>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

StarGames.com - 100% do 100€ + Cashback 20€ + wygraj PS3, tablet, zegarek, 50€

A 861

amigo007

Użytkownik
Z tego co pamiętam to w warunkach na stronie stargames napisali, że trzeba chyba rozegrać minimum 100 rund i zastawić w nich minimum 100 euro. Przed wypłatą, jeśli nie to wtedy tracimy bonus. Więc chyba można tak zrobić, i po zagraniu za 100 euro i zleceniu wypłaty nie stracimy bonusa.
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Czyli jak to w koncu jest ?
Jak wplace 100 euro i dostane 100 euro bonusu to mam w sumie 200 euro.
Zaczynam obracac to na ruletce az do momentu gdy suma stawek wyniesie 200 euro to moge wyplacic calosc czy nie ?
Prosiłbym admina o wyjasnienie tej sprawy ze Stargames bo w koncu nie jest to jasne , jedni piszą ze tak drudzy ze inaczej...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak jak Amigo007 napisał, wpłacają 100e musimy rozegrać 100 rund za łącznie 100e.
Znajomy tak dokonał obrotu i wypłacił depo+ugraną kasę. Bonus mu został i po wypłacie go obracał 1x.
Obrót bonusu jest liczony gdy stan konta jest poniżej wpłaconej kwoty.
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Wpłaciłem 420 zł , otrzymałem bonus , zagrałem sporo ponad 100 rund , obróciłem sporo ponad 400 zł , obrotu bonusem dalej nie naliczało (ciągle miałem napisane że muszę zagrać minimum 99 rund i obrócić 419 zł bodajże) , więc jako że trochę ugrałem wypłaciłem wszystko ( depo + ugraną kasę) , po wypłacie bonus został anulowany. To tak w ramach wyjaśnienia żeby inni uważali na ten bonus ( miałem już na koncie paręset zł więcej ale postanowiłem dokończyć obrót , którego jak widać będąc na plus dokończyć się nie da).
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
(ciągle miałem napisane że muszę zagrać minimum 99 rund i obrócić 419 zł bodajże)
Mogłeś poczekać. Do ok. 24h trwa aktualizacja danych. Więc jeśli domyślacie się, że zagraliście wystarczającą ilość gier musicie uzbroić się w cierpliwość. Będzie dobrze ;)
Gdy nie ma tego czerwonego napisu to po wypłacie bonus zostaje na koncie.
 
Q 3

qba107

Użytkownik
Tak jak Amigo007 napisał, wpłacają 100e musimy rozegrać 100 rund za łącznie 100e.
Znajomy tak dokonał obrotu i wypłacił depo+ugraną kasę. Bonus mu został i po wypłacie go obracał 1x.
Obrót jest liczony gdy stan konta jest poniżej wpłaconej kwoty.
obrót bonusu, depozytu? czy tego i tego?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Obrót bonusu.
Wpłacasz 400zł - masz z automatu 800PLN
0,01-400PLN - bonus, 400,01-800PLN - Twoje pieniądze.
Grasz minimum 100 rund za łączne 100e - masz obrót 1x i możesz wypłacić depozyt + ugraną kasę (przy wariancie, że wygrywamy).
Czekasz około 24h na zniknięcie czerwonego napisu, który powoduje kasacje bonusu z konta lub gramy dalej...
Po wypłacie bonus powinien pozostać (tak było na koncie znajomego) i ten bonus obracamy 1x (podobnie 100 rund za łączne 400pln).
Pozdro i wysokich wygranych w Stargames ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Q 3

qba107

Użytkownik
Niestety, ale nadal, po kilku dobach, nie mogę wypłacić swojego depozytu (ciągle jest ten komunikat). Poprosiłem o jakieś wyjaśnienia support, a to, co mi odpisali, nieco kłóci się ze sposobem obrotu bonusu, jaki wyżej przedstawił Marcin-Odra.
Proszę o jakieś wyjaśnienia, bo sam nie wiem, co robić ;)
Serdecznie witamy, bonus należy zastawić w grach, w pierwszej kolejności zastawiany jest depozyt, pieniądze można wypłacić po obróceniu bonusu czyli wygenerowaniu wygranej, w przeciwnym razie bonus zostanie odciągnięty od kwoty wypłaty. Bonus widoczny jest przy zleceniu wypłaty jako pieniądze dodatkowe. Życzymy udanej gry. Na obecną chwilę bonus wynosi 95,40 euro.
&lt;/pre&gt;
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie wiem ile wpłaciłeś, jaki masz stan konta i czy masz czerwony napis o nierozegraniu wystarczającej ilości gier.
Jeśli masz ten napis to na pewno nie rozegrałeś wystarczającej ilości zakręceń (lub łącznej kwoty). Musisz pokręcić trochę i na pewno zniknie, a następnie dokonasz wypłaty depozytu + ugranej kasy.
Testowałem to na swoim koncie i nie miałem problemu z wypłatą. Bonus później niestety przegrałem. Znajomy zrobił tak samo, ale po wypłacie udało mu się obrócić bonus i wypłacić go.
 
Q 3

qba107

Użytkownik
Wpłaciłem 400 zł, zagrałem za 3100 (większość gier po 1e), tylko na ruletce, wygrałem 3400. czerwony napis - tak, patrzyłem przed momentem, jeszcze jest.
 
Q 3

qba107

Użytkownik
Jak to policzyłeś? Ręcznie liczyłeś 310 razy? (po 310 x 1e = 3100)
Coś źle liczysz. Sugerujesz się zakładką &quot;przegląd konta?
tak, po kliknięciu w &quot;moje konto&quot; się to wyświetla, kwoty podałem oczywiście zaokrąglone. w każdym razie jestem pewien, że zakręciłem ruletą więcej niż 100 razy. do 80 razu liczyłem, później zmieniłem system i już przestałem, no ale zakręceń było na oko 200-250
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Ile trwa przyznanie tego extra bonusu??Czekam juz tydzien i nic a wyslalem zgloszenie...I 2 rzecz ile trwa wyplata tez czekam tydzien i srodkow nadal nie widac..????
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Po wypłacie bonus powinien pozostać (tak było na koncie znajomego) i ten bonus obracamy 1x (podobnie 100 rund za łączne 400pln).Stargames ;)
Za bonus zagrałem już po zleceniu wypłaty ugranych pieniędzy ~250x i za około 500zł (czyli zrobiłem 100 rund + obróciłem raz depozyt), teraz mam coś takiego:

Twoje zasoby 651,70 zł
z tego pieniądze dodatkowe 409,71 zł
Max. Kwota wypłaty 241,99 zł
Czy mam czekać na aktualizację, czy wypłacić ugrane pieniądze i dalej obracać wtedy bonus, bo nie wiem, czy mogę całość 651,70 wypłacić.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No całości nie wypłacisz, tylko środki dostępne do wypłaty. Ja miałem tam wpłacać, ale z tymi obrotami to nie wiadomo jak jest w rzeczywistości. Miałem ostatnio darmowe 10 euro ~40pln. Niby obrót to 1x. Zagrałem za około 50zł, i od kilku dni cały czas pokazuje mi pozostałe kilka pln jako środki dodatkowe. Nie do wypłaty. Więc ja już zgłupiałem, i nie wiem jak oni liczą ten obrót. Niby wszystko obróciłem, a nadal resztka pieniędzy jest zablokowana. W takiej sytuacji raczej nie wpłacę 400zł. W rzeczywistości już nie wiem jaki tam jest na prawdę obrót....
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Wydaje mi się, że można nadwyżkę wypłacić i grać bonusem, jak masz mniej niż nadwyżkę to liczy obrót, a szkoda, że 2 wypłaty miesięcznie
 
Do góry Bottom