>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Strikeforce: Diaz vs Daley 9.04.2011

Status
Zamknięty.
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik

MAIN CARD

  • Champ Nick Diaz vs. Paul Daley (for welterweight title)
  • Champ Gilbert Melendez vs. Tatsuya Kawajiri (for lightweight title)
  • Keith Jardine vs. Gegard Mousasi
  • Shinya Aoki vs. Lyle Beerbohm

PRELIMINARY CARD

  • Robert Peralta vs. Hiroyuki Takaya
  • Brett Albee vs. Virgil Zwicker
  • Saad Awad vs. Joe Duarte
  • A.J. Matthews vs. Herman Terrado
  • Edgar Cardenas vs. Rolando Perez
  • Casey Ryan vs. Paul Song

Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
5Dimes już wystawiło kursy.
Walka wieczoru , za faworyta Diaza płącą 1.475
Nie wiem czy postawie na &quot;Semtexa&quot; ale na Diaza napewno nie.
Daley jest bardzo niebezpiecznym strikerem i ewentualna zabawa w stójce może się przykro skonczyć dla Diaza.
W parterze Diaza poskłada Murzyna ale nie wiem jak i czy go obali.
Może to być ciężka przeprawa dla mistrza.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Gilbert Melendez vs. Tatsuya Kawajiri 1 1.45-1.50 zależy jaki Buk ,Nick Diaz vs. Paul Daley 1 1.45-1.50 zależy jaki Buk ,Keith Jardine vs. Gegard Mousasi 2(1.20-1.25) .Co do walk według mnie 3 walki które zakończa się wygranymi Melendeza ,Diaza i Mousasiego.Melendez już walczył z Kawajirim 4 lata temu w Japoni i wygrał przez decyzje,teraz rewanż w USA.Jak dla mnie Melendez jest teraz o wiele lepszy niż był w tamtym pojedynku(dobry zapaśnik,brązowy pas BJJ).W 100% jestem przekonany o jego zwycięstwie.Co do walki Diaza(bardzo dobry Boks,czarny pas BJJ) przewiduje ze podda Daleya.Poddał go Shields(klubowy partner treningowy)tym bardziej podda go Diaz.Co do walki Gegarda szykuje się bardzo łatwa walka dla niego.Tak na szybko co do typów,stawiam zdecydowanie na tych 3.Aoki tez powinien wygrać swoja walkę.Podobnie typowałem gale Strikeforce Diaz vs Cyborg według mnie i teraz wszyscy faworyci wygrają swoje walki.
 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
Zobaczymy jaki kurs na Mousasiego bedzie-podejrzewam, że niewielki, ale pewnie obstawie na niego. Chciałbym, żeby wygrał Daley, bo Diaza straszenie nie lubie, ale niestety bedzie ciezko:/
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
osobiscie sprobuje postawic na Daleya, tylko i wylacznie z 3 powodow:
- wysoki kurs
- Daley jest glodny sukcesu
- nokautujacy sierpowy Daleya

dobra obrona przed obaleniami Semtexa to bedzie mial duze szanse zeby odebrac pas Diazowi
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Wszystko zależy, co Diazowi uderzy tym razem do jego głupiutkiego łba. Skoro mówił o tym, że chce spróbować walki bokserskiej, bo więcej zarobi, to nie zdziwi mnie, jak będzie walczył w stójce. Wtedy raczej przegra. Dla mnie ta walka to totalny no-bet.
 
naturehoof 0

naturehoof

Użytkownik
A stawia ktoś na Aokiego? kurs w granicach 1,3-1,5 Jak ktoś dobrze powiedział &quot; Aoki może poddać każdego lekkiego na świecie ale każdy lekki na świecie może znokautować Aokiego :p&quot;
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
155 lbs.: Shinya Aoki (26-5) vs. Lyle Beerbohm (16-1)

Aoki to mistrz ju-jitsu. Duże doświadzcenie, duże umiejętności.
Beerbohm moim zdaniem to nieporozumienie na takiej dużej gali jak Strikeforce.
Facet ma natłuczony rekord na kelnerach, w ostatniej walce zmierzył się wkoncu z solidnym zawodnikiem i przegrał.
Taki typowy &quot;nic nie umiejący&quot; zapasnik. Silny, dobrze obala i to wszystko.
Japonczyk powinien wygrać bez problemu. By submission albo decyzje.
Jedyne przeciwskazanie to miejsce walki - USA.
Aoki prawie wszystkie walki stoczył w rodzimej Japonii. Nie wiem jak sie odnajdzie w Stanach.

1.5 w sportingbet
 
naturehoof 0

naturehoof

Użytkownik
Ale pamiętaj ,że aoki ma szanse na tytuł szklanej szczęki ???? Zapaśnik czy nie zapaśnik jak fartownie trafi to aoki się rozsypie
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Gdyby Aoki walczył w Japonii to byłaby by to dla mnie przysłowiowa &quot;pefka&quot;
Tutaj nie wiem jak obcy teren wpłynie na Japończyka, nie będzie miał jak zawsze ogłuszającego dopingu itd.
W ostatniej walce przegrał przez decyzje walczac w USA. Niestety nie widziałem tej walki.
Walką z Amerykaninem widze tak:
Lyle będzie trudny do skonczenia, bo zapaśników ciężko sie poddaje.
Aoki wyciągnie mu jakąs sytuacyjną dżwignie , nie będzie to duszenie ani nic z dosiadu.
Może też wygrać na punkty, jest zwinny , będzie często zachodził za plecy.
Tak to widze, jesli Aoki będzie w swojej normalnej dyspozycji.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Zobaczymy jaki kurs na Mousasiego bedzie-podejrzewam, że niewielki, ale pewnie obstawie na niego. Chciałbym, żeby wygrał Daley, bo Diaza straszenie nie lubie, ale niestety bedzie ciezko:/
Kurs na Mousasiego 1.27 ✅Expekt Polecam myślałem ze będzie mniejszy jak dla mnie do brania i grania .Easy win.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Shinya Aoki v Lyle Beerbohm 1 1.50✅✅ Sportingbet-Aoki artysta jiu-jitsu,prawdopodobnie najlepszy grapler na ziemi w wadze do 70 kg.Lyle dobrze zaokrąglony młody zawodnik,bardzo przyzwoite zapasy,ale został puszczony chyba na zbyt głębokie wody.Aok najbardziej dynamiczny i skuteczny artysta podawania zawodników w tym sporcie.To będzie chyba kwestia czasu kiedy Aoki podda Lylego.Stawiam na wygraną Aokiego, możliwe poddanie w tej walce i jeszcze taki kurs.----Skorzystałeś z typu? Kliknij: Dzięki EDIT kwestia czasu była walka 2 minut nie trwała ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Bardzo dużo szumu się zrobiło wokół Strikeforce. Wielu zawodników zbulwersowało się na wieść o wykupieniu ich organizacji przez UFC. Jednym który głośno się wypowiada na ten temat, jest Champ Nick Diaz mistrz wagi półśredniej . Wypowiedz Diaza :
Szczerze? Nie rozumiem całej sytuacji, jestem zbyt zajęty trenowaniem. Ciężko mi zrozumieć, o co chodzi, ale wiedziałem że jest powód dla którego nigdy nie zakładałem pasa. Nieważne, mistrz, jaki tam mistrz. Paul Daley może sobie wziąć ten pas, ja walczę dla kasy.&quot;
&quot;Nie czuję się jak mistrz teraz, gdy UFC wykupiło moją organizację, nie rozumiem tego. Myślałem, że rywalizujemy z UFC. Myślałem, że mój pas jest tak samo ważny jak ten z UFC i że mamy najlepszych zawodników (w Strikeforce)

Teraz liczy się tylko przejście do UFC, więc nie zależy mi na pasie Strikeforce. Nie bez powodu nigdy nie zakładałem tego shit-u
Możliwe, że stracił motywację do walk w tej organizacji. Już w walce z Cyborgiem miał duże problemy. Kilka mocnych low kicków dostał i już myślałem, że będzie po walce. Jednak w bardzo głupi sposób Cyborg przegrał ten pojedynek. Mógł zrobić wszystko no ale, dla mnie Paul Daley jest lepszym zawodnikiem od wspomnianego Cyborga. Stać Anglika na wygraną tym bardziej, że ma coś do udowodnienia. Czasami uderza mu woda sodowa do głowy, ale takie zachowanie jak podczas walki z Koscheck&#39;em się nie powtórzy. Też pewnie Paul nie jest zadowolony z połączenia UFC z Strikeforce, bo jak wiadomo opuszczał UFC w kłótni i nie przyjemnej sytuacji. Oboje są w tym samym wieku i teoretycznie Diaz będzie miał przewagę w parterze, ale czy Daley da się tak łatwo sprowadzić na ziemie ? Cyborg dobrze się bronił do pewnego momentu, do momentu kiedy za pewnie się poczuł i to go zgubiło. Tak więc zapowiada nam się naprawdę ciekawy pojedynek. Ja mimo wszystko uważam, że Paul Daley może zaskoczyć Diaza i stawiam na niego po kursie 2.55 Jednak ze stawką nie szaleję, bo w tym pojedynku każdy scenariusz jest możliwy i ciężko przewidzieć taką konfrontację.
 
