>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Stały profit bukmacherski

P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#58. NBA 01:30
Brooklyn Nets - Washington Wizzards
Typ: Under 222,5 @ 1,75
Betano Stawka: 10/10

Dziś prawdziwa perła ???? mówię to z pełną świadomością. Drużyna Brooklyn podejmie na swoim parkiecie drużynę Czarodziei. Gram tutaj zdecydowanie w kierunku underowej liczby punktów, ponieważ z wywiadów i dogłębnej analizy ta linia jak dla mnie jest zdecydowanie za wysoka na to spotkanie w tym okresie sezonu.
Gospodarze notują bardzo złą serie 10 porażek na 11 meczy to nie przypadek. Dziś będzie kilka nieco nowych wariantów. Podstawowym z nich: wolniejsza gra, nie będzie to dziś akcja 7-8 sekund jednak troszkę dłuższe rozgrywanie, jeśli do tego dodamy że Czarodzieje również potrafią grać jak ja to mówie wyniszczającą koszykówkę to under mamy tutaj wypisz wymaluj.
Dziś zagrają ze sobą odowiednio 18 i 19 drużyna konferencji, a linie tak wysoką bukmacherzy wyznaczają po średniej punków w ostatnich 5 meczach i jeśli dobrze te mecze przeanalizujemy, to drużyna gospodarzy tylko w jednym z ostatnich 5 meczy przebiła linie 100 punktów i to nieznacznie bo 107, pójdziemy krok dalej na 7 ostatnich meczy tylko raz udało się ugrać ponad 100 punktów.

Jeśli chodzi o drużynę gości oni również punktują zazwyczaj ledwo ponad 100 punktów w ostatnim czasie dodatkowo ich mecze wyjazdowe nie są tak szybkie jak te rozgrywane na własnym parkiecie.

Do tego dochodzi kilka osłabień w obu drużynach.

Panowie buki już to wiedzą, że tam będzie under nie dajmy się zmylić ! Ta linia 220 która jest podstawowa to czysta paranoja moim zdaniem. Ja gram za max stawkę under 222,5 ale można grać również niższe linie.
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Unikajcie jak ognia BWIN, proszę was, limitują na zakłady niekiedy na 20-30 zł co jest chore. Miałem z nimi krótki epizod i ledwo wpłaciłem depozyt i po tym jak nie przyjęli mi kuponu na żywo za 1500 postanowiłem wypłacić, do tego oferta tez słaba.
Natomiast linia 217,5 również warta gry, swoją drogą próbujmy nawet 214,5 drobniej !
 
H 30

hohol

Użytkownik
Dziś prawdziwa perła
niestety pusta muszla
grali jak szaleńcy. na jak zawsze 50% skuteczności.
akcje na dwa trzy podania nic się nie zmieniło w ich grze. zero nowych akcji zero myślenia czyli wypisz wymaluj brooklyn nets.
113-118
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#58. NBA 01:30
Brooklyn Nets - Washington Wizzards
Typ: Under 222,5 @ 1,75
Betano Stawka: 10/10

Dziś prawdziwa perła ???? mówię to z pełną świadomością. Drużyna Brooklyn podejmie na swoim parkiecie drużynę Czarodziei. Gram tutaj zdecydowanie w kierunku underowej liczby punktów, ponieważ z wywiadów i dogłębnej analizy ta linia jak dla mnie jest zdecydowanie za wysoka na to spotkanie w tym okresie sezonu.
Gospodarze notują bardzo złą serie 10 porażek na 11 meczy to nie przypadek. Dziś będzie kilka nieco nowych wariantów. Podstawowym z nich: wolniejsza gra, nie będzie to dziś akcja 7-8 sekund jednak troszkę dłuższe rozgrywanie, jeśli do tego dodamy że Czarodzieje również potrafią grać jak ja to mówie wyniszczającą koszykówkę to under mamy tutaj wypisz wymaluj.
Dziś zagrają ze sobą odowiednio 18 i 19 drużyna konferencji, a linie tak wysoką bukmacherzy wyznaczają po średniej punków w ostatnich 5 meczach i jeśli dobrze te mecze przeanalizujemy, to drużyna gospodarzy tylko w jednym z ostatnich 5 meczy przebiła linie 100 punktów i to nieznacznie bo 107, pójdziemy krok dalej na 7 ostatnich meczy tylko raz udało się ugrać ponad 100 punktów.

Jeśli chodzi o drużynę gości oni również punktują zazwyczaj ledwo ponad 100 punktów w ostatnim czasie dodatkowo ich mecze wyjazdowe nie są tak szybkie jak te rozgrywane na własnym parkiecie.

Do tego dochodzi kilka osłabień w obu drużynach.

Panowie buki już to wiedzą, że tam będzie under nie dajmy się zmylić ! Ta linia 220 która jest podstawowa to czysta paranoja moim zdaniem. Ja gram za max stawkę under 222,5 ale można grać również niższe linie.

#58. NBA 01:30
Brooklyn Nets - Washington Wizzards
Typ: Under 222,5 @ 1,75
Betano Stawka: 10/10

113-118 Przegrana
⛔⛔:minus
:

Dla przypomnienia Stawka 10/10 nie oznacza szeroko pojmowanego fixa, tylko stawkę jaką każdy może przezaczyć maksymalnie na jeden zakład.

Na dziś widzę dwa spotkania zaraz wrzucę do tematu,czas odrobić dwie porażki pod rząd czego dawno nie było.
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
# 59. LM 20:45
Dyn. Kiev - Besiktas
Typ: X2 @ 1,50 -&gt; rośnie
Betano
#60. LM 20:45
Barcelona - Monchengladbach
Typ: 1 @ 1,42
Betano
Łączny kurs ako: 2,13
Stawka: 7.5/10

#61 LM 20:45
Barcelona - Monchengladbach
Typ: -1 Ha Barcelona @ 1,68
Bet365
Stawka: 8.5/10
Rozpisywać się nie będę co do typów, miejmy nadzieje, że dziś 3/3 i odrobienie wczorajszych strat, a na noc na pewno coś ciekawego jeszcze wpadnie.
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#62 NHL 02:30
Chicago Blackhawks - Arizona Coyotes
Typ: 1 KZ @ 1,47 ( kurs będzie spadać)
Betsson
#63. LM 20:45
Barcelona - Monchengladbach
Typ: 1 DNB @ 1,17
Betsson
łączny kurs ako: 1,73
Stawka: 7.5/10
Zakłady z podpórkami, aby być zabezpieczonym, ponieważ pazerny 2 razy traci.
Dziś moża również zagrać Chciago 3-drogowo co jest moim głównym typem do singla, analizę wrzucę pod wieczór.
 
klook 366

klook

Użytkownik
Pan jest kłamca,a nie szlachcic...
Edytujesz posty i usuwasz typy, które nie weszły...
Gdzie jest Orlando Magic/Detroit Pistons (O 194), które kilka dni temu tak bardzo zachwalałeś?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Witam,
Znacznie za dużo typów live, tudzież zamykania zakładów, które są niezgodne z regulaminem tego działu.
Typy LIVE mogą być dodatkiem, jednak nie mogą być wliczane do statystyk tematu, chyba że będziesz je prowadził oddzielnie. O zamykaniu zakładów nie ma nawet mowy.
Temat na chwilę obecną przenoszę do działu Kupony. Jeżeli odrobisz zaległości i podliczysz zgodnie z normami to napisz do moderatora z prośbą o powrót.
Pozdrawiam, Vidal.
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Pan jest kłamca,a nie szlachcic...
Edytujesz posty i usuwasz typy, które nie weszły...
Gdzie jest Orlando Magic/Detroit Pistons (O 194), które kilka dni temu tak bardzo zachwalałeś?
Słucham!? Żadnego over w takim mecru nie podawałem. W tym meczu grałem na detroit a nie żaden over każdy to potwierdzi. Szokuje mnie fakt że wyzywasz mnie bezpodstawnie. Jak chcesz napisz do admina niech to sprawdzi , ja nie pozwole siebie nazywać klamca. U mnie w trakcie był typ na gospodarzy żadnen over ???? Następnym razem polecam dokładnie czytać zanim wyzywasz. Koniec tematu .
Na noc około 22 30 podam nba coś powinno być ofwrta fajna ????
Pozdrawiam
Edytuje i dodam jeszcze: proszę cofnąć sobie kilka stron żaden typ nie jest edytowany, wszystkie są cytowane, żeby nie było żadnych niejasności
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
# 59. LM 20:45
Dyn. Kiev - Besiktas
Typ: X2 @ 1,50 -&gt; rośnie
Betano

#60. LM 20:45
Barcelona - Monchengladbach
Typ: 1 @ 1,42
Betano

Łączny kurs ako: 2,13
Stawka: 7.5/10


#61 LM 20:45
Barcelona - Monchengladbach
Typ: -1 Ha Barcelona @ 1,68
Bet365
Stawka: 8.5/10


Rozpisywać się nie będę co do typów, miejmy nadzieje, że dziś 3/3 i odrobienie wczorajszych strat, a na noc na pewno coś ciekawego jeszcze wpadnie.




# 59. LM 20:45
Dyn. Kiev - Besiktas
Typ: X2 @ 1,50 -&gt; rośnie
Betano
5-0 ale lanie

#60. LM 20:45
Barcelona - Monchengladbach
Typ: 1 @ 1,42
Betano
4-0 Wygrana
✅✅✅
Łączny kurs ako: 2,13
Stawka: 7.5/10


#61 LM 20:45
Barcelona - Monchengladbach
Typ: -1 Ha Barcelona @ 1,68
Bet365
Stawka: 8.5/10
4-0 Wygrana
✅✅✅

Rozpisywać się nie będę co do typów, miejmy nadzieje, że dziś 3/3 i odrobienie wczorajszych strat, a na noc na pewno coś ciekawego jeszcze wpadnie.
[/quote]
[/b]
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#62 NHL 02:30
Chicago Blackhawks - Arizona Coyotes
Typ: 1 KZ @ 1,47 ( kurs będzie spadać)
Betsson
4-0 Wygrana
✅✅✅

#63. LM 20:45
Barcelona - Monchengladbach
Typ: 1 DNB @ 1,17
Betsson
4-0 WYgrana
✅✅✅

łączny kurs ako: 1,73
Stawka: 7.5/10

Zakłady z podpórkami, aby być zabezpieczonym, ponieważ pazerny 2 razy traci.
Dziś moża również zagrać Chciago 3-drogowo co jest moim głównym typem do singla, analizę wrzucę pod wieczór.
#62 NHL 02:30
Chicago Blackhawks - Arizona Coyotes
Typ: 1 KZ @ 1,47 ( kurs będzie spadać)
Betsson


#63. LM 20:45
Barcelona - Monchengladbach
Typ: 1 DNB @ 1,17
Betsson


łączny kurs ako: 1,73
Stawka: 7.5/10

Zakłady z podpórkami, aby być zabezpieczonym, ponieważ pazerny 2 razy traci.
Dziś moża również zagrać Chciago 3-drogowo co jest moim głównym typem do singla, analizę wrzucę pod wieczór.
[/quote]

[/b]
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Na dziś póki co gramy taki kupon akumulacyjny, 3 zakłady a kurs dość dobry.
Oraz dwa single szczególnie warto wejść w Bamberg, przewiduję dziś wyrównany mecz można również delikatniej zagrać na gości po kursie 2,80 !


#64. Eurocup Europa 20:00
Buducnost - Zenit Petersburg
Typ: over 157,5 @ 1,38
Unibet

# 65. LM 20:45
Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: 1x @ 1,28
Unibet

#66 NBA 01:00
Atlanta Hawks - Miami Heat
Typ: 1kz @ 1,28
Unibet

łączny kurs ako: 2,26
Stawka: 8/10


67. Euroleague 19:00
Wisła Can-Pack K - Fenerbahce K
Typ: 2 @ 1,55
Sportingbet
Stawka: 9/10


68. Euroleague 18:45
Maccabi Tel Aviv - Bamberg
Typ: Bamberg +6,5 @ 1,80
Betsson
Stawka: 9/10
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Pan jest kłamca,a nie szlachcic...
Edytujesz posty i usuwasz typy, które nie weszły...
Gdzie jest Orlando Magic/Detroit Pistons (O 194), które kilka dni temu tak bardzo zachwalałeś?
Chyba z kimś pomyliłeś. @Szlachcic uczciwie prowadzi swój dział, jedyny &quot;zarzut&quot; to czas podawania meczu ..czasami oczywiście, zresztą co tu gadac mój portfel na niego (@Szlachcica ) nie narzeka
Pozdrawiam
 
P 7

piotrex10

Użytkownik
Pan jest kłamca,a nie szlachcic...
Edytujesz posty i usuwasz typy, które nie weszły...
Gdzie jest Orlando Magic/Detroit Pistons (O 194), które kilka dni temu tak bardzo zachwalałeś?
Akurat jestem tutaj od dawna i śledzę ten temat, gram typy i nie przypominam sobie nic takiego. Jak widać po typach, nie ma nic do zarzucenia, a jak coś nie wchodzi to jest rozliczane na ⛔ bez żadnych wałków i edycji. Naprawdę rzetelny temat, bardzo dobre typy i bardzo sporo też na ✅
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Na dziś póki co gramy taki kupon akumulacyjny, 3 zakłady a kurs dość dobry.
Oraz dwa single szczególnie warto wejść w Bamberg, przewiduję dziś wyrównany mecz można również delikatniej zagrać na gości po kursie 2,80 !


#64. Eurocup Europa 20:00
Buducnost - Zenit Petersburg
Typ: over 157,5 @ 1,38
Unibet


# 65. LM 20:45
Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: 1x @ 1,28
Unibet

#66 NBA 01:00
Atlanta Hawks - Miami Heat
Typ: 1kz @ 1,28
Unibet

łączny kurs ako: 2,26
Stawka: 8/10


67. Euroleague 19:00
Wisła Can-Pack K - Fenerbahce K
Typ: 2 @ 1,55
Sportingbet
Stawka: 9/10


68. Euroleague 18:45
Maccabi Tel Aviv - Bamberg
Typ: Bamberg +6,5 @ 1,80
Betsson
Stawka: 9/10

#64. Eurocup Europa 20:00
Buducnost - Zenit Petersburg
Typ: over 157,5 @ 1,38
Unibet
95-97 WYGRANA Bardzo szybki i otwarty mecz, zgodnie z przewidywaniami
✅✅✅



# 65. LM 20:45
Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: 1x @ 1,28
Unibet
2-2 Wygrana
✅✅✅



67. Euroleague 19:00
Wisła Can-Pack K - Fenerbahce K
Typ: 2 @ 1,55
Sportingbet
Stawka: 9/10
64-72 WYgrana
✅✅✅


#68. Euroleague 18:45
Maccabi Tel Aviv - Bamberg
Typ: Bamberg +6,5 @ 1,80
Betsson
Stawka: 9/10
70-85 WYGRANA !!!!
BINGO✅✅✅


#69. Euroleague 18:45
Maccabi Tel Aviv - Bamberg
Typ: Bamberg @ 2,75
Betsson
Stawka: 4.5/10
70-85 WYGRANA
✅✅✅

Również lekko pograłem tutaj czyste zwycięstwo tak jak pisałem, za drobniej można było wejść, mecz praktycznie rozstrzygnięty po 3q.
[/quote]
 
T 70

twister1992

Użytkownik


#69. Euroleague 18:45
Maccabi Tel Aviv - Bamberg
Typ: Bamberg @ 2,75
Betsson
Stawka: 4.5/10
70-85 WYGRANA
✅✅✅
Również lekko pograłem tutaj czyste zwycięstwo tak jak pisałem, za drobniej można było wejść, mecz praktycznie rozstrzygnięty po 3q.

Czemu to tutaj wpisujesz skoro nie podawałeś przed, tylko samo handi ? tzn. podawałeś bez stawki lekko.
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
[/color]
Czemu to tutaj wpisujesz skoro nie podawałeś przed, tylko samo handi ? tzn. podawałeś bez stawki lekko.
Podałem że również gram , nie tworząc już kolejnego typu do statystyki. Podałem że lekko, czyli 4.5 stawka bo kurs był duży i wszystko mogło się zdarzyć. Koniec końców z dużym zapasem wygrali
 
Do góry Bottom