestracji program? bo dopiero po pobraniu widac kaske,frantic dla twojej wiadomosci jest to 7,34 usd pozdro
 
P 323

przemoks

Użytkownik
&quot;W przypadku transferu środków na konto zakładów obowiązują dla w/w 5 dolarów Ogólne postanowienia dla zakładów sportowych.&quot;
Hmm, tylko cos nie moge znalezc tych postanowien :jezora:
 
F 0

frantic20

Użytkownik
zarejestrowalem sie .. przyszedl mi mail aktywujacy konto, wcislem link, wyskoczyla stronka że moje konto zostalo aktywowane i moge sie logowac. loguje sie wyskakuje mi okno abym podal kod kod aktywujący ..... zkad ten kod mam wziasc 2 miale maja dojsc ... nie rozumiem
 
Do góry Bottom