>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Statystyki czy wiedza o dyscyplinie? Czym się kierować?

jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Panowie,

jakie jest Wasze zdanie na temat sposobu dobierania spotkań? Czy przy doborze spotkań kierujecie się wiedzą o danej dyscyplinie sportu, lidze, zespołach (osłabienia, forma, sytuacja w klubie itd) czy bardziej zwracacie uwagę na czyste statystyki?

jeśli macie ochotę podzielić się swoim sposobem na granie to zapraszam do dyskusji :)

pozdrawiam
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Dzięki za informację. Juz czytałem ten wątek :) natomiast nie znalazłem tam żadnej informacji na temat średniej punktów/bramek vs linie under/over, które wystawiaja buki. Chodzi o piłkę ręczną i koszykówkę.
Gdyby policzyć średnie Drużyny A i Drużyny B (mecze na własnym boisku, mecze wyjazdowe drużyny B, mecze rozegrane do tej pory w danym sezonie i mecze H2H i inne) będziemy mieli zarys i prognozę jakiego wyniku można sie spodziewac. Dodatkowo będzie można porównać linie wystawione przez buka vs średnie. Co myślisz o takim przygotowaniu sie do typowania meczy?
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Trzeba znać wszystko powiem szczerze, od podszewki - jak klub, działacze, piłkarze grają i w ogóle jakie ciśnienie mają oraz trzeba oglądać dużo dużo dużo meczy, wtedy będziesz miał łatwiej do zanalizowania. Trzeba sprawdzać większość meczy przed jak i po tym meczu co chcesz zagrać, sytuacja w tabeli, H2H max sprzed 2 lat i co by tu jeszcze dodać.. Hm.. To wszystko chyba ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Gdyby policzyć średnie Drużyny A i Drużyny B (mecze na własnym boisku, mecze wyjazdowe drużyny B, mecze rozegrane do tej pory w danym sezonie i mecze H2H i inne) będziemy mieli zarys i prognozę jakiego wyniku można sie spodziewac.
jimmyjump &gt;&gt; Tu masz kalkulatory do koszykówki:
http://www.meracalculator.com/sports/basketball-statistics.php
https://www.easycalculation.com/sports/basketball-statistics.php
Do piłki ręcznej dotąd nie spotkałem, choć są do piłki nożnej, hokeja i kosza - w tym wątku:
http://forum.bukmacherskie.com/f46/zbior-linkow-do-kalkulatorow-bukmacherskich-31678.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Dzięki za informacje Panowie :) Oczywiście te wszystkie rzeczy, o których napisał TyperekS są wiadome. Zastanawiam się z kolei nad kolejnymi rzeczami, ktorę mogą pomóc lub nie w typowaniu spotkań, jak średnie punktów w meczach kosza czy piłki ręcznej.
edi8 dzięki również za kalkulatory. Sam stworzylem sobie plik w excelu, do którego wpisuję wyniki meczy rozegranych do tej pory przez dane drużyny, ktore lapia się w pary w danej kolejce kosza czy ręcznej. Mój arkusz excela prognozuje na podstawie dotychczasowych wyników jaka średnia goli może paść w meczu druzyny A i B.
Wszystko ładnie pięknie, natomiast samo wpisywanie meczy z flaschscora jest dośc żmudne i czasochłonne, pytanie czy da się dane z flashscora jakoś ściągać do excela automatycznie np. za pomoca funkcji ściągania danych z internetu ?
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dzięki za informacje Panowie :) Oczywiście te wszystkie rzeczy, o których napisał TyperekS są wiadome. Zastanawiam się z kolei nad kolejnymi rzeczami, ktorę mogą pomóc lub nie w typowaniu spotkań, jak średnie punktów w meczach kosza czy piłki ręcznej.
edi8 dzięki również za kalkulatory. Sam stworzylem sobie plik w excelu, do którego wpisuję wyniki meczy rozegranych do tej pory przez dane drużyny, ktore lapia się w pary w danej kolejce kosza czy ręcznej. Mój arkusz excela prognozuje na podstawie dotychczasowych wyników jaka średnia goli może paść w meczu druzyny A i B.
Wszystko ładnie pięknie, natomiast samo wpisywanie meczy z flaschscora jest dośc żmudne i czasochłonne, pytanie czy da się dane z flashscora jakoś ściągać do excela automatycznie np. za pomoca funkcji ściągania danych z internetu ?

Tylko granie statystykami przy dyscyplinach w których dużo się dzieje, np, NBA etc. jest strzałem w kolano według mnie, a poza tym bukmacherzy często wystawiają niekorzystne linie po godziwym kursie, chodź zdarzają się niekiedy takie &quot;promocje&quot;.
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Dlatego zdecydowałem się utworzyć plik excel, który po wpisaniu wyników drużyny A i B (Home, Away, Overall A, Overall B i H2H) pokazuje:
- średnią rzucanych bramek/koszy drużyny A w meczach u siebie,
- średnią traconych bramek/koszy u siebie,
- średnią rzucanych bramek/koszy drużyny B na wyjazdach,
- średnią traconych bramek/koszy drużyny B na wyjazdach,
- średni wynik jaki uzyskują obydwie drużyny w dotychczasowych meczach, które rozegrały (Home, Away, Overall, H2H),
- ilość wyników under/over w dotychczas rozegranych meczach obydwu drużyn vs linia buka,
tylko jedyny problem to spisywanie tych wyników w odpowiednie rubryki, które podliczaja to wszystko... Czasami jak jest dużo meczy jednego dnia (ręczna/kosz oprócz NBA) to naprawdę trzeba rezerwowac sobie połowę dnia, żeby to wszystko przeanalizować. Obecnie niestety nie mam na to czasu, więc excel jest niużywany :-(
Myślę, natomiast, że gdyby konsekwentnie to wpisywać - szczególnie - na otwarcie kursów to można śmiało znaleźć jakieś przeszacowane under/over przez buki...
 
Do góry Bottom