A 16

abcde

Użytkownik
Aoki by nie poddał Penna, prędzej sam zostałby poddany. Chociaż w sumie Penn chyba na dobre przeszedł wagę wyżej ;)
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Moje propozycje na dzisiejsze walki Hieron 1.27✅, Mousasi 1.27✅ ,Melendez 1.41✅ + Z Boksu Stieglitz 1.30✅ AKO= 2.95✅✅✅,na innych kuponach będę to mieszał z Walk- Diaz 1.46✅ , Aoki 1.50✅ , Z Boksu - Gurrero 1.40 ✅, Maidana 1.15✅ .Pierwsze 4 walki to moja podstawa,+ inne kupony z pozostałymi zawodnikami.Gram to w Expekt i Sportingbet .Powodzenia.----Za dobre i pomocne typy proszę klikać w moją reputacje!! Wystarczy kliknąć &quot;dzięki&quot; Edit hee wszystko według planu kolejna gala na duży plus ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Pojedynek o pas mistrza Strikeforce w wadze półśredniej
170 lbs.: Nick Diaz pok. Paula Daleya przez TKO (uderzenia w parterze), 4:57 min runda 1
Główna karta:
Pojedynek o pas mistrza Strikeforce w wadze lekkiej
155 lbs.: Gilbert Melendez pok. Tatsuyę Kawajiriego przez TKO (łokcie w parterze), 3:14 runda 1
205 lbs.: Gegard Mousasi większościowo zremisował z Keithem Jardine’em, 29-27; 2 x 28-28
155 lbs.: Shinya Aoki pok. Lyle’a Beerbohma przez poddanie (dźwignia na kręgosłup), 1:32 min runda 1
Pozostałe:
145 lbs.: Robert Peralta pok. Hiroyukiego Takayę przez niejednogłośną decyzję, 2 x 30-27; 28-29
265 lbs.: Virgil Zwicker pok. Bretta Albee przez TKO, 1:46 runda 1
155 lbs.: Joe Duarte pok. Saada Awada przez poddanie (balacha), 2:45 min runda 2
170 lbs.: Herman Terrado pok. A.J. Matthewsa przez TKO (uderzenia), 4:16 runda 1
140 lbs.: Rolando Perez pok. Edgara Cardenasa przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27
185 lbs.: Casey Ryan pok. Paula Songa przez poddanie (trójkąt), 1:39 runda 1

Uwielbiam oglądać takie walki, to jest coś pięknego! Proszę zobaczyć prawdziwą walkę i emocję których nie brakował. Praktycznie każdy z nich miał po dwie sytuację na skończenie przeciwnika. Diaz pokazał, że jest twardzielem i zasługuje na mistrza Strikeforce a Daley dał show publiczności. Zachęcam do obejrzenia, bo dawno nie widziałem tak emocjonującego pojedynku.

 
naturehoof 0

naturehoof

Użytkownik
ja postawiłem 3 kupony:
1#(Mendez,Mousasi)
2#(Mendez Mousasi,Aoki)
3#(Daley)

Nie wiem jak mi policzą ten remis Gerarda,może po kursie 1.00?
Jeśli nawet tak to 40zł do przodu ????

Ogólnie fajna gala,prawie wszystko dobrze przewidziałem.Tego Daley`a postawiłem za 5zł ale sami widzieliście że nick zaliczył 2 knockdowny i przez swoją granitową szczękę przetrwał.No a sędzia jakiś nieogarnięty z Gerardem,pierwszy jego wybryk widać było że niechcący i od razu mu po punktach pojechał... Poza tym ci amerykańscy sędziowie są jacyś niekompetentni.Ślepo liczyli punkty za obalenia ale 15 minutowego wpierdolu z próbami poddania nie widzieli
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom