>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

St. Patrick's Athletic – Legia Warszawa (II runda el. LM - rewanż) 23.07.2014

Status
Zamknięty.
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Legia (-2) @ 6,50 Sportingbet
Można się śmiać z polskich występów w Europie bo oczywiście jest z czego co roku od wielu lat ale no bez przesady. Legia u siebie się skompromitowała ale bez jaj, to są półamatorzy i jak Legia zagra na swoim poziomie to i wyniki w stylu 0:5 nie powinien dziwić. Można mówić że Legia przegrała z GKSem, ale przecież St. Patrick w swojej półamatorskiej lidze jest na pozycji czwartej... Ja tutaj widzę wysoką wygraną Legię i pewny awans. Nie będę się rozpisywał o składach itp. bo dla mnie nie ma to znaczenia, Legia nawet drugim składem powinna to wygrać.
To zapytam, jesli Legia bedzie prowadzic 0:2 to czy myslisz, ze bedzie im sie chcialo atakowac i strzelac kolejna bramke czy raczej w POLSKIM stylu odpuszcza, skoncentruja sie na podaniach do kolegi z obronym trzymaniu pilki, utrzymywaniu korzystnego wyniku, graniu do bramkarza, trzymaniu pilki w narozniku itd...bo ja jakos nie widze tego &quot;mentalnego zeba&quot; i ochoty rozbicie rywala...choc kto wie, moze raz na 10 spotan Legii uda sie pokryc taki handi...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Oglądałem dzisiaj wywiad z Panem Żyro i powiedział, że jadą strzelić kilka bramek. Myślę, że przy 1:0 nie będą ryzykowali i strzelą na bezpieczne 2:0, a to może spowodować otworzenie Patryka i 3:0. Oczywiście to tylko moje pobożne życzenia. Zobaczymy, ale jak pisałem granie na Legię po takich kursach jest opłacalne.
i się sprawdziło.... Dziękuję Panie Żyro, dotrzymał Pan słowa.
0:5
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Sugerowanie się wywiadami jest nie na miejscu. Zamysł wpakowania paru bramek mieli zapewne przed pierwszym spotkaniem a jak to się skończyło każdy wie. Poza tym co ma powiedzieć taki Żyro? Że się położą? Trener to jakiś niemota. Dziwnie zestawia pierwszą jedenastkę. Dzisiejsze przemeblowanie też przekombinuje i będzie odlot do domu. Za mało zmian kadrowych, za dużo wypalonych dziadów w składzie spowoduje, że wtopią z kretesem. Maksymalnie co mogą ugrać Ległoniści to 1-1 i dogrywka albo karne po czym zakończą przygodę z eliminacjami.
1. St. Patrick&#39;s win - 4,50 - totomix
2. St. Patrick&#39;s 1x - 2.06 - totomix
3. St. Patrick&#39;s awans - 3.00 - totomix
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Oglądałem dzisiaj wywiad z Panem Żyro i powiedział, że jadą strzelić kilka bramek. Myślę, że przy 1:0 nie będą ryzykowali i strzelą na bezpieczne 2:0, a to może spowodować otworzenie Patryka i 3:0. Oczywiście to tylko moje pobożne życzenia. Zobaczymy, ale jak pisałem granie na Legię po takich kursach jest opłacalne.
Adamo, pokaze ci jeden z przykladow dlaczego nie warto sluchac &quot;Pana&quot; Zyry (i co za tym idzie zadnych wypowiedzi Polskich pilkarzy) ktory mowi co innego a potem zespol robi co innego...wypowiedz Zyry w zalaczniku tego cytatu...
Śmiech mnie ogarnia jak jeszcze w piątek czy czwartek ludzie walą handicapami na Legie a nagle w jeden dzień zmieniają zdania i grają na Ruch bo Legia nic nie musi :smile:
Nie wiem jak trzeba być walniętym żeby wyciągać takie wnioski.
W tamtym sezonie Legia tez zdobyła mistrza nie wychodząc na boisko a później ograli Śląsk 5-0.
Dzisiaj ma być praktycznie pełen stadion a po meczu ma być pierwsza feta na mieście z przejazdem piłkarzy odkrytym autobusem.
Jak wam się wydaje że Legia przejdzie koło tego meczu to macie racje - wydaje się Wam :smile:
Ruch nie gra o nic.Jak się nie mylę to nie dostali licencji na granie w Europie a druga sprawa że te puchary są im potrzebne jak psu piata noga....
Legia leje Rucha w Warszawie jak chce i kiedy chce i dzisiaj będzie tak samo.
Legia to nie zespół pokroju Śląska czy Zawiszy że jak już mają coś zapewnione to maja na to wywalone.Choćby mieli wystawić dzisiaj zmienników w każdej formacji to i tak poradzą sobie z Ruchem który zapewne przyjedzie powalczyć ale wątpię czy wyjadą z choćby jednym punktem.
Legia over 1,5 gola 1,53
Legia over 2,5 gola 2,62


Tak na potwierdzenie że będzie gra na całego
Edit : i kolejne potwierdzenie że będzie gra na calego to pierwszy skład jaki rozpocznie mecz z Ruchem : Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Astiz, Brzyski - Żyro, Vrdoljak, Jodłowiec, Kucharczyk - Duda, Radović
oczywiscie wynik meczu, pomimo zapowiedzie &quot;Pana&quot; Zyry podkreslonych potrojnymi wykrzyknikami ... 1:2 dla Ruchu Chorzow...
Nie warto sluchac przereklamowanych i bezproduktywnych pilkarzy. Warto patrzec na to jak graja i wyciagac wnioski na podstawie ich gry...
 
F 72

filip11

Użytkownik
Rozumiem sceptyczne podejście do Legii, wiele w tym racji, jednak trzeba też powiedzieć ze przeciwnik nie jest z niewiadomo jakiej półki aby go nie pokonać, nie ruszał bym tego meczu, ale 1.7 na Legie kusi i być może zdecyduje się zagrać. A na porażkę Legi ze spokojem będzie można grać z Celtami.
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Przypomnę, że Legia nie wygrała meczu od 02.07.2014...
A ja przypomnę, że 08.07.2014 Legia wygrała 1:0 sparing z Hapoelem Beer Szewa :cool:
Dla mnie dzisiejszy mecz jest raczej do odpuszczenia jeżeli chodzi o grę za $$$. Kompletnie nie wiadomo czego się po tej drużynie spodziewać. Biorę pod uwagę zagranie za drobne zwycięstwa Irlandczyków i wysokiego handicapu na Legię.
Prawda jest taka, że już w zeszłym sezonie kompletnie nie podobała mi się &quot;myśl taktyczna&quot; Berga. Te jego granie bez napastników, klepanie pół meczu w środku pola z którego nic nie wynikało... ale broniły go wyniki. Tyle, że moim zdaniem wzięły się z rozpędu po Urbanie. Teraz Legia wygląda słabo. Zero zgrania, co nie dziwi skoro każdy mecz zaczyna inna &quot;11&quot; i przede wszystkim bardzo słabo wygląda Legia pod kątem fizycznym. Człapią po tym boisku, zero gry bez piłki, znikoma ilość podań po ziemi. Dzida do przodu i heja, tak teraz gra Mistrz Polski. Masa kontuzji tylko potwierdza, że sztab od przygotowania fizycznego spartolił sprawę.
Irlandczycy na papierze są dużo słabsi, ale są w rytmie meczowym i są zgrani. Do tego nie brak im ambicji, czego nie można powiedzieć o &quot;różowych butach&quot; z Warszawy. Słabo to dzisiaj widzę niestety, choć chyba lepiej odpaść teraz i zakończyć tą farsę (może pogonią Berga ????) niż dostać mega baty od Celticu.

Jeżeli mam się pokusić o jakiś typ, to:

St Patricks v Legia Warszawa 1 kurs 4.0 bet365

choć serce boli :-(
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Tak sobie czytam co tu piszecie panowie i wychodzi ze Legia poleci.Z czystej analizy nie ma żadnego argumentu grania na Legie tak jak pisałem w pierwszym poście przygotowanie fizyczne fatalne trener dno taktyki zero forma piłkarzy słaba.Jest tylko jeden argument ze Legia to lepsza drużyna i jakos w bólach moze wygra to spotkanie.Handicapu na nich w zyciu bym jednak nie zagrał bo co z tego ze te ogórki po stracie bramki sie otworzą skoro trener niemota pewnie i tak nie bedzie ich potrafił do kontry ustawić? +2 na Irlandczyków jedyny sensowny bet moim zdaniem.Granie Legii z cyklu zagram sobie na faworyta bo kurs fajny.Na dłuższa metę kopalnia wpierdalania pieniędzy.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Ja osobiscie gram na Legie. Mecz z Belchatowem duzo lepszy niz z irlandczykami. Nie czytam bzdur pismakow ktorzy podlapali temat. Nikt z was nie pisze ze Belchatow , zagral bardzo dobry mecz.
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Ja tez gram na Legie. Kibicuje jej od dziecka i nie wyobrazam sobie, zeby mogli nie wejsc. Dogrywki tez sobie nie wyobrazam. Jak czytam te komentarze to chyba wszyscy na sile szukaja niespodzianki, ale jej w tym meczu nie bedzie! Porownujecie mecz z Belchatowem, ktory nie ma znaczenia przy tym dzisiejszym spotkaniu. Belchatow zagral swietny mecz jak kolega wyzej napisal, a Legia byla juz myslami w Dublinie. W pierwszym meczu tez na nich stawialem, aby podbic AKO, ale jak zauwazylem wzrost stawki na Legie o ok 0,30 groszy to zaczelo mi to smierdziec jakas ustawka. Wynik remisowy i gol w ostatniej minucie przy moim zdaniem biernej postawie obroncow Patryka. Nikogo nie oskarzam o ustawke czy tym podobne ale dziwna sprawa. Dzis Legia wyjdzie zmobilizowana przy sporej grupie swoich kibicow i napewno awansuje do kolejnej rundy, a tam czeka juz Celtic i piekne mecze ze Szkotami. Polecam Typ i zycze powodzenia w grze!
Legia 1.73 Sportingbet ✅
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Pamiętam jak były robione zapisy na wyjazd na mecz Legii z Panathinaikosem w ćwierćfinale LM - nie pojechałem (była tam groźba odwołania/przełożenia meczu ze względu na stan murawy),przede wszystkim ze względu na to iż wydawało mi się oczywiste,że takich okazji (meczów polskich drużyn w LM),będzie jeszcze bez liku i to z lepszymi ekipami niż Panata.
Pomijając rok później występy Widzewa - tamta okazja jawi się jako niepowtarzalna szansa, a ćwierćfinał to już w ogóle.
Pewnie większość użytkowników forum to nawet nie pamięta naszych reprezentantów w LM i chyba w tym roku ich pamięć nie zostanie odświeżona.
Przede wszystkim Berg jest opcją rezerwową,polecił go Solskjær bo sam miał o niebo lepszą robotę na widoku, ja nie byłem do niego przesadnie negatywnie nastawiony, ale jak zobaczyłem Heljo w pierwszym składzie to już jestem.
100 % racji do wypowiedzi pana Kapery - co ten Pinto robi w Legii?
W dodatku wziął kontrakt po &quot;wiecznie stojącym na spalonym pijaku&quot;,tylko szkoda,że nie ma ani asyst ani bramek.
Vrdoljak to samo - gdzie taki kolo do LM - w zeszłym roku świetnie można było sobie porównać kapitana Legii i Steauy - ta sama pozycja na boisku a różnica kolosalna - Ivica kręci się jak gó... w przeręblu - dotykając piłkę 3 razy w meczu ,a Rumun biega po całym boisku,łata dziury, potrząsa obrońcami,krzyczy,jak trzeba to faulami przerywa kontry - bez niego Steaua nie grałaby w LM.
Taki mistrz jak i cała liga - nażelowana,pełna układów,archaiczna.
Chciałbym,żeby dzisiaj przegrali ,najlepiej wysoko,pozostałe drużyny też,może wreszcie ktoś zaorałby to wszystko i zbudował polską piłkę od 8mio latków z orlików - to jedyna szansa na to,że doczekam kolejnego występu polskiej drużyny w ćwierćfinale LM.
Realnie patrząc to Legia ma 2 mocne punkty - kolejnego (który to już oszlifowany przez Dowhania?) świetnego bramkarza i &quot;pijaka&quot; Radovica - to już i tak nazbyt wiele aby wyeliminować Irlandczyków i tak też się najprawdopodobniej dziś stanie.
Raczej tego nie zagram,ale kurs na wygraną Legii w tej chwili sięga @1,85 w Expect i to już zaczyna wyglądać w zależności od perspektywy - zacnie/dziwnie .
 
K 5

kamikadze1994

Użytkownik
Jeśli jest tu jakiś kurs, który może kusić, to jest to tylko gra na Legię. 1,83 teraz na bet365, jak dla mnie to coś niesamowitego i idę na to grubo. Może się przejadę, przegram, ale na pewno za Legią przemawia więcej niż za Irlandczykami. Dla Legii to sprawa honoru, żeby dziś wygrać. Nie sądzę, żeby drugi raz zagrali tak słabo z półamatorską drużyną. Można się z nich śmiać, ale moim zdaniem stawianie na drużynę pokroju St Patrick&#39;s po kursie rzędu 4-5 w meczu z Legią, to objaw życia w innym świecie, albo proroctwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nole 6,1K

nole

Forum VIP
+2 na Irlandczyków
U jakiego bukmachera jest taki bet?
W Bet 365 jest tylko +0,5 na Irlandczkow.
Ja na temat dzisiejszego meczu mam takie zdanie.
Uważam, że warto grać zdecydowanie przeciwko Legii.
Od tylu lat męczymy się, aby dostać się do tej upragnionej fazy grupowej i zawsze jest tak samo. Nie dostaniemy się. Dopóki nie trafi jakiś poważny kapitał od Arabów, Rusków czy ... wię skąd to będzie zawsze lipa.
Można potraktować to trochę też jako progresję. Jeśli Legia nie odpadnie dziś to odpadnie z Celtami, a jak nie z Celtami to odpadnie w 4 rundzie. Jest to w zasadzie dla mnie pewne. Postawiłbym na to dużą kwotę.
Ja zastanawiam się nad zagraniem dzisiaj over 0,5 gola Irlanczyków. Kurs mnie zachęca, bo jest 1,65. Podoba mi się również typ Konara25 na +2 na Irlandczyków.
Nie wierzę w Legię, ani polskie zespoły. Według mnie jesteśmy nawet trochę ewenemnetem z Europie, że tak duży kraj z bądź co bądź sporym kapitałem w porównaniu do Rumunii, czy Bułgarii gra takie dno.
Spójrzcie na to jeszcze tak z boku. Legia cudem ratuje remis z Patrykami w Warszawie. GKS wygrywa pare dni później w Warszawie. Dlaczego niby Legia ma dziś wygrać, przejść dalej i to jeszcze w spektakularny sposób?
Ja gram dziś over 0,5 gola Patryków za 1,60 już teraz plus do tego jak znajdę handi +2 na Patryków
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Nie wiem dlaczego wszyscy na siłę szukają niespodzianki w tym meczu. Moim zdaniem Legia powinna wygrać ten mecz, bez takich problemów jak u siebie, chociaż goście będą się bronić, bo jednak wynik korzystny jest dla nich. Jednak myślę, że nawet skromne 0:1 zadowoli bardzo Legionistów, tym bardziej, że drużyna St. Patrick&#39;s to drużyna jednak półamatorska...
Jeżeli chodzi o mój typ na ten mecz to:
Wygrana Legii w regulaminowym czasie gry - kurs: 1.83 - bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 668K
Ja osobiście uważam że Legia awansuje,ale niezmienia to tego że pod wodzą Berga gra bardzo słabo.Za Urbana mieli przynajmniej jakiś styl, a teraz to tylko długa piłka i cienizna.Co do napastników to niestety Saganowski wszystko najlepsze ma za sobą a pozostali napastnicy też niczego specjalnego niepokazują.Pewnie Legia przejdzie tą runde ale niestety w następnej z Szkotami to odpadnie.Berga myśle że tygodnie są policzone i bardzo dobrze
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Po pierwsze kompletnie nie rozumiem tych wszystkich argumentów wielu osób z tego forum i innych redaktorów i specjalistów od piłki, którzy ciągle podkreślają, że St.Patrick&#39;s jest drużyną pół-amatorską. Powiedzmy sobie szczerze, że jak dla mnie mogą być nawet totalnymi amatorami ale boisko weryfikuje umiejętności czysto piłkarskie. Klub zarządzany jest w sposób było nie było profesjonalny i w rzeczywistości są profesjonalną drużyną, która startuje w eliminacjach do LM i w pierwszym meczu była zespołem zwyczajnie lepszym piłkarsko w porównaniu do Mistrza Polski. To że wypisywany jest ten argument co kilka postów jest po prostu śmieszne, bo jeśli to oni lepiej grają w piłkę, a są &quot;pół-amatorami&quot; to świadczy o tym, że Legia jest zwyczajnie słabsza, a reszta ligi to już liga oldbojów - takie fakty nasuwają się z waszych analiz, nie można wyciągać innych wniosków.
Legia cudem uratowała remis, który stawia ich w trochę lepszej sytuacji w tym meczu niż ew. przegrana 0:1 na swoim podwórku, a według mnie ma to dość duże znaczenie, bo mimo wszystko jest to drużyna wyspiarska. Wszyscy którzy grają na różnego rodzaju handicapy w stronę Legii - uważam, że to nie zbyt dobra inwestycja, bo ten mecz może naprawdę różnie się potoczyć. Ja osobiście uważam, że zespół z Irlandii będzie masakrycznie się bronił i po prostu się zamuruje. Oni dobrze wiedzą, że technicznie odstają od zespołu z Polski ale fizycznie mogą wyglądać o niebo lepiej i po prostu awansować zadziornością. Wszystko zależeć dzisiaj będzie od środka pola Legii - jeśli zostaną wystawieni kreatywni zawodnicy na czele z Dudą i Radoviciem to bardzo możliwe, że skończy się to pozytywnie - ale jeśli wyjdą człapaki i ludzie pokroju Pinto to ja w tym momencie bardziej skłaniam się do awansu St. Patrick&#39;s.
Więc jeśli ktoś jest przekonany co do dzisiejszego składu na Irlandczyków to myślę, że można śmiało próbować w stronę Legii - przy tym kursie na pewno się opłaca ale żeby przebić ten autobus będzie trzeba naprawdę fajnej szybkiej piłki, a nie myślenia i kopania do najbliższego zawodnika.
Ważna sprawa to też aspekt psychiczny dzisiejszego spotkania, bo Legia zwyczajnie na &quot;musiku&quot;, a Irlandia nie ma żadnej spiny, jak chłopaki zagrają tak będzie i tak już zrobili sukces. W każdym bądź razie w przypadku porażki już w 2 rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów nieuniknione w Legii będzie wiele roszad w składzie co powoduje po prostu transfery do innych klubów. Piłkarze w Legii są dość dobrze opłacani, mają pełne koryto, czują się najlepsi w Polsce, wielkie megagwiazdy - więc szczerze wątpię, żeby większość z nich chciała trząść portkami i wyjeżdżać do jakiejś Rosji żeby ciężko tyrać o pierwszy skład. Dzisiaj powinni się postarać i naprawdę zagrać na 100% możliwości - kłopot z tym, że wszyscy Polacy słabo radzą sobie grając pod presją.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Również nie rozumiem, jak można o tym zespole mówic, jako o amatorach lub pół-amatorach. Pomijając zarządzanie, wszyscy piłkarze utrzymują się z piłki i nie trenują po pracy tylko normalnie jak nasi piłkarze. A że któryś tam gdzieś inwestuje, to inna sprawa.

Osobiście uważałem, że Legia poradzi sobie u siebie i wyjazd będzie formalnością, ale jak widac nie. Nie wiem czego się spodziewac po Legii, bo żadnych informacji nie uzyskujemy od trenera Berga. Ten człowiek nie mówi nic, poza głupimi sloganami uspokajającymi media. Po jego minach można odnieśc wrażenie, że nie wie co ma zrobic. Nie chcę człowieka oceniac, bo za wcześnie i nie moje to zadanie, ale mógłby nam pomóc w typowaniu.

Lubię niszowe ligi i zaobserwowałem, że każdy mistrz ma jakiś styl. Nawet jeśli akcje nie mają takiego polotu i dokładności jak w najlepszych ligach, to widac schematy taktyczne i kierunek w jakim pod względem stylu gry idzie zespół. U naszego mistrza niestety tego nie widac. Raz ten zawodnik zagra dobrze, raz ten, raz tamten, raz wyjdzie rzut wolny, raz wyjdzie akcja skrzydłem, raz przeciwnik pomoże, jeszcze innym razem sędzia da karnego. Na palcach jednej ręki policzę spotkania, w których Legia wiedziała co ma grac blisko bramki rywala.

Dlatego właśnie dobrze byłoby, gdyby trener na konferencjach więcej mówił o grze, a nie omijał niewygodne tematy.

Osobiście nie podejmuje się przewidywania, czy Legia awansuje czy nie, bo żaden wynik mnie nie zdziwi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Jak można stawiać jakiekolwiek pieniądze na ten rewanż.Z jednej strony zespół pół-amatorów,który gra prostą piłkę,głęboko broni,a od czasu do czasu wyprowadza kontry.Taki sposób gry na Legię w Warszawie wystarczył teraz może też tak będzie?Może ale jaką taki zespół jak Irlandczycy daje gwarancje,że zagra drugi raz z tak dobrym skutkiem?Żadnej.Z drugiej strony papierowy tygrys z Polski,który jest bez formy,ma kompletnie nie doświadczonego trenera,który dopiero raczkuje jako szkoleniowiec,do tego wydaje się że się mocno zagubił,piłkarze na boisku spacerują,pozorują walkę,w ataku pozycyjnym Legia nie istnieje,a wielki boss Boguś Leśniodorski siedzi rozwalony jakby był Romanem Abramowiczem i był właścicielem jakiegoś giganta.Do tego te żałosne wypociny na twitterach i innych pierdułkach internetowych,że przeprasza co jeszcze bardziej obniża pozycje trenera w oczach wszystkich.Niektórzy znowu ślepa wiara,że Legia wygra bo to Legia,bo nie można zagrać kolejnego tak słabego meczu bla bla bla.Oczywiście,że można zagrać tak słaby mecz po raz kolejny jeśli jest się w takiej sytuacji jak Legia.Psychika może też już nieźle szwankować u naszych gwiazd,brak pewności siebie itd. Może Legia wygra,może uda im się wymęczyć ten awans,nie ma natomiast takiej pewności żeby stawiać na nich jakiekolwiek środki.Jeśli St.Patrick przejdzie też się nie zdziwię.Jednak tak jak napisałem na początku nie ma sensu na nich grać.To mecz ekip znajdujących się na dnie piłki nożnej w Europie.Lepiej kupić sobie piwo do oglądania meczu niż cokolwiek stawiać,lepiej poczekać na mecze profesjonalnych ekip i wtedy coś pograć.W następnej rundzie i tak Celtic łyka jedną bądź drugą drużynę z tej pary jak młody pelikan:]

NO BET
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A mnie z kolei dziwi, że nikt nie bierze pod uwagę remisu. Ludzie, którzy uważają, że pierwszy mecz to wypadek przy pracy i Legia zagra lepiej stawiają na nią nawet z handicapami -2, a ci bardziej sceptyczni albo nie stawiają nic albo kierują się w stronę gospodarzy. Przecież jeśli myślicie, że Legia awansuje, to wystarczy jej nawet wysoki remis, a może sprawa rozstrzygnie się w dogrywce albo karnych?
Ja osobiście widzę w tym meczu właśnie remis, a czy to będzie dający awans Legii to się nie odważę wytypować. Nie obstawiam jednak tego za kasę, bo tu może zadecydować przypadek, a lepiej na spokojnie obejrzeć mecz niż się denerwować ciągle ;)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
W weekend ponoć najlepsi gracze byli oszczędzani, a więc przeciwko &quot;Świętym&quot; na placu gry pojawi się najmocniejszy możliwy skład &quot;Wojskowych&quot;. Jak podaje seriws legia.net w podstawowej &quot;jedenastce&quot; Helio Pinto zastąpiony zostanie Ivicą Vrdoljakiem. Obok Radovicia pojawi się z kolei Ondrej Duda. Słowak problemy zdrowotne ma już za sobą, a w końcówce konfrontacji z St. Patrick&#39;s rozruszał warszawski zespół i asystował przy trafieniu Serba.

Norweski szkoleniowiec nie będzie mógł skorzystać z pauzującego za kartkę w porzedniej edycji europejskich pucharów, Bartosza Bereszyńskiego. Z kolei na kłopoty ze zdrowiem nadal narzekają Ronan, Guilherme, Henrik Ojamaa, Mateusz Szwoch oraz Orlando Sa. Wiadomo, że na boisko nie wybiegną też piłkarze nie zgłoszeni do rozgrywek, jak chociażby Mateusz Wieteska czy Bartłomiej Kalinkowski. Niepewny jest występ Michała Kucharczyka, który ostatnio zmagał się z urazem mięśnia dwugłowego, choć Berg twierdzi, że skrzydłowy jest już zdrowy.

Jeśli miałbym typować to chyba jednak Legia. Jakieś wymęczone 0:1 ???? no i radość komentatorów po meczu, jak byśmy zdobyli mistrzostwo świata ????
Browarek + dwójeczka na Legię na drobniaki, no i zobaczymy..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom