>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Stały profit bukmacherski

P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#76. EUROPA: CEV Cup - 1/32-finału 18:00
Budvanska Rivijera - Loimu
Typ: +1,5 Seta Loimu @ 1,93
Pinnacle
Stawka: 4.5/5


Długo wyczekiwany mecz przeze mnie, już tłumaczę dlaczego.
Jest to spotkanie rewanżowe w ramach 1/32 CEV Cup. Pierwszy mecz został rozegrany 6 grudnia i zakończył się sensacyjną porażką gości z Finlandii 2-3.
Kursy na poziomie 1,07 - 7,00. Dzisiaj mamy pojedynek rewanżowy i w ciemno gram +1,5 seta Fińskich siatkarzy, którzy w mojej opinii jeśli wyzbędą się indywidualnych błędów które popełniali w pierwszy spotkaniu to są w stanie wygrać ten mecz.

Pierwszy mecz przegrali na własne życzenie, przespali początek meczu tzn pierwsze 2 sety, a później było im ciężko wygrać 3 sety z rzędu i ostatecznie wynik 2-3. Wszystko moim zdaniem odbyło się w głowach zawodników, ponieważ nie spodziewali się aż tak twardych warunków i setów punkt za punkt.

Dziś myślę, że wyciągnęli wnioski z pierwszego spotkania i blog jak i zagrywka będą stały na zdecydowanie wyższym poziomie niż to było w pierwszym meczu.

Spodziewam się również dużo dłuższych serial punktowych w drużynie gości, oraz szczelnego bloku przy atakach wcale nie tak rosłego Bułgara Wenelin Kadankow&#39;a (201cm), który nie szczególnie imponuje warunkami i zasięgiem w ataku.

Na pewno rozpracowali znakomicie schematy drużyny z Czarnogóry i dziś poprawią się znacznie w bloku szczególnie gdy wiedzą czego a raczej kogo mogą obawiać się najbardziej.

Jak dla mnie zjadliwe również zwycięstwo gości po kursie @ 2,70.




#77. EUROPA: Liga Mistrzów 17:30
Bełchatów - Modena
Typ: (+1,5 Seta) Skra Bełchatów @ 1,86
Marathonbet
Stawka: 4.5/5


Jak dla mnie dzisiaj Skra wygrywa ten mecz, słabiej niż ostatnio z Craiova zagrać się nie da, tym bardziej że są podbudowani serią zwycięstw w Plus Lidze.


GL !
#76. EUROPA: CEV Cup - 1/32-finału 18:00
Budvanska Rivijera - Loimu
Typ: +1,5 Seta Loimu @ 1,93
Pinnacle
Stawka: 4.5/5
3-2 WYGRANA
✅✅✅


Długo wyczekiwany mecz przeze mnie, już tłumaczę dlaczego.
Jest to spotkanie rewanżowe w ramach 1/32 CEV Cup. Pierwszy mecz został rozegrany 6 grudnia i zakończył się sensacyjną porażką gości z Finlandii 2-3.
Kursy na poziomie 1,07 - 7,00. Dzisiaj mamy pojedynek rewanżowy i w ciemno gram +1,5 seta Fińskich siatkarzy, którzy w mojej opinii jeśli wyzbędą się indywidualnych błędów które popełniali w pierwszy spotkaniu to są w stanie wygrać ten mecz.

Pierwszy mecz przegrali na własne życzenie, przespali początek meczu tzn pierwsze 2 sety, a później było im ciężko wygrać 3 sety z rzędu i ostatecznie wynik 2-3. Wszystko moim zdaniem odbyło się w głowach zawodników, ponieważ nie spodziewali się aż tak twardych warunków i setów punkt za punkt.

Dziś myślę, że wyciągnęli wnioski z pierwszego spotkania i blog jak i zagrywka będą stały na zdecydowanie wyższym poziomie niż to było w pierwszym meczu.

Spodziewam się również dużo dłuższych serial punktowych w drużynie gości, oraz szczelnego bloku przy atakach wcale nie tak rosłego Bułgara Wenelin Kadankow&#39;a (201cm), który nie szczególnie imponuje warunkami i zasięgiem w ataku.

Na pewno rozpracowali znakomicie schematy drużyny z Czarnogóry i dziś poprawią się znacznie w bloku szczególnie gdy wiedzą czego a raczej kogo mogą obawiać się najbardziej.

Jak dla mnie zjadliwe również zwycięstwo gości po kursie @ 2,70.





#77. EUROPA: Liga Mistrzów 17:30
Bełchatów - Modena
Typ: (+1,5 Seta) Skra Bełchatów @ 1,86
Marathonbet
Stawka: 4.5/5
1-3 Przegrana
⛔⛔⛔



Jak dla mnie dzisiaj Skra wygrywa ten mecz, słabiej niż ostatnio z Craiova zagrać się nie da, tym bardziej że są podbudowani serią zwycięstw w Plus Lidze.

 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#81. NBA 02:00
Houston Rockets - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs @ 1,91
Pinnacle
Stawka: 4.5/5

San Antonio dziś wygrywa z Houston, Rakiety tak naprawdę głównie utrzymywali tą serie przez terminarz. Dziś moim zdaniem nie upiecze im się tak jak z Minnesotą kiedy to odrobili 15 punktów straty przeciwko młodym graczom. San Antonio zdecydowanie dziś zakończy zwycięską serie Houston, a po kursie 1,90 można wejść tutaj opłacalnie bardzo wysoko.
GL!
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#82. NBA 01:00
Charlotte Hornets - Los Angeles Lakers
Typ: Charlotte Hornets -1,5 @ 1,33
Unibet


#83. NBA 01:00
New York Knicks - Indiana Pacers
Typ: Indiana Pacers +10,5 @ 1,41
Unibet

Łączny kurs: 1,86
Stawka: 4.5/5
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
# 84. NBA 01:30
Miami Heat - Orlando Magic
Typ: Orlando Magic +5,5 @ 1,71
Marathonbet
Stawka: 4.5/5

#85.NHL 01:00
Florida Panthers - Buffalo Sabres
Typ: -1 HA Florida Panthers @ 2,50
1xBet
Stawka: 3/5

#86.NHL 01:00
New Jersey Devils - Nashville Predators
Typ: 1DNB Devils @ 1,88
Marathonbet
Stawka: 4.5/5
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
20 grudnia,a więc święta coraz bliżej, proponuje złoić buków tym ako:
#87. NBA 01:00
New York Knicks - Indiana Pacers
Typ: Indiana Pacers +10,5 @ 1,41
Unibet

#88. NBA 01:00
Charlotte Hornets - Los Angeles Lakers
Typ: Charlotte Hornets -1,5 @ 1,33
Unibet
#89. NBA 02:00
Houston Rockets - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs +6,5 @ 1,42
Unibet

#90. NBA 02:00
Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers
Typ: Cleveland Cavaliers @ 1,60
Unibet

#91. NBA 01:30
Miami Heat - Orlando Magic
Typ: Orlando Magic +10,5 @ 1,32
Unibet
Łączny kurs ako: 5,62
Stawka: 2.5/5
Czas wygrać porządne ako.

GL!
 
venez77 114

venez77

Użytkownik
KZ - Zakład polega na wytypowaniu zwycięzcy meczu. Jeśli w meczu będzie remis nastąpi zwrot stawki (bez dogrywki i serii rzutów karnych)
Definicja, którą podałeś, dotyczy DNB (draw no bet). A KZ oznacza faktycznie końcowe zwycięstwo i zwrot jest tylko wtedy, jeśli wynik nie zostanie w ogóle rozstrzygnięty (np. w piłce nożnej). A w hokeju akurat mamy rozstrzygnięcie. ;)
Jeśli zakład na St Louis nie był przegrany, to znaczy że był to DNB.
 
W 0

widmomw

Użytkownik
# 84. NBA 01:30
Miami Heat - Orlando Magic
Typ: Orlando Magic +5,5 @ 1,71
Marathonbet
Stawka: 4.5/5

#85.NHL 01:00
Florida Panthers - Buffalo Sabres
Typ: -1 HA Florida Panthers @ 2,50
1xBet
Stawka: 3/5

#86.NHL 01:00
New Jersey Devils - Nashville Predators
Typ: 1DNB Devils @ 1,88
Marathonbet
Stawka: 4.5/5
jestem świeżak, więc jakby mnie ktoś oświecił co oznacza dokładnie typ Typ: -1 HA Florida Panthers @ 2,50
z góry dzięki ????
EDIT. i przy okazji Typ: 1DNB Devils @ 1,88 ????
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Pelicans oraz Pittsburg Penguins również wyglądają swietnie, ale to już naprawdę bardzo drobno.
To może ja wytłumaczę -1 HA znaczy tyle co handicap azjatycki ( Florida musi wygrać 2 bramkami jeśli wygra 1 bramką to zwrot a jesli remis to porażka.1DNB - oznacza dokładnie to samo co remis nie ma zakładu czyli w przypadku remisu jest zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 0

widmomw

Użytkownik
Pelicans oraz Pittsburg Penguins również wyglądają swietnie, ale to już naprawdę bardzo drobno.
To może ja wytłumaczę -1 HA znaczy tyle co handicap azjatycki ( Florida musi wygrać 2 bramkami jeśli wygra 1 bramką to zwrot a jesli remis to porażka.1DNB - oznacza dokładnie to samo co remis nie ma zakładu czyli w przypadku remisu jest zwrot
dzięki za odpowiedź ???? niestety chyba bet365 nie oferuje HA dla hokeja. zagram zwykly handicap -1,5 :]
 
R 9

rafal2364

Użytkownik
Niesamowite, że Hornets wygrało. W 3 kwarcie przegrywali 17 punktami to co później zrobili to mistrzostwo. Dzięki temu duże AKO wejdzie o ile reszta zrobi swoje.
 
Do góry Bottom