>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Standard Liege - Wisła Kraków 23.02.2012 - Czwartek

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
1/16 Finału LE
Standard Liege - Wisła Kraków

Kursy wystawione przez bukmachera:


Statystyki pierwszego meczu:

Wisła Kraków zremisowała ze Standardem Liege 1:1 (0:1) w pierwszym meczu 1/16 finału piłkarskiej Ligi Europy. Mistrzowie Polski zaprezentowali wspaniały charakter, walcząc przez większość spotkania w osłabieniu i doprowadzając do wyrównania w samej końcówce meczu. Rewanż zostanie rozegrany za tydzień w Belgii.

Zapraszam do wspólnej dyskusji na temat powyższych spotkań. Mile widziane, wasze przemyślenia, wasi faworyci i potencjalni przegrani. Umieszczajcie informacje o składach, kontuzjach itp. Podawanie suchych typów bez uzasadnionej analizy będzie karane kartkami.
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
Należy pamietac ze Standart na własnym boisku to zupełnie inna druzyna, inna taktyka, glosny doping i motywacja. Mecz bedzie niezwykle zaciety, jednak ostatnie mecze obydwu druzyn w lidze , jak i spotkanie pucharowe, wyraznie wskazuja na Wisle.
Obserwuje Standart od 2 miesiecy i nie grali tak słabo od tego czasu... maly kryzys?
Nas powinno to tylko Cieszyc ????
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
oj ja bym nie był takim hura optymistą co do tej wygranej wisły :/ . Tak jak kolega dwa posty wyżej napisał, zespół z Belgii jest drużyną przede wszystkim własnego boiska. Nawet ostatnio komentatorzy w czasie meczu mówili, że warto jest się wybrać na mecz do Belgii i zobaczyć jaka panuje tam nie powtarzalna atmosfera, co na pewno pomaga piłkarzom Standardu. Po cichu liczę na bramkowy remis ???? dający awans lub dogrywkę. Ale na wygraną wisły na pewno bym nie postawił.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Słuchaj komentarzy... Byłem kilkukrotnie na tym stadionie podczas meczu Standardu i wystarczy ich zaskoczyć od początku meczu to im się już nie gra tak super. Jeśli będą przegrywać to kibice już im nie pomogą. Jak Wisła zagra bez błędów w obronie to po takim kursie spokojnie można grać win Wisły.
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Ja bym powiedział że wisłe stać na wygraną.W krakowie prócz kontry i napastników standard nic nie pokazał,w ogóle gdyby nie było karnego i czerwonej kartki wisła mogłaby wygrać spokojnie 2-0.Wyjazdy są trudne,optymistycznie typuje 1-1 i dogrywke choć czuje że standard wygra 2-0.:razz:
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Jak Wisła zagra bez błędów w obronie to po takim kursie spokojnie można grać win Wisły.
Wierzysz w grę bez błędów w obronie Wisły ?? ???? Jak w meczu u siebie popełniają takie babole (Nunez oraz Czekaj) to myślisz, że lepiej zagrają na wyjeździe? w awans wisły wierzę, ale w wygraną NIE ????
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Wierzysz w grę bez błędów w obronie Wisły ?? ???? Jak w meczu u siebie popełniają takie babole (Nunez oraz Czekaj) to myślisz, że lepiej zagrają na wyjeździe? w awans wisły wierzę, ale w wygraną NIE ????
Błędy popełniają, ale Moskal cały czas nad tym pracuje. Na takim poziomie nie można popełniać tylu błędów co Krakowiacy. Tak jak już pisałem w Standardzie za wesoło się nie dzieje, choć dalej Josi Riga jest bardzo lubianym trenerem... Mam nadzieję, że wszystkie moje słowa zostaną potwierdzone i Wisła zaskoczy ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wierzysz w grę bez błędów w obronie Wisły ?? ???? Jak w meczu u siebie popełniają takie babole (Nunez oraz Czekaj) to myślisz, że lepiej zagrają na wyjeździe? w awans Wisły wierzę, ale w wygraną NIE ????
akurat w tym wypadku przy optymistycznym wyniku dla jednej z drużyn w końcówce meczu, jednym podaniem łatwo otworzyć drogę do bramki (jeżeli rywala dzieli bramka od awansu)
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Może i Wisła by miała jakieś szanse ale obrona jest słaba. Jak można w ogóle wystawiać takie drewno jak Czekaj? Na szczęście zobaczył on czerwień i być może będzie to wzmocnienie. Brak Małeckiego to żaden problem, bo Mały zagrał słabo a z przodu Wisła ma kim postraszyć. By awansować to trzeba będzie strzelić 2 bramki. Z jedną będzie problem bo Standard w defensywie gra wybornie, ale jedną Wisła może strzelić. W dalszej rundzie jest nie widzę bo w czyste konto nie wierzę. Skończy się 3:1 lub cos blisko
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Standard Liege - Wisła Kraków
typ: over 2,5
kurs: 2,11
buk: pinnacle

Typ dla mnie zupełnie oczywisty i w mojej opinii bardzo prawdopodobny.
Wynik pierwszego meczu zmusza Wiślaków do gry w miarę ofensywnej, dosyć otwartej. Standard u siebie, to drużyna zupełnie inna niż na wyjeździe - nie ma co liczyć na tak słabą grę jak przy Reymonta - z całą pewnością zagrają pewniej i z większym animuszem. Wisła ma w ataku jednak wielki potencjał a gracze ofensywni wydają się być w dobrej formie - zarówno Garguła, jak i Iliev i Melikson oraz para napastników Biton, Genkow. Problemem pozostaje dziurawa jak sito obrona - Belgowie znajdą się w wielu sytuacjach strzeleckich.
Drużynę z Krakowa na pewno stać na strzelenie co najmniej jednej bramki. Standard także powinien znaleźć się w niejednej dobrej okazji na gola i zapewne którąś z nich wykorzysta.
Wisła na wyjazdach w pucharach w sezonie 2011/12:

Skonto - Wisła 0-1
Litex - Wisła 1-3
APOEL - Wisła 3-1
Twente - Wisła 4-1
Fulham - Wisła 4-1
Odense - Wisła 1-2

a więc tylko raz nie padł over. W obecnej dobrej formie ataku Wisły oraz tradycyjnie miernej postawie defensywy oraz bramkarza, nie może być inaczej.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik

Jutro o 19:00 bardzo ważny dzień dla Moskala, Wisły i całej piłkarskiej polski. Wisła do Belgii z małymi problemami na lotnisku dotarła dziś i już od 19 trenuje na boisku jutrzejszego rywala. Co do kadry Standardu to z powodu żółtych kartek pauzują Kanu i Vainqueur, kontuzjowani natomiast są Seijas oraz Mujangi a wielkie problemy ma bramkarz Bolat i najprawdopodobniej zagra jakiś 21-latek który mecze na wysokim poziomie to widział tylko w telewizji. Ogólnie u Belgów bardzo dużo braków i słabsza forma tzn. o ile porażka z Anderlechtem 1:2 była do ogarnięcia o tyle przegrana z 13 drużyną ligi i to 4:2 może bardzo dziwić.Co do Wisły to jest to drużyna bardzo ciekawa i z każdym meczem nabiera rozpędu widać że Kaziu wprowadził do drużyny radość z gry i miłą atmosferę. To że Małecki to człowiek z odchyłami to wiadomo od dawna i szkoda chłopaka ale za takie rzeczy trzeba karać piłkarzy. Oprócz Małego do Liege nie pojechał bardzo dobrze grający Michał Czekaj i tutaj jest problem bo Moskal niby ma do dyspozycji aż 3 graczy na tą pozycję jednak nie wyobrażam sobie żeby Palijic zagrał kolejny mecz od początku. Moim zdaniem jego miejsce zajmie Diaz a na środku zagra ktoś z pary Jaliens/Bunoza ze wskazaniem na dynamicznego i walecznego Bośniaka.Do zespołu świetnie wpasował się &quot;nowy&quot; rozgrywający Łukasz Garguła. Pomijany przez Maaskanta teraz gra świetnie i razem z Meliksonem tworzą zabójczy duet. Mecz z Zagłębiem pokazał że ofensywa jest na dobrym poziomie a z obroną i co najgorsze z bramkarzem jest słabiej. Remis z Lubinie to tylko i wyłącznie odpuszczenie po 2:1 co skończyło się fatalnie jednak jutro mecz chyba najważniejszy od dawna. Jest wielka szansa na dojście nawet do 1/4 bo Hannover lub Brugge także są to ekipy do przejścia. To że ktoś mówi że tam będzie kocioł i piłkarze się przestraszą to brednie. Wisła nie raz grała czy to na Lechu czy Legii i im głośny doping nie dziwny a z tego co gdzieś czytałem zainteresowanie tym meczem ogromne nie jest. Poza tym 1400 kibiców Wisły jedzie na ten mecz i na pewno będzie ich słychać na stadionie Standardu.
Z Bukmacherskiego punktu widzenia to kurs na wygraną zachęca ale mała podpórka lub DNB też jest bardzo fajnym typem. Trzeba pamiętać że remis bramkowy może dać dogrywkę lub nawet awans więc x2 to chyba dobry wybór.
Typy:
▶Wisła 5.65
▶Wisła DNB 4.10
▶remis lub Wisła 2.22
▶Wisła strzeli 1.80
 
japan93 30

japan93

Użytkownik
Wszyscy chyba zgodnie na Wisłe stawiają ;&gt; Nie popadałbym w hurra optymizm ale widac spore value na 2x które mozna zagrać jako singiel także.. Niech walczą o punkty rankingowe i prestiż polskiej ligi !:p
 
friday79 1

friday79

Użytkownik
Wszyscy chyba zgodnie na Wisłe stawiają ;&gt; Nie popadałbym w hurra optymizm ale widac spore value na 2x które mozna zagrać jako singiel także.. Niech walczą o punkty rankingowe i prestiż polskiej ligi !:p
A dziwisz się ? Standard w pierwszym meczu nic nie grał, prowadzili 1-0 i grając w przewadze zamiast dobić przeciwnika to oni się bronili, a Wisła była stroną przeważająca i zdobyła cenny remis. Teraz w rewanżu w Standardzie nie zagra na 100% Kanu oraz Vainqueur, do tego dochodzi prawdopodobnie brak lewoskrzydłowego i nie wiadomo co z Bolatem. W Standardzie najbardziej się obawiam Mohameda Tchite oraz Michy Batshuayi. A Wiśle nie zagra Małecki przez swój wybryk no i Czekaj za czerwień. Również uważam że typ x2 jest bardzo prawdopodobny i liczę na to że Wisła jutro uzyska korzystny wynik, który da przepustkę mistrzowi Polski. Również poprę twoje ostatnie zdanie ;)
Propozycje:
Standard Liege - Wisła Kraków 2DNB kurs: 4.44 (Tobet)
Standard Liege - Wisła Kraków x2 kurs: 2.30
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
C.Wilk dostanie kartkę 2.95 Unibet
J.Diaz dostanie kartkę 3.4 Tobet
Spodziewam się ostrego meczu. Stawka, atmosfera na stadionie.
Wilk kartek zbiera sporo, do tego jest kapitanem. Liczę, że młody trochę się zagotuję.
Diaz pod nieobecność Czekaja może wyjść w podstawowym. Gość jest typowym drwalem (firmowe zagranie - wjazd dwiema wyprostowanymi girami w piłkę/rywala).
Liczę, że wejdzie co najmniej jedno ze zdarzeń.
 
furek 75

furek

Użytkownik
Standard de Liège - Wisla Kraków Awans: 2 2.95
taki kurs widnieje w betsson&#39;ie i ja tak postawiłem
wydaje mi się to bardzo prawdopodobny typ
Wisła nie ma nic do stracenia muszą zagrać bez bojaźni i uważnie w defensywie
Standard wcale nie jest taki straszny i krakowiaków na pewno stać na wynik dający promocje do kolejnej rundy
 
river 148

river

Użytkownik
Ten mecz mimo wszystko ze jestesmy juz po pierwszym spotkaniu w Krakowie, nadal jest spora niewiadoma. Standard ostatnio nie imponuje, dodatkowo pewne braki w skladzie. To przemawia za Wisla. Jednak Standard to znacznie grozniejszy zespol u siebie co przy dziurawej obronie Wisly i czasem niepewnym Pareiko sklania ku Belgom.
Mecz w Krakowie nie do konca daje jasny obraz druzyny belgijskiej. Szczerze mowiac Belgowie mnie rozczarowali tym, jak zagrali grajac z przewaga. Spodziewalem sie zupelnie innej ich postawy. Pytanie tylko z czego to wynikalo? Z dobrej gry Wisly i przecietnej Standardu (na wyjazddach Standard ma wyrazne problemy w tym sezonie) czy z taktyki przyjetej przez Rige majaca na celu pilnowanie 1-0? Bardziej sklanialbym sie ku pierwszej wersji, ze to Wisla nie dala pograc Belgom. Krakowianie zagrali naprawde dobrze co jest optymistycznym prognostykiem przed dzisiejszym meczem.
Tak wiec sa argumenty za Belgami ale sa tez (calkiem mocne) za Wiselka. Wynik tego meczu tak naprawde w duzej mierze zalezy od tego jak zaprezentuje sie Wisla w defensywie. Jesli bedzie standardowo czyli bledy Paljicia, Jaliensa, Diaza, Lameya itd na poziomie okregowki to mozna stawiac na handi Standardu. Jesli jednak z tyl Wisla zagra poprawnie i uniknie glupich bledow to bedzie miec szanse na awans. Wisla w tych dwoch pierwszych meczach na wiosne (Standard, Zaglebie) w przodzie wygladala calkiem fajnie, Melikson wraca zdecydowanie do formy, Kirm jakis bardziej ogarniety, Iliev wyglada dobrze, do tego moze ktorys z napastnikow odpali... Gol dla Wisly jest calkiem mozliwy. Tylko na ile ta bramka by starczyla? Na awans, na dogrywke czy na otarcie lez?
Tak jak napisalem wynik tego meczu zalezy od defensywy Wisly.
Tak jak napisal PhillipS, Wisla w kazdym meczu na wyjezdzie w tym sezonie w pucharach strzelala bramke.
Do pogrania wiec:
BTS @1,9
over2,5 @2,05
gol Wisly przed 79&#39; @1,9

bet365
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Jeśli wierzyć szansom sportowym, nie zważając na kursy i to kto według bukmacherów jest faworytem, to najlepszym typem jest x2 bowiem Wisła z pewnością nie jest gorsza od belgijskiego zespołu :] Sądzę, iż Wisła Kraków dzisiejszego meczu nie przegra i warto na to postawić ???? Pozdrawiam
kurs na x2 w granicach 2,20
Aspekty czysto sportowe (pierwszy mecz, osłabienia Standardu) skłaniają ku zagraniu tego typu ????
 
E 0

elmenagero

Użytkownik
Nie ukrywam, ze jestem fanem Wisły Kraków, ale nie widze tutaj awansu Wiślaków. Byłem na meczech LE na Reymonta i wygladało to dramatycznie szczegolnie w obronie. Jaliens i Bunoza to dla mnie nieporozumienie! Chavez jeszcze walczy i jest dobry w odbiorze, ale poziom podania piłki ma na etapie 4 ligii. Co do ofensywyny to mam nadzieje, ze Moskal pusci do boju Maliksona i Ilieva od poczatku. Malecki poklucony z Moskalem i bardzo dobrze. Ostatnio to pilka do niego to strata a w obronie to on grac nie potrafi!
Standard u siebie spisuje sie rewelacyjnie. Duzo strzelaja, mało traca, ale jak dla mnie tylko na papierze, bo nie widzialem ich zadnego meczu. Na Reymonta zagrali żenujaco. Oddali pole druzynie grajacej w oslabieniu.
IMO Wisłe stac na zdobycie 1-2 goli, ale co z tego jak z tak grajaco obrono na pewno straca gole!
Ja bym tutaj grał over kartkowy , ale u mojego buka ( bet365 ) nie ma takiej oferty.
Nie stawiam przeciwko Polskim druzyna, pewno cos wyskrobie za mala stawke na Wiselke, ale obiektywnie tego nie widze!
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Niech walczą o punkty rankingowe i prestiż polskiej ligi !:p
Nie wiem czy wy sobie zdajecie sprawę ale tak na dobrą sprawę to te punkty nam są niepotrzebna i nawet jakby któryś Polski klub wygrał Ligę Europejską to niewiele by to zmieniło. Polska na chwilę obecną jest na 20 miejscu w rankingu i ma 4 drużyny które mogą grać w euro-pucharach, by mieć 5 drużyn musielibyśmy się przesunąć na 14 miejsce, które zajmują Szwajcarzy, krótko mówiąc perspektywa nie do zrealizowania. Mieliśmy ostatnio przykład roszady w rankingu, Niemcy wyprzedzili Włochów dość dawno i mimo, że komentatorzy w trakcie finału LM Inter- Bayern krzyczeli, że to mecz o dodatkowe miejsce w LM nie mieli racji, bo już było wszytko przesądzone. Dziś Włochy do Niemców tracą 20 tysi punktów, Polska do Szwajcarii 7 tysi, co gorsze Szwajcarzy nawet teraz gdy my mamy dwa kluby, a oni jeden (za to jaki) dostają już większą liczbę punktów za ten sezon.

To tyle off topic, a co do dzisiejszego spotkania to oczywiście trzymam za Wisłą ale na Stade Maurice Dufrasne jest kocioł i naprawdę będzie ciężko, Krakowanie u siebie zagrali w 10 bardzo dobrze ale uważam, że w perspektywie rewanżu ma to niewielkie znaczenie. Zachowam się jak patriota i nic przeciw Wiśle nie napiszę. Pozdro.
 
matex 0

matex

Użytkownik
to tez może off-topic, a i co do moich argumentów nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że jeżeli nawet nie będziemy mieli większej ilości drużyn grających w pucharach, to dzięki awansowi polskie zespoły będą zaczynały eliminacje od późniejszych rund, albo będą w większej ilości rund rozstawione.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom