>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Strikeforce: Overeem vs Werdum 18.06.2011

Status
Zamknięty.
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Snoop jesli zawodnik stopniowo przybiera na masie to nie wplywa to znaczaco na jego kondycje...

Dalej...

Holender w ringu przede wszystkim mysli... Ma nokautujacy cios, potrafi bic seriami, kopniecia i kolana rewelacja, nie ma sie do czego przyczepic w stojce... Bardzo ladny poczatek walki z Rogersem, ktory bal sie podejsc do niego....

Alistair swietnie pracuje na nogach przy wadze 120 kg i + niewielu zawodnikow to potrafi... do tego jest bardzo bardzo dynamiczny, swietny timing, dobre wyczucie dystansu... co wg mojej oceny stawia go do roli najgrozniejszego stojkowicza w calym mma.



Stojka w mma moze sie mierzyc z kazdym, parter tak mocny nie jest, lecz dzieki sile fizycznej + dobrym umiejetnosciom wygranie walki z nim poprzez poddanie wg mnie graniczy z cudem....

Kondycja na pewno dobra (lepsza niz u Mariusza ???? ???? ???? ) i mimo ze walki (ostatnie) trwaly krotko to widac, ze chlop nie wychodzi na jedna runde tylko na 3 albo i wiecej.

Zwrocic uwage nalezy na to iz Alistair wygrywa walki(ostatnie) rowniez poprzez poddanie przeciwnika i to czesciej niz uderzeniem.

Holender ma 31 lat jest w ZYCIOWEJ FORMIE, wkoncu ma potrzebne doswiadczenie, ma sile, ma wzrost , ma kondycje wszyskto by bic sie o najwyzsze cele. Nie wazne kto wejdzie z nim do klatki czy FEdor, czy DOs Santos, czy Cain, czy ktokolwiek inny Holnder nie bedzie stac na straconej pozycji....

Pisze obiektywnie, gdyz sympatykiem Alistaira nigdy nie bylem, jednak postepy jakie zrobil i ile pracy wlozyl by osiagnac obecna forme jest godne podziwu....

a to cos na wesolo ???? polecam czytac tlumaczenie ???? ????

http://youtu.be/pf-Vw-HhzPY

Zapraszam do dyskusji...

P.s. Fabricio pod pioro pojdzie jutro ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Poza tym Overeem zaimponował mi wypowiedzią, że on nie chce pokonać Werduma, żeby pokazać, że jest nr 1 HW - chce pokazać, że jest w TOP 10.
Co do jego poddań - nawet jeśli technicznie nie jest to odpowiedni poziom, to fizycznie nadrabia i jest w stanie poddać każdego. Do tego lwia część jego poddań to gilotyny w stójce, gdy przeciwnik próbuje go obalić.
 
W 0

wiewior8802

Użytkownik
Overeem vs Werdum
Koledzy dzięki za informacje !!!!!
Musz tu troch swojego zdania włożyć ,Overeem vs Werdum ,Werdum z Emilianienkiem wygrał dzięki tylko szcześciu analizowałem tą walke ,Fedora poczuł sie troch za pewnie i złą taktyke obrał ,przeciesz każdy widział ze Fabricio ledwo co po ty ciosach Fedora na nogach stał, co do walki Overeem, on ma potecjał siłe, świetnie kopie nogami ,jego kondycja mimo że wgląda ja balon jest dobra ,jest klasowym zawodnikiem MMA nie chce się:cool: przechwalać ale wspomnicie moje słowa po walce w pierwszej rudzie wszystko sie wyjaśni ,Overeem nie popełni tego samego błedu co Fedor. ????
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
jesli zawodnik stopniowo przybiera na masie to nie wplywa to znaczaco na jego kondycje
Mi się wydaje, że Overeem za szybko nabrał masy ( myślę, że koksował ostro) co wiąże się z tym, że kondycje może mieć słabą, ale to jest tylko moje zdanie.
dzieki sile fizycznej + dobrym umiejetnosciom wygranie walki z nim poprzez poddanie wg mnie graniczy z cudem
Brock Lesnar też jest wielkim zawodnikiem, do tego zapaśnikiem i każdy mówił, że jego poddać nikt nie da rady. Frank Mir to zrobił i to jeszcze w jakim stylu ? Mówienie, że coś jest niemożliwe w mma jest błędem, bo w tym sporcie wszystko zdarzyć się może.
Nie wazne kto wejdzie z nim do klatki
tutaj masz rację i jeśli taki sport wybrał i taki zawód musi się liczyć z tym aby być najlepszym, trzeba się bić z najlepszymi ;)
Ali o walce:
Walka będzie miała inny przebieg niż ta ostatnia. Ali będzie bardziej agresywny i od pierwszych sekund będzie chciał zabić. Jestem szczęśliwy i mam sporo motywacji przed tą walką - jak bardzo jestem zmotywowany - zobaczycie w sobotę. Wiadommo ,Werdum , zna mój kunszt i mój arsenał, pewnie jest pewny siebie...czego jestem pewien. Jestem ciekaw, jak to się wszystko potoczy. Jestem gotowy, w sumie już od kilku tygodni. Nie moge sie doczekać ,aż wejde do klatki i pokażę na co mnie stać
a to już Fabricio :

Mam nadzieję, że oboje się wzniosą na szczyt swoich możliwości i pokażą nad dobrą i długą walkę :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 16

abcde

Użytkownik
Overeem miał tragiczną kondycję w wadze półciężkiej,a nagle po nabraniu 20 kg jego kondycja jest dobra? No, nie róbcie sobie jaj. Overeem ma dobry parter, wygrał europejskie eliminacje ADCC, ale to Werdum 2 krotnie wygrał finały tych najbardziej prestiżowych zawodów i nawet półprzytomny nie da się poddać Holendrowi. Najbardziej prawdopodobny jest nokaut w stójce w 1 rundzie na korzyść Alibaby, ale nie można zapominać, że go obalał nawet Shogun, który zapasy ma tragiczne, a w pierwszej walce Reem zasysał powietrze jak Pudzian zanim Rua go ubił.
Rogers ma świetną stójkę?;) Ustrzelił fartownie szklanego Białorusina i to tyle. Technicznie jest słabiutki, ale ma mocny cios.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 0

wiewior8802

Użytkownik
No tak drogi kolego ale co oprócz parteru Werdum prezentuje ??? no ogladałe jego wszystkie walki to tylko oprócz leżenia na macie i przyjmowania poteżnych ciosów to słabo !!! parter to jedyna jego poterzna broń, jedno mu trzeba przyznać wytrzymały to on jest (hehe) ale pozatym to nic naprawde nic !!! Fedor to jest zawodnik który potrafi i w parterze i w stójce porostu Mistrz który w końcu kiedyś muiał przegrać ale to co on potrafił i potrafi to takiego drugiego nie będzie ,aha no i porównywanie Overeem kondycje do pudziana jest troch jak jedzić polonezem a mercedesem wiec troche przesadziłeś :cool::grin:
 
tomek-host 29

tomek-host

Użytkownik
ABCD - Alistair walczył z Shogunem 4 lata temu od tej pory się dużo zmieniło Overeem jest teraz napewno o wiele lepszym zawodnikiem ma większą masę i silniejszy cios , powinien bez problemu ubić Werduma
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Mam spore wątpliwości, czy na chwilę obecną ktoś jest w stanie poddać Reema. Już bardziej prawdopodobne wydaje się znokautowanie go przez Kharitonova albo Antonio Silvę, bo jeśli dobrze pamiętam Alistaira z LHW, to miał baaaaardzo podejrzaną szczękę.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Ja stawiam na Griggsa po 1.85 i kurs na KJ też do wzięcia jak najbardziej ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 16

abcde

Użytkownik
Też uważam, że Reem to wygra, ale nie można pisać, że nagle ma twardą szczękę, bo tego się nie zmieni. Tak samo ciężko o jakąś diametralną poprawę kondycji po przybraniu 20 kg. On nigdy nie będzie Cainem wydolnośći.
 
tomek-host 29

tomek-host

Użytkownik
właśnie wskoczyły nowe walki do obstawienia byłbym wdzięczny o analizy i typy tych walk bo nie znam sie za bardzo na strikeforce :

K.J Noons v Jorge Masvidal
Daniel Cormier v Jeff Monson
Valentijin Overeem v Chadd Griggs

dam + za analize tych walk
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Moje propozycje na sobotnią gale Strikeforce -KJ NOONS 1.64⛔ + JOSH BARNETT 1.27✅ AKO=2.08⛔ Expekt . + na innym kuponie Overeem 1.29✅ .Widze to tak KJ były bokser i kickbokser stójka na światowym poziomie a rywal o klasę gorszy.Zwycięzca tego pojedynku zawalczy w następnej walce o pas z Melendezem.KJ w wywiadzie powiedział ze chyba jeszcze nigdy nie był tak zmotywowany i skupiony jak przed ta walkę ,widzę tu łatwe zwycięstwo KJ możliwe KO lub TKO,i na dodatek jeszcze taki kurs.Josh prędzej czy później podda Rogersa ,w wywiadzie powiedział ze Rogers to zawodnik nie na jego poziomie i ja się pod tym podpisuje takich rywali powinien łatwo składać.A Rem powinien zniszczyć Verduma. &lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij: Dzięki http://www.youtube.com/watch?v=CjkF99qB-Ug
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tomek-host 29

tomek-host

Użytkownik
obstawilem Chadda Griggsa z Valentijnem , przekonalo mnie to do tego że Overeem dostał lanie od Polskiego Ogórka Rafała Dąbrowskiego nie tak dawno a Chadd pokonał Lashleya
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Dobry bet chyba na Chada.
Szykuje się mocna rozpierducha, under 1.5 rundy jak nic. ✅

265 lbs.: Chad Griggs (10-1) vs. Valentijn Overeem (29-25)


Przestudiowałem dokładnie kariere i walki powyższych zawodników.
Oto jakie nasuwają się wnioski.
Obaj te same warunki fizyczne, podobny styl walki ( Chad - boks, Valenty - muay thai).
Griggs dobra kondycja, twardy.
Overeem podejrzane cardio. W ostatnich 10 latach wszystkie walki kończył w 1 rundzie !!!
Czy to rodzinne? Jego słynny brat Alistair też nie zachwyca kondycją.
Ale wszystkie walki w 1 rundzie nie może być przypadkiem.
Chad w ostatnich latach stoczył 3 walki. 2 skończył w pierwszej rundzie, z zapaśńikiem Lashleyem przewalczył 2 rundy tylko dlatego, że tamten przeleżał na nim większość czasu.
Statystyka oraz styl walki obu zawodników wskazuje, że walka skońjczy się na bank w 1 rundzie:

Under 1.5 r. ✅
1.55 Pinnacle
6/10


Do tego pozwoliłem sobie niesmiało zagrać

Chad Griggs wygra w 1 runda ✅
3.25 w 5 dimes
3/10


Chad jest twardszy, ma lepszy bilans. Jak ma wygrać to szybko, bo Valenty nie wytrzymuje do drugiej rundy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom