>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

St.Pauli- Schalke

S 0

sh14

Użytkownik
śmiech na sali dostałem zwrot kasy, napisałem im w mejlu, że jeśli nie policzą tego tak jak miałem to już u nich złotówki nie postawię co za badziewie wszyscy zwracają tylko nie oni...
 
P 0

pipitta

Użytkownik
a nie wiecie jak to jest w ziemniakach? ja mialem postawiony w stsie,a do punktu mam dosc daleko. nie wie ktos jak to u nich z tym meczem jest?
 
1 0

123qwerty

Użytkownik
tez sie zastanawiam jak beda podchodzic to tego naziemni i kiedy wogole bedzie rozliczenie ... wiem ze totmix robi zwrot expekt np zalicza i to ni w 5 ni w 10
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Naziemni na 99% zrobią zwroty w nierozstrzygniętych zakładach. Możliwe tylko, że 2-3 dni będą z tym zwlekali.

W necie co buk to inny obyczaj. Np. gamebookers uznaje zakłady, jeśli w meczu rozegrano przynajmniej 80 minut - jak oni wymyślili taką zasadę tego nie wiem...
 
A 0

arcangel

Użytkownik
wiadomo, że każdy buk zrobi tak jak mu leży, mecz rozstrzygnięty był ale dla buków wygodnie pozwracać wszystkim kase bo kurs na schalke był wysoki i zakładam, że tak większość obstawiała
 
P 0

pipitta

Użytkownik
to nie wiecie jak to jest w stsie? to na stroniejest w miejscu wyniku wpisane v-v? na dodatek na tym kuponie mam jeszcze celtic,ktorego mecz zostal przelozony. nie wie ktos jak to wyglada? moze mi ktos jednoznacznie odpowiedziec?
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Wynik zostanie podtrzymany w każdym buku, nigdzie nie będzie zwrotu. Tak zadecydowali bukmacherzy związek Niemiecki wynik utrzyma ale St. Pauli czeka spora kara....
Nie wiem skąd to wiesz, ale mi Unibet zrobił zwrot.
Zastanawiam się na jakiej podstawie. Napisałem do nich i czekam na odp., bo oczywiście ich wspaniały Czat nie działa już.
Ich regulamin mówi że:
&quot;5.8
Zakład uznany jest za nieważny:
· W przypadku, gdy mecz lub zdarzenie nie zostało zakończone, a Wynik nie został ogłoszony w ciągu 36 godzin; albo w ciągu 12 godzin w przypadku Baseball&#39;a;&quot;

O ile wiem nie ma jeszcze oficjalnej decyzji władz Bundesligi i nie minęło 36 godzin.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
to nie wiecie jak to jest w stsie? to na stroniejest w miejscu wyniku wpisane v-v? na dodatek na tym kuponie mam jeszcze celtic,ktorego mecz zostal przelozony. nie wie ktos jak to wyglada? moze mi ktos jednoznacznie odpowiedziec?
Naziemni na 99% zrobią zwroty w nierozstrzygniętych zakładach. Możliwe tylko, że 2-3 dni będą z tym zwlekali.
Jeśli chodzi o Celtic to na 100% będzie zwrot. Sts może czekać te 2-3 dni na rozliczenie, ale mecz będzie rozegrany dopiero w połowie kwietnia, więc tu będą zwroty na pewno.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
U mnie na mybecie jest zwrot za zakład &quot;następny gol&quot;

Btw mam limit grania max 75 e szkoda bo chciałem zagrać na Leverkusen za 400e...
Dodam także że mybet odkąd nie oferują promocji polakom zyskał u mnie na wartości oceniam go teraz na 3 w 5 stopniowej skali... Uruchomili nawet czat który działa właściwie cały czas nawet teraz można pogadać - po ang albo niem ???? Jednak dyskwalifikują go limity (75e)
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Na stronie masz formularz kontaktowy i zawsze możesz dowiedzieć się czegoś bezpośrednio od nich. Wiadomo, że mecz się jutro nie odbędzie, więc jakaś nadzieja na szybki zwrot jest, ale zawsze mogą się zasłonić regulaminem i czekać jeszcze jeden dzień.

W przypadku meczów przełożonych lub anulowanych, Kurs dotyczący wydarzenia, które się nie odbyło lub zostało przełożone będzie zweryfikowany do wartości 1.00, chyba, że mecz zostanie rozegrany następnego dnia.
Odnośnie St.Pauli:

Mecz piłki nożnej przerwany przed upływem regulaminowego czasu gry będzie nieważny. Nie dotyczy to jednak tych zakładów, których wynik został już określony przed momentem przerwania spotkania.
 
S 4

sokolpl

Użytkownik
Witam! Właśnie przed chwilą mój bukmacher Bet-at-home rozliczył mi wczorajsze spotkanie jako przegrane ( postawiłem na 1x). Co ciekawe jako końcowy wynik podali 0:2. Mój kolega z kolei, który postawił na Schalke otrzymał rozliczenie po kursie 1.00. Dla mnie jest to nielogiczne działanie, nie wiem może się nie znam...
 
pdw 1

pdw

Użytkownik
właśnie dostałem email od tobetu

&quot;Your bet has been refunded due to our 36 hour rule : 3.15 If a match/event is being interrupted without an official result, the stake will be refunded unless the match/event is being resumed within 36 hours of the original starting time. If there is an official result within 36 hours of original starting time all placed bets will stand.&quot;

Czyli Tobet niestety anulował zakład St.Pauli- Schalke
 
Do góry Bottom