>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

St. Patrick's Athletic – Legia Warszawa (II runda el. LM - rewanż) 23.07.2014

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
St. Patrick&#39;s Athletic – Legia Warszawa
23. lipca 2014, godz. 20:45




Kursy (Toto-Mix):




Ostatnie mecze St. Patrick&#39;s Athletic:




Ostatnie mecze Legii Warszawa:




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
Z 940,3K
Moim zdaniem Legia awansuje.Ale ostatnio prezentuje taka cienizne że w nastepnej rundzie z Szkotami odpadnie.Berg to mierny trener a grajkowie też są mizerni.Jednak za Urbana grali o wiele lepiej
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Legia awansuje, jeżeli tylko cały mecz zagrają Duda z Radovicem. - Wszedł Ondrej w drugiej połowie meczu w Warszawie i coś się zaczęło dziac.
Tragiczny Kosecki, Żyro i Kucharczyk - Sa kontuzjowany. Zagrają na pełnej - w sensie na poważnie - a nie tak, że Żyro stoi a Irlandczycy lecą z bardzo groźnymi kontrami jego stroną raz na 10 minut.
Po prostu - kwestia ogarnięcia. - Balonik się napełnia i twierdzę, że jak Legia wygra 2:0 czy 3:0 to karta się odwróci i atmosfera wokół Legii ochłonie.
Ale co do kursów jeszcze czekam - bo nie wiadomo jak się zachowają. Podoba mi się opcja Legia -1.0 - ale jeszcze czekam.
 
ujbel 8

ujbel

Użytkownik
Dużo sobie rozmyślałem na temat Legii i ich wyniku z St.Patrick&#39;s. Wiem, że tak naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać; kompromitacja na tle całej Polski. Nie ulega wątpliwości. Wielu zapewne liczyło na szybkie przełamanie się stołecznych piłkarzy z GKS Bełchatów, ale statystyki i wyniki Legii z GKSem u siebie pokazywały, że Górnicy po prostu Legii nie leżą. W ciągu ostatnich 4 lat przegrali chyba aż trzykrotnie. Całe te zamieszanie wokół Legii o tyle ciekawe, że dopóki ich gra wygląda tragicznie dopóty kursy na nich będą wysokie. Przypomnę, że Legia nie wygrała meczu od 02.07.2014...Myślę, że rewanż z Irlandczykami w końcu przełamie tę niemoc. Nie wydaje mi się, że nagle ich gra odmieniła się o 180 stopni, ale przynajmniej dwubramkowe zwycięstwo powinni wymęczyć. Czekam na jakieś komentarze ;).
Pozdrawiam!
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Z uwagi, że dawno żadna &quot;topowa&quot; polska drużyna nie odpadła w początkowej fazie eliminacji do Ligi Mistrzów gram przeciwko Legii. Zarówno czystą wygraną gospodarzy jak i ich awans. Legia będzie walić głową w mur próbując strzelić gola, ale liczę na to, że Irlandczycy się zepną, bo na pewno poczuli swoją szansę w przejściu do kolejnej rundy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
St Patricks v Legia Warszawa
Legia Warszawa kurs: 1,61 buk: Bet365 ✅✅✅✅ 0:5 (po meczu: no i handi dodatnie na amatorów czy nawet jeden ich gol w pizdu. Kolego gks711 oczywiście ten tysiak to już przelewasz dla dawida, ale ja proponuję, żeby dla typerów jak ja typujących tylko zwycięstwo dorzucił po stówce.)
Powiem tak: grając na polskie drużyny zawsze się ryzykuje, ale kurs 1,61 z półamatorami to ja jednak wezmę. Jeszcze tydzień temu myśleliśmy nawet o handi na Legię. Beznadziejny mecz w wykonaniu profesjonalistów z Łazienkowskiej i 1:1 ustawiło St Patrick w korzystniejszej sytuacji. Nigdy nie należy patrzeć przez pryzmat ostatniego spotkania i tak jest w tym przypadku. Tak naprawdę mamy taki oto bilans: odpuszczenie Zawiszy, odpuszczenie Bełchatowa, fatalny mecz z St Patrick i niezłe sparringi. Tak więc jeśli patrzymy na najmocniejszy skład pozostaje wyłącznie ten nieudany mecz z St Patrick. Jak wiemy wiele drużyn z Realem na czele potrafiło remisować w różnych pucharach. St. Patrick mimo 1:1 to nadal półamatorzy jak blogger, menadżer czy nauczyciel. Ci ludzie nie są profesjonalnymi graczami, a Legia wyjdzie mega zmotywowowana i nie zdziwi mnie nawet wysoka wygrana. Kurs jest dobry i uważam, że jak najbardziej do grania.
edit// oczywiście Legia wygra jak nie nastąpi wirus Berga i czegoś znowu nie rozwali w ustawieniu, ale wtedy jego rozwalą i nie będzie już problemu grania Legii w europejskich pucharach ????

dawid1892 możesz w celu wyegzekwowania tego tysiaka pomyśleć o instytucji publicznego przyrzeczenia:

Art. 919. § 1. Kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowiązany jest przyrzeczenia dotrzymać.§ 2. Jeżeli w przyrzeczeniu nie był oznaczony termin wykonania czynności ani nie było zastrzeżenia, że przyrzeczenie jest nieodwołalne, przyrzekający może je odwołać. Odwołanie powinno nastąpić przez ogłoszenie publiczne w taki sam sposób, w jaki było uczynione przyrzeczenie. Odwołanie jest bezskuteczne względem osoby, która wcześniej czynność wykonała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Panowie, wobec takiego kursu nie można przejść obojętnie :
1X @ 2,35 bwin
1 DNB @ 2,95 bwin
Zwykle nie komentuje typów innych użytkowników, ale Adamo pisze że go nie zdziwi wysoka wygrana Legii,hmm a mnie nie zdziwi wysoka wygrana gospodarzy.Nazywasz Irlandczyków pólamatorami(czyli również pólprofesjonalistami) ok,-w takim razie Legia to amatorzy(100%) A i niby dlaczego nigdy się nie patrzy na ostatni mecz ?Wg mnie właśnie wiele nam to mówi o ich formie oraz o dyspozycji przeciwnika i nie sądzę by w tej kwestii się coś zmieniło.Plotkarskie serwisy typu onet czy wp już rozmyslaja jaki trudny przeciwnik czeka Legie w kolejnej rundzie (Celtic) ehh...
Pzdr
 
walt 33

walt

Użytkownik
Zgadzam się z użytkownikiem Bizziss. Legia miała zagrać w tym sezonie już w fazie grupowej LM, jak się okazuje mają problemy już w II rundzie. Oglądałem ostatnio całe spotkanie z drużyną z Irlandii, wg mnie to oni są faworytem w dzisiejszym spotkaniu, przypomnę, że na Łazienkowskiej to właśnie Irlandczycy mieli więcej lepszych sytuacji i ten wynik mógł być o wiele wiele większy. Legii przynieść może awans tylko szybko strzelona bramka jednak czy stać ich na to w tym określonym momencie? Jak dla mnie to jest no bet. ????
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Ostatnią polską drużyną, która odpadła na tym poziomie było Zagłębie Lubin w 2007 roku. O ile mnie pamięć nie myli odpadli wtedy ze Steauą. Ja nie wyobrażam sobie innej opcji niż awans. Mi się wydaje, że będzie to typowy mecz do pierwszej bramki tyle, że pewnie Irlandczycy będą się non stop bronić całym zespołem więc nie będzie to łatwe.
Co do gry Legii to najlepiej wychodzi teraz brak wzmocnień. Piech i jakiś kolo z Brazylii mają zapewnić LM? To co zrobił Leśnodorski w tym oknie, nie sprowadzając nikogo to czysty sabotaż. Jak dla mnie pokazał, że ma gdzieś tą całą Ligę Mistrzów a jedynym jego celem jest łatwy zarobek na Legii.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Witam
Niestety, ale Legia jest słaba, już w zeszłym sezonie awansowała fartem do fazy grupowej LE, aby o włos nie zostać najgorszą drużyną w historii tych rozgrywek. Teraz po szczęśliwej bramce w doliczonym czasie remisuje ze świętymi, Berg zamyka treningi przed rewanżem jakby to już był finał. Widać, że mają stracha. Berg w sumie z bardzo krótką historią trenerską w rozgrywkach międzynarodowych ( Prowadził jakiś norweski zespół, ale w pierwszej rundzie trafili na jakąś nadbałtycką potęgę, podobnie jak Lech. U siebie 1-1, a w rewanżu 0-0 i do domu ). Historia lubi się powtarzać,więc proponuję za nieduże pieniądze zagrać remis bezbramkowy o kursie ok. 10.
Polskie kluby i reprezentacja kompromitują się co roku, więc nie widzę żadnych przesłanek, aby na nie grać.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A i niby dlaczego nigdy się nie patrzy na ostatni mecz ?
Pzdr
Ano dlatego, że jeden mecz może zawsze się nie udać. Dodatkowo w pucharach jest tak, że zawsze z tyłu głowy jest rewanż jak się gra pierwszy mecz. Przykładów z poprzedniego sezonu gdzie drużyny odrabiały większe straty niż Legia jest mnóstwo np. Francja z Ukrainą, Man. z Olympiakosem itd. Pamiętam też jeden mecz Realu z 3 ligowcem zakończony 0:0. To oczywiście nie jest tak, że ja porównuje naszych kopaczy do w/w zespołów, ale przy zachowaniu proporcji to tak wygląda. No i ostatnie 10 min w wykonaniu Legii w pierwszym meczu nie były już tak fatalne. Jak zagrają cały tak mecz powinni ogarnąć. Oczywiście potem z Celtikiem to już nie mają szans.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ano dlatego, że jeden mecz może zawsze się nie udać. Dodatkowo w pucharach jest tak, że zawsze z tyłu głowy jest rewanż jak się gra pierwszy mecz. Przykładów z poprzedniego sezonu gdzie drużyny odrabiały większe straty niż Legia jest mnóstwo np. Francja z Ukrainą, Man. z Olympiakosem itd. Pamiętam też jeden mecz Realu z 3 ligowcem zakończony 0:0. To oczywiście nie jest tak, że ja porównuje naszych kopaczy do w/w zespołów, ale przy zachowaniu proporcji to tak wygląda. No i ostatnie 10 min w wykonaniu Legii w pierwszym meczu nie były już tak fatalne. Jak zagrają cały tak mecz powinni ogarnąć. Oczywiście potem z Celtikiem to już nie mają szans.
Bzdura goni bzdurę.Porownywanie Legii do United i Francji to trochę smieszne jest ???? Zgadzam sie jednak do proporcji porównania tyle ze te zespoły miały mecz u siebie.Legia u siebie zagrała DNO te kilka okazji to i Pogon moja szczecińska by stworzyła z takimi ogorkami.Legia nie zagra całego meczu jak tych 10 minut bo to jest powiedzmy sobie szczerze żałosna polska drużyna która ma do tego teraz żałosnego trenera który zle przepracował okres przygotowawczy (wystarczy zobaczyć tempo akcji rozgrywanych przez Legie) zero pojęcia o taktyce(jaka taktyka? Piłka do Rado i moze cos wymyśli liczenie na indywidualizm zawodników).To jest futbol archaiczny gościu rotuje składem jakby miał dwie 11 a żal komentować niektórych kopaczy z pierwszej 11.Media nadmuchaly balonik jakby jakas potega mistrzem polski była a prawda jest taka ze Legia zamiast zrobić krok do przodu zrobiła krok w tył.Zagram St.Patrick +1.5 jak jutro pojawi sie kurs na Pinnacle.
Zapomniałem jeszcze jednego Celtic to takie same dno jak Legia obecnie oczywiście marka wielka ale drużyna słaba wcale by mnie zwycięstwo Legii w dwumeczu nie zdziwiło.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Dla mnie wiele w tym meczu zależy od personaliów. Gra Legii w końcówce pierwszego spotkania ożywiła się bo wszedł Duda. Jeżeli Berg od początku postawi na Dudę zamiast człapiącego Pinto to powinni spokojnie wygrać 2-3 bramkami, a jak zacznie Pinto to mogą być problemy, bo on jest zbyt statyczny i słaby. Problemem będzie brak Sa, bo Piech i Dwaliszwili nie popisali się formą, a Saganowski jest już wiekowy - owszem stara się, próbuje, ale metryki się nie oszuka.

Ja swój typ na to spotkanie uzależniam od &quot;11&quot; jaka wyjdzie jutro na mecz. Jak będzie Pinto to będę pewnie szukał sensacji i awansu Patryków, jak będzie Duda to myślę że -1 Legię będzie można grać.
 
piotrex 36

piotrex

Użytkownik
Kadra Legii na mecz w Irlandii:
Bramkarze: Dusan Kuciak, Konrad Jałocha.
Obrońcy: Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Inaki Astiz, Dossa Junior, Igor Lewczuk, Tomasz Brzyski.
Pomocnicy: Jakub Kosecki, Ivica Vrdoljak, Helio Pinto, Tomasz Jodłowiec, Michał Kucharczyk, Michał Żyro, Adam Ryczkowski.
Napastnicy: Marek Saganowski, Arkadiusz Piech, Miroslav Radović, Ondrej Duda.
Pogrubiony przypuszczalny skład
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Moim zdaniem Berg zjebal pierwszy meczu sezonu - czyli mecz o Super Puchar Polski i od tego momentu zaczela sie krytyka. Jesli trener twierdzi, ze wazniejszy jest dla niego mecz o zlote gacie czyli sparing z jakims gownianym zespolem z Izraela niz mecz o Super Puchar z majaca o co walczyc Zawisza (ktora zmotywowana walka o Puchar lepiej sprawdzila by umiejetnosci Legii) to najwyrazniej taki trener ma niewiele wspolnego z profesjonalizmem. Wygranie Super Pucharu dodalo by Legionistom motywacji i wiary w siebie. Nie bylo by krytyki ze strony wszystkich dookola, zaczynajac od trenera i prezesa Zawiszy konczac na prezesie PZPN-u. Zawodnicy i Klub zdobylby puchar - wkoncu po to sie gra w pilke by zdobywac trofea, a tak wystawiony rezerwowy sklad, nici z pucharu i gowniana atmosfera w zespole. Kazdy wie, ze dla Legi najwazniejsza jest LM ale olewanie meczu o Super Puchar bylo duzym bledem. Atmosfera sie zjebala, krytyka zaczela plynac z kazdej strony, do tego mierny wynik ze Swietym Patrykiem i przegrana z GKS w pelni zasluzona. I co teraz niby Legia ma wyjsc i pokazac, ze jest super zespolem? Moim zdaniem bedzie im jeszcze trudniej niz w pierwszym meczu. Teraz jest jeden mecz i albo wygraja albo bedzie totalna kompromitacja i jeszcze wieksza krytyka. Czy Legia (czy jakikolwiek Polski zespol) potrafi sobie poradzic z taka presja?
Kolejnym problemem, ktory duzo osob powtarza, a przykladem jest Adamo80, to fakt, ze kazdy slaby mecz Legii kibice traktuja jako wpadke przy pracy, i jesli po 3 slabych meczach przyjdzie jeden dobry to odrazu bedzie wielkie gadanie, ze Legia jest tak dobra jak w tym pojedynczym meczu. Jesli jutro Legia wygra to zacznie sie spuszczanie nad tym jaki mamy zajebisty zespol w eliminacjach LM, jak to potrafili odwrocic losy dwumeczu, jak sie spieli i zmotywowali i, ze nawet Celtik powinien zaczac srac w gacie przed Legia.
Adamo, jesli ogladales 3 mecze Legii w tym sezonie i 3 byly w uj slabe, to powiedz mi na jakiej podstawie mowisz, ze Legia sie obudzi, zagra lepiej itd. Piszesz, ze nie bierzesz pod uwage ostatniego meczu bo moglo im nie wyjsc, ale 3 mecze pod rzad to raczej nie jest przypadek...a nawet jak wygraja jutro mecz to jesli na 4 spotkania w 3 zagrali jak totalne pizdy a w 1 zagrali dobrze, jak mozna opierac sie na tym 1 spotkaniu...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Cała prawda o Legii tutaj -&gt; http://www.sport.pl/pilka/10,82382,16356549,Kapera__Kosecki__Biegajacy_glab__Dvalishvili__Ziemia.html#BoxSportTxt
Haha, podsumowanie Koseckiego trafione w sedno ! :cool: Zresztą zgadzam się z większością co powiedział.
Co do tego meczu to ja nie widzę sensu stwaiania czegokolwiek.
Berg nie wiem w co gra ?!
Początek sezonu, 3 mecze o stawkę miał i w JEDNYM wystawił skład bliski optymalnego to ja sie pytam o co chodzi ? Bo chyba czegoś tu nie rozumiem.
Olanie Superpucharu to była pierwsza kpina. Druga to oszczędzanie się, ale przed kim ? przed amatorskim zespołem St.Patricks ? Dobre sobie. Legia wygląda jakby ktoś ich zebrał przypadkowo i kazał grać nagle w piłkę razem, zero zgrania, dobre akcje na palcach jednej ręki można policzyć, groźnych strzałów jak kot napłakał.
Mina Berga w meczu z Bełchatowem gdzie stał jak posąg, tzn jak słup bo na posąg to trzeba zasłużyć sobie! Wyglądał nieporadnie jak gośc który nie ma pojecia co teraz zrobić, przestraszony itp. Nie widzę w tym gościu czegoś czym pociągnie swój zespół do przodu na ten moment, bezradność aż biła po oczach z jego twarzy w sobotę.
Nie chcę sobie wyobrażać, że oni nie przejdą tego rywala, ale nasza piłka sięgła dna i to jest przykre. Człowiek wierzy, że może wreszcie, ale nie, nie z nimi, nie z takim podejściem! Bo kuźwa nie można się oszczędzać na amatorów do jasnej ! Na ten moment to ważniejszy był mecz o Superpuchar, ale priorytety tam maja nieźle poprzestawiane.
Boss Leśniodorski też zaczyna coraz bardziej irytować, siedzi rozwalony na trybunach jak nie wiem kto haha. Nie no bawmy się tak dalej w &quot;piłkę&quot;, oszukujmy ludzi, sponsorów itp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
boromir 134

boromir

Użytkownik
Powiedział treneiro z Polska myślą szkoleniową który próbował trenować Legię ????
typowe wypociny Polskiego dziadka z B klasy który potrafi tylko narzekać ????
generalnie nie ma nawet nic śmiesznego w tym co ten niby trener powiedział...przynajmniej ja tam nic śmiesznego nie zauważyłem i równie dobrze jego wypociny można by podłożyć do każdej Polskiej drużyny tylko trzeba by nazwiska pozmieniać.
Generalnie na podsumowanie Legii poczekajmy przynajmniej do grudnia ????
 
piotrex007 91,7K

piotrex007

Użytkownik
Ostatnią polską drużyną, która odpadła na tym poziomie było Zagłębie Lubin w 2007 roku.
Niestety, ale jeszcze później, bo w 2009 roku Wisła Kraków odpadła w II rundzie kwalifikacji z Levadią Tallinn. Rok później - w 2010 roku - bliski eliminacji już w II rundzie był Lech Poznań, który pokonał ówczesnego mistrza Azerbejdżanu - Inter Baku - dopiero po serii rzutów karnych 9:8.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo, jesli ogladales 3 mecze Legii w tym sezonie i 3 byly w uj slabe, to powiedz mi na jakiej podstawie mowisz, ze Legia sie obudzi, zagra lepiej itd. Piszesz, ze nie bierzesz pod uwage ostatniego meczu bo moglo im nie wyjsc, ale 3 mecze pod rzad to raczej nie jest przypadek...a nawet jak wygraja jutro mecz to jesli na 4 spotkania w 3 zagrali jak totalne pizdy a w 1 zagrali dobrze, jak mozna opierac sie na tym 1 spotkaniu...
No ale jak pisałem mecz z Zawiszą zagrali rezerwami i od razu można sobie darować ocenę, z kolei mecz z Bełchatowem zagrali także w nie najmocniejszym składzie i myślę, trochę na odpuszczenie. Zostaje więc tak naprawdę tylko ten jeden wcześniejszy z St. Patrick. Przecież doskonale wiesz bo już długo siedzisz w bukmacherce, że to początek sezonu, Legia nie jest po iluś tam meczach żeby na tej podstawie można stwierdzić w jakiej są formie. Mamy jak na razie tylko te 3 spotkania z czego ja porównuję jedno, a jedno może nie wyjść. Jeśli wygrają jutro nadal nie będzie można nic specjalnie powiedzieć bo przeciwnik słaby i będę ostatni, który będzie gloryfikował Legię. Ja w ogóle nie mam absolutnie żadnego sentymentu do Legii, ale w zeszłym sezonie, o dziwo dała mi nieźle zarobić i tyle. Po prostu profesjonalni kopacze Legii są lepszymi graczami od kelnerów i 1,61 nawet mimo tych wszystkich potknięć Legii myślę, że do grania.
Bzdura goni bzdurę.Porownywanie Legii do United i Francji to trochę smieszne jest :grin: Zgadzam sie jednak do proporcji porównania tyle ze te zespoły miały mecz u siebie.
Zapomniałem jeszcze jednego Celtic to takie same dno jak Legia obecnie oczywiście marka wielka ale drużyna słaba wcale by mnie zwycięstwo Legii w dwumeczu nie zdziwiło.
No ja właśnie pisałem o zachowaniu proporcji i tylko tak można porównać. Rzeczywiście to celna uwaga - w w/w przeze mnie meczach rewanże były u siebie i to jest różnica, ale nie sądzę aby atut własnego boiska był, aż tak istotny jak np by chodziło o Rumunię albo Czarnogórę.
Co do Celticu nie ma co się na razie spierać bo Legia jest na razie dalej niż bliżej awansu.
A co do Berga to myślę, że to była fatalna decyzja o jego zatrudnieniu. Nawet taka sprawa z ostatniego Bełchatowa- w przerwie zrobił wszystkie 3 zmiany (które zresztą nic nie dały), jak by była kontuzja, albo jakaś żółta kartka nie miał żadnego ruchu. Jak oglądam piłkę pierwszy raz coś takiego widziałem. To było pojechanie po bandzie. Oczywiście to tylko przykład, ale poziom zgrania zawodników, priorytety - sparringi kosztem superpucharu to jest wszystko co o nim mówi. No ale zobaczymy dalej, w tej chwili o wiele za wcześnie na jakieś sądy.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Legia (-2) @ 6,50 Sportingbet
Można się śmiać z polskich występów w Europie bo oczywiście jest z czego co roku od wielu lat ale no bez przesady. Legia u siebie się skompromitowała ale bez jaj, to są półamatorzy i jak Legia zagra na swoim poziomie to i wyniki w stylu 0:5 nie powinien dziwić. Można mówić że Legia przegrała z GKSem, ale przecież St. Patrick w swojej półamatorskiej lidze jest na pozycji czwartej... Ja tutaj widzę wysoką wygraną Legię i pewny awans. Nie będę się rozpisywał o składach itp. bo dla mnie nie ma to znaczenia, Legia nawet drugim składem powinna to wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom