>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Stały profit bukmacherski

P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Gramy jeszcze +11.5 Lakers @ 1.72 unibet, czasu na analizę nie ma ale kursy to jakaś pomyłka, należy skorzystać z takiego handicapu, jak dla mnie mecz 50/50 który może pójść w obie strony
 
M 0

manoftheyear

Użytkownik
Na pewno chodzi Ci o mecz Lakers? Bo z tego co widzę to +11,5 @1,72 jest wystawione na Portland przeciwko LA Clippers. Kurs na Lakers +11,5 już jakiś czas jest na poziomie @1,56.
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#100. NBA 01:00
Indiana Pacers - Charlotte Hornets
Typ: 2 @ 1,92
Betsson
Stawka: 9/10

Łatwe pieniążki dziś Czarlot nam przyniosą, moim zdaniem goście dzisiaj wygrają ten mecz kilkoma punktami, można wysoko wchodzić!


#101. NHL 01:00
Pittsburgh Penguins - Arizona Coyotes
Typ: 1DNB @ 1,44
Betsson

#102. ARGENTYNA: Primera División 01:15
Defensa y Justicia - Arsenal Sarandi
Typ: 1DNB @ 1,26
Betsson

To gramy w ako : 1,81
Stawka; 9/10


#100. NBA 01:00
Indiana Pacers - Charlotte Hornets
Typ: 2 @ 1,92
Betsson
Stawka: 9/10
110-94 Przegrana
⛔⛔⛔





#101. NHL 01:00
Pittsburgh Penguins - Arizona Coyotes
Typ: 1DNB @ 1,44
Betsson
7-0 WYGRANA
✅✅✅

#102. ARGENTYNA: Primera División 01:15
Defensa y Justicia - Arsenal Sarandi
Typ: 1DNB @ 1,26
Betsson
1-0 WYGRANA
✅✅✅

To gramy w ako : 1,81
Stawka; 9/10
Wygrane
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Ostatnie typy przed podliczeniem 31 dni typowania:


#109. DANIA: Basketligaen 19:00
Randers - Næstved
Typ: 2 @ 1.90
Pinnacle
Stawka: 9.5 /10

Analiza: Randers znakomicie wystartowali na początku rozgrywek, zupełnie przeciwnie do gospodarzy, którzy to w poprzednim sezonie zajmowali dużo wyższą lokate w tabeli. O przewadze kadrowej i potencjału drużyny gości może świadczyć fakt, że ostatnio rozbili ich 77-100 w pucharze Danii, oraz to że spotykali się w play offach w poprzednim sezonie i goście wygrali serie 3-0 a kursy plasowały siew okolicach 1.15 =&gt;1,25.

Dziś jest to wszystko troche zatuszowane moim zdaniem i buki szybko połapały się, że kursy wystawione na to spotkanie są błędne.


Næstved jest drużyną zdecydowanie lepszą, której wyniki na początku sezonu zaskakują, ale moim zdaniem dzisiaj zwycięstwo i pełna pula padnie ich łupem, tym bardziej, że prezentują się zdecydowanie lepiej na wyjazdach niż u siebie w domu. ]

Czas zacząć odrabiać straty do czołówki !


Drugi mój typ jest z Europy mianowicie:

#110. Europa 18:00
Pinar Karsiyaka - Venezia
Typ: +4,5 Pinar Karsiyaka @ 1,93
Unibet
Stawka: 9.5/10

Gospodarze osłabieni brakiem playmakera, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na drużynę gości m.in fakt, że mają 11 meczy wygranych, ale jak wiadomo każda seria kiedyś się kończy i z mojej wiedzy i analizy tych drużyn wynika, że będzie to dzisiaj w Turcji.

Można poczekać do 17 kurs na pewno jeszcze wzrośnie ;)
Polecam !
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#111 Puchar Rumunii 16:30
Braila - CS U. Craiova
Typ: CS U. Craiova -1, HA @ 1,66
Unibet
Stawka: 10/10
Tutaj widzę również pewny zysk, drugoligowiec gra dzisiaj w pucharze CS U. Craiova. Na konferencji prasowej trener gości zapowiedział, że dla niego bardzo ważny jest ten puchar i będą robili wszystko aby go wygrać.
Dodatkowo mecz rozgrywany jest na neutralnym boisku. Handicap powinien zostać spokojnie pokryty, zespół o dwie klasy lepszy bo w końcu 1 ligowiec mierzy się ze średniakiem ligi 2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Z 0

ziomek7

Użytkownik
Typy rewelacja ! Dzieki ????
W kupunie #97 chyba jest maly blad, mecz skonczyl sie 0:2, wiec zielony troche za wczesnie.
Ale i tak skutecznosc swietna. Oby tak dalej.
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Typy rewelacja ! Dzieki ????
W kupunie #97 chyba jest maly blad, mecz skonczyl sie 0:2, wiec zielony troche za wczesnie.
Ale i tak skutecznosc swietna. Oby tak dalej.
Zgadza się 0-2 ale zamykałem w 78 minucie ako co napisałem w poście nizej ostatecznie dał mi zysk także na zielono. Jak się okazało słusznie bo już któryś raz ostatnie minuty mogły zaważyć.


Tak, na noc przewiduje póki co 2 spotkania, które wrzucę z analizą.

P.s zagrałeś? Typ sie podobał? Zostaw reputkę ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Podliczenie po 116 typach, jak się okazało przy kilku typach zdublowałem numer typu.

Łącznie 116 zdarzeń (w tym zakłady akumulacyjne)

Zdarzenia, które dały zysk ( WYGRANE ) - 87
Zdarzenia, w których stawka została zwrócona (ZWROTY) - 7
Zdarzenia, które były przyniosły straty (PRZEGRANE) - 22

Skuteczność: 79% ✅
Bilans: 160,25j ✅
Dla mnie ponad 16.000zł na przestrzeni 43 dni, nie licząc mojej przerwy, podczas której grałem większymi stawkami (kupony na stronie 6 bodajże).
Część tego kapitału zamierzam wprowadzić do systemów, które zaraz wytłumaczę.

Największa skuteczność:

-Zakłady (10/10)
Postawione: 9
Wygrane: 8

Przegrane: 1

- Tenis over/under
Postawione 19
Wygrane: 16

Zwroty: 1
Przegrane: 2


Zmieniamy teraz nieco formę tematu, mianowicie chcę wprowadzić trzy konta na których będę startował z bilansem 1000.00 PLN i grać będę cały czas za 100% kapitału mecze moim zdaniem najlepsze, często też z niszowych lig.

Podzielę to na 3 poziomy:

- poziom 1 - kapitał =&gt; 1000.00 PLN gram mecze o prawdopodobieństwie wygranej na poziome 70-80 % według moich szacowań
- poziom 2 - kapitał =&gt; 1000.00 PLN gram mecze o prawdopodobieństwie wygranej na poziome 81-90 % według moich szacowań
- poziom 3 - kapitał =&gt; 1000.00 PLN o prawdopodobieństwie wygranej na poziome 91-99 % według moich szacowań

Przed każdym spotkaniem podam, którym budżetem gram, z którego poziomu. Będą to również kupony ako ale z mniejszym kursem. Mecze systemowe nie będą bardzo często występować, może być sytuacja, że raz w tygodniu, zależne to będzie od oferty.

Cel tym razem prosty: dojść którymś z poziomów do 20.000zł, a może nawet dwoma lub trzema, zobaczymy jak wyjdzie. W przeszłości każda z moich prób doszła do skutku raz udało się dość 2 poziomami do 20.000zł ale to w odstępie 3 miesięcy.

Także życzcie mi powodzenia! Liczę na wasze wsparcie i reputki, które mobilizują.

P.s stawki są od dzisiaj nowe mianowicie skala zmienia się od 1 do 5, gdzie 1j =200,00zł.

Na noc pojawi się coś do godziny 24:00.

Pozdrawiam​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
1.#NHL 01:30
Toronto Maple Leafs - San Jose Sharks
Typ: 2 DNB
Unibet
Stawka: 4\5


Na dziś póki co tyle, dziś w mojej opinii Sharks wygrają ten mecz i zaczną serie wyjazdów od wygranej, z Toronto które jest w dołku na 5 spotkań tylko jedno zwycięstwo.
 
Do góry Bottom