>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Statystyki czy wiedza o dyscyplinie? Czym się kierować?

jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Panowie,

jakie jest Wasze zdanie na temat sposobu dobierania spotkań? Czy przy doborze spotkań kierujecie się wiedzą o danej dyscyplinie sportu, lidze, zespołach (osłabienia, forma, sytuacja w klubie itd) czy bardziej zwracacie uwagę na czyste statystyki?

jeśli macie ochotę podzielić się swoim sposobem na granie to zapraszam do dyskusji :)

pozdrawiam
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Dzięki za informację. Juz czytałem ten wątek :) natomiast nie znalazłem tam żadnej informacji na temat średniej punktów/bramek vs linie under/over, które wystawiaja buki. Chodzi o piłkę ręczną i koszykówkę.
Gdyby policzyć średnie Drużyny A i Drużyny B (mecze na własnym boisku, mecze wyjazdowe drużyny B, mecze rozegrane do tej pory w danym sezonie i mecze H2H i inne) będziemy mieli zarys i prognozę jakiego wyniku można sie spodziewac. Dodatkowo będzie można porównać linie wystawione przez buka vs średnie. Co myślisz o takim przygotowaniu sie do typowania meczy?
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Trzeba znać wszystko powiem szczerze, od podszewki - jak klub, działacze, piłkarze grają i w ogóle jakie ciśnienie mają oraz trzeba oglądać dużo dużo dużo meczy, wtedy będziesz miał łatwiej do zanalizowania. Trzeba sprawdzać większość meczy przed jak i po tym meczu co chcesz zagrać, sytuacja w tabeli, H2H max sprzed 2 lat i co by tu jeszcze dodać.. Hm.. To wszystko chyba ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Gdyby policzyć średnie Drużyny A i Drużyny B (mecze na własnym boisku, mecze wyjazdowe drużyny B, mecze rozegrane do tej pory w danym sezonie i mecze H2H i inne) będziemy mieli zarys i prognozę jakiego wyniku można sie spodziewac.
jimmyjump &gt;&gt; Tu masz kalkulatory do koszykówki:
http://www.meracalculator.com/sports/basketball-statistics.php
https://www.easycalculation.com/sports/basketball-statistics.php
Do piłki ręcznej dotąd nie spotkałem, choć są do piłki nożnej, hokeja i kosza - w tym wątku:
http://forum.bukmacherskie.com/f46/zbior-linkow-do-kalkulatorow-bukmacherskich-31678.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Dzięki za informacje Panowie :) Oczywiście te wszystkie rzeczy, o których napisał TyperekS są wiadome. Zastanawiam się z kolei nad kolejnymi rzeczami, ktorę mogą pomóc lub nie w typowaniu spotkań, jak średnie punktów w meczach kosza czy piłki ręcznej.
edi8 dzięki również za kalkulatory. Sam stworzylem sobie plik w excelu, do którego wpisuję wyniki meczy rozegranych do tej pory przez dane drużyny, ktore lapia się w pary w danej kolejce kosza czy ręcznej. Mój arkusz excela prognozuje na podstawie dotychczasowych wyników jaka średnia goli może paść w meczu druzyny A i B.
Wszystko ładnie pięknie, natomiast samo wpisywanie meczy z flaschscora jest dośc żmudne i czasochłonne, pytanie czy da się dane z flashscora jakoś ściągać do excela automatycznie np. za pomoca funkcji ściągania danych z internetu ?
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dzięki za informacje Panowie :) Oczywiście te wszystkie rzeczy, o których napisał TyperekS są wiadome. Zastanawiam się z kolei nad kolejnymi rzeczami, ktorę mogą pomóc lub nie w typowaniu spotkań, jak średnie punktów w meczach kosza czy piłki ręcznej.
edi8 dzięki również za kalkulatory. Sam stworzylem sobie plik w excelu, do którego wpisuję wyniki meczy rozegranych do tej pory przez dane drużyny, ktore lapia się w pary w danej kolejce kosza czy ręcznej. Mój arkusz excela prognozuje na podstawie dotychczasowych wyników jaka średnia goli może paść w meczu druzyny A i B.
Wszystko ładnie pięknie, natomiast samo wpisywanie meczy z flaschscora jest dośc żmudne i czasochłonne, pytanie czy da się dane z flashscora jakoś ściągać do excela automatycznie np. za pomoca funkcji ściągania danych z internetu ?

Tylko granie statystykami przy dyscyplinach w których dużo się dzieje, np, NBA etc. jest strzałem w kolano według mnie, a poza tym bukmacherzy często wystawiają niekorzystne linie po godziwym kursie, chodź zdarzają się niekiedy takie &quot;promocje&quot;.
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Dlatego zdecydowałem się utworzyć plik excel, który po wpisaniu wyników drużyny A i B (Home, Away, Overall A, Overall B i H2H) pokazuje:
- średnią rzucanych bramek/koszy drużyny A w meczach u siebie,
- średnią traconych bramek/koszy u siebie,
- średnią rzucanych bramek/koszy drużyny B na wyjazdach,
- średnią traconych bramek/koszy drużyny B na wyjazdach,
- średni wynik jaki uzyskują obydwie drużyny w dotychczasowych meczach, które rozegrały (Home, Away, Overall, H2H),
- ilość wyników under/over w dotychczas rozegranych meczach obydwu drużyn vs linia buka,
tylko jedyny problem to spisywanie tych wyników w odpowiednie rubryki, które podliczaja to wszystko... Czasami jak jest dużo meczy jednego dnia (ręczna/kosz oprócz NBA) to naprawdę trzeba rezerwowac sobie połowę dnia, żeby to wszystko przeanalizować. Obecnie niestety nie mam na to czasu, więc excel jest niużywany :-(
Myślę, natomiast, że gdyby konsekwentnie to wpisywać - szczególnie - na otwarcie kursów to można śmiało znaleźć jakieś przeszacowane under/over przez buki...
 
Do góry Bottom